shiten pjes per maqin ibercuk Brikmann

Çmimi: Me Marrveshje
shiten pjes per maqin ibercuk Brikmann

Detajet

Postuar
14 prill 11:00
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

shiten pjes per maqin ibercuk(estrich) te tipit brikamann te ardhura nga gjermania.
per me shum info na kontaktoni nr tel 049833292 si dhe 044150377
keto pjes gjinden ne rrethin te prizrenit