• shitet muzik kasetofon implifikator bokse...

  shitet muzik kasetofon implifikator bokse...

  Implifikator 2 bokse te fuqishem kasetofon Sony xplode mp3 aux usb...

  180 €
  Gjirokastër
  Dje, 12:17
 • Kompiuter 4k-3D-gaming montazh ose cdo pune tjeter

  Kompiuter 4k-3D-gaming montazh ose cdo pune tjeter

  core i7 4.5 ghz overclocked= 4930k gjenerata e 5 6 cpu 12 threads gtx 1050 ti 4 gb msi ssd 120 gb wd 540 read 470 write 2 tb wd black extreme satta 3 16 giga ddr3 1600 mhz ka vene per 256 gb ram mot

  1.000 €
  Gjirokastër
  19 tetor 12:20
 • Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  70 Lek
  Gjirokastër
  18 tetor 16:40
 • Apple MacBook Air 13.3 2017

  Apple MacBook Air 13.3 2017

  Mac Book Air vjen me të gjitha paketimet origjinale, përsëri mbyllur plotësisht në kuti vjen me 1 vit garanci, spekulim whatsapp :: +2348140717492 Skype: :: worldtradelected

  650 €
  Gjirokastër
  16 tetor 17:26
 • ssd i ri hard disk per pc xbox ps4 ps3 120 gb wd

  ssd i ri hard disk per pc xbox ps4 ps3 120 gb wd

  I RI NE PAKETIM ORIGJINAL. 540 write speed 500 read speed per cdo lloj kompiuteri apo ps4 xbox etj.

  90 Lek
  Gjirokastër
  16 tetor 11:25
 • karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga

  karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga

  4k hdr ultra hd ... e re ne kuti e sapo ardhur nga gjermania me 2 vjet garanci

  230 Lek
  Gjirokastër
  14 tetor 11:24
 • usb 32 gb sandisk extreme 245 megabyte per second

  usb 32 gb sandisk extreme 245 megabyte per second

  usb 32 gb sandisk extreme usb 3.0 me shpejtesi extreme 245 megabyte ..... e re pa paketim origjinal. usb ssd

  36 Lek
  Gjirokastër
  12 tetor 15:26
 • Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  🆕🆕Multicom.me🆕🆕 🌟🌟🌟 Super Oferta 🌟🌟🌟 #Produktet jan te pa hapur me kuti . 🍏 iPhone 7 [32GB]👉 420€ 🍏 🍏 iPhone 7 [128GB]👉 550€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [32GB]👉 650€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [128GB]👉 760€ 🍏 🍏 iPho

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  13 shtator 19:26
 • nvidia msi gtx 1050 ti4gb e re ne kuti e pa hapur

  nvidia msi gtx 1050 ti4gb e re ne kuti e pa hapur

  nvidia msi gtx 1050 ti 4 gb ... version me i shpejt dhe me i fuqishem i gtx 1050 ti msi 4 gb

  330 Lek
  Gjirokastër
  12 shtator 16:27
 • DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimbal-Stabilizuar 12MP

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimbal-Stabilizuar 12MP

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone me Kamerë 4MP Gimbal-Stabilizuar 12MP Shitja me 100% garanci produkt edhe 100% e sigurtë ofrimit Kompania e transportit: Fedex, ups, dhl & Ems Anijeve dhe ofrimit

  500 €
  Gjirokastër
  12 shtator 13:00
 • Laptop hp

  Laptop hp

  Shitet laptop HP 4 GB ram 300 gb HDD windows 10 ne gjendje shum te mir pune ka vetem problem me ekranin nuk ndizet NUK E KA TE DJEGUR shoqerohet me te gjith aksesoret + 1 ekran PC cmimi 150 mij I dis

  150 Lek
  Gjirokastër
  11 shtator 23:16
 • vga to vga cable 15 metra

  vga to vga cable 15 metra

  vga to vga cable 15 metra shume cilesor pa asnje problem

  30 Lek
  Gjirokastër
  10 shtator 23:16
 • Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  90 Lek
  Gjirokastër
  9 shtator 03:16
 • Komjutra

  Komjutra

  Hard disk driver: (250GB) Processor: intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz 2.99GHz Installed memory (RAM): 4,00 GB System type: 64-bit operating system kompjuterët përfshijnë:(1 Ekran DELL 22''In

  250 €
  Gjirokastër
  6 shtator 02:16
 • laptop hp

  laptop hp

  Shitet laptop HP 4 GB ram 300 GB hdd 1 vit perdorim ka problem fishat e ekranit NUK KA EKRAN TE DJEGUR lidhet me ekran tjt ose me TV windows 10 shoqerohet me te gjith aksesoret + ekran PC. shitet pas

  150 Lek
  Gjirokastër
  4 shtator 01:16
 • Super ofert ,blej iphone 7 plus +3gratis#nxitoni

  Super ofert ,blej iphone 7 plus +3gratis#nxitoni

  ************ Super oferte vetem per sot ************* Mos ngurro beje porosin tani ne viber.. Produkte evropiane origjinale me garanci 2 vjet IPhone 7 Plus 32gb = 250€ Iphone 7 Plus 128gb = 350€ IPHO

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  30 gusht 19:27
 • Samsung j7 2016

  Samsung j7 2016

  J7 2016 super paramtera ska nevoj per fjale ai qe e njef 5.5 inch full hd,amoled super kamera , bateria mban 2 dit me prove eshte bler ne itali ka garanzi akoma shitet 200 euro

  200 €
  Gjirokastër
  30 gusht 16:31
 • Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (T-Mobile)

  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (T-Mobile)

  100% origjinal i ri Me fabrikën e hapur 1 vit garanci ndërkombëtare Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

  300 €
  Gjirokastër
  23 gusht 01:16
 • Intel Core i7 4930k cpu

  Intel Core i7 4930k cpu

  Memory Specifications Max Memory Size (dependent on memory type) 64 GB Memory Types DDR3 1333/1600/1866 Max # of Memory Channels 4 Max Memory Bandwidth 59.7 GB/s ECC Memory Supported ‡ No Expansion

  350 Lek
  Gjirokastër
  20 gusht 14:17
 • asus strix gtx 950 2 giga oc 4k hd graphics card

  asus strix gtx 950 2 giga oc 4k hd graphics card

  per montazh ose cdo loje ne full hd

  200 Lek
  Gjirokastër
  18 gusht 11:17
 • Ftohes per cpu

  Ftohes per cpu

  v8 gts cooler master nuk kalon 45 grade ne heavy load per cdo procesor <cpu>. ne kuti

  70 Lek
  Gjirokastër
  17 gusht 11:20
 • Sony dvd cd mp3 player per makina me ekran lcd

  Sony dvd cd mp3 player per makina me ekran lcd

  Radio dvd cd player per makina sony ka mp3 bluetooth eshte ne kuti i perdorur vetem 1 jave

  150 €
  Gjirokastër
  15 gusht 12:27
 • Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb !

  150 Lek
  Gjirokastër
  14 gusht 23:16
 • Iphone 6 Silver me i-cloud

  Iphone 6 Silver me i-cloud

  shitet telefoni i titullit i bllokuar ne icloud. Cmimi okazion.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  12 gusht 14:16
 • OKAZION NAVI SYSTEM 7 in FOR VW PASSAT-GOLF-TIGUAN

  OKAZION NAVI SYSTEM 7 in FOR VW PASSAT-GOLF-TIGUAN

  SHES NAVIGATOR 7INCH,BLueTOOTH etj... SHIKO FOTOT PER ME SHUME E KAM PAS PER DY VJET NE PASSAT 2007 E SHES SE KAM MAR TJETER E KAM BLERE NE ATHINE 1100EURO NE GJENDJE SHUME TE MIRE MESE e MIREM

  260 €
  Gjirokastër
  9 gusht 16:16
 • New Sony Playstation 4 Slim 1TB Limited Edition

  New Sony Playstation 4 Slim 1TB Limited Edition

  New Sony Playstation 4 Slim 1TB Limited Edition Gold Console

  290 €
  Gjirokastër
  9 gusht 13:23
 • Sony cd dvd player per makina me ekran lcd

  Sony cd dvd player per makina me ekran lcd

  Sony dvd cd player mp3 usb hdmi lidhet me tel. Bluetuth etj. Eshte perdorur vetem 2 jave eshte e mbyllur ne kuti e blere ne gr. Me faturen 280€

  170 €
  Gjirokastër
  4 gusht 12:28
 • Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produk

  Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produk

  Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar ne te gjithe produktet elektronike, p.sh. Phones / Laptop / Kamera / Tv / Vegël muzikore / lojë dhe laptopë. Informat

  450 €
  Gjirokastër
  28 korrik 19:16
 • iPhone 7 128Gb Red

  iPhone 7 128Gb Red

  Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar ne te gjithe produktet elektronike, p.sh. Phones / Laptop / Kamera / Tv / Vegël muzikore / lojë dhe laptopë. Informat

  450 €
  Gjirokastër
  26 korrik 16:26
 • iPhone 7 128Gb Red

  iPhone 7 128Gb Red

  Për shitje krejt të re origjinal vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar ne te gjithe produktet elektronike, p.sh. Phones / Laptop / Kamera / Tv / Vegël muzikore / lojë dhe laptopë. Informat

  450 €
  Gjirokastër
  26 korrik 16:26
 • Iphone 7 256gb plus

  Iphone 7 256gb plus

  The iPhone 7 is brand new original unlocked sealed in box comes with 1 year international warranty sealed in box. Whatsapp::+2348140717492

  450 €
  Gjirokastër
  26 korrik 10:17
 • .Xiaomi Redmi Note 3 pro Tempered Glass

  .Xiaomi Redmi Note 3 pro Tempered Glass

  Kllef mbrojtes.+xham mbrojtes per redmi note 3 pro .vetem ne gjirokaster shitet

  1.000 Lek
  Gjirokastër
  24 korrik 17:16
 • iPhone 6 SUPER

  iPhone 6 SUPER

  Shitet iPhone 6 16GB Silver Gjendje super pa asnje shenje perdorimi Perdorur per shum pak kohe Ne kuti me aksesor origjinal, karikues, kufje Cover OtterBox (me vler 35$) Xham mbrojtes Nuk behen nderri

  35.000 Lek
  Gjirokastër
  22 korrik 22:16
 • Hardisk ssd per kompiuter

  Hardisk ssd per kompiuter

  hectron ssd 240 giga ne kuti i pa perdorur 520 mb write speed dhe 470 read speed

  140 Lek
  Gjirokastër
  22 korrik 10:16
 • Samsung Galaxy S8 SM-G950 - 64GB - Mesnatë e zezë

  Samsung Galaxy S8 SM-G950 - 64GB - Mesnatë e zezë

  Samsung Galaxy S8 SM-G950 - 64GB - Mesnatë e zezë (e hapur) Smartphone Shitja e markës origjinale të mbyllur në produktin e kutisë. Ne jemi te specializuar ne te gjithe produktet elektronike, p.sh. P

  600 €
  Gjirokastër
  21 korrik 18:18
 • Karte grafike per kompiuter full hd +4k

  Karte grafike per kompiuter full hd +4k

  GeForce GTX 760 GAMING msi per cdo loje ose montazh ne full hd +4k me direcx 12.0 ... ose per programe arkitektesh .. super karte MSI Gaming N760 TF 2GD5/OC G-SYNC Support GeForce GTX 760 2GB 256-Bi

  250 Lek
  Gjirokastër
  18 korrik 09:26
 • Mouse per kompiuter

  Mouse per kompiuter

  mouse gaming bloody terminator tl80 ...pergjigje klikimi 0.2 ms perfekt per csgo ose per cdo loje tjeter me program te paguar macro qe mos te kete levizje kur ju gjuani ne loje<cdo loje> ose no

  50 Lek
  Gjirokastër
  9 korrik 21:26
 • Samsung Galaxy SM-G955F S8 Plus 4GB RAM Unlock

  Samsung Galaxy SM-G955F S8 Plus 4GB RAM Unlock

  Samsung Galaxy SM-G955F S8 Plus 4GB RAM 64GB ROM Midnight Zi / Coral Blue / Maple Fabrika Gold Hape Markë: Samsung Linja familjare: Samsung Galaxy S8 Plus Modeli: SM-G955F Rrjeti: Fabrika e hapur Llo

  307 €
  Gjirokastër
  7 korrik 08:26
 • OnePlus 5 Snapdragon 835 Okta Core zhbllokuar

  OnePlus 5 Snapdragon 835 Okta Core zhbllokuar

  OnePlus 5 Snapdragon 835 Octa Core Phone 5.5 "FHD 8GB RAM 128GB ROM Fabrika Hape Markë: OnePlus Modeli: OnePlus 5 Madhësia e ekranit: 5.5 " Rezolucioni i kamerës: 20.0MP Procesor: Octa Core Sistemi o

  237 €
  Gjirokastër
  7 korrik 08:26
 • Apple i-Watch Series 2 Sport 2nd Gen. 42mm

  Apple i-Watch Series 2 Sport 2nd Gen. 42mm

  Apple i-Watch Series 2 Sport 2nd Gen. 42mm Zinxhiri i Artë / Hapësira Gri Rasti Alumini Rasti Black / Silver Alum White Sport Band Karakteristika: Kapaciteti i ruajtjes 8GB • Madhësia e ekranit 1.6

  60 €
  Gjirokastër
  7 korrik 08:26
 • kart grafike per kompiuter hd

  kart grafike per kompiuter hd

  nvidia gtx 550 ti 2gb ... per lojra ose montazh!

  70 Lek
  Gjirokastër
  4 korrik 14:16
 • Kompiuter per lojra ose montazh

  Kompiuter per lojra ose montazh

  intel core i7 4930k 6 core 12 threads +ram 16 ddr3 1600 mhz volcan team + motherboard asus p9x79+kasa cooler master enforcer+mouse bloody tl80 terminator+netac genesys keyboard+hp 22 inch monitor hd +

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  2 korrik 08:16
 • Apple iMac 27 Retina 5K i7 WhatsApp: +447452264959

  Apple iMac 27 Retina 5K i7 WhatsApp: +447452264959

  Apple iMac 27 Retina 5K i7 WhatsApp: +447452264959 Për shitje krejt të re origjinal të vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar në të gjitha produktet elektronike, p.sh. Phones / Laptop / Kam

  400 €
  Gjirokastër
  27 qershor 20:16
 • Karte Grafike per lojra montazh full hd +4k hdr

  Karte Grafike per lojra montazh full hd +4k hdr

  gigabyte windforce gtx970 4 giga full hd 4k +hdr loz cdo loje ne full hd 4k .... per montazh ose per pune te tjera

  250 Lek
  Gjirokastër
  18 qershor 21:21
 • Bllok ushqimi per kompiuter 500 watt corsair

  Bllok ushqimi per kompiuter 500 watt corsair

  Bllok ushqimi per kompiuter 500 watt corsair semi modular ne gjendje perfekte asnje difekt

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  18 qershor 21:17
 • Ftohes per cpu <cpu cooler >

  Ftohes per cpu <cpu cooler >

  v8gts cooler master .

  70 Lek
  Gjirokastër
  18 qershor 21:17
 • Gaming Pc Skylake

  Gaming Pc Skylake

  Pershendetje shes gaming pc i asembluar nga vet un para 6 muajsh , e shes per arsye sepse nuk e perdor Cpu : i 3 6100 Skylake / Ne Kutine e vet bashk me Ftohes / Ka akoma 2.5 Vjet garanci ne e-shop.

  700 €
  Gjirokastër
  28 maj 16:17
 • Origjinal Microsoft Surface Pro 4

  Origjinal Microsoft Surface Pro 4

  Origjinal Microsoft Surface Pro, 4 Tableta me tastierë dhe stilolaps, duke punuar të përkryer me të gjitha pajisje të plotë, vjen me 24 muaj garanci universale dhe të politikave të kthimit të 90 ditë.

  800 €
  Gjirokastër
  26 maj 04:16
 • Brand new apple iphone 7 rose gold (64GB, 128GB, 2

  Brand new apple iphone 7 rose gold (64GB, 128GB, 2

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Gjirokastër
  19 maj 01:16
 • Brand new apple iphone 7 rose gold (64GB, 128GB, 2

  Brand new apple iphone 7 rose gold (64GB, 128GB, 2

  Të gjitha markë e elektronike origjinale me 20-30% zbritje për blerësit çmimin e interesuar duhet të kontaktoni kompaninë menjëherë për blerje. Blej më të fundit Apple iPhone 7, si dhe nga kompania (6

  500 €
  Gjirokastër
  19 maj 00:16