Lipjan

Shtepi & Familje në shitje në Lipjan

 • 1 foto
  Shpored alfa
  Mobilje

  Shpored alfa

  Shes shpored alfa ne gjendje shum tmir shum i rujten si i ri i perdorur 3 vjet nr viber +38349539078

  Lipjan Sot, 01:37
  350 €
 • 11 foto
  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA
  Mobilje

  TAVOLINA KARRIKA SEPARE SHANKERICA

  Prodhojm: karrika tavolina separe e shankerica me modele unike +383 45 25 66 99 viber

  Lipjan Sot, 00:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHPORET per nxemje qendrore Centrometal 30 KW
  Teknik dhe paisje

  SHPORET per nxemje qendrore Centrometal 30 KW

  Shes shporet per nxemje qendrore 30KW Ne gjendje shum te mir i perdoren vetem 4 Muj

  Lipjan Sot, 00:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE PER BANJO
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE PER BANJO

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE PER BANJO NGA PROFILI TROPLAST 7 cm ME QMIME TE VOLITSHME D

  Lipjan Dje, 23:56
  90 €
 • 2 foto
  Shes shporetin me plin dhe me rrym
  Teknik dhe paisje

  Shes shporetin me plin dhe me rrym

  Shes shporetin gjys me rrym gjys me plin furren e ka me plin edhe 4 plloqa dhe dy plloqa tjera i ka

  Lipjan Dje, 23:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI TROPLAST

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI TROPLAST GJERSISE 70 mm ME 6 FUSHA TERMIKE DHE

  Lipjan Dje, 23:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SPEKTRUM

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE NGA PROFILI SPEKTRUM.KY PROFIL ESHTE PRODHIM HUNGAREZ/ BE/

  Lipjan Dje, 23:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030
  Mobilje

  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Dje, 23:07
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumit-Fjetjes viber +38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Dje, 23:04
  770 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Dje, 23:00
  699 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Dje, 22:58
  840 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Lipjan Dje, 22:57
  599 €
 • 7 foto
   TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim ne sherbim shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me madhsi te ndryshme sipas kerkeses suaj

  Lipjan Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Dje, 22:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh non stop 24 or 044280873 viber

  Lipjan Dje, 22:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina je ni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +38344280

  Lipjan Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  Japim ne sherbim tenda karrika dhe tavolina kemi te gjith llojet e tendav muni me thirr ne gjdo koh

  Lipjan Dje, 22:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Lipjan Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ
  Mobilje

  INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

  Fabrika tradita

  Lipjan Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA
  Mobilje

  PUNOJME ROLETA TE JASHTME - RRJETA PER MIZA

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Lipjan Dje, 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shporeti gjys alfa
  Teknik dhe paisje

  Shitet shporeti gjys alfa

  Shitet shporeti gjys alfe ne gjendje te mir shum dha pak i perdorur

  Lipjan Dje, 20:37
  150 €
 • 10 foto
  Shes senet e perdorta
  Teknik dhe paisje

  Shes senet e perdorta

  Shiten senet kuzhina me qmim 149 ERO komade e teves 30 ero edhe shporeti i druve me gjith qynga 50 E

  Lipjan Dje, 19:47
  1 €
 • 2 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  Skele me qera t’sigurta 1€ metra katror ne e bejm montimin demontimin 044 56 26 07 (viber)

  Lipjan Dje, 19:41
  1 €
 • 5 foto
  programator per gorenje dhe beko
  Teknik dhe paisje

  programator per gorenje dhe beko

  Posedojm programa per beko dhe gorenje shum lloje si dhe disa lloje tjera.poashtu posedojm pjes tjer

  Lipjan Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DYER per LAVATTIQE SHUM LLOJE BEKO GORENJE
  Teknik dhe paisje

  DYER per LAVATTIQE SHUM LLOJE BEKO GORENJE

  Shes dyer per lqvatriqe shum lloje si beko gorenje telefunken eshum lloje tjera

  Lipjan Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goerenje kemanike me garancion ndrrim i munshum
  Teknik dhe paisje

  Goerenje kemanike me garancion ndrrim i munshum

  Shes lavatriqen gorenje me.garancion punon mir mekanki 800 rrotullime.ndrrim i munshun.

  Lipjan Dje, 18:58
  99 €
 • 0 foto
  shes disa lloje te gumave per lavatriqe te perdort
  Teknik dhe paisje

  shes disa lloje te gumave per lavatriqe te perdort

  shws guma per lavatriqe tw gjitha ko.plet ka guma per shum lloje te lavatriqeve gumat shiten komple

  Lipjan Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Maqina per AKULL
  Teknik dhe paisje

  Maqina per AKULL

  Maqina per prodhimin e AKULLIT 15L 25L 50L

  Lipjan Dje, 18:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  maqina
  Makina dhe vegla

  maqina

  shitet maqina e sapo ardhur nga gjerman

  Lipjan Dje, 18:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Komoda
  Mobilje

  Shitet Komoda

  shes komoden 260 euro

  Lipjan Dje, 16:35
  260 €
 • 2 foto
  shitet tavolina per tv
  Mobilje

  shitet tavolina per tv

  shes tavolinen per tv material na gjami50

  Lipjan Dje, 16:28
  50 €
 • 2 foto
  shitet kuzhina
  Mobilje

  shitet kuzhina

  shes kuzhinen 500 euro

  Lipjan Dje, 16:28
  500 €
 • 2 foto
  Shitet dera dhe dritarja
  Materiale ndertimi

  Shitet dera dhe dritarja

  Te metalit dimensionet dera :2.20cm me 1.40 cm dritarja 1.65 cm me 1.40 cm.Çmimi me marreveshje ,Ndr

  Lipjan Dje, 16:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Vaska me ulese
  Mobilje

  Shitet Vaska me ulese

  Shitet Vaska me ulese,Shum pak e perdorur ,Dimensionet 1.40 me 70 .E RE

  Lipjan Dje, 16:22
  110 €
 • 2 foto
  stil
  Materiale ndertimi

  stil

  motorr per prerjen e metalit dhe betonit

  Lipjan Dje, 15:42
  1 €
 • 0 foto
  burmashin
  Makina dhe vegla

  burmashin

  burmashin per kanauf prodhim gjerman e pa perdorur 1vit garancion

  Lipjan Dje, 15:41
  1 €
 • 2 foto
  Kuzhina me gjitha paisjet
  Mobilje

  Kuzhina me gjitha paisjet

  Shporedi elektrik, enlarsja beko, frigorifer, mikroval. Qmimi 300€. Viberi +383 44 345 132

  Lipjan Dje, 15:40
  300 €
 • 1 foto
  qels
  Makina dhe vegla

  qels

  qels moment(kill)prodhim gjerman

  Lipjan Dje, 15:37
  1 €
 • 2 foto
  gjeraf
  Makina dhe vegla

  gjeraf

  gjeraf per gled prodhim gjerman 1 vit garancion

  Lipjan Dje, 15:36
  1 €
 • 0 foto
  sharr
  Makina dhe vegla

  sharr

  sharr zik zak metabo.....1 vit garancion

  Lipjan Dje, 15:33
  1 €
 • 11 foto
  punojm ulese per oborr viber+38345805512
  Mobilje

  punojm ulese per oborr viber+38345805512

  separe

  Lipjan Dje, 15:31
  160 €
 • 2 foto
  METABO sharr per Metal
  Makina dhe vegla

  METABO sharr per Metal

  sharr metabo per metal prodhim gjerman 1 vit garancion

  Lipjan Dje, 15:30
  1 €
 • 2 foto
  Sharr
  Makina dhe vegla

  Sharr

  sharr per dru alomin metabo 1 vit garancion led +llaser

  Lipjan Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sharr per gardh
  Makina dhe vegla

  sharr per gardh

  sharr per shkurtimin e murite te gjall (gardhit)

  Lipjan Dje, 15:27
  1 €
 • 1 foto
  aku
  Makina dhe vegla

  aku

  shite set aku

  Lipjan Dje, 15:26
  1 €
 • 0 foto
  metabo
  Makina dhe vegla

  metabo

  metobo HAMMER DRILL 4.0 bateri 1 vit garancion prodhim gjerman

  Lipjan Dje, 15:26
  1 €
 • 11 foto
   ROLETA TE JASHTME - 33euro m2 - SUPER OFERT!!
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME - 33euro m2 - SUPER OFERT!!

  MODERN ROLETA ju ofron Roleta te jashtme nga Alumini & Plastika me garancion shume vjeqare. Pe

  Lipjan Dje, 14:42
  33 €
 • 11 foto
  zbritje ne dyer per dhoma 044945648
  Materiale ndertimi

  zbritje ne dyer per dhoma 044945648

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dhe ngjyrat ju mirpresim 044945648

  Lipjan Dje, 13:55
  60 €
 • 8 foto
  dyer dhe dritare 045327459
  Materiale ndertimi

  dyer dhe dritare 045327459

  punojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet dyer te hymjes dyer te dhomav dyer me gj

  Lipjan Dje, 13:55
  60 €
 • 11 foto
  shtreter kreveta per dhoma gjumi +38345823581
  Mobilje

  shtreter kreveta per dhoma gjumi +38345823581

  shtrata per femij per dhoma gjumi 045823581

  Lipjan Dje, 13:46
  70 €