Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Obiliq

 • 0 foto
  aa
  Autopjese dhe paisje

  aa

  Shesim goma sapo te ardhua nga Gjermaniajan 4 cop 16-dhetshejan te dimrit jan shum pak te perdorura

  Obiliq 16 gusht 01:27
  70 €
 • 3 foto
  Goma per vere 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma per vere 16

  40 euro te gjitha

  Obiliq 14 gusht 20:15
  40 €
 • 1 foto
  Shes
  Autopjese dhe paisje

  Shes

  Shes sigjir per mjete të rada gjasi 15 metra

  Obiliq 10 gusht 23:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta/ whatsapp: 002299735184
  Autopjese dhe paisje

  Oferta/ whatsapp: 002299735184

  Oferta e huasë midis shumë shpejtë në veçanti në 48 orë / whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te g

  Obiliq 7 gusht 16:43
  965.445 €
 • 3 foto
  Shitet motorri 1.0 benzin per opel
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motorri 1.0 benzin per opel

  Shitet motorri 1.0 benzin me simgjir per opel Me te gjitha paisjet vrejtje ka pas nganiher nuk e me

  Obiliq 5 gusht 16:03
  200 €
 • 0 foto
  Almir
  Autopjese dhe paisje

  Almir

  Bandash per golf 4. 4 copa

  Obiliq 1 gusht 18:34
  30 €
 • 0 foto
  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Autopjese dhe paisje

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Oferta e huasë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gjitheve Unë jam një Drejtor i veçantë i kom

  Obiliq 31 korrik 21:00
  648 €
 • 1 foto
  Shes pjes per ford mondeo Golf 2 pasat reno Clio
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per ford mondeo Golf 2 pasat reno Clio

  Shes pjes per ford mondeo Golf 2 pasat reno Clio

  Obiliq 31 korrik 09:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RADIO CD EMP3 USB ALPINA
  Autopjese dhe paisje

  RADIO CD EMP3 USB ALPINA

  045897779

  Obiliq 26 korrik 10:57
  45 €
 • 2 foto
  Bandasha golf 4 nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha golf 4 nr 15

  045897779 045897779

  Obiliq 26 korrik 10:56
  65 €
 • 1 foto
  Fellne vw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne vw

  Fellne me goma veres 17 coll

  Obiliq 19 korrik 11:03
  250 €
 • 5 foto
  195-65-15 golf 4
  Autopjese dhe paisje

  195-65-15 golf 4

  195-65-15 golf4 skoda seat etj Guma veres 045897779

  Obiliq 16 korrik 08:56
  85 €
 • 3 foto
  Goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Goma 16

  Goma per Vere

  Obiliq 16 korrik 00:13
  45 €
 • 2 foto
  Shiten Gomat,10€ copa
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat,10€ copa

  Gomat ne gjendje te rregullt.Gjithsej 4 Goma për Makinë.Një Gomëkushton 10€,gjithsej 40€.

  Obiliq 14 korrik 18:29
  10 €
 • 0 foto
  shes fellnen
  Autopjese dhe paisje

  shes fellnen

  shes fellne vete 1 osht per rezerv e mercedesit

  Obiliq 13 korrik 17:28
  55 €
 • 1 foto
  Shes goma 14 ,185 me ce per ngarkes
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma 14 ,185 me ce per ngarkes

  Shes gomat

  Obiliq 12 korrik 16:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  GOMA 16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 16

  GOMA PER VERE

  Obiliq 10 korrik 23:01
  55 €
 • 3 foto
  GOMA 16
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 16

  GOMA PER VERE

  Obiliq 10 korrik 20:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  GOMA 16

  Obiliq 10 korrik 17:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Remote Exhaust Valve
  Autopjese dhe paisje

  Remote Exhaust Valve

  Turbo sound system qe e ndal dhe e leshon zhurmen sa her ta don qefi Produkti osht i ri ne gjendje

  Obiliq 9 korrik 14:44
  78 €
 • 1 foto
  Shes fellne per audi
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per audi

  Shes fellne per audi

  Obiliq 8 korrik 22:43
  160 €
 • 2 foto
  vw fellne 18 ndrrim me 17
  Autopjese dhe paisje

  vw fellne 18 ndrrim me 17

  fellne 18 munsi ndrrimi me 17 per vw tiguan tiguan audi golf vw 044209305

  Obiliq 8 korrik 17:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  225.45.17
  Autopjese dhe paisje

  225.45.17

  Jan te posa ardhura nga gjetmanija 049280080

  Obiliq 7 korrik 14:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes tepija per audi q5 2013
  Autopjese dhe paisje

  Shes tepija per audi q5 2013

  Shea tepija per audi q5 2013 jon shum te rujtne +viber 38344272034

  Obiliq 7 korrik 11:22
  55 €
 • 2 foto
  Autopjese
  Autopjese dhe paisje

  Autopjese

  SHITEN PJESE PASSAT TDI 99 POLO SDI 96 FORD MONDEO TDCI 2003 ROVER

  Obiliq 5 korrik 14:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Xhamin per KIA Sportage
  Autopjese dhe paisje

  Xhamin per KIA Sportage

  shes xham shofershajben e par te KIA SPORTAGE lladnajkun e mbrenshum dyrt e disa cikrrime te tjera

  Obiliq 1 korrik 20:28
  60 €
 • 3 foto
  STOOPA E KLASSE
  Autopjese dhe paisje

  STOOPA E KLASSE

  Stoopa eklasse 045897779

  Obiliq 28 qershor 19:34
  75 €
 • 1 foto
  Power Sound System
  Autopjese dhe paisje

  Power Sound System

  Shitet turbo sound system i ri ne peaket pa perdor me te gjitha pjeset mundsi lidhje permes 12V dhe

  Obiliq 26 qershor 14:45
  83 €
 • 1 foto
  turbo sound system
  Autopjese dhe paisje

  turbo sound system

  shitet turbo sound system i ri pa perdor ne paket i pershtatshem per qdo vetur , eshte me hapje dhe

  Obiliq 26 qershor 14:33
  83 €
 • 2 foto
  Urgjent Fellne 14
  Autopjese dhe paisje

  Urgjent Fellne 14

  Shes Urgjent Fellne 14 Shum Pak Te Perdorura Per Ma Shum Tel.

  Obiliq 25 qershor 22:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 14
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 14

  shes fellnet 14 shum pak te perdorura per ma shum Tel.

  Obiliq 25 qershor 20:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sound system
  Autopjese dhe paisje

  sound system

  shitet turbo sound system i ri pa perdor ne paket i pershtatshem per qdo vetur , eshte me hapje dhe

  Obiliq 23 qershor 15:29
  78 €
 • 3 foto
  Amertizera per audi a3, Gazni me ngjyr te kuqe,
  Autopjese dhe paisje

  Amertizera per audi a3, Gazni me ngjyr te kuqe,

  shes amertizerat per audi audi a3, Gazni jon, nuk jon te demtum as kund, i jap me garancion, jon me

  Obiliq 19 qershor 22:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  turbo sound system
  Autopjese dhe paisje

  turbo sound system

  Shes turbo sound system osht i ri pa perdor ne paket me te gjitha pjeset

  Obiliq 19 qershor 12:56
  80 €
 • 4 foto
  Audi a8
  Autopjese dhe paisje

  Audi a8

  pjes per audi a8

  Obiliq 18 qershor 11:53
  1 €
 • 3 foto
  Shes
  Autopjese dhe paisje

  Shes

  Shes

  Obiliq 17 qershor 22:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dvd
  Autopjese dhe paisje

  Dvd

  Jan te ardhura nga gjermanija

  Obiliq 17 qershor 15:14
  40 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten gomat 255/50/19 1 jav te perdorura ne bmw x6 krejsisht te reja viti i prodhimit 2018

  Obiliq 17 qershor 11:46
  350 €
 • 9 foto
  Goma me C dhe Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma me C dhe Fellne

  Goma me C dhe Fellne Te ardhura nga Gjermania 215/65/16 C - 200€ 175/65/14 - M&S ( me 4 shtrafa

  Obiliq 7 qershor 22:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOMA 195/65/15 HANKOOK
  Autopjese dhe paisje

  GOMA 195/65/15 HANKOOK

  SHES 4 GOMA TE VERES 195/65/15 HANKOOK GOMAT SHITEN PA FELLNE

  Obiliq 5 qershor 09:15
  70 €
 • 0 foto
  Traktor
  Autopjese dhe paisje

  Traktor

  Shitet traktori me rimorkio ne gjendje shum te rregullt mekanike dhe teknike i duhet vetem nje ngjyr

  Obiliq 3 qershor 11:44
  2.700 €
 • 5 foto
  195-70-15 C M+S viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  195-70-15 C M+S viti 2018

  Goma treja me C VITI 2018 045897779

  Obiliq 2 qershor 21:00
  135 €
 • 5 foto
  Dizhalic
  Autopjese dhe paisje

  Dizhalic

  Dizhalic 3 ton e posa ardhur nga germany

  Obiliq 21 maj 20:41
  850 €
 • 1 foto
  Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret ne KOSO
  Autopjese dhe paisje

  Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret ne KOSO

  Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret ne KOSOVE HIKVISION brend Botrore RISI RISI JEMI ME T

  Obiliq 21 maj 12:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kuk per golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Kuk per golf 6

  Bon edhe per golf plus

  Obiliq 21 maj 08:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Goma per xhipa
  Autopjese dhe paisje

  Goma per xhipa

  Shes goma te gjipav te kforit, 285/65-18

  Obiliq 20 maj 11:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sistemi i plinit per vetur
  Autopjese dhe paisje

  Sistemi i plinit per vetur

  Shitet boca dhe sistemi i plinit per vetur. Kontakti: 045646052

  Obiliq 15 maj 08:01
  30 €
 • 3 foto
  Goma 195/65/nr 15 Veres
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/65/nr 15 Veres

  Shiten gumat E veres Ne gjendje shum tmir 195/65/15 per me shum Kontakto +38345596447

  Obiliq 14 maj 15:48
  65 €
 • 2 foto
  Goma fellne
  Autopjese dhe paisje

  Goma fellne

  Shiten fellne 16 she per BMW VW

  Obiliq 6 maj 17:53
  280 €
 • 2 foto
  Fellne 205 55 16 golf 5 6 7
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 205 55 16 golf 5 6 7

  Jan te posaardhura nga gjermanija Ne gjendje shum te mire .+38349280080 viber Pacfici pacifik g

  Obiliq 28 prill 10:37
  Me Marrveshje