Shiten hekurat te pershtatshme per garazha ose shtalla

Çmimi: 1.100 €

Detajet

Postuar
12 janar 2021 13:43
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik

Përshkrimi

Gjatesia 6 copa ka 6 metra edhe 6 copa ka 5 metra


Shpallje te ngjashme