Vetura
Tiranë

Isuzu | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  OKAZION - Autobus 35+1+1
  Vetura

  OKAZION - Autobus 35+1+1

  Shitet Autobus Turistik, Otokar Sultan Mega 2017 Viti i prodhimit 2017-2018, Letra te paguara deri

  Tiranë 16 nëntor 13:27
  50.000 €
 • 6 foto
  Okazion 750€
  Vetura

  Okazion 750€

  Shitet okazion suzuki 2002 1.3 benzin Ka nje vit pa pre taksat Cel:0693179518

  Tiranë 27 shtator 10:43
  750 €
 • 2 foto
  isuzu
  Vetura

  isuzu

  shite isuzu gjendje te mir motori dhe gjenerike

  Tiranë 21 korrik 22:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime
  Vetura

  dadiauto pick up 1.8 OKAZION + nderrime

  makin pune pick up shum mir nga motorri edhe kamio ekonomike ka nevoj vetem per nje nga fenerat

  Tiranë 16 korrik 15:28
  2.700 €
 • 6 foto
  Shitet isuzu tropper
  Vetura

  Shitet isuzu tropper

  shitet makina ! pa letra ! me timon anglez makina ndodhet ne gjendje shume te mire ! cmimi i diskut

  Tiranë 3 prill 13:05
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet isuzu tropper
  Vetura

  Shitet isuzu tropper

  pa letra ne gjendje shume te mire si motorike ashtu dhe generike

  Tiranë 3 prill 11:44
  1.600 €
 • 1 foto
  Isuzu trooper
  Vetura

  Isuzu trooper

  Taksa dhe siguracjon der n qershor 2019 makina esht gjendej te mir me gjith sherbimet e bera 4x4

  Tiranë 3 prill 10:37
  4.300 €
 • 5 foto
  2005
  Vetura

  2005

  Ä°VECO EURO CÄ°TY Ä°VECO TECTOR OTOKAR SULTAN ISUZU NOVO CITY ISUZU TURKUAZ ISUZU URBAN MERCEDES B

  Tiranë 3 prill 07:35
  8.000 €
 • 5 foto
  Autobus
  Vetura

  Autobus

  Shitet autobus isuzu ne gjendje shum te mir viti 2004 cmimi i diskurushem

  Tiranë 2 prill 10:21
  15.100 €
 • 4 foto
  ISUZO OKAZION
  Vetura

  ISUZO OKAZION

  Shitet Isuzo me karroceri ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove. Kontakt ne: 0694044

  Tiranë 21 janar 16:34
  3.800 €