Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Shtime

 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Shtime Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Shtime Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
  Vetura

  ?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

  🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨 AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI - PERJ N

  Shtime Sot, 12:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Shtime ne katin e 6
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Shtime ne katin e 6

  Shitet banesa ne Shtime ne katin e 6 Kati 6 83.03m2 Sallon + kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon P

  Shtime Sot, 12:28
  350 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Shtime 350euro m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Shtime 350euro m2

  Shitet banesa ne Shtime ne katin e 6 Kati 6 83.03m2 Sallon + kuzhine 2 dhoma gjumi Banjo Ballkon P

  Shtime Sot, 12:27
  350 €
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TEDNA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719
  Sherbime

  tenda shatora karrika tavolina me qera 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 sherbim n

  Shtime Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU
  Materiale ndertimi

  Dhe, HUMUS për kopshte e serra, Shtime 5€ KUBIKU

  Ndërmarrja "KOPSHTI-BA" me seli ne Shtime,bënë furnizimin dhe shitjen e DHEUT (humusit) per kopshte

  Shtime Sot, 12:23
  5 €
 • 5 foto
  Dhee-Humus për kopshte e sera
  Materiale ndertimi

  Dhee-Humus për kopshte e sera

  Shesim dhee - humus per kopshte dhe sera. Bazen e companis e kemi në Shtime Qmimi per Shtime eshte 5

  Shtime Sot, 12:23
  5 €
 • 4 foto
  KRAN për ndërtim të lartë - 32M -36M
  Materiale ndertimi

  KRAN për ndërtim të lartë - 32M -36M

  Shes kranin për ndërtim të lartë. Gjatësia 32 M Krahu 36 M I ardhur nga Evropa Vetëm një vit i për

  Shtime Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET banesa 67.80 m² në Shtime.
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 67.80 m² në Shtime.

  BEST LINE SH.P.K

  Shtime Sot, 12:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes 62.72 m2 kati III
  Apartment / Banesa

  Banes 62.72 m2 kati III

  Shes banesen 62.72 m2 banesa gjendet ne katin e trete, ka kete renditje: sallon me kuzhin te perbash

  Shtime Sot, 12:03
  420 €
 • 11 foto
  Auto pjese per kombi T2
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjese per kombi T2

  Pjese te ndryshme per vw t2 dhe t3: Motor 1.9 TDI Motor 1.9 TDI i golf 3-shit Motor 1.9 SDI Motor

  Shtime Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bilardo dhe Fliper (rraketakqi)
  Paisje per sport

  Bilardo dhe Fliper (rraketakqi)

  Shitet Bilardo ne gjendje shume te mire, bezin e ka te ri, topat jan te mire, ka 3 shtega per loje.

  Shtime Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989
  Mobilje

  Kuzhina me Porosi viber +38344 799-989

  Fer Dizajn

  Shtime Sot, 11:59
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Shtime Sot, 11:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mshtjerr 1 vit
  Kafshe ferme

  mshtjerr 1 vit

  shes mshtjerren afer nivit emir per memajt edhe me pre mish bioo enshune nfush boj ndrrim me maj lop

  Shtime Sot, 10:41
  700 €
 • 8 foto
  Shiten pjest te kamionav
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten pjest te kamionav

  shes pjes te kamionav si dhe shiten komplet te gjitha pjest per me shum kontaktoni ne nr tel viber +

  Shtime Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven
  Mobilje

  Riparimin e Gjitha LLojeve Mobileve Gjith Kosoven

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Bejm Riparimin - Renovimin e

  Shtime Sot, 10:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Dy Dhi Me 2 Edha Qmimi Volitshum
  Kafshe ferme

  Shiten Dy Dhi Me 2 Edha Qmimi Volitshum

  Dhit jan fort te mira me.edha viber +38349649868 045525257

  Shtime Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet co2 i ardhur nga zvicrra firma Linde
  Makina dhe vegla

  Shitet co2 i ardhur nga zvicrra firma Linde

  Shitet co2 ne gjendje shum te mir 400 amp i ardhur nga jasht perdoret edhe per saldim me elektrod ed

  Shtime Sot, 03:03
  1.200 €
 • 9 foto
  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - RRJETA KUNDER MIZAVE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Shtime Sot, 01:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Komoda edhe kthesa
  Mobilje

  Komoda edhe kthesa

  Komoda ka ardh nga zvicrra fin re asht Per me shum na kontaktoni

  Shtime Sot, 01:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bëjm ndërtimin e pishinave private dhe publike
  Sherbime

  Bëjm ndërtimin e pishinave private dhe publike

  Bëjm projektimin , ndërtimin , instalimin e pishinave private dhe publike sipas formës që ju dëshiro

  Shtime Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  bik
  Kafshe shtepiake

  bik

  shes bikin esht shum i mir per me shum kontaktoni ne nr 045 534 652

  Shtime Dje, 19:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355
  Mobilje

  Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

  kontakto ne viber Transporti behet ne tër Kosoven +383 45 511 355 Mobileria Te Lindi

  Shtime Dje, 18:32
  169 €
 • 6 foto
  Golf 4 dizell tdi 1.9 rks 7 muj vp 2003
  Vetura

  Golf 4 dizell tdi 1.9 rks 7 muj vp 2003

  Golf 4 dizell 1.9 tdi viti prodhimit 2003 regjistrim 7 muj Ne gjendje te mir ne pergjithsi Klim ar

  Shtime Dje, 18:09
  3.400 €
 • 9 foto
  Golf 4 dizell 1.9 tdi, 7 muj rks
  Vetura

  Golf 4 dizell 1.9 tdi, 7 muj rks

  Golf 4 dizell 1.9 tdi, i thjesht pa te kuqe,,, viti prodhimit 1999 Regjistrim 7 muj, klim tronik ar

  Shtime Dje, 18:07
  2.950 €
 • 2 foto
  zoj
  Kafshe ferme

  zoj

  shiten zojt emishit jan kogja mdhaj 27 dit ikan 044453913 wdhe vajber kom nket nr

  Shtime Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes burmashin alphaools TB 13
  Makina dhe vegla

  Shes burmashin alphaools TB 13

  Alphatools TB 13

  Shtime Dje, 16:23
  250 €
 • 11 foto
  separe -karrika tavolina viber+38345333998
  Mobilje

  separe -karrika tavolina viber+38345333998

  separe

  Shtime Dje, 13:40
  170 €
 • 5 foto
  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhine,nje d

  Shtime Dje, 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 67.8 m2 Kati:I Adresa:Shtime Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+ku

  Shtime Dje, 11:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 4katshe+30ari ne Shtime 233/17

  Shitet Shtëpia 4Katshe 400m2 30ari toke Adressa;Shtime Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipe

  Shtime Dje, 11:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë : 200 m2 Oborr: 12.5 ari Adresa: Lagjia Pajtimmit ne Shtime Sh

  Shtime Dje, 11:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 7ari oborr Organizimi i mbrendshem:Kati i -I- Qendrimi ditor+kuzhinë, nje dho

  Shtime Dje, 11:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fiat dukato 2.8 dizell
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  fiat dukato 2.8 dizell

  shes fiat dukato 2.8 dizell viti 2001 ne gjendje te rregull me 2 par guma ver dhe dimer 1 pronar pre

  Shtime Dje, 11:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  punojm shtreter me dysheka te ri 045921072
  Mobilje

  punojm shtreter me dysheka te ri 045921072

  punojm kreveta viber +38345921072

  Shtime Dje, 09:33
  70 €
 • 12 foto
  punojm kreveta shtreter me joga te ri 045921072
  Materiale ndertimi

  punojm kreveta shtreter me joga te ri 045921072

  kreveta me dysheka te ri +38345921072

  Shtime Dje, 09:32
  70 €
 • 11 foto
  LINA shtëpia në Shtime 125/16
  Shtepi / Vila

  LINA shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Shtime Dje, 09:01
  250.000 €
 • 12 foto
  Punojm separeja per oborr ulse te ndryshme
  Mobilje

  Punojm separeja per oborr ulse te ndryshme

  punojm separeja kreveta.tavilona-karrike +38344920723

  Shtime Dje, 07:47
  160 €
 • 3 foto
  Punonojm dyshek edhe jastik per separe
  Mobilje

  Punonojm dyshek edhe jastik per separe

  Punojm dyshek dhe jastik per separe,renovim te karrigave edhe gjerave tjera, per info ne tel 0487925

  Shtime Dje, 01:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin bardh e kuq mashkull

  Shtime 31 maj 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Golf 4, 1.9,TDI. ne gjende shume te mire
  Vetura

  Shitet Golf 4, 1.9,TDI. ne gjende shume te mire

  Shitet Golf 4,1.9,TDI,6 shpejtesi,2 te kuqe ne gjendje teknike shume te mire. Nuk beje ndrrim. Tel:0

  Shtime 31 maj 19:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ipet me qera lokali 150 m²
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ipet me qera lokali 150 m²

  Ipet lokali me qera ne shtime perball shkolles fillore ne rrugen kryesore 150 m² i kompletuar per t

  Shtime 31 maj 19:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  goma dhe fellne
  Autopjese dhe paisje

  goma dhe fellne

  shes goma te veturav prej 15.16.17.18.19.20.kta lloj numra jan diku rreth 500 copa jan gjithsej ka y

  Shtime 31 maj 19:00
  1 €
 • 11 foto
  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!
  Mobilje

  DYER & DRITARE nga Plastika - OFERT!!!

  TE HESATI ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne treg.

  Shtime 31 maj 18:47
  Me Marrveshje