Vetura

Saab | Model tjetër | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Ne gjendje shume te mire me motor 1.9 nafte

  Tiranë 16 gusht 12:24
  5.600 €
 • 7 foto
  Polo
  Vetura

  Polo

  Shitet Vetura polo osht shum e rujtme krejt ne gjendje te rregullt qe 7vite po thujse ne garazh ka n

  Prishtinë 1 qershor 10:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion! Saab Cabrio 2.0 benzine+gas pa dogane
  Vetura

  Okazion! Saab Cabrio 2.0 benzine+gas pa dogane

  shitet Saab Cabrio motorr 2.0 benzine+gas nga fabrika,kamio manuale,sallon lekure,full option Navi,r

  Pogradec 24 prill 19:49
  4.200 €
 • 2 foto
  Shes veturën SAAB për pjesë
  Vetura

  Shes veturën SAAB për pjesë

  Shes veturën SAAB për pjesë

  Pejë 3 prill 00:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet vetura Saab urgjentisht
  Vetura

  Shitet vetura Saab urgjentisht

  Vetura eshte krejtsisht ne rregull, me goma te reja dimri ka regjistrim deri ne muajin e 6. Cmimi: M

  Vushtrri 2 prill 22:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????
  Vetura

  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????

  Shitet ose nderrohet Sabb 1.9 nafte kamjo manual serdilje me ngrohje letrat e paguar deri ne teto

  Tiranë 1 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SABB E AKSIDENTUAR
  Vetura

  SABB E AKSIDENTUAR

  Shes veturen me tabela te huja nga ch e aksidentuar 2.2 dizel

  Gjakovë 1 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Saab 93 vector
  Vetura

  Shitet Saab 93 vector

  Shitet makina motori 1.9 nafte shum ekonomika makina eshte shum e mire si nga ana motorike edhe xhen

  Tiranë 11 shkurt 19:40
  4.800 €
 • 4 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shitet makina SAAB 93 VECTOR Makina eshte ne gjendje shum te mire. Ka motor 1.9 nafte e gacme per

  Tiranë 22 maj 21:41
  6.000 €