Automjete
Shtime

Automjete në shitje në Shtime

 • 1 foto
  Shes Man 19-362 RKS-1vjet KIPPER Baj Ndrrim!
  Kamionë

  Shes Man 19-362 RKS-1vjet KIPPER Baj Ndrrim!

  Shes kamionin Man 19-362 ne gjendje te mire shum i gatshem per pune me goma te reja RKS eshe 1vjet K

  Shtime 12 nëntor 18:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet MAN 8-163
  Kamionë

  Shitet MAN 8-163

  Shes Kamionin Man 8-163 ne gjendje shume te mire pune viti prodhimit 1997 i sapo rexhistruar eshte m

  Shtime 12 nëntor 18:11
  7.300 €
 • 11 foto
  Kartvizita, Broshura, Revista, Ftesa, Meny, Logo..
  Vetura

  Kartvizita, Broshura, Revista, Ftesa, Meny, Logo..

  Në fotografitë më lartë janë disa nga shembujt e dizajnimit te vizitkartave, menyve dhe ftesave...

  Shtime 12 nëntor 18:04
  10 €
 • 2 foto
  goma dhe fellne
  Autopjese dhe paisje

  goma dhe fellne

  shes goma te veturav prej 15.16.17.18.19.20.kta lloj numra jan diku rreth 500 copa jan gjithsej ka y

  Shtime 12 nëntor 18:00
  1 €
 • 5 foto
  Lancia Lybra
  Vetura

  Lancia Lybra

  2.0 benzine Me klim,ABS etj 150 PS KM te kaluara i ka 140,000 Viti I prodhimit 2002 Ne gjendje te rr

  Shtime 12 nëntor 17:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Setra 315 H
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Setra 315 H

  Shes autobus setra 315 H 57 ulèse Esht ne gjendje te shkelqyer nuk ka klim euro2 6 shpejtesi v 6

  Shtime 11 nëntor 20:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Autobus setra 315 MERCEDES integro
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus setra 315 MERCEDES integro

  Shitet autobusi i sapo ardhur nga jashtme dogan te kryer .viti 19.12.1997.motorr 220 kw. 299ps posed

  Shtime 11 nëntor 19:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Autobus SETRA 315 H
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus SETRA 315 H

  Autobusi i sapo ardhur nga gjermania Posedon te gjitha qka i duhen Autobusit Viti 2000 Klim/ABS/ASR

  Shtime 11 nëntor 19:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Autobus setra 315 Mercedes benz integro 0 550 19
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus setra 315 Mercedes benz integro 0 550 19

  Shitet autobusi i sapo ardhur ne gjendje shum te mir me dogan te kryer viti 1999 pa korruzion . .k

  Shtime 11 nëntor 19:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Autobus setra 315 H 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus setra 315 H 2000

  Autobusi i sapo ardhur nga gjermania Viti 2000 posedon Klim ulse tee reja teknikisht Top dhe tgji

  Shtime 11 nëntor 19:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet skuter 125k viti 2003rks
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuter 125k viti 2003rks

  Shitet skuter sym 2003 rks ne xhendje shum te mir

  Shtime 11 nëntor 19:27
  1.000 €
 • 2 foto
  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001
  Kamionë

  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001

  Shes kamjonin Man 35-414 Kiper origjinal Viti i prodhimit 2001 Retarder Tempomat Gomat 90% të reja I

  Shtime 11 nëntor 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Man 422 Viti 1994 i ardhur nga gjermania rks
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Man 422 Viti 1994 i ardhur nga gjermania rks

  Man 422 1994 Goma trjea 95% Rks I gatshem per pun Rks i par ne kosov Ne gjendje tip top Tel +383455

  Shtime 10 nëntor 13:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bager zeppelin 4x4 dizel 4 klipsh tip top
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager zeppelin 4x4 dizel 4 klipsh tip top

  Bager zeppelin I ardhur nga zvicrra Ne gjendje shum te mir 4klipsh motorr fiat Drita Klim Panoram Go

  Shtime 10 nëntor 11:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lug per bager skip 60cm
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Lug per bager skip 60cm

  Lug per bager skip Shum e mir Dhamt e ri shum pak e perdorur Ne gjendje te shkelqyer Per mashum tel

  Shtime 10 nëntor 11:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW T4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW T4

  VW T4 1995 4 dyer 5 shpejtësi Shitet Urgjentë

  Shtime 9 nëntor 15:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Volvo ,8 metra i gjatë Regjistrim ska, as denime nuk ka Shitet dhe nderrohet kamioni

  Shtime 7 nëntor 18:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Stop per E200
  Vetura

  Stop per E200

  Shitet stopi per E clas i anes majt asht shum i mir

  Shtime 7 nëntor 16:32
  60 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet Mercedes Benz 814 viti i prodhimit 1992 ne gjendje shum te mir teknike me goma thuajse te rej

  Shtime 6 nëntor 19:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Vetura

  Caddy 1.6 TDI

  shitet Caddi 1.6 dizell model i golf 6. viti 2010 i padoganun. 249mij kilometra nderruesi manual 5+

  Shtime 6 nëntor 13:44
  5.600 €
 • 4 foto
  Gurthyes ( Nofell )
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Gurthyes ( Nofell )

  per me shum info na kontaktoni ne nr. 049 70 50 44

  Shtime 6 nëntor 08:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet ngarkuesi 5 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet ngarkuesi 5 ton

  Shitet ngarkuesi 5 ton ne gjendje te rregult viti 1986 per ma shum na kontaktoni 044205741

  Shtime 4 nëntor 19:43
  5.500 €
 • 4 foto
  Prekolic per bartjen e sanes e sapo ardhur nga??
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Prekolic per bartjen e sanes e sapo ardhur nga??

  Prekolic E sapoardhur nga zvicrra Goma treja E pa perdorur ne ks Ne gjendje shum te mir per pun Mun

  Shtime 2 nëntor 19:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager Kubota 5 ton
  Kamionë

  Bager Kubota 5 ton

  Viti 2002, dy korpa, 5000 or pune, ne gjendje te rregullt

  Shtime 21 tetor 18:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager Kubota 5 ton
  Kamionë

  Bager Kubota 5 ton

  Viti 2002, dy korpa, 5000 or, ne gjendje te rregullt

  Shtime 21 tetor 18:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjes per ford explorer
  Autopjese dhe paisje

  pjes per ford explorer

  Shtiten paisjet ford explorer viti 2002 trapit tpar 4x4

  Shtime 20 tetor 12:37
  1 €
 • 10 foto
  Autobus setra 215 ul
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus setra 215 ul

  Shitet autobusi setra 215 ul ne gjendje shum te mir motor man pa korruzionregjistrim ne ks tel. &

  Shtime 18 tetor 14:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  2007 Caterpillar 302.5C
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2007 Caterpillar 302.5C

  Viti 2007 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Shtime 18 tetor 13:46
  5.800 €
 • 5 foto
  2008 Komatsu PC27MR-3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  2008 Komatsu PC27MR-3

  Viti 2008 eshte ne gjendje shum te mir pune siq shihet edhe ne foto. Kontaktoni vetëm me email Ju Fa

  Shtime 18 tetor 13:34
  5.200 €
 • 8 foto
  Golf 4 dizell tdi rks 11 muj
  Vetura

  Golf 4 dizell tdi rks 11 muj

  Golf 4 dizell tdi me i tkuqe viti prodhimit 05.12.2002 regjistrim 1 vit klim funksionale ,arbag,

  Shtime 11 tetor 21:59
  3.700 €
 • 3 foto
  Audi 80 1.6 Plin Benzin 1989
  Vetura

  Audi 80 1.6 Plin Benzin 1989

  Shitet Vetura Audi 80 Viti Prodhimit 1989 Plin Benzin Vetura Ka Amortizim Gazni Sport Ka Goma Te Rej

  Shtime 11 tetor 18:52
  600 €
 • 1 foto
  Yamaha yz 250cc 2t
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha yz 250cc 2t

  Shitet yamaha yz 250c 2t. 2003 ne gjendje te rregullt klip cilinder te ri. Per ma shum viber +38345

  Shtime 10 tetor 19:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet pezhoja 407 viti 2010 1.6 disel
  Vetura

  Shitet pezhoja 407 viti 2010 1.6 disel

  407 HDI viti 2010 1.6 disel e sapo ardhur nga jasht me klim gjithqka ne rregull per me shum informat

  Shtime 9 tetor 11:15
  4.300 €
 • 5 foto
  Pikap ,Opell combo 1.7 dizell 10 muaj rks
  Vetura

  Pikap ,Opell combo 1.7 dizell 10 muaj rks

  Shes pikapin opell Combo 1.7 dizell viti prodhim 2004 Regjistrim 10 muj ne gjendje te mir nuk esh

  Shtime 6 tetor 20:45
  2.300 €
 • 6 foto
  Trafik fast food tip top ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Trafik fast food tip top ne gjendje shum te mir

  Ne gjendje shum te mir Shum pak e perdorur Me izolim te kryer Rrym uj E gatshshme per pun

  Shtime 4 tetor 00:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf II 1.6 turbo dizel
  Vetura

  Golf II 1.6 turbo dizel

  shitet golf 2 ne gjendje te rregull teknike Golfi asht shum ne gjendje te mir edhe asht i

  Shtime 2 tetor 20:27
  1.100 €
 • 7 foto
  Opel Zafira 2.0 DTI
  Vetura

  Opel Zafira 2.0 DTI

  ✅Opel Zafiria 2.0 DTI ✅Viti Prodhimit:2003 ✅Automatik ✅Centrall,abs,klim ✅Senzora Mbrapa

  Shtime 28 shtator 10:58
  3.700 €
 • 7 foto
  Skuter xingyue xy150t
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter xingyue xy150t

  Shitet skuteri sa po ardhun nga zvicerra viti 2009 per her te par del me rrugë vitin 2019. 102 km m

  Shtime 28 shtator 00:51
  900 €
 • 11 foto
  Bmw 120d m-packet 2011 full opsion 130km tgarantum
  Vetura

  Bmw 120d m-packet 2011 full opsion 130km tgarantum

  Bmw120d Manual M-packet origjinal jo e modifikume Pulla nvollan Klim Karrika gjysem likur Karrika me

  Shtime 26 shtator 22:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtitet audi q5
  Vetura

  Shtitet audi q5

  Shitet audi q5 viti 2012

  Shtime 25 shtator 19:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Golf 6 TDI vp/2011/rks ndrrim me Audi
  Vetura

  Shitet Golf 6 TDI vp/2011/rks ndrrim me Audi

  Shitet Golf 6 1.6 TDI 5+R shpejtsi transmetuesi manual 77 kw 105 ps klim aribag esp abs sensor parki

  Shtime 25 shtator 19:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes passat 3 RKS
  Vetura

  Shes passat 3 RKS

  Shes pasat 3 rks 1.8 benzin ne gjendje teper te mire

  Shtime 25 shtator 16:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Yamaha beluga 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha beluga 125cc

  Yamaha beluga 125cc në gjendje të rregull... Viber, +38349844150

  Shtime 25 shtator 14:53
  300 €
 • 8 foto
  Bmw 320Disel Automatik 1 vit rks
  Vetura

  Bmw 320Disel Automatik 1 vit rks

  Bmw 320 dizel seria pa boshpump 150 ps gjendje teper tmir e rujtne e jehshme siq po shihet

  Shtime 24 shtator 20:28
  5.400 €
 • 5 foto
  Shes smartin diesel cdi 800cc RKS
  Vetura

  Shes smartin diesel cdi 800cc RKS

  Shes smartin diesel cdi 800cc ne gjendje super te rregullt regjistrim deri 06.2020 Posedon: klim, a

  Shtime 24 shtator 18:09
  2.300 €
 • 7 foto
  Bmw A1
  Vetura

  Bmw A1

  eshte ne gjendje shum tmir i ka servisin e kryn me ulje e filtera me diska gurne 170 mi klm i ka 7 m

  Shtime 24 shtator 00:11
  13.000 €
 • 5 foto
  SHITET GOLF 5
  Vetura

  SHITET GOLF 5

  Shitet golf 5, në gjendje të rregullt , karburanti dizel 1.9 , kilometra 81.379 km , gjithashtu ka e

  Shtime 23 shtator 20:30
  7.800 €
 • 6 foto
  Kros kawasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros kawasaki

  Shitet krosi Kawasaki 125 oaht me 2 turbina koshnica me diska osht n gjendje peerfekte 049 429 989 e

  Shtime 23 shtator 19:58
  700 €
 • 7 foto
  Golf 2 turbo dizell interkuller 91
  Vetura

  Golf 2 turbo dizell interkuller 91

  Shes golf 2 turbo dizell interkuller viti 91 gomat m+s te dimrit me fellne 14she ka kuk radi m

  Shtime 23 shtator 18:57
  700 €
 • 5 foto
  Mercedes benz 250d
  Vetura

  Mercedes benz 250d

  shitet vetura shum ne gjendje te mir per me shum nr tel ‭043743899‬

  Shtime 22 shtator 20:01
  Me Marrveshje