Lipjan

Autopjese dhe paisje në shitje në Lipjan

 • 2 foto
  Turbine Per Golf 4 1.9 TDI DI te kuqe 74 kw
  Autopjese dhe paisje

  Turbine Per Golf 4 1.9 TDI DI te kuqe 74 kw

  Turbine per Golf 4 1.9 tdi di te kuqe 74 kw Ne gjendje te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 15:25
  140 €
 • 1 foto
  Xhami I Pare Shefershojmja Per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Xhami I Pare Shefershojmja Per Golf 4

  Xhami i Pare Shefershojme Per Golf 4 +38344427061

  Lipjan Sot, 15:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kapak per Bateri Golf 4 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Kapak per Bateri Golf 4 tdi

  Kapaku per akumullator pet golf 1.9 tdi

  Lipjan Sot, 15:22
  25 €
 • 0 foto
  Maska e Motorrit Per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Maska e Motorrit Per Golf 4

  Maska e motorrit per golf 4

  Lipjan Sot, 15:22
  18 €
 • 1 foto
  Shes Kuken Per Golf 4 Karavan
  Autopjese dhe paisje

  Shes Kuken Per Golf 4 Karavan

  Shes kuken per golf 4 karavan

  Lipjan Sot, 15:21
  55 €
 • 0 foto
  Tepacir per Golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Tepacir per Golf 2

  Tepacir per tavan per Golf 2 per 3 dyr Viber+38344427061

  Lipjan Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amartizera te mramte per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Amartizera te mramte per Golf 4

  Amartizerat e mramt per Golf 4 Shum te mir jan +38344427061

  Lipjan Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Matorr per passat 2.0 Benzin viti 92
  Autopjese dhe paisje

  Matorr per passat 2.0 Benzin viti 92

  Matorr per passat Benzin 2.0 viti 1992 I Ardhun Nga Zvicrra Ne Gjendje Te Mire +38344427061

  Lipjan Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Auspuh Per Golf 3 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Auspuh Per Golf 3 1.9 TDI

  Auspuh Per Golf 3 Tdi 1.9 Ne Gjendje te mire Viber +38344427061

  Lipjan Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Boshpump Per Opell Japan 1.7 turbo dizell
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump Per Opell Japan 1.7 turbo dizell

  Boshpumpe per Opell 1.7 Turbo Dizell 1.7 Japan Opell Combo Vekter Aster viti 1995 +38344427061

  Lipjan Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pump e hidraulikut per Golf 4 tdi 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Pump e hidraulikut per Golf 4 tdi 1.9

  Pump e hidraulikut per golf 4 tdi 1.9 Ne gjendje te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kuke Per Golf 3
  Autopjese dhe paisje

  Kuke Per Golf 3

  Kuk per Golf 3 fabrikisht +38344427061

  Lipjan Sot, 15:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9

  Motorr 1.9 Tdi per Golf 4 Viti 2000 66 Kw ne gjendje te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 15:17
  340 €
 • 0 foto
  Gepek Per Golf 3
  Autopjese dhe paisje

  Gepek Per Golf 3

  Gepek per Golf 3 si mukan i ri

  Lipjan Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gllavin Per Kombit T4 WW Per 1.9 2.4
  Autopjese dhe paisje

  Gllavin Per Kombit T4 WW Per 1.9 2.4

  Gllavqina Per Kombi T4 WW Per 1.9 dhe 2.4 Ne gjendje shume te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 15:16
  1 €
 • 2 foto
  Shes Motorr 1.3 Benzin Per Golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Shes Motorr 1.3 Benzin Per Golf 2

  Shes Motorr 1.3 Benzin ingjeksion per Golf 2 ne gjendje te mire Ndahen pjeste Ndrrusi Shpejtesive 5

  Lipjan Sot, 15:16
  5 €
 • 3 foto
  Diska Per Kombi T4 W Dizell
  Autopjese dhe paisje

  Diska Per Kombi T4 W Dizell

  Diska Per kombi T4 Fave 1.9 Dizell i ardhun nga jasht +38344427061

  Lipjan Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Altenator per Golf 4 Tdi 66 kw
  Autopjese dhe paisje

  Altenator per Golf 4 Tdi 66 kw

  Altenator per golf 4 tdi 1.9 66 kw ne gjendje te mire

  Lipjan Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pump e Naftit P Golf 4 Seat Bora TDI (DI) Te Kuqe
  Autopjese dhe paisje

  Pump e Naftit P Golf 4 Seat Bora TDI (DI) Te Kuqe

  Pump E Naftit Per Golf 4 Seat Bora 1.9 Tdi di te kuqe +38344427061

  Lipjan Sot, 15:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gomat michelin 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat michelin 4 copa

  Shes gomat michelin 195-65-15 4 copa 100 euro

  Lipjan Sot, 14:51
  100 €
 • 2 foto
  Fellne + goma 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne + goma 17

  Shes fellnet me gjith goma 17 coll

  Lipjan Sot, 14:50
  250 €
 • 9 foto
  Goma16/205/55 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma16/205/55 M+S

  Shes gomat 205/55/16 Per Dimer jan gjendje tmir 2 copa jant Reja 2 perdorta komplet ma Bandash dhe

  Lipjan Sot, 13:31
  199 €
 • 2 foto
  Shiten karrike per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten karrike per golf 4

  Karrike per golf 4

  Lipjan Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008

  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008 karavan Pjese per golf 4 1.9 tdi motorri 130 ps 2000 Pjese per pas

  Lipjan Sot, 11:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per Ford Focus 1.6 benzin
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Ford Focus 1.6 benzin

  Pjese per Ford Focus 1.6 benzin

  Lipjan Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjese per Ford Fiesta 2003
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Ford Fiesta 2003

  Pjese per Ford Fiesta 2003, 1.3 benzin

  Lipjan Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese per ford focus 1.8 100ps
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per ford focus 1.8 100ps

  Pjese per ford focus 1.8 100ps

  Lipjan Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per golf 4 1.9 TDI, I tkuqe
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 4 1.9 TDI, I tkuqe

  Pjese per golf 4 1.9 TDI, I tkuqe

  Lipjan Sot, 11:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese per golf 4 1.9 TDI motorri me 130 PS
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 4 1.9 TDI motorri me 130 PS

  Pjese per golf 4 1.9 TDI motorrin e ka me 130 ps, ps i ka te shtuar me kompjuter. 190mij km

  Lipjan Sot, 11:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese per passat 1.9 tdi 2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per passat 1.9 tdi 2000

  Pjese per passat karavan 1.9 tdi viti 2000

  Lipjan Sot, 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 15 coll per Golf 5.6.7. Tauran . Passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 coll per Golf 5.6.7. Tauran . Passat

  Fellne 15 coll Per Golf 5.6.7. Tauran. Passat. Orginal

  Lipjan Sot, 09:47
  170 €
 • 3 foto
  shes radi me navi per audi pej 2001 der 2007
  Autopjese dhe paisje

  shes radi me navi per audi pej 2001 der 2007

  shes radio me navigacion per audi 2001 deri 2007 osht gjemdje rregullt qmimi 120 euro

  Lipjan Sot, 09:34
  120 €
 • 2 foto
  fellne 16 per audi
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 per audi

  fellne 16 per audi a4 2008 me guma shum tmira viber +38344787725

  Lipjan Sot, 09:33
  350 €
 • 1 foto
  SHES KUK PER GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  SHES KUK PER GOLF 4

  SHES KUK PER GOKF 4 ORIGJINAL

  Lipjan Dje, 19:54
  55 €
 • 2 foto
  shes mbules per gypek te touranit
  Autopjese dhe paisje

  shes mbules per gypek te touranit

  SHES MBULES BAGAZHIT PER TOURAN -PASSAT-OPELL ZAFIR

  Lipjan Dje, 19:53
  45 €
 • 0 foto
   shes fellne 16 per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne 16 per golf 4

  Shes fellne tek vetum njo per golf 4 per me shum inf.044429947 QMIMI FIKS

  Lipjan Dje, 19:53
  50 €
 • 2 foto
  Pjes Per Golf 3 1.9 Dizell
  Autopjese dhe paisje

  Pjes Per Golf 3 1.9 Dizell

  Shes Pjes Per Golf 3 1.9 Dizell i posa Ardhur Nga Jasht Pjest i ka Te Mira Viber +38344916435

  Lipjan Dje, 19:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio makinash
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio makinash

  Prikolica za kola iz nemacke

  Lipjan 11 tetor 17:50
  500 €
 • 5 foto
  SHES FELLNE 17 COLL 17
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE 17 COLL 17

  SHES FELLNE 17 COL ME 8 VRIMA PER GJDO VETUR QE I KA 4 VRiMA I BOJN ME GUMA TE ARDHURA NGA AMERIKA

  Lipjan 11 tetor 12:13
  349 €
 • 3 foto
  Shes gomat e dimrit me fellne
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat e dimrit me fellne

  Shes gomat e dimrit dy jan te reja vet 1muaj te perdorura Kurse dy tjera jan me shum te perdorur Si

  Lipjan 10 tetor 23:02
  100 €
 • 1 foto
  Goma Per Gjip a 235 75 15 Te Mira
  Autopjese dhe paisje

  Goma Per Gjip a 235 75 15 Te Mira

  Shiten goma per gjipa xhipa te mira jan 235 75 15 per info +383 45 295 767

  Lipjan 7 tetor 10:16
  120 €
 • 11 foto
  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA
  Autopjese dhe paisje

  \'\'EURODOOR ,, DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Lipjan 6 tetor 20:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pastrimin e DPF Diesel partikel filter
  Autopjese dhe paisje

  Pastrimin e DPF Diesel partikel filter

  Auto Servis Abedini Bejm pastrimin (Rigjenerimin) e Diesel partikel filter (Katalizatorit), ne meny

  Lipjan 4 tetor 12:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Auto Pjes
  Autopjese dhe paisje

  Auto Pjes

  Kemi Pjes per vetura : Opel. Vw. Audi Mercedes. Ford. Fiat Passat T4 etj.....

  Lipjan 4 tetor 09:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne RangeRover
  Autopjese dhe paisje

  Fellne RangeRover

  Fellne dhe 2 par guma 275/40/r20 RangeRover

  Lipjan 3 tetor 12:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Paisje Per Kuzhina Restorante
  Autopjese dhe paisje

  Paisje Per Kuzhina Restorante

  Shes Paisje Per Kushina Restorante te gjitha ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura Po ashtu

  Lipjan 2 tetor 19:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Guma per autobus dhe kamion
  Autopjese dhe paisje

  Guma per autobus dhe kamion

  Gumat jane ne gjendje te mire dhe bejn per auto bus dhe kamion cmimi 50 euro copa per me shum info.

  Lipjan 2 tetor 18:00
  50 €
 • 7 foto
  Pjese rezerv te iportuara nga Anglia
  Autopjese dhe paisje

  Pjese rezerv te iportuara nga Anglia

  Renault Master viti 2000 deri 2017 Opell Movano viti 2000 deri 2017 Opell vivaro Renault Trafic Ivec

  Lipjan 30 shtator 23:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Pjes rezerv

  Iveco Renault Master viti 2013 Opell Movano viti 2013 Renault master viti 2006 Opell Movano viti 200

  Lipjan 30 shtator 23:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjese rezerv
  Autopjese dhe paisje

  pjese rezerv

  Renault Master viti 2000 deri 2017 Opell Movano Renault Trafic Opell Vivaro Fiat ducato Citroen box

  Lipjan 30 shtator 23:00
  Me Marrveshje