Vetura

Saab | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  SAB 2.0 BENZIN VITI 2000 KABRIO TARGA TE BELGJIKES
  Vetura

  SAB 2.0 BENZIN VITI 2000 KABRIO TARGA TE BELGJIKES

  SAB 2.0 BENZIN VITI 2000 KABRIO TARGA TE BELGJIKES

  Pejë Sot, 10:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazzzion SAAB 9-3
  Vetura

  Okazzzion SAAB 9-3

  Okazzzzion shitet SAAB 9-3 ,1.9 D,SHITET per arsye nderrim makine,makina eshte ne gjendje te perkrye

  Durrës 16 shkurt 18:53
  4.000 €
 • 3 foto
  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje
  Vetura

  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje

  Shitet Saab 93 1.9 tid Nafte shum ekonomik viti 2005 Kamje manual 6 + 1 R Kamera para mrapa dvr me

  Tiranë 13 shkurt 13:41
  3.500 €
 • 8 foto
  Shitet në gjendje perfekte.
  Vetura

  Shitet në gjendje perfekte.

  Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti nafte. Me targa shqiptare. Me kondicioner

  Fier 31 janar 21:18
  3.800 €
 • 6 foto
  Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt
  Vetura

  Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt

  Shes sab disel 2.2 gjendje perfekte nuk ka nevoj per me investu edhe 5 muj regjistrim për ma shum mu

  Ferizaj 26 janar 07:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 janar 19:47
  3.489 €
 • 0 foto
  Saab full opsione
  Vetura

  Saab full opsione

  E ardhur nga gjermania

  Kavajë 5 janar 10:05
  3.500 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Vetura

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 dhjetor 13:37
  1.800 €
 • 11 foto
  SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS
  Vetura

  SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS

  Shitet SAAB 9-5 , 2.2 Dizel (TiD) i vitit 2004, Eshte me transmision Automatik (5 shpejtesi + Sport)

  Gjilan 22 dhjetor 12:51
  3.000 €
 • 5 foto
  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?
  Vetura

  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?

  ✏ SAAB 9-3 aero ✏ motorr 2.0i GAZ/BENZIN ✏ KAMIO ATOMAT TIP TRONIK ✏OPSIONET - SAAB 9-3 AER

  Tiranë 5 dhjetor 08:01
  4.499 €
 • 3 foto
  Saab (veture per pjese)
  Vetura

  Saab (veture per pjese)

  Shes pjese per veturen Saab 2003

  Gllogoc 10 nëntor 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION
  Vetura

  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION

  Shitet Saab 9 2.2 diesel viti 2002, konsumii 6 l per 100 klm makina ka keto opsione klima bi- zona

  Tiranë 4 nëntor 15:49
  2.100 €
 • 11 foto
  Saab Cabrio 2.0 benzine+gas nga fabrika 2005
  Vetura

  Saab Cabrio 2.0 benzine+gas nga fabrika 2005

  saab cabrio motorr 2.0benzine +gas nga fabrika,sallon lekure,kabrio elektrike,sallon lekure,kamio ma

  Pogradec 2 nëntor 13:23
  4.200 €
 • 11 foto
  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Vetura

  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë 20 tetor 21:23
  4.300 €
 • 7 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Makina eshte ne gjendie super

  Fier 16 tetor 18:35
  3.300 €
 • 8 foto
  Shitet Ose Nderrohet
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Dokumentat e paguara deri ne qershor 2020, eshte e gatshme per cdo

  Vlorë 6 tetor 15:33
  6.800 €
 • 2 foto
  Shes pjesë për SAAB 9-5
  Vetura

  Shes pjesë për SAAB 9-5

  Shes pjesë për SAAB pothuajse të gjitha pjesët dhe në gjendje të rregullt. Për më shumë na kontakton

  Ferizaj 25 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Saab 93
  Vetura

  Saab 93

  Saab 93 sport 2.2 naft motorr dhe pjes xhenerike opel zafira ose vektra.kondicione.sensor shiu .drit

  Elbasan 24 shtator 18:29
  2.600 €
 • 10 foto
  Saab 93 sport
  Vetura

  Saab 93 sport

  Saab 93 sport ne gjendje shum te mir letrat e paguara deri ne 23 2 2020.motorr 2.2 opel zafira ose v

  Elbasan 22 shtator 13:55
  2.600 €
 • 2 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Shes veturen 2.2 dizel full opsion , asht ne gjendje te mir teknike. Posedon klim, abs, xhama me rry

  Gjakovë 20 shtator 16:24
  1.600 €
 • 5 foto
  Saab ne gjendje perfekte
  Vetura

  Saab ne gjendje perfekte

  Shitet Saab 9-3 1.9 Disel, Automat; Lekure, Navigacion, Goma te reja, Ka Automatin (Kambion) e revid

  Tiranë 18 shtator 14:09
  5.200 €
 • 10 foto
  Shitet Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004
  Vetura

  Shitet Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004

  Shitet Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale Cmimi:2 Milion E 700 Lek Nr Cel:+355699145193 M

  Korçë 18 shtator 01:42
  2.700 Lek
 • 0 foto
   Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion
  Vetura

  Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion

  Shes Saab te 1995 me motorr 2.3 Automat Benzine Gaz ( Bombula 80 litra). Makina eshte ne gjendje te

  Tiranë 15 shtator 15:28
  1.000 €
 • 5 foto
  SAAB 2.0 BENZINE GAZ VITI 2003 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  SAAB 2.0 BENZINE GAZ VITI 2003 MUNDESI NDERRIMI

  Me dokumenta te rregullta deri ne 2020....kondicioner...airbag...ne gjendje te shkelqyer motorrike d

  Shkodër 9 shtator 15:07
  2.450 €
 • 4 foto
  Saab 93
  Vetura

  Saab 93

  1.9 nafte

  Tiranë 9 shtator 12:39
  3.000 €
 • 6 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004
  Vetura

  Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004

  Shitet Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure

  Elbasan 9 shtator 03:36
  3.000 Lek
 • 5 foto
  Saab 9-5 2.0 Tid
  Vetura

  Saab 9-5 2.0 Tid

  Komlet servisen e ka Per me shum info Jam Interesum per ndrrim me matriall per shpi 045 951 881 Vi

  Gjilan 7 shtator 22:33
  8.900 €
 • 3 foto
  Shitet e gjitha ose per pjese
  Vetura

  Shitet e gjitha ose per pjese

  Letrat sapo i kane mbaruar , ka nevoje per valvol egr dhe rivizion turboje , ne gjendje pune , shit

  Tiranë 5 shtator 10:38
  500 €
 • 10 foto
  saab 95 2.0 turbo benzin i ardhun nga jasht
  Vetura

  saab 95 2.0 turbo benzin i ardhun nga jasht

  getura eshte full opsione 2.0turbo benzin shum fuqi komod mrena full klimatronik abs crntrall senzor

  Fushë Kosovë 4 shtator 19:53
  1 €
 • 10 foto
  SAAB 95 2.0 turbo benzin
  Vetura

  SAAB 95 2.0 turbo benzin

  vetura eshte.e ardhur nga gjermonia ne gjendje shum te mire teknike gjendet ne kosove per meshum inf

  Kukës 1 shtator 11:54
  600 €
 • 5 foto
  Shitet nderrohet me motorr
  Vetura

  Shitet nderrohet me motorr

  Shitet saab ne gjendje pune motorr 2.2 nafte , ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka mbaruar ta

  Tiranë 22 gusht 14:42
  500 €
 • 3 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Ne gjendje shume te mire me motor 1.9 nafte

  Tiranë 16 gusht 12:24
  5.600 €
 • 6 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale
  Vetura

  Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale

  Shitet Saab 9-3 2.2 Nafte I Vitit 2004 Kamio Manuale Makina Posedon Keto Opsione: ->Sallon Lekure

  Lezhë 14 gusht 03:31
  3.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet saab ne gjendje pune
  Vetura

  Shitet saab ne gjendje pune

  Shitet saab 9-3 i vecante ,ka nevoje per valvol egr , kualidimi dhe taksat deri ne fund te gushtit

  Tiranë 12 gusht 20:56
  500 €
 • 4 foto
  Saab (93) 2.2 naft
  Vetura

  Saab (93) 2.2 naft

  ..

  Tiranë 8 gusht 16:38
  2.899 €
 • 0 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Shitet SAAB 9-3, viti 06/2002. Motor nafte me zinxhire. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorr

  Tiranë 4 gusht 18:43
  1.999 €
 • 6 foto
  Saab motorr 2.2nafte mundesi nderrimi
  Vetura

  Saab motorr 2.2nafte mundesi nderrimi

  saab motorr 2.2 nafte ne gjendje shume te mire pune,,makine ekonomike dhe e shpejte..dokumenta te pa

  Pogradec 3 gusht 10:36
  2.600 €
 • 2 foto
  SHITET SAAB 2.2 SE
  Vetura

  SHITET SAAB 2.2 SE

  Shitet saab ,makina ne gjendje pune ,ka nevoje per valvol egr , taksat e kualidimi skadojne me 20 gu

  Tiranë 2 gusht 07:04
  500 €
 • 1 foto
  Shitet saab 2001
  Vetura

  Shitet saab 2001

  Shitet ne gjendje pune motorrike dhe xhenerike , makina ka nevoje per valvol EGR siguracioni ka mba

  Tiranë 30 korrik 23:03
  500 €
 • 5 foto
  Shum ekonomike
  Vetura

  Shum ekonomike

  Mikina esht ne gjendje otimale

  Kavajë 27 korrik 16:02
  1.700 €
 • 6 foto
  Saab 9-5
  Vetura

  Saab 9-5

  SHITET 9-5 ,makina ne gjendje shum te mire xhenerike ,makina eshte full per vitin qe eshte ,vetem t

  Krujë 25 korrik 17:49
  3.000 €
 • 2 foto
  Okazion shitet saab
  Vetura

  Okazion shitet saab

  Shitet saab 9-3 2.2 nafte i 2004 full option. Me te gjitha sherbimet e bera dhe letra te prera deri

  Fier 19 korrik 22:13
  2.000 €
 • 6 foto
  Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra

  Saba 2.3 benzin , vit prodhini 2004 e sapo ardhur nga ch

  Pejë 13 korrik 06:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet saab aero 9-3
  Vetura

  shitet saab aero 9-3

  shitet saab aero 9-3 benzin biturbo (2turbina) kubikazha 2.8 vetura pesodon klim sonzora para dhe mb

  Viti 11 korrik 21:44
  1.300 €
 • 1 foto
  saab
  Vetura

  saab

  shitet sabi 1.9 tid 2006 automatik shum ngjendje te mir regjistrim edhe 11 muj

  Ferizaj 6 korrik 11:19
  4.200 €
 • 8 foto
  shes ndrroi Saab 2.2 Dizel full ekstra rks 2 muj
  Vetura

  shes ndrroi Saab 2.2 Dizel full ekstra rks 2 muj

  shes ose ndrroi saab 2.2 dizel maqin shum te mir asht i shtrngun i paq me abes esp gjamat pasquret m

  Gllogoc 28 qershor 22:08
  2.200 €
 • 3 foto
  Saab Aero Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Saab Aero Shitet/Nderrohet

  Saab 9-3 Aero Benzine-Gas. Euro 4. Impianti gazit i shkuajtur ne leje. Sedilje me memorje, kroskoti

  Tiranë 28 qershor 09:08
  3.999 €
 • 0 foto
  Shitet / Ndërrohet.
  Vetura

  Shitet / Ndërrohet.

  Shitet SAAB 9-3 TID 2.2 Nafte , kambio manuale 5+1 marsha, fund viti 2003. Full Optional. Makina esh

  Tiranë 19 qershor 13:34
  3.300 €
 • 4 foto
  Shitet SAAB
  Vetura

  Shitet SAAB

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt viti eshte 2007 dti 1.9

  Prishtinë 12 qershor 20:21
  1.750 €
 • 7 foto
  Saab 9-3
  Vetura

  Saab 9-3

  Shitet nderrohet edhe me motorr , makina ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka skaduar , makina

  Tiranë 10 qershor 21:47
  800 Lek