Lipjan

Autopjese dhe paisje në shitje në Lipjan

 • 8 foto
  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008

  Pjese per golf 5 1.9 tdi DSG 2008 karavan Pjese per golf 4 1.9 tdi motorri 130 ps 2000 Pjese per pas

  Lipjan Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes gomat michelin 4 copa
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat michelin 4 copa

  Shes gomat michelin 195-65-15 4 copa 100 euro

  Lipjan Sot, 10:03
  100 €
 • 1 foto
  Shes Kuken Per Golf 4 Karavan
  Autopjese dhe paisje

  Shes Kuken Per Golf 4 Karavan

  Shes kuken per golf 4 karavan

  Lipjan Sot, 08:57
  55 €
 • 0 foto
  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr Per Golf 4 TDI 1.9

  Motorr 1.9 Tdi per Golf 4 Viti 2000 66 Kw ne gjendje te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 08:57
  340 €
 • 0 foto
  Matorr per passat 2.0 Benzin viti 92
  Autopjese dhe paisje

  Matorr per passat 2.0 Benzin viti 92

  Matorr per passat Benzin 2.0 viti 1992 I Ardhun Nga Zvicrra Ne Gjendje Te Mire +38344427061

  Lipjan Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gllavin Per Kombit T4 WW Per 1.9 2.4
  Autopjese dhe paisje

  Gllavin Per Kombit T4 WW Per 1.9 2.4

  Gllavqina Per Kombi T4 WW Per 1.9 dhe 2.4 Ne gjendje shume te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 08:56
  1 €
 • 2 foto
  Altenator per Golf 4 Tdi 66 kw
  Autopjese dhe paisje

  Altenator per Golf 4 Tdi 66 kw

  Altenator per golf 4 tdi 1.9 66 kw ne gjendje te mire

  Lipjan Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Goma16/205/55 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma16/205/55 M+S

  Shes gomat 205/55/16 Per Dimer jan gjendje tmir 2 copa jant Reja 2 perdorta komplet ma Bandash dhe

  Lipjan Sot, 08:56
  199 €
 • 3 foto
  Diska Per Kombi T4 W Dizell
  Autopjese dhe paisje

  Diska Per Kombi T4 W Dizell

  Diska Per kombi T4 Fave 1.9 Dizell i ardhun nga jasht +38344427061

  Lipjan Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepacir per Golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Tepacir per Golf 2

  Tepacir per tavan per Golf 2 per 3 dyr Viber+38344427061

  Lipjan Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Xhami I Pare Shefershojmja Per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Xhami I Pare Shefershojmja Per Golf 4

  Xhami i Pare Shefershojme Per Golf 4 +38344427061

  Lipjan Sot, 08:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pump e hidraulikut per Golf 4 tdi 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Pump e hidraulikut per Golf 4 tdi 1.9

  Pump e hidraulikut per golf 4 tdi 1.9 Ne gjendje te mire +38344427061

  Lipjan Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gepek Per Golf 3
  Autopjese dhe paisje

  Gepek Per Golf 3

  Gepek per Golf 3 si mukan i ri

  Lipjan Sot, 08:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pump e Naftit P Golf 4 Seat Bora TDI (DI) Te Kuqe
  Autopjese dhe paisje

  Pump e Naftit P Golf 4 Seat Bora TDI (DI) Te Kuqe

  Pump E Naftit Per Golf 4 Seat Bora 1.9 Tdi di te kuqe +38344427061

  Lipjan Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kypek per Audi Cope 90
  Autopjese dhe paisje

  Kypek per Audi Cope 90

  Kypek per Audi kupe Viber +38344427061

  Lipjan Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amartizera te mramte per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Amartizera te mramte per Golf 4

  Amartizerat e mramt per Golf 4 Shum te mir jan +38344427061

  Lipjan Sot, 08:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ftofs interkollerit Golf 4 TDI 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Ftofs interkollerit Golf 4 TDI 1.9

  Ftofs i interkollerit per Golf 4 tdi di tkuqe 1.9 Viber +38344427061

  Lipjan Sot, 08:52
  35 €
 • 1 foto
  Auspuh Per Golf 3 1.9 TDI
  Autopjese dhe paisje

  Auspuh Per Golf 3 1.9 TDI

  Auspuh Per Golf 3 Tdi 1.9 Ne Gjendje te mire Viber +38344427061

  Lipjan Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompresore te klimes per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Kompresore te klimes per Golf 4

  Kompresore te klimes per golf 4 me gjek katror ne gjendje te mire Viber +38344427061

  Lipjan Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klima
  Autopjese dhe paisje

  Klima

  Kompresor dhe pjes elektronike

  Lipjan Dje, 21:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten gumat sava
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat sava

  Shiten gumat e dimrit sava me bandash 1vite tperdorta

  Lipjan Dje, 19:39
  135 €
 • 5 foto
  SHES FELLNE 17 COLL 17
  Autopjese dhe paisje

  SHES FELLNE 17 COLL 17

  SHES FELLNE 17 COL ME 8 VRIMA PER GJDO VETUR QE I KA 4 VRiMA I BOJN ME GUMA TE ARDHURA NGA AMERIKA

  Lipjan Dje, 17:38
  349 €
 • 0 foto
   shes fellne 16 per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne 16 per golf 4

  Shes fellne tek vetum njo per golf 4 per me shum inf.044429947 QMIMI FIKS

  Lipjan Dje, 17:35
  50 €
 • 2 foto
  shes mbules per gypek te touranit
  Autopjese dhe paisje

  shes mbules per gypek te touranit

  SHES MBULES BAGAZHIT PER TOURAN -PASSAT-OPELL ZAFIR

  Lipjan Dje, 17:34
  45 €
 • 7 foto
  Fellne RangeRover
  Autopjese dhe paisje

  Fellne RangeRover

  Fellne dhe 2 par guma 275/40/r20 RangeRover

  Lipjan Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Guma per autobus dhe kamion
  Autopjese dhe paisje

  Guma per autobus dhe kamion

  Gumat jane ne gjendje te mire dhe bejn per auto bus dhe kamion cmimi 50 euro copa per me shum info.

  Lipjan 10 dhjetor 17:00
  50 €
 • 0 foto
  Maska e Motorrit Per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Maska e Motorrit Per Golf 4

  Maska e motorrit per golf 4

  Lipjan 10 dhjetor 12:49
  18 €
 • 1 foto
  Boshpump Per Opell Japan 1.7 turbo dizell
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump Per Opell Japan 1.7 turbo dizell

  Boshpumpe per Opell 1.7 Turbo Dizell 1.7 Japan Opell Combo Vekter Aster viti 1995 +38344427061

  Lipjan 10 dhjetor 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rafta per pikap
  Autopjese dhe paisje

  Rafta per pikap

  Rafta shumë të përshtatshëm për vetura pikap. Të përshtatshme për mbajtjen e mjeteve të punës në kët

  Lipjan 10 dhjetor 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Pjes Për Passat 2003 1.8 B Automatik
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Pjes Për Passat 2003 1.8 B Automatik

  Shiten Pjes Për Passat 2003 1.8 B Automatik Viti 2003 Automatik 1.8 Turbo Benzin Gjendje perfekte m

  Lipjan 9 dhjetor 09:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Pjes Per Vw Passat 3C 2.0 TDI 2007
  Autopjese dhe paisje

  Shes Pjes Per Vw Passat 3C 2.0 TDI 2007

  Shes Pjes Per Vw Passat 3C 2.0 TDI 2007 Vetura e sa po ardhur nga anglia Fellget e mira me guma vere

  Lipjan 9 dhjetor 09:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes pjes per vw passat 2.0Tdi 2006
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per vw passat 2.0Tdi 2006

  Shes pjes per passat 3c 2006 2.0TDI Navi madh me 6cd changer 2.0TDI 6 shpejsi manual 049-646-540 +

  Lipjan 9 dhjetor 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat 1.8 20V Turbo Për Pjes
  Autopjese dhe paisje

  VW Passat 1.8 20V Turbo Për Pjes

  Shite Vw Passat 1.8 20V Turbo Për Pjes Ne gjendje shum te mir Felget shum te mira me Guma dimrit 1

  Lipjan 9 dhjetor 09:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pjes per Golf 4 1.9 Tdi i kuqe
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per Golf 4 1.9 Tdi i kuqe

  Shes pjes per vw golf 4 1.9 TDI i kuqe Viti 2000 049-646-540 +38345336657

  Lipjan 9 dhjetor 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Pjes Për Seat Alhambra
  Autopjese dhe paisje

  Shes Pjes Për Seat Alhambra

  Shes Pjes Për Seat Alhambra 1.9 Tdi D-I Tkuqe Ngjedje prekfekte Fellget 17 7 ulse 049-646-540 +

  Lipjan 9 dhjetor 09:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Pjes Për Vw Golf 5 2.0TDI
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Pjes Për Vw Golf 5 2.0TDI

  Shitet Pjes Për Vw Golf 5 2.0TDI 6 Shpjesi Manual Radio Cd Klima Fellge te mira me Goma veres 049-

  Lipjan 9 dhjetor 09:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Pjese per Golf 4 1.4 16v benzin
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per Golf 4 1.4 16v benzin

  Shiten pjes per VW Golf 4 1.4 16V 049-646-540 +38345336657 viber

  Lipjan 9 dhjetor 09:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Pjes Bmw 320 Benzin
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Pjes Bmw 320 Benzin

  Shitet PjesBmw 320 Benzin Viti- 2003 Mpaket branika Xenon Drita Fellege e mira me guma shumm tmi

  Lipjan 9 dhjetor 09:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten Pjes Për Bmw 120D
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Pjes Për Bmw 120D

  Shiten Pjes Për Bmw 120D Viti 2005 Km- 199002 120Kw Fellget 18 me guma tmira tveres 049-646-540

  Lipjan 9 dhjetor 09:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Pjes Për Tauran 2.0 TDI 6 Shpejsi 2006
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Pjes Për Tauran 2.0 TDI 6 Shpejsi 2006

  Shiten Pjes Për Tauran 2.0 TDI Manual - 6 shpejsi Fellget e mira me guma treja 28jav 2018 Gjendje p

  Lipjan 9 dhjetor 09:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Pjes Për VW Tauran 2009 BlueMotion
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Pjes Për VW Tauran 2009 BlueMotion

  Shite Pjes Për VW Tauran 2009 BlueMotion Motori 1.9 Tdi BlueMotion 6-Shpejsi Viti 2009 Fellget e

  Lipjan 9 dhjetor 09:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kompreso t ri golf 4
  Autopjese dhe paisje

  kompreso t ri golf 4

  shite kopresori iri pre gjormonis golf 4 tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 21:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diznje me senzore opel
  Autopjese dhe paisje

  Diznje me senzore opel

  Dizna e nafti me sensore nafti opel Tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  fluta per golf /taurone
  Autopjese dhe paisje

  fluta per golf /taurone

  shiten flutra e madhe si dhe evogla per tauran tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 21:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  cilinder edhe kanta fiati dabelle
  Autopjese dhe paisje

  cilinder edhe kanta fiati dabelle

  shitet cilindri fiati dabell edhe kanta hidralik tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 21:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  mask golfi matorit 4
  Autopjese dhe paisje

  mask golfi matorit 4

  Shite maska golfi 4 complet

  Lipjan 8 dhjetor 20:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Drasa per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Drasa per golf 4

  Shite drrasa per golflte Tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cilinder I koshnica golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Cilinder I koshnica golf 4

  Shite cilindri I koshnivave golfi me me espe Tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 20:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kapai I kipet gokl 3
  Autopjese dhe paisje

  Kapai I kipet gokl 3

  Shitet kapak I ki pekut golf 3 Tel 044429947

  Lipjan 8 dhjetor 20:14
  17 €
 • 0 foto
  Amertizera astra g
  Autopjese dhe paisje

  Amertizera astra g

  Shitwn amirtizera astra g te ri jan pre jashti Tel.044429947

  Lipjan 8 dhjetor 20:13
  33 €