Shtime

Autopjese dhe paisje në shitje në Shtime

 • 4 foto
  pjes per ford explorer
  Autopjese dhe paisje

  pjes per ford explorer

  Shtiten paisjet ford explorer viti 2002 trapit tpar 4x4

  Shtime Dje, 19:02
  1 €
 • 2 foto
  goma dhe fellne
  Autopjese dhe paisje

  goma dhe fellne

  shes goma te veturav prej 15.16.17.18.19.20.kta lloj numra jan diku rreth 500 copa jan gjithsej ka y

  Shtime 20 janar 18:00
  1 €
 • 0 foto
  bandash16 hekurit bmw320 16
  Autopjese dhe paisje

  bandash16 hekurit bmw320 16

  shiten bandashet e hekurit nr 16 shume te rujtne. 0038349483005

  Shtime 20 shtator 01:04
  80 €
 • 6 foto
  fellnet 16 golf 6 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  fellnet 16 golf 6 origjinal

  fellnet jan 16 bajn per golf 5 6 7 pasat tauran etj jan origjinal te golf 6

  Shtime 18 shtator 10:58
  150 €
 • 7 foto
  Pjes per peugeot 806
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per peugeot 806

  Shes pompen e naftes e cila ndodhet ne rezervar, senzorin e boshpumpes edhe senzorin e shtypjes se n

  Shtime 17 shtator 16:19
  120 €
 • 1 foto
  Ndrroj bandasht e golf 3 me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj bandasht e golf 3 me fellne

  Ndrroj bandasht 13 me goma jon tmir ndrroj me fellne +38349298493 shtoj pare

  Shtime 14 shtator 16:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes ndrroj fellnet 17 me 16
  Autopjese dhe paisje

  shes ndrroj fellnet 17 me 16

  shes fellnet 17 me goma te dimrit 235/60/17,4 muaj te perdorta. baj ndrrim me fellne 16

  Shtime 7 shtator 14:32
  280 €
 • 1 foto
  Fellne 17 me goma per VW bejm edhe ndrrim
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 me goma per VW bejm edhe ndrrim

  Fellne 17 me goma vere

  Shtime 31 gusht 16:33
  400 €
 • 2 foto
  Shitet drita per mercedes E clase qmimi 25€
  Autopjese dhe paisje

  Shitet drita per mercedes E clase qmimi 25€

  Shitet drita e gepekit per mercedes E clase dhe punon ne rregull qmimi 25€

  Shtime 28 gusht 20:21
  25 €
 • 0 foto
  bicikel altrix
  Autopjese dhe paisje

  bicikel altrix

  shes biciklen altrix ne gjendje prefekte shum e mir pres blers serioz

  Shtime 24 gusht 15:28
  80 €
 • 2 foto
  Fellne 20 per Audi mercedes BMW
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 per Audi mercedes BMW

  Te ardhura nga gjermania

  Shtime 23 gusht 22:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten pjes te ndryshme per gjitha llojet e kerrev
  Autopjese dhe paisje

  Shiten pjes te ndryshme per gjitha llojet e kerrev

  Shiten pjes te ndryshme per gjitha llojet e kerreve Pjes te ardhra nga shtete te ndryshme

  Shtime 21 gusht 15:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes te ndryshme per gjitha llojet e kerreve
  Autopjese dhe paisje

  Pjes te ndryshme per gjitha llojet e kerreve

  Kemi lloje te pjesve si motorra, koka te motorrit, turbina, cilindra te frenimit, drita, armatizera,

  Shtime 21 gusht 15:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Spoiler
  Autopjese dhe paisje

  Spoiler

  Shitet spoileri per vw golf 5.6.7 dhe nje gril per mercedes AMG qmimi sipas marrveshjes nr viber +38

  Shtime 20 gusht 14:53
  1 €
 • 3 foto
  Drita te perparme
  Autopjese dhe paisje

  Drita te perparme

  Drita te perparme per kamion MAN TGX

  Shtime 18 gusht 18:30
  89 €
 • 0 foto
  Hibibin ramp hibobin nga zvicrra e ardhur
  Autopjese dhe paisje

  Hibibin ramp hibobin nga zvicrra e ardhur

  Shes hibibinen asht per sprinter lt iveco ne gjendje te mir punon shum mir edhe carada shitet me dim

  Shtime 3 gusht 10:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes per peugeot 206
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per peugeot 206

  pjes per peugeot 206

  Shtime 31 korrik 22:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne Mercedesit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedesit

  Shiten fellnett/Goma Per Mercedes 185/65/15

  Shtime 31 korrik 15:40
  130 €
 • 3 foto
  Fellne Fiat 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Fiat 16

  Shiten Fellnet Fiat 16 me 4 vrima, bejm dhe ndrrim me fellne te ford fiesta 16

  Shtime 30 korrik 20:01
  100 €
 • 2 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shes rimorikion, ne gjende te rregullt

  Shtime 27 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes bandazh
  Autopjese dhe paisje

  Shes bandazh

  Jan blej 2016 Nga svizera 1 vjet te bajta me goma tveres 17\' jan kan ngolf 4 te muntu jan blej 1800

  Shtime 18 korrik 20:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Autolarje&Gomisteri
  Autopjese dhe paisje

  Autolarje&Gomisteri

  Shes gjitha keto paisje te ardhura nga Gjermania. ne gjendje te rregullt pune paisje te kompletuara

  Shtime 13 korrik 18:16
  6.400 €
 • 0 foto
  Distancera
  Autopjese dhe paisje

  Distancera

  Distancera 3cm Per Audi Mercedes Dhe VW Komplet me shtrafa per me shum info 045 238 783 viber +38345

  Shtime 8 korrik 11:17
  100 €
 • 9 foto
  Autolarje
  Autopjese dhe paisje

  Autolarje

  Shes urgjent ni Autolarje 540€

  Shtime 1 korrik 11:39
  540 €
 • 5 foto
  Bandash me goma Dimri 15” NEXEN
  Autopjese dhe paisje

  Bandash me goma Dimri 15” NEXEN

  Bandash me goma dimri 195/65/R15 te firmes NEXEN. Ne gjendje shume te mire si gomat ashtu edhe banda

  Shtime 28 qershor 18:40
  110 €
 • 6 foto
  Bandash me goma Dimri NEXEN 15”
  Autopjese dhe paisje

  Bandash me goma Dimri NEXEN 15”

  Shiten bandash me goma dimri te firmes NEXEN. Dimensioni 195/65/R15. Ne gjendje te mire si gomat ash

  Shtime 28 qershor 17:04
  110 €
 • 0 foto
  Fellne dhe goma për opel vetem 100 euro
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma për opel vetem 100 euro

  4 Fellne numër 17 dhe 4 goma vetëm 100 euro

  Shtime 23 qershor 20:38
  100 €
 • 6 foto
  Fellne me goma 245/40/19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 245/40/19

  Shiten fellnet me gjith goma jan 245/40/19 3 goma jan te firmes FIRELLI ndersa 1 e firmes DAVANTI P

  Shtime 21 qershor 09:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes gomat 235 35 19
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 235 35 19

  Shes gomat e veres nr 235 35 19 jan ne gomat jan ne gjendje te mir per me shum kontaktoni ne nr

  Shtime 13 qershor 12:01
  120 €
 • 4 foto
  Fellne Mercedesi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Mercedesi

  Shes fellnet per Mercedes 17” ne gjendje te rregullt me goma Continental. Me goma M+S bejne per E

  Shtime 9 qershor 17:38
  180 €
 • 0 foto
  qizme per kombaj zmaj 133
  Autopjese dhe paisje

  qizme per kombaj zmaj 133

  shitet qizmja komplet e rrrotes per kombaj zmaj 133, 135 qmimi 70 euro

  Shtime 9 qershor 14:58
  70 €
 • 0 foto
  Shiten bidonat
  Autopjese dhe paisje

  Shiten bidonat

  Shiten bidonat 50 euro copa

  Shtime 31 maj 13:29
  50 €
 • 0 foto
  Ndrroj fellne
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj fellne

  Ndrroj fellne 16 me fellne 17 ose i shes nr 045 684 274 edhe ne viber

  Shtime 31 maj 12:40
  350 €
 • 3 foto
  4 GOMA TE VERES 225/55/16
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA TE VERES 225/55/16

  Shiten 4 goma te veres jan te perdorne por ne gjendje te mir jan 225/55/16

  Shtime 28 maj 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOMA TE VERES 235/35/19
  Autopjese dhe paisje

  GOMA TE VERES 235/35/19

  Shiten 4 goma te veres nr.235/35/19 Jan te perdorne por ne gjendje te mir.

  Shtime 28 maj 13:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ford sxplorer
  Autopjese dhe paisje

  ford sxplorer

  Shtiten paisjet ford explorer viti 2002 trapit tpar 4x4

  Shtime 27 maj 16:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  autopjes dhe pajisja
  Autopjese dhe paisje

  autopjes dhe pajisja

  Shtiten paisjet ford explorer viti 2002 trapit tpar 4x4

  Shtime 27 maj 16:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne me guma sava Golf 5 6 7. Tauran. Pasat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me guma sava Golf 5 6 7. Tauran. Pasat

  Fellne me guma dimnit 195 65 15 te reja 100% 2018

  Shtime 20 maj 22:06
  320 €
 • 3 foto
  Traktor
  Autopjese dhe paisje

  Traktor

  Traktori ne gjendje shum te mir boj ndrrim me pikap

  Shtime 18 maj 14:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Traktor IMT 533
  Autopjese dhe paisje

  Traktor IMT 533

  Traktori eshte ne gjendje shum te mir pune

  Shtime 17 maj 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Traktor
  Autopjese dhe paisje

  Traktor

  traktori ne gjendje shum te mir pune ndrrim me ndonje vetur

  Shtime 17 maj 23:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par
  Autopjese dhe paisje

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par

  Na beni Like / Share ne facebook unimax per ta par historin e facebook gjdo dit UNIMAX_AUTO DEKOR

  Shtime 16 maj 09:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes fellnet 19 she
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 19 she

  Shes fellne 19\'\' shume te mira me goma te veres te ballansuara per mercedes

  Shtime 23 prill 19:46
  380 €
 • 4 foto
  Shes fellnet 19\'\'
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet 19\'\'

  Shes fellnet 19-she per mercedes shume te mira me goma te veres te ballansuara pa. Asnje problem

  Shtime 21 prill 17:19
  380 €
 • 1 foto
  25 ero gom rezerv per rover 75
  Autopjese dhe paisje

  25 ero gom rezerv per rover 75

  asht e mir per rover 75

  Shtime 11 prill 21:20
  25 €
 • 1 foto
  shes pjes per fiat ducato
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per fiat ducato

  posedoj per fiat ducato motorr komplet me gjith menjaq dizell 2.8 2001 rshte motorri me 150.mi km.ka

  Shtime 10 prill 15:49
  1 €
 • 1 foto
  Fellne me Goma R17 Ww Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma R17 Ww Golf 4

  Shiten Fellne me Goma R17 shumë te mira

  Shtime 5 prill 15:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Guma
  Autopjese dhe paisje

  Guma

  shes 4 Guma per dimer 205/70/15 70 euro komplet 4 copa

  Shtime 5 prill 14:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes korpen me llamell
  Autopjese dhe paisje

  Shes korpen me llamell

  Shes korpen me llamell per golf 4 1.9 tdi (di) me te kuqe e ardhur nga zvicra

  Shtime 5 prill 00:58
  280 €
 • 1 foto
  shes gomen me bandash per MAN 17.5 inch
  Autopjese dhe paisje

  shes gomen me bandash per MAN 17.5 inch

  shitet goma me bandash per kamion MAN 215/17.5

  Shtime 5 prill 00:19
  60 €