Autopjese dhe paisje në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 7 foto
  Bandash guma rrotkapne 14
  Autopjese dhe paisje

  Bandash guma rrotkapne 14

  Bandash guma e rrotkapne 175 65 14 m+s p...

  Shtime Sot, 21:48
  55 €
 • 3 foto
  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fellne Alumini me Goma 17-she BMW F-30
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Alumini me Goma 17-she BMW F-30

  Shiten Fellnet e Aluminit me goma vere 2...

  Ferizaj Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellne Alumini me Goma Audi A4 245/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Alumini me Goma Audi A4 245/40/18

  Shiten Fellnet e Aluminit me Goma Vere 2...

  Ferizaj Sot, 20:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma dhe bandash 14she
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe bandash 14she

  Goma dimri me bandash dhe rotkapne shum ...

  Ferizaj Sot, 20:14
  140 €
 • 8 foto
  Open
  Autopjese dhe paisje

  Open

  Shiten gomat e dimrit me bandashe te hek...

  Ferizaj Dje, 19:10
  120 €
 • 5 foto
  Dorza DSG per caddy touran
  Autopjese dhe paisje

  Dorza DSG per caddy touran

  Shes dorzen Ne gjendje te mir 049134807 ...

  Ferizaj Dje, 18:56
  25 €
 • 5 foto
  Fellne per audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per audi

  ...

  Ferizaj Dje, 18:45
  180 €
 • 6 foto
  Fellne VW 15coll golf 5 6 7 touran caddy passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne VW 15coll golf 5 6 7 touran caddy passat

  Shes fellnet per VW 15 coll me vul me n...

  Ferizaj Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes fellnet dhe gomat per taureg 255/50/18coll
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnet dhe gomat per taureg 255/50/18coll

  shes gomat dhe fellnet per taureg dimri ...

  Ferizaj Dje, 17:30
  300 €
 • 3 foto
  Fellne Origjinale 15Coll Per Škoda Golf 4 Bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Origjinale 15Coll Per Škoda Golf 4 Bora

  Fellne Origjinale 15Coll Per Škoda Golf ...

  Ferizaj Dje, 16:59
  280 €
 • 2 foto
  Intercooler Origjinal i ardhur nga CH
  Autopjese dhe paisje

  Intercooler Origjinal i ardhur nga CH

  InterCooler origjinal i sapo ardhur nga ...

  Ferizaj Dje, 16:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne Origjinale 18Coll Per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Origjinale 18Coll Per Opel

  Fellne Origjinale 18Coll Per Opel Me Gom...

  Ferizaj Dje, 16:58
  370 €
 • 2 foto
  Fellne Origjinale 18Coll Per Mercedes Audi VW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Origjinale 18Coll Per Mercedes Audi VW

  Fellne Origjinale 18Coll Per Mercedes Au...

  Ferizaj Dje, 16:55
  380 €
 • 4 foto
  Fellne Origjinale 17Coll Per VW Audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Origjinale 17Coll Per VW Audi

  Fellne Origjinale 17Coll Per VW Tiguan T...

  Ferizaj Dje, 16:52
  390 €
 • 5 foto
  Interier Per BMW X5 F15
  Autopjese dhe paisje

  Interier Per BMW X5 F15

  Interier Per BMW X5 F15 Mundsi Ndrrimi ...

  Ferizaj Dje, 16:52
  450 €
 • 2 foto
  Mask Dekoruse per Golf GTI
  Autopjese dhe paisje

  Mask Dekoruse per Golf GTI

  Mask Dekoruse per Golf GTI E Re e ardhur...

  Ferizaj Dje, 16:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Spirale Golf 6 GTI GTD te ardhura nga CH
  Autopjese dhe paisje

  Spirale Golf 6 GTI GTD te ardhura nga CH

  Spirale per Golf 6 te ardhura nga CH te...

  Ferizaj Dje, 16:42
  202 €
 • 3 foto
  Fellne Origjinale 17Coll Per Opel Astra Zafira Etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Origjinale 17Coll Per Opel Astra Zafira Etj

  Fellne Origjinale 17Coll Per Opel Astra ...

  Ferizaj Dje, 16:42
  300 €
 • 3 foto
  Turbina Origjinale per VW GTI
  Autopjese dhe paisje

  Turbina Origjinale per VW GTI

  Trubin Origjinale per VW GTI pothuajse ...

  Ferizaj Dje, 16:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Urgjent Shiten DVD auto, dhe Drita te jashtme
  Autopjese dhe paisje

  Urgjent Shiten DVD auto, dhe Drita te jashtme

  Shitet DVD auto ne gjendje te rregullt q...

  Ferizaj Dje, 16:28
  10 €
 • 4 foto
  Shiten gomat 205 x 55 x 16 / 2021
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205 x 55 x 16 / 2021

  Shiten gomat 205 x 55 x 16 / Prodhim 202...

  Ferizaj Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten gomat 225 x 45 x 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 225 x 45 x 17

  Shiten gomat e veres 225 x 45 x 17 te re...

  Ferizaj Dje, 16:25
  220 €
 • 2 foto
  Bandash te hekurit 15
  Autopjese dhe paisje

  Bandash te hekurit 15

  Bandash te hekurit 15 per golf 4,5,6 vw ...

  Ferizaj Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gomat 205 x 55 x 16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205 x 55 x 16

  Shiten gomat 205 x 55 x 16 prodhimi 2021...

  Ferizaj Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gomat 205 x 55 x 16 / 2021
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat 205 x 55 x 16 / 2021

  Shiten gomat 205 x 55 x 16 / prodhimi 20...

  Ferizaj Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gomat sava 225 x 45 x 17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gomat sava 225 x 45 x 17

  Shiten gomat e sava 225 x 45 x 17 prodhi...

  Ferizaj Dje, 16:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  ...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 17 col bmw 1 bmw 3 bmw x1 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col bmw 1 bmw 3 bmw x1 bmw x3

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col mercedes eklas cklase bklase
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col mercedes eklas cklase bklase

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col bmw 5 bmw 7 bmw gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col bmw 5 bmw 7 bmw gt

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col golfe 5 6 7 passat tauran tuguan

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  ...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col mercedes eklase cklase bklase
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col mercedes eklase cklase bklase

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7

  Fellne jane shume gjendje te mira...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col bmw 1 bmw 3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col bmw 1 bmw 3

  Fellne jane shume gjendje te mire...

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col mercedes eskales eklas cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 col bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col bmw 3 bmw 5 bmw 7 bmw gt

  Fellne jane te rej...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col mercedes eklase esklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col mercedes eklase esklas cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col audi a3 a4 a5 a6 a7 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 18 col mercedes eklase esklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col mercedes eklase esklas cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col audi a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3 q7

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 q5 q3

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col Mercedes eklase cklase cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col Mercedes eklase cklase cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 17 col mercedes eklase cklase bklase
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col mercedes eklase cklase bklase

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 col mercedes eklas esklas cls
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col mercedes eklas esklas cls

  Fellne jane te reja...

  Ferizaj Dje, 12:07
  Me Marrveshje