Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Shtime

 • 0 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA

  karrika

  Shtime Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18

  Shiten 2 Shtepi ne Hyrje te Shtimes: 30 metra rreth rruges kryesore. 13 ari oborr te perbashket. Sht

  Shtime Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shtëpia 6ari Rr T Shtime 162/17SH

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me 6 ari oborr Organzimi i mbrendshem : Kati -I- Sallon me kuzhine,nje d

  Shtime Sot, 14:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHTËPIA me 18 ari Rr.Godancit Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA SHTËPIA me 18 ari Rr.Godancit Shtime

  Shitet Shtëpia Oborr : 18 ari Organizimi i mbrendshëm-Bodrum ka garazhd + 2 dhoma gjumi dhe nje depo

  Shtime Sot, 14:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA shtëpia në Shtime 125/16
  Shtepi / Vila

  LINA shtëpia në Shtime 125/16

  Shitet;Shtëpia 380 m2 Oborr:3.5 ari Organizimi i mbrendshem; Kati I-sallon të madhë +kuzhin të veqan

  Shtime Sot, 14:40
  250.000 €
 • 0 foto
  Agjensioni i Patundshmeris Rini
  Apartment / Banesa

  Agjensioni i Patundshmeris Rini

  Agjensioni Rini me selin ne Lipjan ben ndermjetsimin e shit-blerjeve te: * SHTEPIVE * BANESAVE * TR

  Shtime Sot, 14:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18

  Shiten 2 Shtepi ne Hyrje te Shtimes: 30 metra rreth rruges kryesore. 13 ari oborr te perbashket. Sht

  Shtime Sot, 14:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035
  Mobilje

  PERDE TRAK SHIRITORE +383 44 100 035

  PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  Shtime Sot, 14:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE +383 44 100 035
  Mobilje

  ROLLO PERDE +383 44 100 035

  PROGRAMI I PUNES ROLLO PERDE STORE ROLLO PERDE ZEBRA ROLETA VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI PE

  Shtime Sot, 14:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RINI-SHITEN BANESAT 67,80M2--123.60M2 NE SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITEN BANESAT 67,80M2--123.60M2 NE SHTIME

  Shiten banesat ne qender te shtime Banesat ,rruga "Imer Devetaku", Qender. Banesat ne dispozicion:

  Shtime Sot, 14:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI banesa 98,5m2 ne Shtime kati 5
  Apartment / Banesa

  RINI banesa 98,5m2 ne Shtime kati 5

  Shitet banesa ne qender ndertim i ri KOMPLEKSI BANESOR -FORMA shpk Shtime Banesa perbehet prej : * 2

  Shtime Sot, 14:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 98m2 NE SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 98m2 NE SHTIME

  Shitet banesa ne qender te qytetit banesa eshte ne ndertim e siper , BANESA perbehet prej: * Siperf

  Shtime Sot, 14:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RINI-SHITEN 5 SHTEPI AFER PISHAVE- SHTIME
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITEN 5 SHTEPI AFER PISHAVE- SHTIME

  Shiten 5 shtepi me nga 4ari oborr Shtepit jan plan modern, jan te ndertume me standarte te larta evr

  Shtime Sot, 14:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Shtime Sot, 14:37
  60 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Shtime Sot, 14:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO m2
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO m2

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRITORE

  Shtime Sot, 14:36
  37 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 96.5 M2 NE SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 96.5 M2 NE SHTIME

  Shitet banesa98.5m2 ne qender KOMPLEKSIN BANESOR -FORMA shpk Shtime Banesa perbehet prej : * 2Dhoma

  Shtime Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtepia 250m2+6ari toke-Shtime246/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtepia 250m2+6ari toke-Shtime246/17

  Shitet:Shtëpia Siperfaqe;250 m2 Oborr:6ari Adresa:Shtime Pronar shqiptar. Dokumentacioni në rregull

  Shtime Sot, 14:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET LOKALI 53M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 53M2 PERBALL AMBULANTES-LIPJAN

  Shitet lokali 53m2 perball ambulantes në Lipjan ,lokali është i përshtatshëm për barnatore ,ordinanc

  Shtime Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHTIME 049 306 493
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA SHTIME 049 306 493

  TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA AHENXHE DHE RASTE TE NDRYSHME FAMILJARE TENDA ME DIMENZIONE TE NDRY

  Shtime Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET shtëpia në #Shtime
  Shtepi / Vila

  SHITET shtëpia në #Shtime

  SHITET shtëpia në #Shtime REF: SH07/18/SH ✓ 8.5 ari truall ✓ 200 m2 Kati përdhesë: ✓ Dhom

  Shtime Sot, 14:35
  65.000 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 98.5 M2 NE SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 98.5 M2 NE SHTIME

  Shitet banesa 98.5m2 ne qender Kompleksi Banesor -Forma shpk Shtime Banesa perbehet prej : * 2Dhoma

  Shtime Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia+7 ari Rr.Ismail Qemajli Shtime

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 7ari oborr Organizimi i mbrendshem:Kati i -I- Qendrimi ditor+kuzhinë, nje dho

  Shtime Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 67.8m2 ne Shtime 279/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 67.8 m2 Kati:I Adresa:Shtime Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+ku

  Shtime Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE LAGJA PAJTIMIT SHTIME
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE LAGJA PAJTIMIT SHTIME

  Shitet shtepia me 12.5 ari oborr ne lagjen e pajtimit shtime shtepia eshte e kompletuar me te gjith

  Shtime Sot, 14:34
  140.000 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE QENDER TE SHTIMES
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE QENDER TE SHTIMES

  Shitet Shtepia250m2 me 2 ari e 7metra ne qender te Shtimes me dy lokale Shtepia perbehet prej :Kat

  Shtime Sot, 14:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a car lorenti vetura me qera prej 15€ 24h
  Vetura

  Rent a car lorenti vetura me qera prej 15€ 24h

  Vetura familjare ekonomike lluksoze Prej 13€ 24h 00383 45 567854 viber wahtsaap 00383 45 567854 vib

  Shtime Sot, 14:29
  13 €
 • 6 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 200m2+12.5ARI NE SHTIME 212/17

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë : 200 m2 Oborr: 12.5 ari Adresa: Lagjia Pajtimmit ne Shtime Sh

  Shtime Sot, 14:27
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM NGA ALUMINI ME QMIM 37 EURO METRA KATROR.KEMI EDHE ROLE

  Shtime Sot, 14:11
  37 €
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI SCHTRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 M

  Shtime Sot, 13:54
  100 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE T

  Shtime Sot, 13:54
  23 €
 • 3 foto
  Audi 80 1.6 Plin Benzin 1989
  Vetura

  Audi 80 1.6 Plin Benzin 1989

  Shitet Vetura Audi 80 Viti Prodhimit 1989 Plin Benzin Vetura Ka Amortizim Gazni Sport Ka Goma Te Rej

  Shtime Sot, 12:36
  600 €
 • 5 foto
  Maqine per hapjen e filetave
  Makina dhe vegla

  Maqine per hapjen e filetave

  Shitet maqina per hapje te filetave prej f 3/8 deri ne f 115 me rryme monofazore e ardhur ngs zvicrr

  Shtime Sot, 12:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes dekore alumini 3d per gilindera
  Makina dhe vegla

  Shes dekore alumini 3d per gilindera

  Prodhoj dhe shes dekore alumini te cilat mund te montohen (kombinohen) me gypa metali 044228512

  Shtime Sot, 12:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------
  Mobilje

  -----______-----DYER TE BRENDSHME-----_____-------

  Dyer me qmime te lira 60-100euro dyr te dhomav

  Shtime Sot, 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RENT A CAR DIJARI SHTIME
  Vetura

  RENT A CAR DIJARI SHTIME

  RENT A CAR DIJARI SHTIME 045 692 587

  Shtime Sot, 12:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel astra 2.0 Dizell
  Vetura

  Opel astra 2.0 Dizell

  Shes opel astra 2.0 dizell ne gjendje te rregullt klim gjamat me rrym etj regjistrim deri me 30/07/

  Shtime Sot, 12:01
  3.300 €
 • 2 foto
  Agjensioni JUristi: Shitet banesa 3+1 në Shtime
  Apartment / Banesa

  Agjensioni JUristi: Shitet banesa 3+1 në Shtime

  NSH.\"JURSTI\"- Shiten Banesat ne Shtime Kuadratura: 112 m2, Kati: 3-trete Banesa ka: sallon me kuz

  Shtime Sot, 11:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  separe te ndryshme viber+38345805512
  Mobilje

  separe te ndryshme viber+38345805512

  separe

  Shtime Sot, 11:48
  150 €
 • 9 foto
  punojm separe te drurit viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  punojm separe te drurit viber+38345805512

  separe

  Shtime Sot, 11:47
  150 €
 • 0 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bejm zhbllokimin e kanalizimeve dhe pastrimin e tyre me makineri moderne me spirale dhe me shtypje t

  Shtime Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  tenda .shatora dhe karrika.SHTIME.044 904 994
  Sherbime

  tenda .shatora dhe karrika.SHTIME.044 904 994

  ofrojm tenda ne sherbim karrika dhe tavolina. me nxemje shum modern per sezon dimror. tel in

  Shtime Sot, 10:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  4 GOMA TE VERES 225/55/16
  Autopjese dhe paisje

  4 GOMA TE VERES 225/55/16

  Shiten 4 goma te veres jan te perdorne por ne gjendje te mir jan 225/55/16

  Shtime Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GOMA TE VERES 235/35/19
  Autopjese dhe paisje

  GOMA TE VERES 235/35/19

  Shiten 4 goma te veres nr.235/35/19 Jan te perdorne por ne gjendje te mir.

  Shtime Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet Mercedes Benz 814 viti i prodhimit 1992 ne gjendje shum te mir teknike me goma thuajse te rej

  Shtime Sot, 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Agjensioni VJOSA banese ne Shtime
  Apartment / Banesa

  Agjensioni VJOSA banese ne Shtime

  Shitet super banese ne super objektin e Global Invest ne Shtime! Objekti eshte ne fazen e fundit te

  Shtime Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agjensioni "VJOSA" Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Agjensioni "VJOSA" Shitet banesa

  Urgjentisht shitet banesa 95m2 2+1 ne Shtime. Qmimi per m2 eshte 400 euro me mundesi nderrimi. Prona

  Shtime Sot, 09:22
  400 €
 • 1 foto
  Agjensioni VJOSA Shitet banesa në Shtime
  Apartment / Banesa

  Agjensioni VJOSA Shitet banesa në Shtime

  Shitet banesa 85.2 m2 në Shtime. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo te madhe, w

  Shtime Sot, 09:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Agjensioni VJOSA shitet shtëpia në qendër
  Shtepi / Vila

  Agjensioni VJOSA shitet shtëpia në qendër

  Shitet shtëpia në qendër të Shtimes. Shtëpia ka 1,5 kate, 5 dhoma, 2 banjo. Ka dokumentacion te rreg

  Shtime Sot, 09:21
  150.000 €
 • 3 foto
  Agjensioni \"VJOSA\" Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Agjensioni \"VJOSA\" Shitet shtepia

  Shitet shtepia me 4 ari truall! Shtepia gjendet ne rr. William Wolker ne Shtime Ne katin e pare ka s

  Shtime Sot, 09:20
  90.000 €