• PlayStation 3 "PS3" 10000Lek

  PlayStation 3 "PS3" 10000Lek

  PlayStation 3 ne gjendje te mire pune pa leva me hdmi dhe fish korenti ka 6 lojra te instaluara brenda "Me Cip" memorja 160 Gb. Cimimi: 10000 Lek "te reja"

  10.000 Lek
  Gjirokastër
  Sot, 02:16
 • nvidia 9600 gt gaming 2 gb

  nvidia 9600 gt gaming 2 gb

  nvidia 9600 gt gaming 2 gb e perdorur pa asnje lloj defekti ... ha

  60 Lek
  Gjirokastër
  13 dhjetor 19:27
 • iphone 6 me icloud

  iphone 6 me icloud

  iphone 6 64gb me icloud. gjendia si ne foto

  100 €
  Gjirokastër
  9 dhjetor 23:26
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  400 €
  Gjirokastër
  9 dhjetor 11:57
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-mail

  200 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 12:18
 • KINGSTON HYPER X 4GB DDR3 1600HZ I RI

  KINGSTON HYPER X 4GB DDR3 1600HZ I RI

  KINGSTON HYPER X 4GB DDR3 1600HZ I RI

  30 Lek
  Gjirokastër
  7 dhjetor 15:17
 • Disqe per ps2

  Disqe per ps2

  Shes disqe per ps2 disqet jane: true crime, fifa 11,crescent suzuki racing,ilsignore degli anelli le due torri,fantastic 4, tony hawk's pro skater 3. Dhe nje memory card 8 MB

  2.800 Lek
  Gjirokastër
  5 dhjetor 19:16
 • Macbook Air 11-inch PERFEKT

  Macbook Air 11-inch PERFEKT

  Shitet Macbook Air 11-inch ne gjendje te shkelqyer!!! Shitet per arsye mos perdorimi. Parametrat Intel Core i5 1,6 Ghz. RAM 2Gb 1333Mhz. HDD 60GB(SSD)

  450 €
  Gjirokastër
  1 dhjetor 20:16
 • karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga e re

  karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga e re

  Core/Memory Boost Clock / Base Clock / Memory Frequency 1493 MHz / 1379 MHz / 7108 MHz (OC Mode) 1468 MHz / 1354 MHz / 7008 MHz (Gaming Mode) 1392 MHz / 1290 MHz / 7008 MHz (Silent Mode) 4096 MB GDDR5

  170 €
  Gjirokastër
  30 nëntor 00:26
 • iPhone 6 plus

  iPhone 6 plus

  Ne gjendje perfekte pa asnje loj problemi!!!

  300 €
  Gjirokastër
  27 nëntor 13:17
 • Kingston HyperX Blu 1x4gb ddr3 1600 mhz

  Kingston HyperX Blu 1x4gb ddr3 1600 mhz

  Kingston HyperX Blu 1x4gb ddr3 1600 mhz

  30 Lek
  Gjirokastër
  17 nëntor 02:26
 • markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone

  markë e re Apple iPhone X - 256GB - Hapësira Grey (e hapur) Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  600 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:37
 • markë e re Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zgjuar Smartphone

  markë e re Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zgjuar Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  350 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:36
 • markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  markë e re Apple iPhone 8 Plus 256GB Hapësira Gri Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  500 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:35
 • markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Lexuara Smartphone

  markë e re Samsung Galaxy s8 plus 64GB Midnight Black Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  320 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:33
 • markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smartphone

  markë e re Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  300 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:32
 • markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbuloi Smartphone

  markë e re Apple iPhone 7 Plus 256GB jet black Zbuloi Smartphone

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  400 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:31
 • markë e re Asus ROG G75VW, 255gb SSD, Intel Core i7, Gaming Laptop

  markë e re Asus ROG G75VW, 255gb SSD, Intel Core i7, Gaming Laptop

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  500 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:30
 • markë e re Apple Macbook Touch Bar 13 inç model 2017

  markë e re Apple Macbook Touch Bar 13 inç model 2017

  Brand New 100% origjinale bërë në SHBA Mbyllur në Kutinë e hapur gjithashtu vjen me faturë 1 vit garanci të plotë Viber @ +855717884451 WhatsApp Chat .. + 13212604546 Email...appledirectmob

  650 €
  Gjirokastër
  16 nëntor 14:26
 • 2 x usb 16 gb te pa perdorur pa paketim

  2 x usb 16 gb te pa perdorur pa paketim

  jane te rinj te pa perdorur fare

  20 Lek
  Gjirokastër
  15 nëntor 13:27
 • ssd wd green 120 gb e re ne kuti

  ssd wd green 120 gb e re ne kuti

  540 mb write 470 mb read

  70 Lek
  Gjirokastër
  15 nëntor 12:16
 • shiten

  shiten

  shiten 4 televizor 42 si dhe 4 ps3

  2.500.000 Lek
  Gjirokastër
  14 nëntor 21:16
 • Ftohes per cpu cpu cooler

  Ftohes per cpu cpu cooler

  v8 gts cooler master i = me noctua nhd-15 ne ftohje

  100 Lek
  Gjirokastër
  14 nëntor 13:17
 • Ndroj PS3 me PS2 ose psp

  Ndroj PS3 me PS2 ose psp

  Ps3 jo ne gjendje te mire i mungojne disa pjese ndizet e ndroj me ps2 ose psp duhet te jene ne gjendje te sakt me disqe dhe disa leva .Nqs psp vetem te jet ne gjendje te mire Kontaktoni ne mail

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  12 nëntor 22:16
 • Shitet play station 2

  Shitet play station 2

  Play station i perdorur dy vjet dhe nente kaseta,chip dhe nje doreze .

  160 €
  Gjirokastër
  12 nëntor 18:26
 • Notebook Asus ROG GL502VM 16GB GTX1060 6GB pari al

  Notebook Asus ROG GL502VM 16GB GTX1060 6GB pari al

  blerja e interesuar duhet të më dërgojë mesazhin këtu për më shumë detaje iphone 7 [email protected] Skype ::: Abdallah.Mimen

  500 €
  Gjirokastër
  10 nëntor 14:36
 • Nintendo DSI

  Nintendo DSI

  Nintendo DSi me nje loj me dy kamera, vend per memory card , me Wi-Fi per lidhje me internetin. Gjendja si ne foto, Cimimi-3000 Lek

  3.000 Lek
  Gjirokastër
  9 nëntor 14:26
 • Core i7 extreme 4930k gjenerata e 5 e cpu 4k-3d

  Core i7 extreme 4930k gjenerata e 5 e cpu 4k-3d

  core i7 4.5 ghz overclocked= 4930k gjenerata e 5 6 cpu 12 threads <12 berthama > gtx 1050 ti 4 gb msi 1x120 gb ssd wd green 540 mb write 480 mb read 2 terabyte wd caviar black 7200 rpm hdd 32 g

  1.000 €
  Gjirokastër
  4 nëntor 08:16
 • Apple Iphone 8 Original Phone

  Apple Iphone 8 Original Phone

  Buy 2 get 1 free Product Highlights Video Product Identifiers Brand Apple Family Line Apple iPhone Model 8 Network Unlocked MPN MN972B/A Type Smartphone Key Features Storage Capacity 256GB Colour

  344 €
  Gjirokastër
  2 nëntor 15:27
 • Homtom ht7 pro

  Homtom ht7 pro

  Shitet Homtom HT7 Pro gjendja 10/10 16gb telefoni eshte mbajtur gjate gjithe kohes ne mbrojtese dhe nuk ka asnje shenje.Telefoni eshte 5.5 inch eshte shume I shpejte ne internet.Eshte blere para 3 mu

  120 Lek
  Gjirokastër
  28 tetor 20:17
 • Logitech Logicool PC USB Gamepad Controller F310r

  Logitech Logicool PC USB Gamepad Controller F310r

  Logitech Logicool PC USB Gamepad Controller F310r prodhim japonez origjinal nje nga levat me te mira te konfigurueshme per pc e re ne kuti

  50 Lek
  Gjirokastër
  25 tetor 15:26
 • Belkin Play N600 Dual Band Band Wireless ADSL2+ Mo

  Belkin Play N600 Dual Band Band Wireless ADSL2+ Mo

  Belkin Play N600 Dual Band Band Wireless ADSL2+ Modem Router 4 Port ... I RI PRODHIM ANGLEZ

  50 Lek
  Gjirokastër
  25 tetor 15:26
 • Ps3 i ngacmuar

  Ps3 i ngacmuar

  Ps3 i ngacmuar brenda eshte i demtuar nuk punon sakt ndizet dhe do ndrim paste do hard disk po ti hedhe ca lek behet pa leva vetem me fisha i duhen nja dy pjese te kapaqeve ajo pjesa e ndezjes dhe f

  50 Lek
  Gjirokastër
  23 tetor 22:26
 • shitet muzik kasetofon implifikator bokse...

  shitet muzik kasetofon implifikator bokse...

  Implifikator 2 bokse te fuqishem kasetofon Sony xplode mp3 aux usb...

  180 €
  Gjirokastër
  20 tetor 12:17
 • Kompiuter 4k-3D-gaming montazh ose cdo pune tjeter

  Kompiuter 4k-3D-gaming montazh ose cdo pune tjeter

  core i7 4.5 ghz overclocked= 4930k gjenerata e 5 6 cpu 12 threads gtx 1050 ti 4 gb msi ssd 120 gb wd 540 read 470 write 2 tb wd black extreme satta 3 16 giga ddr3 1600 mhz ka vene per 256 gb ram mot

  1.000 €
  Gjirokastër
  19 tetor 12:20
 • Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  Kingston 120GB Hyper FURY 2.5" Solid State Drive

  70 Lek
  Gjirokastër
  18 tetor 16:40
 • Apple MacBook Air 13.3 2017

  Apple MacBook Air 13.3 2017

  Mac Book Air vjen me të gjitha paketimet origjinale, përsëri mbyllur plotësisht në kuti vjen me 1 vit garanci, spekulim whatsapp :: +2348140717492 Skype: :: worldtradelected

  650 €
  Gjirokastër
  16 tetor 17:26
 • ssd i ri hard disk per pc xbox ps4 ps3 120 gb wd

  ssd i ri hard disk per pc xbox ps4 ps3 120 gb wd

  I RI NE PAKETIM ORIGJINAL. 540 write speed 500 read speed per cdo lloj kompiuteri apo ps4 xbox etj.

  90 Lek
  Gjirokastër
  16 tetor 11:25
 • karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga

  karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga

  4k hdr ultra hd ... e re ne kuti e sapo ardhur nga gjermania me 2 vjet garanci

  230 Lek
  Gjirokastër
  14 tetor 11:24
 • usb 32 gb sandisk extreme 245 megabyte per second

  usb 32 gb sandisk extreme 245 megabyte per second

  usb 32 gb sandisk extreme usb 3.0 me shpejtesi extreme 245 megabyte ..... e re pa paketim origjinal. usb ssd

  36 Lek
  Gjirokastër
  12 tetor 15:26
 • Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  Multicom.me - Ofron oferta per IPHONE 7 PLUS

  🆕🆕Multicom.me🆕🆕 🌟🌟🌟 Super Oferta 🌟🌟🌟 #Produktet jan te pa hapur me kuti . 🍏 iPhone 7 [32GB]👉 420€ 🍏 🍏 iPhone 7 [128GB]👉 550€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [32GB]👉 650€ 🍏 🍏 iPhone 7 PLUS [128GB]👉 760€ 🍏 🍏 iPho

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  13 shtator 19:26
 • nvidia msi gtx 1050 ti4gb e re ne kuti e pa hapur

  nvidia msi gtx 1050 ti4gb e re ne kuti e pa hapur

  nvidia msi gtx 1050 ti 4 gb ... version me i shpejt dhe me i fuqishem i gtx 1050 ti msi 4 gb

  330 Lek
  Gjirokastër
  12 shtator 16:27
 • Laptop hp

  Laptop hp

  Shitet laptop HP 4 GB ram 300 gb HDD windows 10 ne gjendje shum te mir pune ka vetem problem me ekranin nuk ndizet NUK E KA TE DJEGUR shoqerohet me te gjith aksesoret + 1 ekran PC cmimi 150 mij I dis

  150 Lek
  Gjirokastër
  11 shtator 23:16
 • vga to vga cable 15 metra

  vga to vga cable 15 metra

  vga to vga cable 15 metra shume cilesor pa asnje problem

  30 Lek
  Gjirokastër
  10 shtator 23:16
 • Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  Karte Grafike nvidia msi 760 2 gb

  90 Lek
  Gjirokastër
  9 shtator 03:16
 • Komjutra

  Komjutra

  Hard disk driver: (250GB) Processor: intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz 2.99GHz Installed memory (RAM): 4,00 GB System type: 64-bit operating system kompjuterët përfshijnë:(1 Ekran DELL 22''In

  250 €
  Gjirokastër
  6 shtator 02:16
 • laptop hp

  laptop hp

  Shitet laptop HP 4 GB ram 300 GB hdd 1 vit perdorim ka problem fishat e ekranit NUK KA EKRAN TE DJEGUR lidhet me ekran tjt ose me TV windows 10 shoqerohet me te gjith aksesoret + ekran PC. shitet pas

  150 Lek
  Gjirokastër
  4 shtator 01:16
 • Super ofert ,blej iphone 7 plus +3gratis#nxitoni

  Super ofert ,blej iphone 7 plus +3gratis#nxitoni

  ************ Super oferte vetem per sot ************* Mos ngurro beje porosin tani ne viber.. Produkte evropiane origjinale me garanci 2 vjet IPhone 7 Plus 32gb = 250€ Iphone 7 Plus 128gb = 350€ IPHO

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  30 gusht 19:27
 • Samsung j7 2016

  Samsung j7 2016

  J7 2016 super paramtera ska nevoj per fjale ai qe e njef 5.5 inch full hd,amoled super kamera , bateria mban 2 dit me prove eshte bler ne itali ka garanzi akoma shitet 200 euro

  200 €
  Gjirokastër
  30 gusht 16:31
 • Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (T-Mobile)

  Apple iPhone 6s Plus - 64GB - Rose Gold (T-Mobile)

  100% origjinal i ri Me fabrikën e hapur 1 vit garanci ndërkombëtare Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

  300 €
  Gjirokastër
  23 gusht 01:16