Vetura

Saab | 9-5 | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

9-5

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt
  Vetura

  Urgjent Shes saab turbo disel 2.2 gjendje perfekt

  Shes sab disel 2.2 gjendje perfekte nuk ka nevoj per me investu edhe 5 muj regjistrim për ma shum mu

  Ferizaj 26 janar 07:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 janar 19:47
  3.489 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Vetura

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 dhjetor 13:37
  1.800 €
 • 11 foto
  SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS
  Vetura

  SAAB 9-5 , 2.2 Dizell - Automatik - RKS

  Shitet SAAB 9-5 , 2.2 Dizel (TiD) i vitit 2004, Eshte me transmision Automatik (5 shpejtesi + Sport)

  Gjilan 22 dhjetor 12:51
  3.000 €
 • 11 foto
  Saab Cabrio 2.0 benzine+gas nga fabrika 2005
  Vetura

  Saab Cabrio 2.0 benzine+gas nga fabrika 2005

  saab cabrio motorr 2.0benzine +gas nga fabrika,sallon lekure,kabrio elektrike,sallon lekure,kamio ma

  Pogradec 2 nëntor 13:23
  4.200 €
 • 2 foto
  Shes pjesë për SAAB 9-5
  Vetura

  Shes pjesë për SAAB 9-5

  Shes pjesë për SAAB pothuajse të gjitha pjesët dhe në gjendje të rregullt. Për më shumë na kontakton

  Ferizaj 25 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Saab 9-5 2.0 Tid
  Vetura

  Saab 9-5 2.0 Tid

  Komlet servisen e ka Per me shum info Jam Interesum per ndrrim me matriall per shpi 045 951 881 Vi

  Gjilan 7 shtator 22:33
  8.900 €
 • 10 foto
  saab 95 2.0 turbo benzin i ardhun nga jasht
  Vetura

  saab 95 2.0 turbo benzin i ardhun nga jasht

  getura eshte full opsione 2.0turbo benzin shum fuqi komod mrena full klimatronik abs crntrall senzor

  Fushë Kosovë 4 shtator 19:53
  1 €
 • 10 foto
  SAAB 95 2.0 turbo benzin
  Vetura

  SAAB 95 2.0 turbo benzin

  vetura eshte.e ardhur nga gjermonia ne gjendje shum te mire teknike gjendet ne kosove per meshum inf

  Kukës 1 shtator 11:54
  600 €
 • 6 foto
  Saab 9-5
  Vetura

  Saab 9-5

  SHITET 9-5 ,makina ne gjendje shum te mire xhenerike ,makina eshte full per vitin qe eshte ,vetem t

  Krujë 25 korrik 17:49
  3.000 €
 • 6 foto
  Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Saab 2004 e sapo ardhur nga Zvicra

  Saba 2.3 benzin , vit prodhini 2004 e sapo ardhur nga ch

  Pejë 13 korrik 06:58
  Me Marrveshje