Vetura
Dragash
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Vetura në shitje në Dragash

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  ??? BLEJM VETURA ??? TË GJITHA MODELET
  Vetura

  ??? BLEJM VETURA ??? TË GJITHA MODELET

  Auto-Plus Blejm Të gjitha Modelet e Veturave Nga Viti 2000 deri 2017 Ofertat e Veturave mund ti dër

  Dragash Sot, 03:03
  7.700 €
 • 1 foto
  Fiat dukato
  Vetura

  Fiat dukato

  Ne gjendje te mir regjistrimi i skadum bejm ndrrim mund te kontaktoni permes viberit permes nr qe es

  Dragash 21 gusht 20:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Prikolica kerit
  Vetura

  Prikolica kerit

  Shes prikolicen ardhur nga germani qmimi i diskutishem

  Dragash 20 gusht 12:05
  380 €
 • 6 foto
  Audi A3
  Vetura

  Audi A3

  Vetura eshte ne gjendje te regullt,e ka te kryer servisin e madh dhe te vogel,goma te reja te veres

  Dragash 18 gusht 19:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET... NA PRODAJU
  Vetura

  SHITET... NA PRODAJU

  SHITET NDROHET JEEP GRAND CHEROKEE 2006. 3.0 Dizel Automatik Regjistrim 7 muj Jeep o ne gjendje perf

  Dragash 16 gusht 10:06
  6.999 €
 • 10 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Dragash 14 gusht 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pezho 205, dizell 1.7 Rks 6muaj
  Vetura

  Pezho 205, dizell 1.7 Rks 6muaj

  Pezho 205 dizell 1700 kubik, motorr super te mire, hargjime shumë të vogla ndërsa ec shume mire. Ve

  Dragash 13 gusht 12:21
  730 €
 • 0 foto
  Ofertë: whatsapp: 0022997351844
  Vetura

  Ofertë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Dragash 12 gusht 18:52
  97.556 €
 • 8 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ___________

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) ______________ose ato qe nuk i perdroni _____________________

  Dragash 12 gusht 13:50
  40.000 €
 • 1 foto
  Fiat Ducato
  Vetura

  Fiat Ducato

  Fiat ducato Viti 1995 2.5 dizell ne gjendje te rregullt Regjistrimi i skaduar, bejm ndrrim Kontak

  Dragash 10 gusht 23:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ne shitje
  Vetura

  Ne shitje

  Esht i regjistrum deri ne korrik 2020.

  Dragash 10 gusht 16:48
  2.000 €
 • 1 foto
  Fiat Ducato
  Vetura

  Fiat Ducato

  Fiat ducato Viti 1995 2.5 dizell ne gjendje te rregullt Regjistrimi i skaduar, bejm ndrrim Kontak

  Dragash 7 gusht 18:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes dhe nbdrroj
  Vetura

  shes dhe nbdrroj

  shes ndrroj mercedes 190 2.0 benzin plin 7 muaj regjistrim

  Dragash 7 gusht 14:54
  600 €
 • 3 foto
  Ford Escort XR3i sport
  Vetura

  Ford Escort XR3i sport

  Ford Escort 1.6 benzin, nje fjale tip top, nuk ka nevoje per investim. Ngjyre unikat. Per me shume i

  Dragash 5 gusht 23:30
  1.600 €
 • 6 foto
  Renault Kangoo 1.5dCi; 74.000km
  Vetura

  Renault Kangoo 1.5dCi; 74.000km

  Ne shitje esht vetura Renault Kangoo ( Pickup). Viti prodhimit 8/2003. Por ma shum informata me thi

  Dragash 5 gusht 12:01
  2.800 €
 • 0 foto
  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844
  Vetura

  OFERTA / WHATSAPP / 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Dragash 30 korrik 14:39
  4.455 €
 • 6 foto
  Shiter Golf 2
  Vetura

  Shiter Golf 2

  Shitet golf 2-shi ne gjendje perfekte vajin e ka te ndrrut baterin e re . vetura është 1.6 Benzin 7

  Dragash 28 korrik 13:06
  600 €
 • 0 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Dragash 26 korrik 22:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm blerjen e te gjith pikapav cady opel reno
  Vetura

  Bejm blerjen e te gjith pikapav cady opel reno

  NE BEJM BLEREJN E PIKAPAV CADY SA DO QE KENI PIKAPA PER TE SHITUR NE I BLEJM QMIMI sipas marveshjes

  Dragash 22 korrik 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Dragash 16 korrik 12:52
  22.222 €
 • 2 foto
  Ford nga italia
  Vetura

  Ford nga italia

  Ne rregull i ardhun nga italia du me hek veq mos mi kthy ne itali

  Dragash 16 korrik 00:09
  400 €
 • 8 foto
  SHITET... NA PRODAJU
  Vetura

  SHITET... NA PRODAJU

  SHITET NDROHET AUDI A4 3.0 DIZEL QUATRO 2005 MANUEL.. RKS... AUDI OSHT ME 6 SHPEJSTSI NE GJEDNJE PE

  Dragash 15 korrik 10:25
  4.999 €
 • 1 foto
  Black Berry
  Vetura

  Black Berry

  ngjendje te rregullt 16 giga vetum nviber shkrunj+38345204917

  Dragash 14 korrik 21:29
  120 €
 • 10 foto
  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️
  Vetura

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️

  BLEJM VETURAT PA DOGAN OSE ME DOGAN AUTO24☎️ (i autorizuar per rajonin e Kosoves) Perparesi kan

  Dragash 14 korrik 00:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Blejm vetura qe nuk i perdorni??
  Vetura

  Blejm vetura qe nuk i perdorni??

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Dragash 13 korrik 09:04
  8.080 €
 • 10 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Dragash 12 korrik 23:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Audi 80 1.8 benzin ne gjendje tejet te mir Boj edhe ndrrim me audi b4

  Dragash 12 korrik 14:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Dragash 12 korrik 10:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rent a Car Touran 5+2 ulese Dizell Prishtine
  Vetura

  Rent a Car Touran 5+2 ulese Dizell Prishtine

  Vetura te mira , Cmime te lira Tel & Viber 044162048

  Dragash 10 korrik 20:23
  25 €
 • 4 foto
  Porsche Cayenne ii, 2013-12000€,-
  Vetura

  Porsche Cayenne ii, 2013-12000€,-

  porsche cayenne ii 3.0 v6 d 245 tiptronic-, 2967cc, 29652 km, 12000€,- whatsapp, viber: 002296745124

  Dragash 10 korrik 18:36
  12.000 €
 • 2 foto
  Seat 1.4dizel
  Vetura

  Seat 1.4dizel

  Ngjendje tmir dizel 1.4 me dy par goma ver dimer edhe pikap edhe me 5ulse!

  Dragash 9 korrik 15:44
  550 €
 • 9 foto
  Minibus
  Vetura

  Minibus

  Shes ford tranzit F350 viti prodhimit 2002 2.4 dizel me 14 hulse ne librez posedon klim para edhe mb

  Dragash 4 korrik 15:30
  6.500 €
 • 2 foto
  Mercedes 190 dizel
  Vetura

  Mercedes 190 dizel

  Shitet vetura

  Dragash 28 qershor 22:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 190 dizel
  Vetura

  Mercedes 190 dizel

  Shitet vetura

  Dragash 28 qershor 22:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Crafter
  Vetura

  Volkswagen Crafter

  Volkswagen Crafter 2.5 TDI Manual, 163hp, 2007 6 shpejtesi manual Sensora para dhe mbrapa si dhe ne

  Dragash 28 qershor 21:13
  5.700 €
 • 8 foto
  Volkswagen Transporter
  Vetura

  Volkswagen Transporter

  Volkswagen Transporter 2.0 TDI Manual, 102hp, 2012 223,280 km Brand  Volkswagen Series  Transporter

  Dragash 28 qershor 21:12
  9.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen Caddy
  Vetura

  Volkswagen Caddy

  Vetura e sapoardhur nga jashte. Eshte ne gjendje shume te mire. Diesel 1.6 TDI DSG Sequential 7 shpe

  Dragash 28 qershor 21:12
  5.100 €
 • 8 foto
  Volkswagen Transporter
  Vetura

  Volkswagen Transporter

  Volkswagen Transporter 2.0 TDI Manual, 102hp, 2012 223,280 km Brand  Volkswagen Series  Transporter

  Dragash 28 qershor 21:11
  9.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 2 -88
  Vetura

  VW Golf 2 -88

  Ngjendje perfekte nuk ka nevoj me investu uljen e re , timoni hidraulik dy gumat e para te dimnit i

  Dragash 27 qershor 09:41
  600 €
 • 2 foto
  Fiat fiorino 1.7 dizell 99
  Vetura

  Fiat fiorino 1.7 dizell 99

  Shes pikapin fiat fiorino 1.7 dizell v.p 99 Vetura eshte ne gjendje te mir, dhez leht hec mir, shpe

  Dragash 26 qershor 13:48
  1.100 €
 • 7 foto
  Renault espace
  Vetura

  Renault espace

  Renault u dobrom stanju, registrovan do avgust za ostale info...pozovite na +38344100653

  Dragash 25 qershor 23:13
  1.700 €
 • 1 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Golf 3 Gti Edition

  Dragash 25 qershor 22:45
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Golf 3

  Dragash 25 qershor 22:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Renault Laguna 1.9tdci
  Vetura

  Renault Laguna 1.9tdci

  Çmimi nuk është fikse. Makina nuk është një mjet për 2 vjet. 2 Pronarët dhe kilometrat janë të garan

  Dragash 25 qershor 21:40
  1.700 €
 • 1 foto
  Rover 200
  Vetura

  Rover 200

  Shitet vetura Rover 200 me regjistrim deri ne mars 2020,vetura eshte ne gjendje te rrgullt,perveq mo

  Dragash 24 qershor 23:29
  1 €
 • 5 foto
  Mercedes benz ML 3.2 benzin plin ne dizne
  Vetura

  Mercedes benz ML 3.2 benzin plin ne dizne

  Makina eshte ne gjendje te mir regjistrim nje vit Posedo: Klim 4×4 automatik 4 gomat e dimrit Kli

  Dragash 22 qershor 15:57
  3.300 €
 • 6 foto
  Audi Q5 TFSI
  Vetura

  Audi Q5 TFSI

  Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: vl

  Dragash 22 qershor 02:37
  9.900 €
 • 3 foto
  Shes Landrover Defender dizell 2001
  Vetura

  Shes Landrover Defender dizell 2001

  Ne gjendje jashtzakonishtee e mir

  Dragash 14 qershor 21:13
  5.400 €
 • 9 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI Dizel
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI Dizel

  Opel Astra 1.7CDTI Motorr Japan Viti prodhimit: 2004 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic ,

  Dragash 11 qershor 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Megane
  Vetura

  Megane

  Shitet renault megane viti 2004 regjistrim i skadum vetura është benzin 1.4 16v është ngjendje trreg

  Dragash 10 qershor 14:10
  1.300 €