Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Golf 4 2002

  Golf 4 2002

  Galf 4 ne gjendje shum te mir teknike 1.4 benzin . .Posedon klim .dritaret me rrym .abs.asp .4 goma te reja .ne fund te 2001 .

  1.499 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 10:17
 • Golf 6 viti 2011 dizel 1.6 TDI

  Golf 6 viti 2011 dizel 1.6 TDI

  shes Golf 6 viti i prodhimit 2011 dizel 1.6 TDI Posedon ; klim tronik , tempomat , bordkompjuter , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , ne gjendje teknike shum shum te mir , i regjis

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 10:07
 • CHRYSLER SHITET OSE NDERROHET

  CHRYSLER SHITET OSE NDERROHET

  SHITET OSE NDERROHET : chrysler i vitit 2007 , motorr 3.5 benzine+gaz , letrat e prera per 1 vit , te gjitha sherbimet e kryera , cmimi 8000 euro i diskutueshem . kontakto : 0692072199

  8.000 €
  Shkodër
  Sot, 10:05
 • JEPET NE QERA

  JEPET NE QERA

  Jepet me qera merceees benz S class 320 cdi automat.i pershtatshem per VIP dhe per ceremoni familjare.Jepet dhe me shofer dhe Truproje(kur kerkohet sherbim i tille)

  130 €
  Tiranë
  Sot, 10:03
 • Audi a 3 2.0 nafte viti 2003

  Audi a 3 2.0 nafte viti 2003

  Audi a 3 2.0 nafte ne gjendje perfekte makina eshte me taksa te prera deri ne maje 1018.xhama elektrik sallon lekure mund te vini te beni te gjitha provat qe deshironi cmimi 3800 euro

  3.800 Lek
  Kavajë
  Sot, 10:03
 • Mercedes C220 CDI Avantgarde Facelift EVO

  Mercedes C220 CDI Avantgarde Facelift EVO

  - AUTO KANANI - SALLONI MAKINAVE GJERMANE FIER - Mercedes Benz C Class Facelift - Viti : Fundi 2004 - Motorri : 220 CDI EVO - KM : 205 Mije km - Kambio : Automatike - Konsumi mesatar 6.5L / 100 K

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 10:00
 • Alfa

  Alfa

  Dhe mundesi nderimi

  1.000 €
  Korçë
  Sot, 10:00
 • Mercedes CLS320 CDI DISTRONIC BAXHA Full OPTION

  Mercedes CLS320 CDI DISTRONIC BAXHA Full OPTION

  - Auto Kanani - Salloni i makinave Gjermane ne Fier - Mercedes Benz CLS Sportpacket - Viti : 12 / 2006 - Motorri : 320 CDI V6 - Kambio : Automatike 7G - KM : 225 mije - Ftohja : Klima - Distronic

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 10:00
 • Mercedes Benz 515 CDI AUTOBUS 24 VENDE

  Mercedes Benz 515 CDI AUTOBUS 24 VENDE

  MERCEDES 515 CDI VITI 2008 KAMIO MANUALE 6 MARSHE KLIMA MBRAPA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS 12 AIRBAG TEL ME RADIO CD DVD SEDILE ME NGROHJE DOGANE NGA GJERMANIA LIBER SERVIS I AUT

  29.990 €
  Tiranë
  Sot, 09:44
 • POLO 1.9 DIESEL 1 VIT RKS - 06

  POLO 1.9 DIESEL 1 VIT RKS - 06

  Shitet VW POLO 1.9 DIZELL ...e saporexhistruar 1 VIT RKS. Èshtè veture e ruajtur, nuk e ka ansje shenje as brenda e as jashte.....ne gjendje te shkelqyeshme teknike, mekanike dhe optike. * Viti: 27.

  4.699 €
  Prishtinë
  Sot, 09:30
 • Opel Corsa 1.7 Diesel me motor Japan

  Opel Corsa 1.7 Diesel me motor Japan

  Vetura eshte e regjistruar per her te pare ne Kosove para 3 muajve. Vetura eshte ne gjendje shume te mire . Ju lutemi mos telefononi pas ores 22:00

  Me Marrveshje
  Obiliq
  Sot, 09:29
 • Vw Passat 1,9 tdi Automatik

  Vw Passat 1,9 tdi Automatik

  Vetura eshte e posa ardhur Mundesi edhe te ndrrimit Opcionet KM momentale 213000 Versioni BUSSINES LINE Liber servisit Ndrrusi Automatik Ulset me nxemje Dy qelsa te dhezjes Dritaret elektrike Pasqy

  3.350 €
  Obiliq
  Sot, 09:28
 • VW ĢOLF 5 .. 1.9 TDI .. PA DOG / 2005

  VW ĢOLF 5 .. 1.9 TDI .. PA DOG / 2005

  Ne shitje vetura e ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir Golf 5 .. 1.9 diesel .. viti 2005 .. 230 000 km .. Klima tronic .. radio te madhe .. sensora prapa .. fellge 17 .. etj

  4.800 €
  Podujevë
  Sot, 09:28
 • shes reno scenic 1.9 dizel

  shes reno scenic 1.9 dizel

  shes reno scenic 1.9 dizel e vitit 2006 ne targa tjashtit ne gjendje shum tmir qmimi me marrveshje per me shum info na kontaktoni ju mirpresim

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 09:19
 • Ford ka 1.3 Benxin RkS 2 Muj

  Ford ka 1.3 Benxin RkS 2 Muj

  Ford ka1.3 Benxin ne gjendje shum te mir RkS 2 Muj Hipotek nuk osht perkthimi bohet meniher Viber +38649717869 049717869

  1.250 €
  Prishtinë
  Sot, 09:07
 • Corsa B 1.4 Benxin RkS

  Corsa B 1.4 Benxin RkS

  Shes Corsa B 1.4 Benxin ne gjendje te mir Viber +38649717869 049717869

  1.250 €
  Prishtinë
  Sot, 09:06
 • SPRINTER 313 VITI 2009

  SPRINTER 313 VITI 2009

  Benz sprinter 313 Venzde 5+1

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 08:57
 • BENZ C30 AMG

  BENZ C30 AMG

  Benz c30 amg

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 08:56
 • BMW 535 BITURBO Look M Super FULL- Mundsi Nderrimi

  BMW 535 BITURBO Look M Super FULL- Mundsi Nderrimi

  Shitet BMW 535 BITURBO nuk e kap taksa e luksit , viti prodhimit fundi i 2005 me look M// power te 2009 origjinal nga fabrika . Super FULL OPTIONS - Serdilje elektrike me memorje me ngrohje + me perth

  10.500 €
  Fier
  Sot, 08:50
 • ML 280 CDI 4matic Full Options - Mundsi Nderrimi

  ML 280 CDI 4matic Full Options - Mundsi Nderrimi

  Shitet ML 280 CDI 4matic viti prodhimit fundi i 2009 . Full Opsion- Serdilje elektrike me ngrohje , baxha xhami , navi te madh , drita xeno , sallon gjysem lekur gjysem kamosh , navi t madh , klima ,

  21.500 €
  Fier
  Sot, 08:50
 • Okazion A6 S-Line Benzin/Gaz

  Okazion A6 S-Line Benzin/Gaz

  Audi a6 s-line motorr 3.2 v6 benzin/gaz makina eshte full full option navigator, sensor, baxha, komando ne timon me clima sendile lekur ngjyr te zez shume te paster makina eshte ne gjendje perfekte cm

  7.500 €
  Durrës
  Sot, 08:48
 • Alfa Romeo 147. 1.9 JTD

  Alfa Romeo 147. 1.9 JTD

  SHITET ALFA ROMEO 147, MOTOR 1.9 JTD, VITI 2004 (NE FUND 2004). NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE DHE GJENERIKE PER CDO LLOJ PROVE. DISQE ALUMINI 17' TAKSA DHE SIGURACIONE NE FUND TE SHKURTIT 2018. Cmimi

  2.600 €
  Shkodër
  Sot, 08:47
 • Mercedes C200 dizel

  Mercedes C200 dizel

  SHITET....C KLAS....MOTOR EVO....VITI PRODHIMIT 2005....CLASIC....190.000 KILOMETRA....AUTOMATIK TIPTRONIC....NAVIGATOR SYSTEM....SISTEM ALARMI....SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA....SINJALE TEK PASQYRAT...

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 08:38
 • FORD C-MAX MODELI GIA AUTOMAT 1.6 NAFTE

  FORD C-MAX MODELI GIA AUTOMAT 1.6 NAFTE

  FORD C MAX. AUTOMAT . MOTORI 1.6 NAFTE I ARDHUR NGA ITALIA . LETRAT E SAPO PRERA. NE GJENDJE PERFEKTE. CMIMI 4000 EURO. Whotsap viber 0693178265

  4.000 €
  Fier
  Sot, 08:38
 • okazion

  okazion

  opel zafira 7 vendeshe. 1.9 nafte . kambio automatike. tavan xhami. ne gjendje shum te mire. 138mi km. mund ta kontrolli per cdo gje. me letra deri ne shkurt

  4.600 €
  Tiranë
  Sot, 08:37
 • GOLF 5 GT SPORT 1.9 TDI VITI 2007

  GOLF 5 GT SPORT 1.9 TDI VITI 2007

  SHITET GOLF 5 GT SPORT 1.9.TDI 77 KW VITI 2007 MODEL 2008 I POSARDHUR NGA GJERMNAI KLIMATRONIK TEMPOMAT ALUFELLEG ORGINALL LIBREN E SERVISIM 2 QELSA NE GJENDJE SHUM TE MIR JU MIRPRESUM AUTOSALLONI DIO

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:27
 • Touran 1.9 tdi 6shpejtsi 7 ulse rks

  Touran 1.9 tdi 6shpejtsi 7 ulse rks

  Touran 1.9 6 shpejtsi ne gjendje shum te mir Klim Abs Gjama rrym Esp Bord kompjuter Tempomat 7 ulse Fellne ggoma tmira I regjistrum 6 muj 045 237 880 viber 049 555 788

  5.850 €
  Prishtinë
  Sot, 08:27
 • Volkswagen Golf 6 Manuel 2.0 TDI Match Viti 2012

  Volkswagen Golf 6 Manuel 2.0 TDI Match Viti 2012

  SHITET GOLF 6 2.0.TDI 103.KW VITI 26.06.2012 I MODEL MATCH POSARDHUR NGA GJERMNAI KLIMATRONIK ULSET ME NXEMJE PULLAT TIMONI SENZORT E PARKINGUT MRAPA PARA ALUFELLGET ORGINALL VEBASNO SISTEM SENSZORT E

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:26
 • Golf 5 Automatik Model United DSG Viti 2008

  Golf 5 Automatik Model United DSG Viti 2008

  SHITE GOLF 5 2.0.TDI UNITED VITI 2008 I DSG AUTOMATIK POSARDHUR NGA GJERMNAI KLIMATRONIK ULSET ME NXEMJE HOLOGENKA LIBREN E SERVISIM RRYPIN DHOMZO TE NDRRUM SHUM NE GJEND TE MIR JU MIRPRESUM AUTOSALL

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 08:26
 • golf 4

  golf 4

  Shes gof 4 disel 1.9 tdi - i- te kuqe ne gjendje te mir i sa po ardhur nga gjermonija

  2.000 €
  Pejë
  Sot, 08:16
 • SHES GOLF 5 1.9 TDI 77 KW sportline

  SHES GOLF 5 1.9 TDI 77 KW sportline

  SHES OSE BEJ NDRRIM.VETUREN GOLF 5 1.9 TDI 77 KW VITI 12 2004 MODEL 2005 SPORTLINE KLIMATRONIK.ESP ABS SERVO AIRBAG VOLLAN 3SH ETJ ETJ VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 08:07
 • RENAULT SCENIC 1.9 DCI - Ndrim

  RENAULT SCENIC 1.9 DCI - Ndrim

  Shes \ Ndroj Renault Scenic - 1.9 DCI Ne gjendje perfekte Me te gjitha serviset e kryera me koh Kaishin dhemzor te sa po ndruar Vajin komplet me filtera 4 gomat e reja te sa po vendosura Rks edhe 6 MU

  3.550 €
  Prishtinë
  Sot, 08:04
 • Mercedes e 220 avantgard 2004 full full

  Mercedes e 220 avantgard 2004 full full

  E klas 220 2004 motorr evo ne gjendje te persosur full opsion baxha klima sensor para dhe mbrapa navigator sendile me ngrohje ngjyr e vecant ngjyr miu me dogan te paguar cmimi 6700€

  6.700 €
  Lushnjë
  Sot, 07:56
 • Shitet mercedes A180 nafte /2007

  Shitet mercedes A180 nafte /2007

  Shes benz A180 nafte,viti i prodhimit 2007,me 280 000km origjinale,ngjyre e zeze ,manual 6+1 ,tapiceri lekure ngjyre bezhe,disqe 17 ,ne gjendje te mire motorrike e xhenerike,makine ndodhet ne itali ,v

  5.300 €
  Tiranë
  Sot, 07:54
 • Okazion Fiat punto me katalit shum ekonomik 1.1

  Okazion Fiat punto me katalit shum ekonomik 1.1

  Ngjendje te shkelqyher motorike xhenerike makina esht me sherbime te bera prsh vaj I nderuar para 1 muaj komplet Po ashtu filter benzine I nderuar gomina filter ajeri makina esht shum e Mir mbajtur sh

  1.000 €
  Fier
  Sot, 07:49
 • Golf 5 kamio automatike 2.0 nafte 2004

  Golf 5 kamio automatike 2.0 nafte 2004

  Golf 5 kamio automatike 2.0 nafte 2004 rrip i sapo nderruar,taksa te paguara per nje vit ,xeno dhe larje feneresh....195000 km Na ndiqni dhe ne fb.Autoamati

  5.300 €
  Tiranë
  Sot, 07:49
 • Mercedes C200

  Mercedes C200

  Shitet Mercedes benz c200 cdi viti prodhimit fundi 2001 letrat e paguara deri ne shkurt 2018 makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike shum e paster si nga brenda dhe jashte Cmimi pak i

  4.400 €
  Tiranë
  Sot, 07:36
 • VW GOLF IV

  VW GOLF IV

  Shes golf 4 1.6 benzin 8 valva makina esht e sapo ardhur nga zvicra makina esht ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike makina esht me dogan te paguar dhe esht gati per targa cmimi 2200 euro i

  2.200 €
  Elbasan
  Sot, 07:34
 • Shitet pikapi

  Shitet pikapi

  Shitet pikapi ne gjendje perfekte me 300 euro denim

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 07:34
 • SKODA OCTAVIA 1.6 TDI KARAVAN

  SKODA OCTAVIA 1.6 TDI KARAVAN

  SHES SKODA OCTAVIA 1.6 TDI KARAVAN KLIM ABES ESPE AIRBAG XHAMA ELEKTRONIK OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR MUNDSI NDRRIMI TELI 044/049 362 887 VIBER +37744 362 887 AUTO SALLONI autoZone

  7.400 €
  Prishtinë
  Sot, 07:16
 • golf 4 1.9 Tdi. di. te kuqe 6 shpejtsi

  golf 4 1.9 Tdi. di. te kuqe 6 shpejtsi

  shitet gof 4 1.9 tdi. 6 shpejtsi

  4.800 €
  Pejë
  Sot, 07:16
 • Pasat 1.9 Dizel Automatik pa dogan Vp 2004

  Pasat 1.9 Dizel Automatik pa dogan Vp 2004

  Pasat 1.9 Dizel Automatik Vp 2004 Pa Dogan Pasati esht i ardhur prej Zvicrre me liber servisi 2 qelsa kontroll edhe dy vite ka ne Zvicerr Posedon Climatronic Airbag Karrika me Nxemje Abs servo centra

  2.300 €
  Ferizaj
  Sot, 07:14
 • Audi A4 2.7 DIZELL AUTOMATIK SHPESI 8+1

  Audi A4 2.7 DIZELL AUTOMATIK SHPESI 8+1

  Audi a4 2.7 automatik klima tronik karrikat me nxemje senzor parkingi 8+ 1 shpeci fellne te bukra goma te reja me servise te kryra me senzor shiu 2 qelsa karrika gjusem likur gjysen antillop shum ne g

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Sot, 07:06
 • AUDI A 4 1.9 TDI.02

  AUDI A 4 1.9 TDI.02

  AUDI A4 1.9 TDI.VITI 02 MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.DY CELSA.KLIMA.ESHTE SHUME E PASTER SI NGA BRENDA ASHTU DHE NGA JASHTE.AUTO-GERTI

  3.400 €
  Lushnjë
  Sot, 06:54
 • okazion

  okazion

  makina me dogane

  Me Marrveshje
  Lushnjë
  Sot, 06:54
 • Mercedes A class 170 benzin 2006 automat

  Mercedes A class 170 benzin 2006 automat

  Makina eshte e ardhur nga zvicra ne mars, kamio automatike, klima, goma te rreja 100% makina ka dy celsa xhamat elektrik te katert. Ska nevoje per asnje sherbim.

  4.200 €
  Tiranë
  Sot, 06:34
 • Ford Transit

  Ford Transit

  Shitet fugon Ford Transit viti 2006 kambio manuale.Motorri 200 nafte.Makina ne gjendje perfekte.xhamat perpara automatike.Cmimi i padiskutueshem 7000€.

  7.000 €
  Durrës
  Sot, 06:34
 • Tauran 2.0 TDI

  Tauran 2.0 TDI

  Shitet Taurani 2.0 tdi ne gjendje shum te mire, vetura ka 219000 km, karika likure me nxemje, tempomat, dsg akumulator te ri, ne 210000 km ne norvegji i ka te nderruara turbinen dhe volantin (zamajcin

  7.800 €
  Pejë
  Sot, 06:25
 • Fiat Punto 1.9 JTD Rks

  Fiat Punto 1.9 JTD Rks

  Shitet vetura Fiat Punto 1.9 JTD viti i prodhimit 2002.Vetura posedon klim,Abs,air bag vetura është në gjendje të rregullt.Qmimi 2300€.

  2.300 €
  Prishtinë
  Sot, 06:05
 • Golf.3.1.9.TDI.Dizel.Regj.24.04.2018.Ne Aksion.

  Golf.3.1.9.TDI.Dizel.Regj.24.04.2018.Ne Aksion.

  Golf.3.1.9.TDI.Dizel.Regj.24.04.2018.Ka Servo Muzik Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per peje.Qmimi i Fundi me Pare.1200.euro.me ndrrime.1500.euro. ndrrime me golf me opel me

  1.199 €
  Prishtinë
  Sot, 06:05