Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Autopjese dhe paisje në shitje në Malisheve

 • 3 foto
  Fellga
  Autopjese dhe paisje

  Fellga

  Shiten fellgat 17 me goma 225/40/R17 Me 5 vrima per opel mercedes vw etj Nr kontaktues 044757193

  Malisheve Sot, 16:43
  1 €
 • 0 foto
  SHTOPA LLED GOLF 7
  Autopjese dhe paisje

  SHTOPA LLED GOLF 7

  shiten shtopat lled per golf 7 per me shum na vizitoni ne faqen ton ne facebook unimax auto dekor

  Malisheve Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma 205/55R16 M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma 205/55R16 M+S

  Goma te bajtura 205/55R16 m+s nexen 2018 per ventura golf,fiat,audi ,bmw .etj

  Malisheve Dje, 12:01
  50 €
 • 1 foto
  Amortizator , federa per Golf4 1.9 diesel
  Autopjese dhe paisje

  Amortizator , federa per Golf4 1.9 diesel

  Shes 2 federat e pare me amortizator dhe dy federat e mram ,jan gjysem gazni , tlutna mos thirr pas

  Malisheve 16 gusht 19:37
  80 €
 • 0 foto
  Turbin per Mercedes C220cdi w203 viti 2003
  Autopjese dhe paisje

  Turbin per Mercedes C220cdi w203 viti 2003

  turbo per mercedes c220cdi w203 viti 2003 kemi edhe pjes tjera

  Malisheve 15 gusht 19:58
  220 €
 • 2 foto
  Mekanizem per fshisa Opel Corsa C
  Autopjese dhe paisje

  Mekanizem per fshisa Opel Corsa C

  Mekanizem per fshisa per Opel Corsa C, Viber +38344802142

  Malisheve 14 gusht 18:41
  10 €
 • 4 foto
  Cistern për uj
  Autopjese dhe paisje

  Cistern për uj

  Shitet cisterna për uj , 500 litër Në gjendje të regullt Pjesa e brendshme : INOX apo (ROSFAJ) Pre

  Malisheve 13 gusht 18:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Menjaq Automatic per Audi A6 2.5 Dizell viti 2003
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq Automatic per Audi A6 2.5 Dizell viti 2003

  menjaq automatic per audi a6 2.5 dizell viti 2003

  Malisheve 8 gusht 10:38
  300 €
 • 0 foto
  Boshpump per Audi A6 2.5 Dizell viti 2003
  Autopjese dhe paisje

  Boshpump per Audi A6 2.5 Dizell viti 2003

  boshpump per audi a6 2.5 dizell automatic asht viti 2003

  Malisheve 8 gusht 10:36
  300 €
 • 3 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Fellne per X1 BMW 225/45/18 Zoll me goma dimer & ver. Qmimi sipas marrveshjes

  Malisheve 6 gusht 12:42
  400 €
 • 2 foto
  Shes fellne 19 per bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne 19 per bmw

  Fellne R19 te ardhura nga zvicrra bashk me goma vin

  Malisheve 6 gusht 10:29
  500 €
 • 3 foto
  Fellne bmw m-paket 19
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw m-paket 19

  Fellne bmw te ardhun prej gjermanie me goam 90% te reja 245/35/19 275/30/19

  Malisheve 5 gusht 11:42
  850 €
 • 3 foto
  Shes auspuhat e BMW X5 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Shes auspuhat e BMW X5 origjinal

  Shes auspuhat me gjith tupan per bmw x5.Uspuhat jan ngjendje tmir jan tperdoren shum pak.Plus kan de

  Malisheve 2 gusht 11:55
  300 €
 • 0 foto
  Alufelgen
  Autopjese dhe paisje

  Alufelgen

  Alufelgen+gomat

  Malisheve 2 gusht 11:15
  400 €
 • 4 foto
  Blejm vetura
  Autopjese dhe paisje

  Blejm vetura

  Blejm vetura te demtuara (aksidentuara) vetura te pa doganuara gjitha llojet e veturave si dhe bejm

  Malisheve 31 korrik 22:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me gjith goma

  Fellne me gjith goma gomat jan 50% tperdorne marak misheling 205-55-16 fellnet bajn per volswagen sk

  Malisheve 31 korrik 19:40
  520 €
 • 1 foto
  goma 205 55 r16
  Autopjese dhe paisje

  goma 205 55 r16

  shiten gomat shum pak te perdorura viti 2018 te veres 205 55 16

  Malisheve 29 korrik 16:07
  80 €
 • 3 foto
  Fellne 195.65.15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 195.65.15

  Fellne per mercedes

  Malisheve 29 korrik 12:05
  120 €
 • 0 foto
  Menjaq Automatic per Opell zafira B 1.9cdti 2006
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq Automatic per Opell zafira B 1.9cdti 2006

  menjaq automatic per opell zafira b 1.9cdti viti 2006 kemi edhe pjes tjera

  Malisheve 28 korrik 17:06
  500 €
 • 2 foto
  shiten branikat per bmw f10
  Autopjese dhe paisje

  shiten branikat per bmw f10

  shiten me marrveahje dy branikat komplet me hallogenka me reshetka edhe dy pragat

  Malisheve 27 korrik 09:54
  1 €
 • 1 foto
  Shes Gomat e dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Shes Gomat e dimrit

  shes gomat e dimrit 16 ( 215 65 16 ) te sapo ardhur nga austria

  Malisheve 26 korrik 13:10
  85 €
 • 0 foto
  Shese fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shese fellnet

  Shes fellnet 17 shum gjendje te mir me goma mira

  Malisheve 26 korrik 11:33
  320 €
 • 0 foto
  Shes fellne per opel 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per opel 16

  Shes fellne per opel 16

  Malisheve 16 korrik 00:10
  150 €
 • 1 foto
  Shes fellne per opel 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per opel 15

  Shes fellne per opel 15

  Malisheve 16 korrik 00:10
  120 €
 • 1 foto
  Shes fellne per opel 15
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne per opel 15

  Shes fellne 15 per opel

  Malisheve 16 korrik 00:10
  130 €
 • 2 foto
  shitet goma me fellna jan ne gjendje te rregull pe
  Autopjese dhe paisje

  shitet goma me fellna jan ne gjendje te rregull pe

  shitet goma me fellna jan per x5 x6 jan ne gjendje te rregull per ma shum viber

  Malisheve 14 korrik 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr per Audi a4 1.9tdi viti 98
  Autopjese dhe paisje

  Motorr per Audi a4 1.9tdi viti 98

  motorr per audi a4 1.9tdi viti 98 edhe pjest tjera

  Malisheve 13 korrik 15:36
  370 €
 • 0 foto
  Motorr per Golf 4 1.6 sr
  Autopjese dhe paisje

  Motorr per Golf 4 1.6 sr

  Motorr per golf 4 1.6 sr viti 99 edhe pjest tjera

  Malisheve 13 korrik 15:28
  300 €
 • 1 foto
  Shiten shtopat per golf IV
  Autopjese dhe paisje

  Shiten shtopat per golf IV

  Shtopa shum tmir per golf IV

  Malisheve 12 korrik 18:33
  60 €
 • 0 foto
  Piruner per traktor
  Autopjese dhe paisje

  Piruner per traktor

  Shitet piruneri per traktor ne gjendje te rregullt, Qon pesh 1 ton.

  Malisheve 7 korrik 22:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes golfin per pjes
  Autopjese dhe paisje

  shes golfin per pjes

  shes golfin per pjes 300euro

  Malisheve 1 korrik 11:36
  300 €
 • 4 foto
  Shes tregera (hekura per ngatkim
  Autopjese dhe paisje

  Shes tregera (hekura per ngatkim

  Shes tregera per opel vivara + Renault (foto 1,2,3) Dhe qithashtu shes tregera per kombi fijat (foto

  Malisheve 1 korrik 11:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opell Vectra 1.8 16v bezin viti 2001 per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Opell Vectra 1.8 16v bezin viti 2001 per pjes

  Opell Vectra 1.8 16v benzin viti 2001 kemi pjes per ta

  Malisheve 1 korrik 11:19
  500 €
 • 1 foto
  Fellne audis me goma te reja 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne audis me goma te reja 16

  Shes fellnet e audis me goma te reja M+ S nr 16

  Malisheve 1 korrik 10:58
  300 €
 • 1 foto
  Menjaq per Audi A4 viti 99 quattro 1.9tdi
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq per Audi A4 viti 99 quattro 1.9tdi

  menjaq per audi a4 1.9 tdi

  Malisheve 27 qershor 13:11
  150 €
 • 0 foto
  Menjaq per Fiat Marea 1.9jtd viti 99
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq per Fiat Marea 1.9jtd viti 99

  menjaq per fiat marea 1.9jtd viti 99 edhe pjes tjera

  Malisheve 27 qershor 13:11
  90 €
 • 2 foto
  Menjaq Automatic per Opell Zafira B 1.9cdti
  Autopjese dhe paisje

  Menjaq Automatic per Opell Zafira B 1.9cdti

  Menjaq per opell zafira b 1.9cdti edhe pjes tjera

  Malisheve 27 qershor 12:46
  500 €
 • 0 foto
  Turbo per Audi B4 1.9tdi
  Autopjese dhe paisje

  Turbo per Audi B4 1.9tdi

  turbo per audi b4 1.9tdi

  Malisheve 27 qershor 12:34
  85 €
 • 0 foto
  Shiten Fellnet me Goma 195 55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet me Goma 195 55 R16

  Fellnet edhe gomat janë të ardhura nga CH janë shum të ruajtur pa as një dëmtim ose gerrvishje. Nr.

  Malisheve 27 qershor 12:30
  190 €
 • 2 foto
  Golf 4 Fellne+rrota michelin
  Autopjese dhe paisje

  Golf 4 Fellne+rrota michelin

  fellne me rrota 205 r 16 per golf 4

  Malisheve 21 qershor 14:55
  160 €
 • 2 foto
  Fellne alumini 15” per Opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne alumini 15” per Opel

  Fellne alumini nr 15 per Opel, me 5 vrima, Viber +38344802142

  Malisheve 18 qershor 10:57
  120 €
 • 0 foto
  Pomp e ujit per Astra 1.7
  Autopjese dhe paisje

  Pomp e ujit per Astra 1.7

  Pomp uji per astra 1.7 qmimi 25 euro

  Malisheve 17 qershor 14:34
  25 €
 • 1 foto
  Bandash me guma per opel
  Autopjese dhe paisje

  Bandash me guma per opel

  Shes bandash me goma te mira per opel 195/55/16

  Malisheve 15 qershor 11:44
  100 €
 • 5 foto
  Bandasha Alumini për VW 18
  Autopjese dhe paisje

  Bandasha Alumini për VW 18

  4 copa bandasha për vetura VW, 18 Me goma,Unë i kam pasë të vendosura be VW Pasat 2.0 vitit 2009

  Malisheve 14 qershor 18:45
  350 €
 • 0 foto
  KOKA VOLLANIT GOLF 4
  Autopjese dhe paisje

  KOKA VOLLANIT GOLF 4

  shiten Kok timonit per golf 4. ne gjendje super pa pik llufti si dhe pjes tjera per golf 00383 49

  Malisheve 11 qershor 09:37
  100 €
 • 0 foto
  Pompa ne Funksion
  Autopjese dhe paisje

  Pompa ne Funksion

  Pompat jan ne gjendje te mir shum 2500euro Copa

  Malisheve 10 qershor 14:01
  2.500 €
 • 7 foto
  Branik Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Branik Golf 6

  Branik original per golf 6 Golf 6 Branik Para Golf 6 Branik Mrapa GOLF 6 GTD GTI BRANIK PARA etj 049

  Malisheve 8 qershor 16:52
  100 €
 • 1 foto
  Fellne audi
  Autopjese dhe paisje

  Fellne audi

  Shes fellnet audis me goma te reja M+ S per ver e dimer Viber 0038649222082

  Malisheve 7 qershor 16:33
  300 €
 • 2 foto
  Fellne 17\" me goma 205 50 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17\" me goma 205 50 17

  Shes fellne me goma me dimensione 205 50 17 , fellnet nuk kane asnje vrejtje jan shume te ruajtura

  Malisheve 6 qershor 20:44
  250 €
 • 1 foto
  Goma sportive 15 coll 195/45/15
  Autopjese dhe paisje

  Goma sportive 15 coll 195/45/15

  Goma jre veres viti 2015 jan shumë te mira te ardhura prej zvucrre . Qmimi 115€

  Malisheve 6 qershor 18:47
  115 €