Vetura

Isuzu | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Isuzu trooper 3.0D
  Vetura

  Isuzu trooper 3.0D

  Shitet isuzu trooper 3.0D viti 02 manuale ,goma 80%, 4x4 ne gjendje shume te mire xhama elektrik ,

  Lezhë Dje, 09:21
  4.000 €
 • 6 foto
  OKAZION - Autobus 35+1+1
  Vetura

  OKAZION - Autobus 35+1+1

  Shitet Autobus Turistik, Otokar Sultan Mega 2017 Viti i prodhimit 2017-2018, Letra te paguara deri

  Tiranë 20 shkurt 13:27
  50.000 €
 • 1 foto
  dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime
  Vetura

  dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime

  makin pune pick up shum mir nga motorri edhe kamio ekonomike ka nevoj vetem per nje nga fenerat

  Tiranë 3 shkurt 19:15
  2.700 €
 • 2 foto
  Isuzu Trooper automat letra te sapoprera..ndrrim.
  Vetura

  Isuzu Trooper automat letra te sapoprera..ndrrim.

  Isuzu tropper ne gjendje te mir motorike kondiconer abs mbydhje qendror me pult arbage 4x4 goma te r

  Elbasan 11 dhjetor 09:42
  3.700 €
 • 6 foto
  Okazion 750€
  Vetura

  Okazion 750€

  Shitet okazion suzuki 2002 1.3 benzin Ka nje vit pa pre taksat Cel:0693179518

  Tiranë 27 shtator 10:43
  750 €
 • 0 foto
  shes kerrin e drunit
  Vetura

  shes kerrin e drunit

  Shitet kerri i drunit qmimi sipas marrveshjes transporti falas ne krejt kosoven. per info kontaktoni

  Gjilan 25 shtator 20:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Isuzu troper
  Vetura

  Isuzu troper

  Gjip

  Deqan 18 shtator 21:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet isuzi
  Vetura

  Shitet isuzi

  Shitet isuzi viti 2005 motorr 4 piston me goma te reja me bateri te re me letra per 1 vit makina as

  Shkodër 13 shtator 07:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ISUZU RODEO
  Vetura

  ISUZU RODEO

  Isuzu Rodeo Gas- Benzin-3200 kubik viti 2002 . 2800 euro me dokumenta. Makina ne gjendje te mire! Ma

  Vlorë 12 shtator 23:31
  2.800 €
 • 5 foto
  ~OKAZION~ SHITET ISUZU CAMPO 2.5TDI
  Vetura

  ~OKAZION~ SHITET ISUZU CAMPO 2.5TDI

  •Makina eshte ne gjendje perfekte teknike dhe mekanike, ne gjendje te mire estetike. •Motor 2.5T

  Lezhë 6 shtator 12:57
  6.000 €
 • 1 foto
  Isuzu d max 3000
  Vetura

  Isuzu d max 3000

  Makina eshte ne gjendje shum te Mir , cilindrata 3000 , naft. Kamio automat gomat te reja michelin m

  Kavajë 14 gusht 21:57
  7.800 €
 • 2 foto
  Isuz teroper
  Vetura

  Isuz teroper

  Makina n gjendje t rregullt, goma te reja M+S Motorri pik ule nuk hargjon esht shum i rujtun

  Gjilan 10 gusht 21:29
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet Xhipi Iisuzi Dizell 2.2 kubik 4X4 funkaion-
  Vetura

  Shitet Xhipi Iisuzi Dizell 2.2 kubik 4X4 funkaion-

  Shitet Xhipi Iisuzi Dizell 2.2 kubik 4X4 funkaion-Viti funde1988 posedon ni vit regjistrim si dhe as

  Vushtrri 1 gusht 19:47
  2.800 €
 • 2 foto
  isuzu
  Vetura

  isuzu

  shite isuzu gjendje te mir motori dhe gjenerike

  Tiranë 21 korrik 22:13
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamioneta ISUZU
  Vetura

  Kamioneta ISUZU

  Shitet Kamioneta ISUZU viti 92, i qregjistruar për ma shum kontaktoni në numrin 044-887-094

  Ferizaj 21 korrik 16:57
  2.800 €
 • 2 foto
  Shitet isuzu trooper
  Vetura

  Shitet isuzu trooper

  Motorri 2.8 disel viti 1992 ka 1 vjet regjistrim ne gjendje trregullt si n motorr ashtu edhe ne kara

  Pejë 11 korrik 21:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Isuzi
  Vetura

  Isuzi

  shitet isuzi viti 2009 asht i ardhur prej zvicrre 3.0 dizell 4/4

  Gjilan 7 korrik 12:02
  3.000 €
 • 6 foto
  Isuzu trooper 2.8
  Vetura

  Isuzu trooper 2.8

  Osht ngjendje shum tmir punon perfekt bohet edhe kabriolet , restaurimi prej fillimit dmth prej 0, k

  Gjilan 4 korrik 14:10
  2.600 €
 • 3 foto
  046193240
  Vetura

  046193240

  shitet gjypi isuzu tropper 2.2 turbo dizell eshte ne gjendje shum te mir rexhistrim nuk ka por regji

  Ferizaj 26 qershor 22:21
  1.500 €
 • 3 foto
  Isuzu.2.8..turbo.rks.04.03.2000
  Vetura

  Isuzu.2.8..turbo.rks.04.03.2000

  Shitet isuzu..ne gjendje te mir..motorr te mir.guma tmira.bateri.tre.regjistrim.deri 04.03.2000.Tag.

  Deqan 26 qershor 21:33
  1.600 €
 • 9 foto
  IVECO DAILY 3.0 DIESEL AUTOMATIK
  Vetura

  IVECO DAILY 3.0 DIESEL AUTOMATIK

  IVECO DAILY 3.0 DIESEL.... AUTOMATIK ...ME GOMA TE REJA.... REGJISTRIMI I PAR RKS ....ME GJENDJE PER

  Lipjan 18 qershor 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  isuzu troper 2.2 turbo dizell
  Vetura

  isuzu troper 2.2 turbo dizell

  gjypi eshte ne gjendje te rregullt nuk ka defekt qmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 12 qershor 23:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Isuzu Trooer
  Vetura

  Isuzu Trooer

  Isuzu Trooper 2.6 1990 SPECIAL EDITION

  Dragash 6 qershor 21:14
  1 €
 • 3 foto
  Isuzu
  Vetura

  Isuzu

  Shitet isuzu troper 2.5, dizel viti 1988, posedon regjistrim deri 03.2020

  Ferizaj 31 maj 12:40
  1.300 €
 • 11 foto
  ISUZU D-MAX 2019 0 KM 4X4 !
  Vetura

  ISUZU D-MAX 2019 0 KM 4X4 !

  ISUZU D-MAX 0KM I RI Motor 1.9 Nafte 164 Kuaj Fuqi Kambio manuale 6+R 4X4 Radio Bluetooth Drita Le

  Durrës 27 maj 19:36
  28.500 €
 • 4 foto
  Iveco 2012 diesel 2.3 maksi
  Vetura

  Iveco 2012 diesel 2.3 maksi

  Iveco 2012 diesel 2.3 maksi i po sa ardhur nga gjermonia ne gjendje shum te mir Te interesuarit mund

  Prishtinë 21 maj 11:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Isuzu trooper
  Vetura

  Isuzu trooper

  Shitet isuzu trooper eshte 4x4 2.8 tdi eshte ne gjendje te rregullt per me shum info ne viber +49 1

  Viti 20 maj 14:34
  2.400 €
 • 6 foto
  Isuzu Troper 2.2 Disel
  Vetura

  Isuzu Troper 2.2 Disel

  Shitet ose ndrrohet xhypi Isuzu Troper 2.2 Disel , Maunal 4X4 , viti i prodhimit 1988 , +383 44 183

  Suharekë 13 maj 20:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Elbasan
  Vetura

  Elbasan

  Makina esht ne gjendje shum te mir pune. Eshte me shm makine per pune marka e makines “DAIHATSU”

  Elbasan 10 maj 21:40
  3.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet isuzi troper 2.6
  Vetura

  Shitet isuzi troper 2.6

  Shitet isuzu regjistrim nuk ka i qlajmrum

  Pejë 20 prill 13:12
  1.300 €
 • 3 foto
  Iveco
  Vetura

  Iveco

  Shitet kamjoncin iveco ne gjendje shum te mir Permasat e karoceris 3.90 e gjat Vet shkarkuse ne te

  Lezhë 19 prill 19:57
  55.000 Lek
 • 8 foto
  Isuzu 4x4
  Vetura

  Isuzu 4x4

  Makina eshte ne gjendje shume te mire , ska anje problem E shesim per ekonomi finaciare . Per me t

  Berat 13 prill 00:52
  8.000 Lek
 • 5 foto
  Me Marrveshje Nr i Telefonit : 0686467949
  Vetura

  Me Marrveshje Nr i Telefonit : 0686467949

  Makina eshte ne gjendje shume te mire , ska asnje problem. E shesim per ekonomi finaciare .

  Berat 13 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Gjip Isuzu Troper 2.8 dizel 4x4 Rks Boj Ndrrim
  Vetura

  Gjip Isuzu Troper 2.8 dizel 4x4 Rks Boj Ndrrim

  Shitet Gjipi Isuzu Troper 2.8 Dizel motorr shum te mir 4x4 i punon hargjimet shum te vogla fellne te

  Prishtinë 12 prill 16:32
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet kombi
  Vetura

  Shitet kombi

  Shitet urgjend ka kamer mbrapa ka cenzor parkingi 044346201 044554838

  Ferizaj 9 prill 23:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet motorri KTM 690k bejm.ndrrim me vetura
  Vetura

  Shitet motorri KTM 690k bejm.ndrrim me vetura

  Gjendje perfekte shum i rujt bdrrim me vetuea te ndryshmeee 38345695340

  Lipjan 8 prill 21:51
  1 €
 • 3 foto
  Isuzu trooper 4x4 dizell 2.2
  Vetura

  Isuzu trooper 4x4 dizell 2.2

  Ka munsi edhe me ndrrime te ndryshem sipas marrveshjes

  6 prill 22:10
  1.000 €
 • 2 foto
  Isuzu
  Vetura

  Isuzu

  Shitet per mbyllje aktiviteti.

  Vlorë 6 prill 15:20
  8.000 €
 • 6 foto
  ISUZU D-MAX 2014 DIESEL AUTOMATIK
  Vetura

  ISUZU D-MAX 2014 DIESEL AUTOMATIK

  Shitet,ne gjendje shume te mire optike dhe teknike,vetem 95.000 km te kaluara.

  Istog 5 prill 12:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  isuzu troper
  Vetura

  isuzu troper

  eshte shum i ruajtur kja klim fabrikishgt kilomnetrat i ka te garantuara eshte super i ruajtur s

  Prizren 4 prill 19:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Isuzu Troper
  Vetura

  Isuzu Troper

  eshte i ruajtur eshte me klim fabrikisht ka regjistrim deri ne tetor gomat e reja super funks

  Malisheve 4 prill 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Autobartje 24h/7
  Vetura

  Autobartje 24h/7

  Autobartje 24h/7 ne tere teritorin e Kosoves

  Ferizaj 4 prill 10:22
  10 €
 • 4 foto
  Autobus 33 vende
  Vetura

  Autobus 33 vende

  Autobusi esht me te gjitha te bera me sherbime me goma te reja . Me topograf. Esht ne gjendje shum t

  Durrës 4 prill 05:17
  14.000 €
 • 0 foto
  Foristrade Mundesi Ndrrimi
  Vetura

  Foristrade Mundesi Ndrrimi

  Shitet isuzu trooper 3.0D viti 02 manuale 4x4 ne gjendje shume te mire xhama elektrik , klima , airb

  Lezhë 4 prill 00:04
  4.000 €
 • 2 foto
  shes bufer per vetur
  Vetura

  shes bufer per vetur

  shitet buferi per vetur 440 vat i ardhun prej jashti

  Mitrovicë 3 prill 23:38
  50 €
 • 0 foto
  Isuzu 4x4 3.1 D Turbo
  Vetura

  Isuzu 4x4 3.1 D Turbo

  Shitet Isuzu gjendje shum te mire.Cmimi i diskutueshem!

  Shkodër 3 prill 18:59
  4.300 €
 • 2 foto
  isuzu
  Vetura

  isuzu

  Isuzi 3.1 naft super super gjendje ngjyra vishnje 5000 euro

  Tepelenë 3 prill 18:16
  5.000 €
 • 4 foto
  Isuzi trooper 2.8 tubo disell interculor 4x4
  Vetura

  Isuzi trooper 2.8 tubo disell interculor 4x4

  shitet isuzo triper n gjendje shum t mir 2.8 turbo disel me interkullor fuqi ka sa dush 4x4 i bon mi

  Prishtinë 3 prill 13:20
  1.500 €
 • 3 foto
  Isuzu.2.8 diezell
  Vetura

  Isuzu.2.8 diezell

  DAIHATSU asht ne gjendje shum te miir krejt i punojn..tana serviset e kryme..2.8..dizell..regjistrim

  Deqan 3 prill 13:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet isuzu tropper
  Vetura

  Shitet isuzu tropper

  shitet makina ! pa letra ! me timon anglez makina ndodhet ne gjendje shume te mire ! cmimi i diskut

  Tiranë 3 prill 13:05
  2.000 €