Vetura
Viti

Saab | Vetura në shitje në Viti

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  shitet saab aero 9-3
  Vetura

  shitet saab aero 9-3

  shitet saab aero 9-3 benzin biturbo (2turbina) kubikazha 2.8 vetura pesodon klim sonzora para dhe mb

  Viti 11 korrik 21:44
  1.300 €