Vetura
Gjirokastër

Vetura në shitje në Gjirokastër

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet golf IV
  Vetura

  Shitet golf IV

  Shitet golf 4. 1.4 benzin gas 16 valvula gjendje shum te mir sherbimet te gjitha te bera ska nevo

  Gjirokastër Sot, 20:53
  2.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 611 nafte 20+1 Autobus
  Vetura

  Mercedes Benz 611 nafte 20+1 Autobus

  Mercedes Benz 611 nafte 20+1 Autobus Viti 1995 ne gjendje shume te mire , gomat 90 % , te gjitha she

  Gjirokastër Sot, 20:13
  13.500 €
 • 0 foto
  Shitet mercedes E class 320
  Vetura

  Shitet mercedes E class 320

  Automjeti ka dy zona klimash para dhe mbrapa. Full Evo timon druri bagazhjer

  Gjirokastër Sot, 20:13
  5.900 €
 • 6 foto
  Benz c class 220
  Vetura

  Benz c class 220

  Benz c class 220

  Gjirokastër Sot, 19:53
  11.500 €
 • 6 foto
  Audi A6 ne gjendje perfekte
  Vetura

  Audi A6 ne gjendje perfekte

  Gjendje perfekte, 215.000 km origjinale, taksa te paguara dhe siguracion nderkombetar deri ne vitin

  Gjirokastër Sot, 19:25
  7.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES S320 DIESEL LUNGO FULL OPTION
  Vetura

  MERCEDES S320 DIESEL LUNGO FULL OPTION

  MERCEDES S320 NAFT,VITI 2007,FULL OPTION,TE GJITHA SHERBIMET E BERA,GOMA TE REJA LETRA 1 VIT TE PAGU

  Gjirokastër Sot, 18:48
  9.000 €
 • 3 foto
  Okazionnn ML 320 CDI !!!!!
  Vetura

  Okazionnn ML 320 CDI !!!!!

  Shitet okazion ML 320 cdi 2007 ne gjendje shume te mire. Cmimi 8500 euro i diskutueshem

  Gjirokastër Sot, 18:16
  8.500 €
 • 4 foto
  Audi TT
  Vetura

  Audi TT

  shitet audi tt 1.8 turbo benzin gaz. Gazi brenda garancis akoma. Nuk ka asnje gervishtje. Super ekon

  Gjirokastër Sot, 17:12
  3.300 €
 • 0 foto
  Okazion Golf 4 (2000)
  Vetura

  Okazion Golf 4 (2000)

  Shitet golf 4 ne super gjendje 1.9 ngjyra blu e ereet naft goma t reja vajra filtra t bera makina es

  Gjirokastër Sot, 16:55
  2.300 €
 • 12 foto
  Mercedes ML 280 CDI
  Vetura

  Mercedes ML 280 CDI

  • 𝐌𝐋 𝟑𝟐𝟎 𝐂𝐃𝐈 𝟒-𝐌𝐚𝐭𝐢𝐤 • 𝐕𝐢𝐭𝐢: 𝟏𝟏.𝟐𝟎𝟎𝟗 • 𝐊𝐦. 𝟏97.𝟎𝟎𝟎 • 𝐌𝐞 Targa Shqiptare • Navigator I Ma

  Gjirokastër Sot, 16:28
  16.000 €
 • 11 foto
  SKODA YETI 1.4 TSI MANUAL 6 MARSHA 2012
  Vetura

  SKODA YETI 1.4 TSI MANUAL 6 MARSHA 2012

  SKODA YETI 1.4 TSI BENZIN,KLIMATRONK,NAVIGATOR,KAMBJO MANUALE 6 MARSHA,KOMANDA NE TIMON,MBYLLJE QEND

  Gjirokastër Sot, 15:30
  7.500 €
 • 8 foto
  e class 270 diesel panoramic
  Vetura

  e class 270 diesel panoramic

  makina eshte ne gjendje perfekte,opione extra ngohje sendilesh sensor pardimi para mbrapa xhama te z

  Gjirokastër Sot, 08:26
  5.400 €
 • 3 foto
  FordGalaxy
  Vetura

  FordGalaxy

  Shitet Ford Galaxy 1.9 nafteë tdi te kuqe turbodiesel 110.000 kilometra 5+2 vende ne dokumenta 6+1 m

  Gjirokastër Dje, 22:59
  3.400 €
 • 3 foto
  Ford
  Vetura

  Ford

  Shitet Ford Galaxy 1.9 nafteë tdi te kuqe turbodiesel 110.000 kilometra 5+2 vende ne dokumenta 6+1 m

  Gjirokastër Dje, 22:51
  3.400 €
 • 3 foto
  Ford Galaxy
  Vetura

  Ford Galaxy

  Shitet Ford Galaxy 1.9 nafteë tdi te kuqe turbodiesel 110.000 kilometra 5+2 vende ne dokumenta 6+1 m

  Gjirokastër Dje, 22:39
  3.400 €
 • 0 foto
  Shitet ose ndrohet ml 5.5 amg
  Vetura

  Shitet ose ndrohet ml 5.5 amg

  Xhipi eshte full option, sallon meshine me memorje, pasqyra me palosje, baxha elektronike, goma 90%

  Gjirokastër Dje, 21:52
  5.500 €
 • 10 foto
  Shitet makina Mercedes-Benz
  Vetura

  Shitet makina Mercedes-Benz

  Shitet makina e tipit Mercedes-Benz 220. Shitet per arsye mosperdorimi. Makina eshte ne gjendje shum

  Gjirokastër Dje, 13:21
  3.500 €
 • 1 foto
  Mercedez benz 2700
  Vetura

  Mercedez benz 2700

  Shitet per arsyje mos perdorimi, gjendia super

  Gjirokastër 2 qershor 20:38
  3.500 €
 • 1 foto
  Shes makin
  Vetura

  Shes makin

  Shitet makina per arsye mos perdorimi makina esht e paster si jash dhe brenda 270cdi per shum info 0

  Gjirokastër 2 qershor 20:38
  3.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Caddy Maxi (liber sherbimesh)
  Vetura

  Volkswagen Caddy Maxi (liber sherbimesh)

  ✅Volkswagen Caddy Maxi 2.0 tdi (140ps) ✅Makina ka te gjitha opsionet e mundshme.(FULL) ✅Viti 2

  Gjirokastër 2 qershor 17:36
  8.200 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.25
  Vetura

  Ford Fiesta 1.25

  Makina esht n gjendje t mir motorike edhe xhenerike bateria esht e re freksioni esht per para 2 muaj

  Gjirokastër 2 qershor 16:50
  80.000 Lek
 • 3 foto
  Seat Ibiza Gaz
  Vetura

  Seat Ibiza Gaz

  Makina eshte me gaz edhe i punon shume mire. Me 15.000 lek 330 km. Dokumentat jane deri ne Tetor.

  Gjirokastër 2 qershor 11:32
  1.000.000 Lek
 • 4 foto
  FORD FOCUS VITI 2004 1.8 NAFTE
  Vetura

  FORD FOCUS VITI 2004 1.8 NAFTE

  SHITET FORD FOCUS VITI 2004 1.8NAFTE .ME sherbime te kryera dokumenta te paguara ne 13maj.sallon lek

  Gjirokastër 1 qershor 20:54
  2.200 €
 • 7 foto
  Ford Focus 1.8 TDdi Nafte
  Vetura

  Ford Focus 1.8 TDdi Nafte

  Shitet Ford Focus TDdi nafte, me motor me injektore dhe pompe nafte mekanike (qe nuk hapin difekte).

  Gjirokastër 1 qershor 18:53
  1.600 €
 • 5 foto
  Opel Combo
  Vetura

  Opel Combo

  Shitet opel combo motorr 1.3 naft (motorr me zinxhir). Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerik

  Gjirokastër 1 qershor 17:49
  3.700 €
 • 5 foto
  Toyota?? yaris??
  Vetura

  Toyota?? yaris??

  toyota yaris 1.3 benzin 2006 sa ardhur nga zvicra me dogan gati per targa kondicioner goma mishelin

  Gjirokastër 1 qershor 14:23
  3.650 €
 • 5 foto
  Çmimi i pa diskutueahëm
  Vetura

  Çmimi i pa diskutueahëm

  Shitet Volswagen passat. 1.9 tdi. Dokumenta të prera për një vitë. Gjëndja motorike dhe xhenerike e

  Gjirokastër 31 maj 20:02
  200.000 Lek
 • 5 foto
  BMW 530
  Vetura

  BMW 530

  Shitet BMW 530 PA taks luksi viti 2004, full extra,baxha xhami,sedile me ngrohje,klima 2-zonal,drita

  Gjirokastër 31 maj 17:21
  3.800 €
 • 8 foto
  Grand vitara
  Vetura

  Grand vitara

  Ne super gjendje.

  Gjirokastër 31 maj 12:01
  6.500 €
 • 5 foto
  JEEP COMPASS
  Vetura

  JEEP COMPASS

  shitet

  Gjirokastër 31 maj 03:14
  5.500 €
 • 11 foto
  Cadillac SRX -05
  Vetura

  Cadillac SRX -05

  OKAZION...Shitet ne gjendje te shkelqyer Cadillac SRX . . viti 2005 ... 3,6 benzin.. makina eshte ne

  Gjirokastër 30 maj 08:44
  5.000 €
 • 6 foto
  Opel zafira
  Vetura

  Opel zafira

  opel zafira viti 02 motor 2000 nafte kamio manuale 4+1 ne leje dokumenta te regullta gjendje shum e

  Gjirokastër 27 maj 21:51
  1.700 €
 • 9 foto
  MERCEDES - BENZ A - CLASS 180 CDI
  Vetura

  MERCEDES - BENZ A - CLASS 180 CDI

  SHITET ! MERCEDES - BENZ A - CLASS 180 CDI ! VITI I PRODHIMIT 2005 KAMBIO AUTOMATIKE KARBURANTI NAF

  Gjirokastër 27 maj 18:49
  4.000 €
 • 9 foto
  BMW
  Vetura

  BMW

  Bmw x3 viti 2005, 3.0 diesel pa taks luksi Pasqyra elektrike Automat d+s & tiptronic ,baxha xham

  Gjirokastër 27 maj 18:07
  5.450 €
 • 8 foto
  Jeep
  Vetura

  Jeep

  JEEP cheroke., viti 2006 3.0 diesel motor mercedes-benz evolution pasqyra elektrike, sedilje me ngro

  Gjirokastër 27 maj 18:06
  7.650 €
 • 10 foto
  SHITET OKAZION B-CLASS
  Vetura

  SHITET OKAZION B-CLASS

  SHITET OSE NDERROHET Kategoria - B-Class 200 Viti Prodhimit - 2006 Trasmetuesi - Manual Km Origjinal

  Gjirokastër 27 maj 12:20
  5.700 €
 • 4 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Toyota Yaris 1.4 Nafte Viti prodhimit 2007 Ne gjendje shume te mire.sherbimet xhenerike dhe motorike

  Gjirokastër 26 maj 20:22
  4.500 €
 • 11 foto
  Mercedes e 200 benzin gaz
  Vetura

  Mercedes e 200 benzin gaz

  Makina esht ne gjendje te mir benzin gaz te shenuar ne leje qarkullimi xhama te zinj origjinal sallo

  Gjirokastër 26 maj 12:37
  2.700 €
 • 5 foto
  Toyota yaris 1.3 benzin gas
  Vetura

  Toyota yaris 1.3 benzin gas

  Makina esht ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e bera, shume ekonomike

  Gjirokastër 26 maj 12:22
  3.000 €
 • 10 foto
  Shitet benz gaz benzin kompresor 200
  Vetura

  Shitet benz gaz benzin kompresor 200

  Shitet benz gaz benzin. impianti me 2 vjet garanci. I shenuar ne leje qarkullimi. 200 kompresor. me

  Gjirokastër 26 maj 09:25
  2.800 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 CDI EVO 2004 Kambio Automatike
  Vetura

  Mercedes Benz C220 CDI EVO 2004 Kambio Automatike

  Mercedes Benz C Class AVANTGARDE 220 CDI (Nafte). Motorr EVO 143HP, Viti 2004, Kambio Automatike. Ma

  Gjirokastër 25 maj 23:40
  4.500 €
 • 5 foto
  Fiat Croma 1.9 multijet 2008
  Vetura

  Fiat Croma 1.9 multijet 2008

  Shitet Fiat Croma viti 2008 1.9 nafte multijet Viti 2008 Manuale 6 marshe 157 hp Konsumi 5.7l/100 k

  Gjirokastër 25 maj 21:44
  4.500 €
 • 0 foto
  Shitet!!!
  Vetura

  Shitet!!!

  Shitet Mercedes Benz 320 Look evo jashte dhe brenda 2009!! Full opsion sedile me ngrohje, pasqyra n

  Gjirokastër 25 maj 13:04
  5.900 €
 • 8 foto
  Bmw 530 E39 look M5
  Vetura

  Bmw 530 E39 look M5

  Bmw seria 5 Viti : 2002-2003 Lenda Djegese : Diesel Fuqia motorike : 3000cc Full extra Servise te

  Gjirokastër 25 maj 00:05
  4.000 €
 • 9 foto
  Golf Plus 2.0TDI 2005
  Vetura

  Golf Plus 2.0TDI 2005

  Shitet ose ndërohet golf plus 2.0 TDI 205000 km origjinale ✔️Kambio manual 6 marshe + indietro â

  Gjirokastër 24 maj 12:35
  4.200 €
 • 6 foto
  OKASION ML 270 CDI
  Vetura

  OKASION ML 270 CDI

  Mercedes-Benz ML 270 CDI OPSIONET Panorama lart ( sunroof ) Kambio Automatik Dritat Xenon Tv,Dvd,iP

  Gjirokastër 23 maj 23:54
  6.500 €
 • 6 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  shitet mercedes benz e350 4matic makina esht ne super gjendje me serviset te gjitha te bera ne gr

  Gjirokastër 22 maj 23:42
  12.500 €
 • 6 foto
  Shitet Mersedes Benz 200D
  Vetura

  Shitet Mersedes Benz 200D

  Shitet Mersedes Benz C200 D viti 1997 me te gjitha dokumentat te rregullta. Makina eshte ne gjendje

  Gjirokastër 22 maj 16:40
  2.000 €
 • 2 foto
  Vollswagen
  Vetura

  Vollswagen

  Shitet VW 1.9 nafte me 2 porta

  Gjirokastër 21 maj 09:09
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet c-class 2.2 nafte paletra
  Vetura

  Shitet c-class 2.2 nafte paletra

  Ne gjendie te mire. Nk ka dokumenta.

  Gjirokastër 19 maj 10:30
  1.000 €