Elektronikë
Shtime

Elektronikë në shitje në Shtime

 • 2 foto
  shes iphone 7 128 gb
  Telefona celulare

  shes iphone 7 128 gb

  shes iphone 7 128 gb (CE) gjendje perfekte pune,ii rujten i ardhur nga ch presim bleres serioz te in

  Shtime 21 tetor 23:28
  245 €
 • 3 foto
  shes magazinen me 12cd
  Audio / CD / Stereo

  shes magazinen me 12cd

  shes magazinen me 12 cd ne gjendje te mire shes per arsye se nuk me duhet, te interesuarit mund te k

  Shtime 18 tetor 22:05
  30 €
 • 0 foto
  Shes monitor LG 17\" me talovin, tastier, altoparla
  Pjese per kompjuter

  Shes monitor LG 17\" me talovin, tastier, altoparla

  Shes monitor LG 17\" me talovin, tastier, altoparlant, ndegjuse

  Shtime 4 tetor 16:35
  40 €
 • 3 foto
  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi + Cellular (U
  Telefona celulare

  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi + Cellular (U

  Apple iPad Pro 3rd Gen. 256GB, Wi-Fi + Cellular (Unlocked)

  Shtime 24 shtator 10:40
  300 €
 • 2 foto
  Pjese
  Pjese per kompjuter

  Pjese

  Lenovo Hard Disk HITACHI 320GB Lenovo Thinkpad Batery 11.1V - 5.6Ah Lenovo Ac Adapter 65W 20V

  Shtime 22 shtator 15:49
  45 €
 • 0 foto
  Gran turismo sport
  Lojra per PC / Videolojra

  Gran turismo sport

  Shitet cd gran turismo sport

  Shtime 19 shtator 16:32
  20 €
 • 2 foto
  Pjese Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Pjese Laptopi

  Shitet Lenovo Hard Disk HITACHI 320GB Lenovo Thinkpad Batery 11.1V - 5.6Ah Lenovo Ac Adapter

  Shtime 19 shtator 12:39
  55 €
 • 2 foto
  Pjese Kompjuterike
  Pjese per kompjuter

  Pjese Kompjuterike

  Shiten Urgjentisht Hard Disk Hitachi Per Laptop Lenovo Thinkpad Edge E330 320GB Batery Lenovo Think

  Shtime 19 shtator 12:11
  50 €
 • 0 foto
  Gaming PC komplet Setup TOP OFERT
  Kompjutera

  Gaming PC komplet Setup TOP OFERT

  Shes Gaming PC komplet Top Ofert Shes Komplet Gaming Setup Monitor - Alienware 240HZ Ndegjuse - Hy

  Shtime 17 shtator 22:38
  600 €
 • 0 foto
  Gaming PC komplet Setup TOP OFERT
  Kompjutera

  Gaming PC komplet Setup TOP OFERT

  Shes Komplet Gaming Setup Monitor - BenQ 24” 144HZ Ndegjuse - HyperX cloud 2 Maus - bloody a4tec

  Shtime 17 shtator 22:38
  550 €
 • 0 foto
  Gaming PC TOP OFERT full setup
  Kompjutera

  Gaming PC TOP OFERT full setup

  Shes Komplet Gaming Setup Monitor - Alienware 240HZ Ndegjuse - HyperX cloud 2 Maus - benq zowie fk

  Shtime 17 shtator 22:38
  600 €
 • 0 foto
  Gaming PC Komplet
  Kompjutera

  Gaming PC Komplet

  Shes Gaming PC Monitor Alienware 25inch 240HZ Degjuse HyperX cloud 2 Maus benQ zowie FK1+ Shtepiza

  Shtime 17 shtator 22:18
  600 €
 • 4 foto
  Galaxy J6 2018
  Telefona celulare

  Galaxy J6 2018

  Shitet Telefoni Samsung Galaxy J6 2018 osht me pako me kejt paisjet Adapter \' Kufje Po ashtu dhe Fa

  Shtime 14 shtator 23:48
  100 €
 • 4 foto
  Shes iphone
  Telefona celulare

  Shes iphone

  Shes iphone 7 32GB 230E

  Shtime 13 shtator 01:21
  230 €
 • 1 foto
  shiten 3 iphoe 7
  Telefona celulare

  shiten 3 iphoe 7

  shiten 3 cop iphone 7 ne gjendje te mir bojm edhe ndrrim

  Shtime 11 shtator 19:02
  210 €
 • 3 foto
  Xiaomi Mi A2
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi A2

  Xiaomi MiA2 në gjendje perfekte, në gjendje të mirë teknike dhe optike , pothuajse i ri. I prodhuar

  Shtime 10 shtator 11:02
  150 €
 • 0 foto
  Fifa 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 19

  Fifa 19 18 euro

  Shtime 9 shtator 16:25
  18 €
 • 2 foto
  jkqkjsj
  Telefona celulare

  jkqkjsj

  Shitet tableti Denver I ri p asnje defekt 40euro per me shum na kontaktoni ne viber +38345265813

  Shtime 8 shtator 23:12
  40 €
 • 1 foto
  Gaming Center komplet
  Kompjutera

  Gaming Center komplet

  shes Gaming Center Komplet ! 20-PC Grafika rx480 8GB / i5-4570 / 8GB RAM / SSD 240GB / 10-Monitor

  Shtime 5 shtator 08:44
  12.500 €
 • 2 foto
  Galaxy j6 2018
  Telefona celulare

  Galaxy j6 2018

  Shes Samsung Galaxy J6 2018 i rujten pa vrejtje 32 GB per ma shum Viber +38349298608 Ose ndrrim me g

  Shtime 2 shtator 20:57
  120 €
 • 1 foto
  PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4

  Shitet PS4 180 urgjent me ni dorz gjendje te rregullt

  Shtime 2 shtator 16:27
  180 €
 • 0 foto
  Laptop i ardhur nga zvicra
  Kompjutera

  Laptop i ardhur nga zvicra

  Laptop AKOYA MEDION i ardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire.

  Shtime 31 gusht 10:14
  320 €
 • 0 foto
  Fifa 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 19

  Fifa 19 ps4 20 euro

  Shtime 28 gusht 18:30
  20 €
 • 1 foto
  Shitet samsungi J2
  Telefona celulare

  Shitet samsungi J2

  Shitet samsung j2 shum i mir

  Shtime 28 gusht 16:11
  35 €
 • 4 foto
  HP i7 envy14
  Kompjutera

  HP i7 envy14

  hp envy14 BeatsAudio i7 Q740 1.73 GHz. 1.73 GHz memory RAM 8.00GB System type 64-bit Kartela 1.0

  Shtime 27 gusht 17:26
  170 €
 • 6 foto
  2 Zvushnika original per AUDI pa perdorun
  Audio / CD / Stereo

  2 Zvushnika original per AUDI pa perdorun

  Shes 2 zvushnika jan origjinal audijes te ri paperdor. Ju bin edhe veturav tjera. Boksat jan origj

  Shtime 27 gusht 08:26
  60 €
 • 0 foto
  samsung ddr2 2x8gb ram
  Pjese per kompjuter

  samsung ddr2 2x8gb ram

  shiten ram memorit ddr2 2x8gb 2x4gb gjitsej 20gb veretje shiten bashk nuk ndahen

  Shtime 26 gusht 13:23
  20 €
 • 1 foto
  Shitet sony 3 - 500 gb 11 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony 3 - 500 gb 11 lojra

  Shitet sony 3 - 500 gb 11 lojra dhe 3 gjostika

  Shtime 24 gusht 18:48
  100 €
 • 3 foto
  Iphon 7 plus 32 gb
  Telefona celulare

  Iphon 7 plus 32 gb

  Shes iphon 7 plus 32 giga. Veq. Finger printi si ban tjeter. OK gjithqka eshte. Kontakt. Viber 3

  Shtime 23 gusht 19:22
  240 €
 • 1 foto
  Huawei Mate 20 Pro
  Telefona celulare

  Huawei Mate 20 Pro

  Huawei Mate 20 Pro, ne gjedje perfekte Çmimi i padiskutueshem, nuk beje nderrime

  Shtime 17 gusht 14:30
  499 €
 • 0 foto
  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja + 3 gjostika
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja + 3 gjostika

  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja + 3 gjostika viber +38349161378

  Shtime 15 gusht 14:58
  100 €
 • 1 foto
  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra dbe 3 gjostika
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra dbe 3 gjostika

  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra dbe 3 gjostika . I ardht prej Gjermanie Viber - +38349161378

  Shtime 15 gusht 14:46
  115 €
 • 2 foto
  Acer i7 16Gb Ram 4Gb Nvidia 240 SSD
  Kompjutera

  Acer i7 16Gb Ram 4Gb Nvidia 240 SSD

  Shitet Llaptopi i ri. Acer 17.3 Display.

  Shtime 14 gusht 23:47
  450 €
 • 1 foto
  Shes iPhone X por sa kah ardhur nga zvicra
  Telefona celulare

  Shes iPhone X por sa kah ardhur nga zvicra

  Shes iPhone X por sa kah ardhur nga zvicra punon po ekranin para e mrapa te thyn

  Shtime 12 gusht 20:12
  300 €
 • 3 foto
  A8 2018 sikur i ri me paket
  Telefona celulare

  A8 2018 sikur i ri me paket

  Shes a8 2018 64 gb 2 sim orginal pa asni grrith vjen me te gjitha paisjet per ma shum +38344861166

  Shtime 7 gusht 08:32
  245 €
 • 5 foto
  Xbox360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox360

  Shitet xboxi me mbi 10lojra + 1dorz || Witcher2 Assassin of Kings, Crysis 3, COD Black Ops, Pes2016

  Shtime 5 gusht 16:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pls 3 dhe samsung glx3
  Telefona celulare

  pls 3 dhe samsung glx3

  sony pls3 eshte ne gjithqka ne rregull 80GB gjithashtu edhe samsungi eshte pa defekt 80 eur

  Shtime 2 gusht 11:35
  105 €
 • 1 foto
  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja

  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja dhe 3 joystika .

  Shtime 30 korrik 15:19
  115 €
 • 1 foto
  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra

  Shitet sony 3 (500gb) me 12 lojra dhe 3 joystika . Per me shum info me shkurani ne viber .

  Shtime 30 korrik 15:19
  115 €
 • 1 foto
  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra

  shitet sony 3 - 500 gb 12 lojra dhe 3 gjostika . viber - +38349161378

  Shtime 22 korrik 12:08
  110 €
 • 0 foto
  Shitet Samsung Galaxy s9+
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy s9+

  Shitet Samsung Galaxy s9 plus në gjendje te rregullt dhe është sikur I ri pa asnjë grithe, është ver

  Shtime 22 korrik 12:00
  390 €
 • 0 foto
  Samsung galaxy s7 edge urgjent
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s7 edge urgjent

  shitet Samsung Galaxy s7 edge I ardhur nga Zvicrra dhe është në gjendje shumë te mire, është shum ru

  Shtime 17 korrik 17:29
  199 €
 • 6 foto
  Kartel Grafike - Sapphire RX580 Nitro +
  Pjese per kompjuter

  Kartel Grafike - Sapphire RX580 Nitro +

  Shes Kartela Grafike Sapphire Radeon Nitro + RX580 - Te ardhura nga Zvicrra. Florimi - Ferizaj +383

  Shtime 17 korrik 14:41
  130 €
 • 1 foto
  Shitet Samsung Galaxy A50 për pjesë
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy A50 për pjesë

  shes samsung galaxy a50 për pjesë, të gjitha pjesët i punojn shum mire perveq pllakës kryesore që ju

  Shtime 16 korrik 00:12
  150 €
 • 4 foto
  Ps4 pro 1TB
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 pro 1TB

  Shitet ps4 pro me 2controllera(1npaket pa qel) Fifa 19

  Shtime 16 korrik 00:10
  420 €
 • 0 foto
  Shitet Kartela Grafike GTX 660
  Pjese per kompjuter

  Shitet Kartela Grafike GTX 660

  Shitet kjo kartel grafike GTX 660 2GB GDDR5 192BIT Qmimi me marrveshje

  Shtime 11 korrik 23:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pioner
  Audio / CD / Stereo

  pioner

  shitet radio eshte pa defekt original

  Shtime 10 korrik 09:30
  30 €
 • 0 foto
  Shiten pjeset per kompjuter GAMING
  Pjese per kompjuter

  Shiten pjeset per kompjuter GAMING

  Shiten keto pjese i5 3450 3.1ghz (deri 3.4 shkon ) 50€ 8gb Ram ddr3 (1 stick HyperX 1stick Kingston

  Shtime 7 korrik 23:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Nvidia FX 3800 1GB
  Pjese per kompjuter

  Nvidia FX 3800 1GB

  shitet NVIDIA Quadro FX 3800 by PNY 1GB GDDR3 PCI Express Gen 2 x16 DVI-I DL Dual DisplayPort and St

  Shtime 23 qershor 21:18
  30 €
 • 1 foto
  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja + fifa 17
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja + fifa 17

  Sony playstation 3 (500gb) me 12 loja + fifa 17 dhe 3 gjestika. -- Shitet ose ndrrohet me telefon

  Shtime 21 qershor 23:34
  150 €