Vetura

Saab | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri | Automatik |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 janar 19:47
  3.489 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Vetura

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 dhjetor 13:37
  1.800 €
 • 11 foto
  SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS
  Vetura

  SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS

  Shitet SAAB 9-5 , 2.2 Dizel (TiD) i vitit 2004, Eshte me transmision Automatik (5 shpejtesi + Sport)

  Gjilan 22 dhjetor 12:51
  3.000 €
 • 11 foto
  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Vetura

  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë 20 tetor 21:23
  4.300 €
 • 2 foto
  Shes pjesë për SAAB 9-5
  Vetura

  Shes pjesë për SAAB 9-5

  Shes pjesë për SAAB pothuajse të gjitha pjesët dhe në gjendje të rregullt. Për më shumë na kontakton

  Ferizaj 25 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Saab ne gjendje perfekte
  Vetura

  Saab ne gjendje perfekte

  Shitet Saab 9-3 1.9 Disel, Automat; Lekure, Navigacion, Goma te reja, Ka Automatin (Kambion) e revid

  Tiranë 18 shtator 14:09
  5.200 €
 • 0 foto
   Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion
  Vetura

  Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion

  Shes Saab te 1995 me motorr 2.3 Automat Benzine Gaz ( Bombula 80 litra). Makina eshte ne gjendje te

  Tiranë 15 shtator 15:28
  1.000 €
 • 10 foto
  saab 95 2.0 turbo benzin i ardhun nga jasht
  Vetura

  saab 95 2.0 turbo benzin i ardhun nga jasht

  getura eshte full opsione 2.0turbo benzin shum fuqi komod mrena full klimatronik abs crntrall senzor

  Fushë Kosovë 4 shtator 19:53
  1 €
 • 10 foto
  SAAB 95 2.0 turbo benzin
  Vetura

  SAAB 95 2.0 turbo benzin

  vetura eshte.e ardhur nga gjermonia ne gjendje shum te mire teknike gjendet ne kosove per meshum inf

  Kukës 1 shtator 11:54
  600 €
 • 6 foto
  Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra

  Saba 2.3 benzin , vit prodhini 2004 e sapo ardhur nga ch

  Pejë 13 korrik 06:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet saab aero 9-3
  Vetura

  shitet saab aero 9-3

  shitet saab aero 9-3 benzin biturbo (2turbina) kubikazha 2.8 vetura pesodon klim sonzora para dhe mb

  Viti 11 korrik 21:44
  1.300 €
 • 1 foto
  saab
  Vetura

  saab

  shitet sabi 1.9 tid 2006 automatik shum ngjendje te mir regjistrim edhe 11 muj

  Ferizaj 6 korrik 11:19
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet SAAB
  Vetura

  Shitet SAAB

  Shitet vetura ne gjendje te rregullt viti eshte 2007 dti 1.9

  Prishtinë 12 qershor 20:21
  1.750 €