Shes fellenet

Çmimi: Me Marrveshje
Shes fellenet

Detajet

Postuar
2 shkurt 2022 04:19
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Fellnet jan te reja 16\'she edhe jan ardh prej gjermanis
qmimi i fellneve RC(4 copa) eshte 350,
qmimi i fellneve ford (4 copa) eshte 280.

qmimi osht i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme