Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Ferizajit

 • 3 foto
  Shes fellnet 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 16

  Shes fellnet 16 coll shum pak te perdorura jan per golf 5/6/7 pasat audi a4 /a3 e shum vetura tjera

  Ferizaj Sot, 11:20
  170 €
 • 11 foto
  LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI

  Shitet dhe Ipet me qera:Restaurant+Motel ADRIATIKU me 78 ari oborr Organizimi i Restoranti Hapësira

  Ferizaj Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a4 2.0 tdi
  Vetura

  Audi a4 2.0 tdi

  Shes audi a4 2.0 tdi viti i prodhimit 2008 i regjistruar rks 1 vit regjistrim ne gjendje te rregullt

  Ferizaj Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 16 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Logitech Keyboard me mous pa tela
  Pjese per kompjuter

  Logitech Keyboard me mous pa tela

  Logitech Keyboard me mous pa tela e re, ashtu siq shifet ne foto. ulm

  Ferizaj Sot, 11:19
  40 €
 • 1 foto
  Fellne 16 col per C kllas E kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per C kllas E kllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne per mercedes. audi. golf 5 6 7 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  fellne per mercedes. audi. golf 5 6 7 17 coll

  Fellne

  Ferizaj Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter honda 125cc - 1992
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter honda 125cc - 1992

  Shes skuter honda i posardhur nga zvicrra me dogan gjendje te rregullt 23000km te kaluara per ma shu

  Ferizaj Sot, 11:18
  500 €
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per bmw 3 bmw 1 goma sava 2018 205

  Feellne me gjith goma sava 205 55 16 viti prodhimit 2018

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 16 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per mercedes Ckllas Ekllas Bkllas

  Fellnet jan shum te reujtme

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 16 col per mercedes C kllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 col per mercedes C kllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per mercedes Ckllas Ekllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 19 col per bmw 3  bmw 5 bmw GT
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw GT

  Fellne jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fellne 17 col per golfe edhe taura audi mercedes
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 col per golfe edhe taura audi mercedes

  Fellne jane shume te rujshme

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 18 col per mercedes E klllas celles
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes E klllas celles

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tiguan tauran audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tiguan tauran audi a3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3 bmw x1
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3 bmw x1

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet e kan gjyren e fabrikes orginall100%

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6 model 2019
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per bmw x5 bmw x6 model 2019

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas celles
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes ckllas Ekllas celles

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q5 q3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 audi q5 q3

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal 100%

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per bmw 3 bmw 5

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 col per bmw x5 bmw x6 orginal 100%
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per bmw x5 bmw x6 orginal 100%

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan orginal gomat i kan shum te mira

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per mercedes Ckllas E kllas Es klla

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 col per golf 5 6 7 pasat tiguan tauran

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne per bmw 1 bmw 3
  Autopjese dhe paisje

  fellne per bmw 1 bmw 3

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet e kan gjyren e fabrikes

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 col per Ckllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per Ckllas

  Fellnet jan shum gjendeje te mir gomat jan shum te mira

  Ferizaj Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw 5 bmw x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16  per golf 5 6 7 audi a3 a4 a5 a6 taura
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 per golf 5 6 7 audi a3 a4 a5 a6 taura

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tiguan

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 19 col per mercedes audi a4 a5 a6 a7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 col per mercedes audi a4 a5 a6 a7

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tigu
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per audi a3 a4 a5 a6 golf 5 6 7 tigu

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per golf 5 6 7 tiguan tauran pasat

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellnet 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  Fellnet 17 col per bmw 1 bmw 3 bmw x3

  Fellnet jan shum te rujtme

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw x3
  Autopjese dhe paisje

  fellne 19 col per bmw 3 bmw 5 bmw Gt bmw x3

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 15 col per golf 4 polo
  Autopjese dhe paisje

  fellne 15 col per golf 4 polo

  Fellnet jan shum gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q
  Autopjese dhe paisje

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 a8 audi q5 q

  Fellnet jan shum gjendje te mir fellnet jan 100a% orginal

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 17 col per mercedes C kllas E kllas
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 col per mercedes C kllas E kllas

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 2.7 Automatik S-line
  Vetura

  Audi A4 2.7 Automatik S-line

  Audi A4 B8 full s-line automatik,i mbajtur ne servis me rregull kilometrat e garantume, karrikat gj

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 20 col per a5 a6 a7 a8 audi q3 q5
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 col per a5 a6 a7 a8 audi q3 q5

  Fellne jan te reja pa perdor

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellnet jan shum gjendje shum te mir

  Ferizaj Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pasat 3C DSG
  Vetura

  Pasat 3C DSG

  Shitet Model i avansuar i Pasat 3C - HIGHLINE PACK * Motori: 2.0 TDI- Diesel 177 ps ( model i ri

  Ferizaj Sot, 11:15
  9.300 €
 • 3 foto
  Malinos belg
  Kafshe shtepiake

  Malinos belg

  Shitet Qeni Raca belg malinos Mosha 10 muj Vendi ferizaj Kontakt 044740787

  Ferizaj Sot, 11:15
  250 €