Lipjan

Shtepi & Familje në shitje në Lipjan

 • 5 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI

  OFROIM ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI ME QMIME SHUM TE VOLITSHME SI DHE PERDE TRAK SHIRIRTOR

  Lipjan Dje, 10:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37EURO M2
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 37EURO M2

  ROLETA ALUMINI ME IZOLIM KOMPLET MATERJAL GJERMAN VEKA 37 EURO M2 ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2 PERD

  Lipjan Dje, 10:58
  37 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +38344/799-989 044/222-451

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Dje, 10:56
  699 €
 • 11 foto
  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER
  Mobilje

  LIR E MIRE DYER DHE DRITARE NGA PROFILI SCHTRUBER

  JU OFROJM PUNIMIN E DRITAREVE 80X140 NGA PROFILI SCHTRUBER ME TRASHSI 70 MILIMETRA ME DY GUMA DHE 6

  Lipjan Dje, 10:55
  60 €
 • 11 foto
  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030
  Mobilje

  dhoma Gjumi viber +38344 799-989 049 494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Lipjan Dje, 10:55
  550 €
 • 8 foto
  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..
  Mobilje

  Punojm : TAVOLINA,KARRIGA,SEPARE,SHANKE..

  Shesim dhe prodhojm:tavolina,karrige, separe dhe sgankerica te ndryshme per restaurante,kafiteri,ter

  Lipjan Dje, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLLO PERDE ZEBRA
  Mobilje

  ROLLO PERDE ZEBRA

  ROLLO PERDE ZEBRA ROLLO PERDE STORE ROLETA VENECIANE NGA ALUMINI DHE DRURI DYER HARMONIK ROLETA

  Lipjan Dje, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER DHE DRITARE TE BANJOS
  Mobilje

  DYER DHE DRITARE TE BANJOS

  JU OFROJM PUNIMIN E DYERVE DHE DRITAREVE TE BANJOS NGA PROFILI STRUBER.KY PROFIL ESHTE I GJER 70 MIL

  Lipjan Dje, 10:52
  100 €
 • 11 foto
  Tavolina Buke-Tryeza dhe karrik/Trapezari dhe ulse
  Mobilje

  Tavolina Buke-Tryeza dhe karrik/Trapezari dhe ulse

  Tavolina buke me 6 karrika prej mediapanit. Tavolinat jane shum kualitative. Pika jone shitese eshte

  Lipjan Dje, 10:52
  195 €
 • 8 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 37 EURO METRI KATROR

  PROGRAMI I PUNES ROLETA TE JASHTME MGA ALUMINI ROLETA TE JASHTME NGA PVC ROLETA VENECIANE NGA DR

  Lipjan Dje, 10:49
  37 €
 • 12 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE ME IZOLIM

  JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME IZOLIM ME QMIM 37 EURO METRA KATROR .FLETZAT JANE

  Lipjan Dje, 10:49
  37 €
 • 12 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

  PUNOJME RROLO MBROJTJE, PER TU MBROJTUR NGA INSEKTET DHE SHTAZET E IMTA SI MINJET DHE GJARPRINJT NGA

  Lipjan Dje, 10:47
  30 €
 • 11 foto
  Tavolina Buke/Trapezari dhe karrike/Tryeza dh ulse
  Mobilje

  Tavolina Buke/Trapezari dhe karrike/Tryeza dh ulse

  Tavolina buke me 6 karrika prej mediapanit. Tavolinat jane shum kualitative. Pika jone shitese eshte

  Lipjan Dje, 10:46
  195 €
 • 12 foto
  DYER HARMONIK
  Mobilje

  DYER HARMONIK

  punojme dyer harmonik sipas porosise deri 230 cmm lartsi. materjali i dyerve eshte PVC polivinilklor

  Lipjan Dje, 10:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA-PVC

  U OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC ME QMIM 23 EURO METRA KATROR.NE KET QMIM JANE TE

  Lipjan Dje, 10:45
  23 €
 • 11 foto
  Tavolina Buke/Trapezari dhe karrik/Tryez dhe ulse
  Mobilje

  Tavolina Buke/Trapezari dhe karrik/Tryez dhe ulse

  Tavolina buke me 6 karrika prej mediapanit. Tavolinat jane shum kualitative. Pika jone shitese eshte

  Lipjan Dje, 10:38
  195 €
 • 11 foto
  DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI
  Mobilje

  DHOMA GJUMI/TAVOLINA BUKE/KUZHINA/MOBILERIA ARTI

  Vazhdojmë me OFERTA ....Dhoma gjumi prej 400 Euro deri n 700 Euro, në këtë qmim përfshihen shtrati m

  Lipjan Dje, 10:31
  450 €
 • 1 foto
  Gjenerator
  Makina dhe vegla

  Gjenerator

  Shitet gjeneratori -Agregati per Pjese, motori eshte benzin 5.5 por eshte defekt, karburatorin e ka

  Lipjan Dje, 10:27
  65 €
 • 6 foto
  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion
  Mobilje

  Tenda Dielli AREV - 5 vite garancion

  Tenda dielli me shumic dhe pakic.. Tenda klasike , Tenda dy anesore SANTANA, Tenda perde, Tenda kepu

  Lipjan Dje, 10:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  XHAMA LEVIZES SITEM HARMONIK
  Mobilje

  XHAMA LEVIZES SITEM HARMONIK

  JU OFROJM PUNIMIN E XHAMAVE LEVIZES SISTEM HARMONIK PER MBYLLJEN E BALLKONAVE TERASAVE DHE HAPSIRAVE

  Lipjan Dje, 10:10
  90 €
 • 10 foto
  Prodhojm TAVOLIN KARRIGE DHE SEPARE
  Mobilje

  Prodhojm TAVOLIN KARRIGE DHE SEPARE

  PRODHOJM TAVOLINA,KARRIGE DHE SEPARE ME CILESI TE LARE QMIME TE VOLITSHME ME DIMENZIONE TE NDRYSHME

  Lipjan Dje, 10:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIK TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM ME QERA SHATORA TE CILET JAN PER SEZON DIMRORE KAN DEREN CARADEN E TRASH SHRBIM TE SHPEJT KORR

  Lipjan Dje, 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA 044280873

  Japimm me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh non stop 24 or 044280873 viber

  Lipjan Dje, 10:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE KARRIKA 044280873

  Jpum me qera shatora karriak dhe tavolina shatprat jan per xhdo sezon jan stbail me cerad te trash m

  Lipjan Dje, 10:03
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  ROLLO PERDE
  Mobilje

  ROLLO PERDE

  JU OFROJM ROLLO PERDE ME QMIM 13 EURO METRA KATROR.KEMI MATERJALE NGA TAWANI DHE MALEJZIA.STARTI I P

  Lipjan Dje, 10:03
  10 €
 • 11 foto
  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR
  Materiale ndertimi

  DYER DITARE DHE DYER GARAZHDAVE ME ZBRITJE B.DEKOR

  PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE : 80*140

  Lipjan Dje, 10:02
  85 €
 • 7 foto
   TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873
  Mobilje

  TENDA SHATOR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLINA044280873

  Japim ne sherbim shatora karrika dhe tavolina shatorat jan me madhsi te ndryshme sipas kerkeses suaj

  Lipjan Dje, 09:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873
  Mobilje

  SHATORA TENDA ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN 044280873

  Japum me qera shatora karrika dhe tavolina je ni te mir pritur ne xhdo koh 044280873 viber +38344280

  Lipjan Dje, 09:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goerenje kemanike me garancion ndrrim i munshum
  Teknik dhe paisje

  Goerenje kemanike me garancion ndrrim i munshum

  Shes lavatriqen gorenje me.garancion punon mir mekanki 800 rrotullime.ndrrim i munshun.

  Lipjan Dje, 09:50
  99 €
 • 7 foto
  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve
  Mobilje

  Bejm Riparimin e Gjitha LLojeve Te Mobiljeve

  Pershendetje Te Gjitha Kto Foto Jane Punime Tonat Qe Ne Ikemi Punuar Riparimin e Gjitha LLojev Te Mo

  Lipjan Dje, 09:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN 3 LAVATRIQE GORENNE E BEKO BAJM.NDRRIM
  Teknik dhe paisje

  SHITEN 3 LAVATRIQE GORENNE E BEKO BAJM.NDRRIM

  Shes dy lavatriqe gorenje dhe nje beko te gjitha ne gjendje te rregullta qmimi.sioas marveshjes dhe

  Lipjan Dje, 09:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  programator per gorenje dhe beko
  Teknik dhe paisje

  programator per gorenje dhe beko

  Posedojm programa per beko dhe gorenje shum lloje si dhe disa lloje tjera.poashtu posedojm pjes tjer

  Lipjan Dje, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DYER per LAVATTIQE SHUM LLOJE BEKO GORENJE
  Teknik dhe paisje

  DYER per LAVATTIQE SHUM LLOJE BEKO GORENJE

  Shes dyer per lqvatriqe shum lloje si beko gorenje telefunken eshum lloje tjera

  Lipjan Dje, 09:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ventillator i ri
  Makina dhe vegla

  Ventillator i ri

  Ventillator monofaz i ri,i sapo ardhur prej ch,me tri shpejtsi

  Lipjan Dje, 09:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.
  Materiale ndertimi

  Bejm rrethoja te parcellave arave etj.

  punojm rrethoja me shtylla betoni dhe mrezh modele dhe dimensione te ndryshme te mrezhes te gjitha m

  Lipjan Dje, 08:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873
  Mobilje

  SHATORA DIMROR ME NXEMJE KARRIKA TAVOLIN044280873

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per xhdo nevoj tuajenn familjare per kontakt 044280873 vi

  Lipjan Dje, 07:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES SHPEREDIN GJYSUM ALFA
  Teknik dhe paisje

  SHES SHPEREDIN GJYSUM ALFA

  SHES SHPEREDIN GJYSUM ALFA Osht i rujtun Shum pak i perdorum Tel 045893771 Viber +38345484510

  Lipjan Dje, 00:25
  85 €
 • 11 foto
  PUNOJM DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT
  Mobilje

  PUNOJM DYER & DRITARE NGA PLASTIKA - OFERT

  HESATI PLAST ju ofron dyer dhe dritare nga plastika, me kualitet te lart dhe qmime me te mira ne tre

  Lipjan 21 maj 22:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  super ofert separe vetem 150euro tel.045805512
  Mobilje

  super ofert separe vetem 150euro tel.045805512

  separe

  Lipjan 21 maj 22:11
  150 €
 • 0 foto
  BLEJM RROBALARESE ME DEFEKTE BEKO, GORENJE ETJ.
  Teknik dhe paisje

  BLEJM RROBALARESE ME DEFEKTE BEKO, GORENJE ETJ.

  Beko,gorenje, samsung etj. Viber: +38344470222 Facebook: Elektro servis universal OMI

  Lipjan 21 maj 21:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Termostat per inkubator, velltillator dhe motorr.
  Teknik dhe paisje

  Termostat per inkubator, velltillator dhe motorr.

  Termostat shume i sakt per inkubator 220v 10A, temperaturatura i rregullohet sipas nevoj gjithashtu

  Lipjan 21 maj 21:58
  25 €
 • 9 foto
  separe tavolina ofert viber+38345805512
  Materiale ndertimi

  separe tavolina ofert viber+38345805512

  separe

  Lipjan 21 maj 21:45
  150 €
 • 1 foto
  Separe tavolina karriga viber+38345805512
  Mobilje

  Separe tavolina karriga viber+38345805512

  Separe

  Lipjan 21 maj 21:22
  160 €
 • 8 foto
  tavolina dhe separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina dhe separe +38345327459

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Lipjan 21 maj 21:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separe tavolina +38349200094
  Materiale ndertimi

  separe tavolina +38349200094

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Lipjan 21 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  zbriteje e madhe ne separe tavolina 044945578
  Mobilje

  zbriteje e madhe ne separe tavolina 044945578

  shes separe 150 euro kopleti 044945578

  Lipjan 21 maj 20:29
  150 €
 • 1 foto
  Rezervar 1000 litra vajber tel.+383 44 345 132
  Mobilje

  Rezervar 1000 litra vajber tel.+383 44 345 132

  Numri i viberit +383 44-345-132.

  Lipjan 21 maj 19:00
  50 €
 • 0 foto
  Rezervar me palet metalit 100 litra.
  Materiale ndertimi

  Rezervar me palet metalit 100 litra.

  Rezervart jon shum te mir me palet metalit Viber +383 44 345 132.

  Lipjan 21 maj 18:59
  50 €
 • 2 foto
  Tryez buke shitet urgjent
  Mobilje

  Tryez buke shitet urgjent

  Eshte ne gjendje shum te mir dhe ka 6 karrige

  Lipjan 21 maj 18:41
  150 €
 • 7 foto
  Paisje Per Kuzhina Restorante
  Teknik dhe paisje

  Paisje Per Kuzhina Restorante

  Shes Paisje Per Kushina Restorante te gjitha ne gjendje te rregullt shum pak te perdorura Po ashtu

  Lipjan 21 maj 18:02
  Me Marrveshje