• Biqiklet mountec

  Biqiklet mountec

  Shes biqikleten mountec me disk qmimi 90 e gjendje rregullt shum pak e perdorur 044422697 viber

  90 €
  Ferizaj
  Sot, 19:49
 • CUBE PROFESIONALE ME DISQE ME GLICERIN

  CUBE PROFESIONALE ME DISQE ME GLICERIN

  BICIKLETA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER DHE SHUM E RUJTNE SI E RE MARKA CUBE CLS CURVE PERFORMANCAT PJEST SHIMANO ALIVIO MADHESIA 28-qe AMORTIZER FUNKSIONAL ME BLLOKADE FRENIM ME DISQE ME GLI

  320 €
  Ferizaj
  Sot, 19:48
 • E RE Makine per Akullore me garancion

  E RE Makine per Akullore me garancion

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.7 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3 kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva me dy

  3.700 €
  Ferizaj
  Sot, 19:30
 • Shitet golf 4 1.9 TDI 2003 1vjet rks

  Shitet golf 4 1.9 TDI 2003 1vjet rks

  Shitet golf 1.9TDi gjendje shumm te mir posedon klim tronik abs central libr servisi 1vjet regjistrim pres blers serioz 044578506

  4.400 €
  Ferizaj
  Sot, 19:25
 • qen i sharrit

  qen i sharrit

  shitet qeni shum i mir per oborr edhe per mu rrok mashkull 18 muaj per me shum informata kontaktoni ne numrin : 044 507 171

  400 €
  Ferizaj
  Sot, 19:19
 • CUBE PROFESIONALE 26-qe XL FULL SLX dhe XT-DEORE

  CUBE PROFESIONALE 26-qe XL FULL SLX dhe XT-DEORE

  BICIKLETA ESHT NE GJENDJE TE SHKELQYER E SA PO ARDHUR NGA CH Performancat AMORTIZER FOX GOLD me AIR dhe me Bllokad GOMA TE REJA BANDASHT DUPLLO 2 PALESH FRENIM ME DISQE ME GLICERIN DISKAT 180

  450 €
  Ferizaj
  Sot, 19:19
 • qen i sharrit

  qen i sharrit

  shitet qeni i sharrit shum i mir per oborr edhe per mu rrok mashkull per me shum informata kontaktoni ne numrin 044 507 171

  400 €
  Ferizaj
  Sot, 19:19
 • Renault scenic 1.9 dizel Automatik

  Renault scenic 1.9 dizel Automatik

  Shit renault scenic i ardhur prej zvicrre me dogan te paguar vit 2007 me liber servisi esht 1.9 dizel Automatik

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 19:05
 • shes pasat 1.6 benxin plin regjistrim 11muj viti88

  shes pasat 1.6 benxin plin regjistrim 11muj viti88

  shes pasat 1.6 benxin plin ne fund te 88 posedon goma te mire plin benxin punon ne te dyat regjistrim 11 muj . pasati eshte ne gjendje shum te mire teknike i shtrengum tip top i paqt si jasht ashtu e

  899 €
  Ferizaj
  Sot, 19:05
 • Shitet banesa 78m2

  Shitet banesa 78m2

  Banesa ka 2 dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhin banjo ,teras ,magazin kati 6 rr.Halim Spahija. +37744111417 +37744777088

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 18:53
 • Shiten 2 shtepi

  Shiten 2 shtepi

  Shiten 2 shtepi jan te banueshme 2-kateshe gjinden ne ferizaj.Shtepit kan 5.50 2-at. Qmimi Sipas Marreveshjes.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 18:32
 • Tavolin buke me 4 karrika

  Tavolin buke me 4 karrika

  Materiali:Dru E ruajtur mir

  100 €
  Ferizaj
  Sot, 18:24
 • Golf 2  (1.6 dizell 1992)

  Golf 2 (1.6 dizell 1992)

  Shes golf 2 Ne gjendje shum t mir I ruajtur si mrena ashtu edhe jasht Perkthimi mbrenda ores tek noteri Per me shum rreth vetures Kontakto : 044107034

  900 €
  Ferizaj
  Sot, 18:24
 • shes samsungin origjinal

  shes samsungin origjinal

  Shes samsung alpha me 32 giga origjinal pa asnje defekt ju garantoj per tel.

  145 €
  Ferizaj
  Sot, 18:17
 • Sony Experia Z ( shitet urgjent )

  Sony Experia Z ( shitet urgjent )

  n gjendje perfekte . nr kontaktues : viber : +37744558887

  110 €
  Ferizaj
  Sot, 18:17
 • HUAWEI Ascend (2sim)

  HUAWEI Ascend (2sim)

  Punon shumm mir me 2karta origjinal shess ndrroi 1gig Ram 16GB +37744250189

  49 €
  Ferizaj
  Sot, 18:16
 • Pasat 3c Dsg Full Full Extra me dogan

  Pasat 3c Dsg Full Full Extra me dogan

  Shes pasatin 3c Automatik dsg Me dogan Te Paguar klimatronic karrikat me nxemja navigacion me. dogan te paguar 230mij km me liber te servisit 3qelsa Full Full Extra per ma shum informacione kontakt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 18:06
 • Shes Caddy 2009

  Shes Caddy 2009

  Shes caddy viti i prodhimit 2009 vetura posedon klim ka edhe 5muj regjistrim 200mij km vetura esht ne gjendje shum te mir pune per ma shum info 045 657 798

  4.600 €
  Ferizaj
  Sot, 18:06
 • mercedes 13 17 viti 1991 pesha e lejuar 8100kg

  mercedes 13 17 viti 1991 pesha e lejuar 8100kg

  shitet kamjoni

  Me Marrveshje
  Kaçanik
  Sot, 18:05
 • bmw x6

  bmw x6

  shes biciklet ne gjendje perfekte per me shum info tel 044990808 tel 044224511

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:48
 • Ringa ( Shtepia ne Vllezrit Gervalla rr Ahmet D..

  Ringa ( Shtepia ne Vllezrit Gervalla rr Ahmet D..

  SHitet shtepia ne V.Gervalla rr Ahmet Delia 1 Lokal kati 1 Sallon kuzhin Shpajz Banjo kati 2 3 Dhoma Banjo Terac kati 3 3 Dhoma Terac Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:32
 • Pula

  Pula

  SHESE PULATQMIMI ME MARRVESHJE 25 COPA ne vibere+37745955260

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:29
 • Fara per Audi a4

  Fara per Audi a4

  Fara per Audi a4 2003 , me drita xenon me motorr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:24
 • LLaptop+ tablet

  LLaptop+ tablet

  Shitet llaptopi+tableti windows 8

  160 €
  Ferizaj
  Sot, 17:16
 • Shitet skuteri Tauris 49 cm3

  Shitet skuteri Tauris 49 cm3

  Shitet skuteri ne gjendje perfekte pa asnje defekt me vetem afer 500 km te kaluara thuajse i ri i ardhur nga gjermania.shitet per arsye mosperdorimi.me dokumentacion doganen Nuk e ka te paguar Viber

  750 €
  Ferizaj
  Sot, 17:14
 • Makina per akullore te raje me garancion

  Makina per akullore te raje me garancion

  Makinë për akullore dhe frozen jogurt ( e re ) Fuqia maksimale: 2.0 kw (1.7 kw për prodhimin akull dhe 0.3kw për ftohje në enë) Makina ka ftohje në cilinder 16 litra. Me tre valvula apo leva

  3.200 €
  Ferizaj
  Sot, 17:13
 • Man Tga 26.480

  Man Tga 26.480

  Man Tga 26.480 3 aks viti 2003 i doganuar ne gjendje te mire teknike.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 17:04
 • Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Fatmir Kerqeli)241/16

  Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Fatmir Kerqeli)241/16

  Shitet shtepia ne Rr.Fatmir Kerqeli nr.48 perball Gama Elektronic 10m larg magjistrales Ferizaj-Prishtine. Shtepia eshte 2 kat e gjysme me 4.50 Ari. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. P

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:53
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)281/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)281/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa eshte 88 m2 Banesa 2 dhoma gjumi banjo depo teras. Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrje

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:53
 • Ringa(Shitet Urgjent Banesa me 61m2)262/16

  Ringa(Shitet Urgjent Banesa me 61m2)262/16

  Shitet Banesa te Rubin Invest me 61m2 kati i 6 kulla 1 me një dhomë gjumi sallon kuzhinë , banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume o

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:53
 • Ringa (Urgjent Shitet Banesa me 65 m2)182/15

  Ringa (Urgjent Shitet Banesa me 65 m2)182/15

  Urgjent Shitet Banesa me 65 m2 ne Rr.Ahmet Kaqiku me pamje shum te bukur perball Stacionit Policor Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni R

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:52
 • Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Dyer dhe Dritare25%Zbritje Sezonale LAMIPLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Kaçanik
  Sot, 16:45
 • Dyer dhe Driatre25%Zbritje Sezonale PAMI PLAST

  Dyer dhe Driatre25%Zbritje Sezonale PAMI PLAST

  Punojmë dyer dhe dritare te plastikes.Me sistem te mbylljes WinkHaus -Gjitha Dimenzionet e mundshme: -Dyrë te hymjes duke filluar nga :300 Euro Posedojm 50 modele te ndryshme -80x140 =85 Euro me Rolet

  85 €
  Ferizaj
  Sot, 16:45
 • Makine per pastrimin e dyshemes

  Makine per pastrimin e dyshemes

  Kemi disa makina per pastrimin e dyshemes dy copa jane me bateri dhe nje eshte me rryme

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:44
 • Press per dyer FURNIR PRESS‏

  Press per dyer FURNIR PRESS‏

  Përshkrim i sendit PRESË PER FURNIR MARKA: JOSS PRODHIM GJERMAN 125 CM X 225 CM GJERSIA E MAKINËS

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:44
 • Ringa(Shiten Banesat ne lagje te re)251/16

  Ringa(Shiten Banesat ne lagje te re)251/16

  Shiten 2 banesa ne lagje te re ne katin e 4 dhe katin e 5 me nga 140m2 te gatshme per banim. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek lin

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:42
 • Shtepi ne Ferizaj

  Shtepi ne Ferizaj

  Shiten 2 Shtepi ne rr. Avdyl Dura afer sallahanes me me gjithsej 4 ari oborr. 1)shtepia 2 kat e gjysem e pa perfunduar 2)shtepia 1 katshe e banueshme Shtepit jan me infrastruktur te rregullt si dhe do

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:42
 • Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu)253/16

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu)253/16

  Shitet banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu ne katin e 1. Banesa ka 81m2 me dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:42
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori)295/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori)295/17

  Shitet Banesa ne Rr.12 Qershori: Banesa eshte mbrapa Super Viva-s ne Qytet: Banesa eshte ne Katin e 1 dhe ka 95 m2 Banesa eshte me 2 dhoma gjumi,Sallon,Kuzhine,shpajz Banesa ka dokumentacion te rregu

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:34
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla )

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla )

  Shitet banesa ne k.1 Ne Rr.Vellezerit Gervalla. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:34
 • Ringa (Shitet Shtepia Ne Rr.Ali Hadri)233/16

  Ringa (Shitet Shtepia Ne Rr.Ali Hadri)233/16

  Shitet Shtepia Me 30 Ari Oborr ne Rr.Ali Hadri (Rr.Varoshit) me nje pamje te re ne gjendje te rregullt dhe me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Bejme Ndrrim me Shtepi ne ndonje Lagje. Per

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:34
 • Ringa (Shiten banesat ne Ferizaj) 178/15

  Ringa (Shiten banesat ne Ferizaj) 178/15

  Shiten banesat ne rr e Gremes me nga 99m2. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:32
 • Banese prej 112m2 ne Ferizaj

  Banese prej 112m2 ne Ferizaj

  Shiten urgjent banesat ne Ferizaj, Lagje te re, mbrapa shkolles se mesme te mjekesise. Ndertim krejtesisht i ri. Banesat kane 112m2 106 m2 88 m2 84 m2 36 m2 Kemi 14 Banesa me m2 te ndryshme Ne katin e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:32
 • Ringa (Shiten 4 shtepi ne Rr.Kadri Halimi)189/15

  Ringa (Shiten 4 shtepi ne Rr.Kadri Halimi)189/15

  Shiten 4 shtepia ne rr.Kadri Halimi shtepit jane me mobilje te reja kan dyert e ndara te seciles shtepi Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:32
 • Ringa (Shitet Banesa te Kinemaja e Re 2)234/16

  Ringa (Shitet Banesa te Kinemaja e Re 2)234/16

  Shitet banesa te Kinemaja e Re 2 ne lagje te re . Banesa eshte ne katin e 8 dhe ka 153m2,120m2 jane te banimit kurse 33m2 jane ballkon. Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine edhe nje banjo . Me dokum

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:32
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Gjyktes)296/17

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Gjyktes)296/17

  Shiten Banesat Mbrapa Gjykates ne Ferizaj: Banesat edhe 3 Muaj behen gati: Banesat kane nga : 54 m2,81,5 m2, 83 m2, 93 m2 ,103 m2,105 m2 etj.. Banesat jan ne kate te ndryshme dhe kan pamje shume te mi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 16:32
 • Samsung Galaxy S7

  Samsung Galaxy S7

  Shes samsung s7 europ punon super pak iperdorur +37744250189

  380 €
  Ferizaj
  Sot, 16:28
 • Raft

  Raft

  Raft i xhamit shum i mir

  90 €
  Ferizaj
  Sot, 16:25
 • Mercedes C220 Dizel Automatik Rks 4Muj

  Mercedes C220 Dizel Automatik Rks 4Muj

  Mercedes C220 Dizel Cdi Vp 2000 rks 4 muj Vetura esht gjendje te mir dhe ekononik Ndrrusi Automatik tiptronic posedon climatronic esp srs airbag abs servo senzora para mbrapa etj Qmimi 4950 Euro per i

  4.950 €
  Ferizaj
  Sot, 16:24
 • Audi A6. Rks 07.09.2017

  Audi A6. Rks 07.09.2017

  Audi a6 2.0. Benzin- plin klimatronik ulse me nxemje airbag abs regjistrim deri 07/09/2017. Ne gjendje shum te mir boj ndrrim kontakti ne viber +37744721227. Mercedes opel bmw toyota vw go

  1.900 €
  Ferizaj
  Sot, 16:04