• Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  300 €
  Gjirokastër
  Dje, 23:53
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po kërkojmë për të gjithë njerëzit: - Udhëheqësit e projektit - Në kërkim të financimit për realizimin

  600 €
  Gjirokastër
  Dje, 23:51
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125

  150 €
  Gjirokastër
  Dje, 12:15
 • kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financiare për projektet e tyre. Kontaktoni me mua: melendez125jo

  150 €
  Gjirokastër
  Dje, 10:37
 • Shitet

  Shitet

  Shitet Fiat Punto1.2 benzin ne gjendje motorike dhe xhenerike perfekte me kondicjoner.Te gjitha sherbimet e bera ne kohe vaj filtra te nderuar para 1 jave . Dokumenta deri ne tetor te 2018 ... per me

  1.800 €
  Gjirokastër
  10 dhjetor 14:54
 • iphone 6 me icloud

  iphone 6 me icloud

  iphone 6 64gb me icloud. gjendia si ne foto

  100 €
  Gjirokastër
  9 dhjetor 23:26
 • OKAZION

  OKAZION

  OKAZION...Makina është në gjëndje të shkëlqyer.Dokumenta deri në dhjetor 2018.Goma pothuajse të reja.Rip faze te ri.Ska nevojë për asnjë shërbim.Shitet për arsye mospërdorimi.

  1.900 €
  Gjirokastër
  9 dhjetor 19:57
 • Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund t'ju japim kredi duke filluar nga 5.000 deri në 2.500.000 € ose edhe më shumë duke e ditur se jemi

  400 €
  Gjirokastër
  9 dhjetor 11:57
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-ma

  150 €
  Gjirokastër
  9 dhjetor 10:29
 • fshes me korrent ne shitje!

  fshes me korrent ne shitje!

  Shitet fshes me korrent per arsye mosperdorimi. Fshesa eshte shume pak e perdorur. Per kontakt: shkruani ne viber/whatsapp ne nr. 0685255832

  50.000 Lek
  Gjirokastër
  8 dhjetor 17:35
 • ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave

  ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave

  Përshëndetje zonjë dhe zotëri. Jam një person i veçantë me një kapital të lartë që mund t'ju lejojë zgjidhni problemet tuaja ose kapërceni projektin duke i vënë në dispozicion kreditë tuaja deri në n

  150 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 16:57
 • TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 3% për projektet e tyre dhe zgjidhjen e një problemi. Ju lutem kontaktoni me mua në adresën time të e-mail adresën: E-mail

  200 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 12:18
 • Përgjigje e shpejtë: muskabank@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Përgjigje e shpejtë: [email protected] Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjat

  100 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 11:22
 • Përgjigje e shpejtë: muskabank@gmail.com

  Përgjigje e shpejtë: [email protected]

  Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes të individëve në afat të shkurtër dhe të gjatë, duke filluar nga € 2,000 në € 500,000 p

  100 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 10:47
 • Oferta e kredisë midis sidomos për lajmet vit

  Oferta e kredisë midis sidomos për lajmet vit

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 00:53
 • Oferta e kredisë midis sidomos për lajmet vit

  Oferta e kredisë midis sidomos për lajmet vit

  Kredi Financimi i 100% të një garancie prej 2.000 euro ka 50 milionë euro: [email protected] ? WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  50.000.000 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 00:47
 • mercedez c clas 2.2 cdi

  mercedez c clas 2.2 cdi

  mercedez viti 02 motor 2.2 nafte cdi kamio auto tronik dekumenta deri qershor...klima 6 airbag abs srs eps baxha xhami sallon bezh shum i paster jashte e brenda...

  4.500 €
  Gjirokastër
  7 dhjetor 20:44
 • KINGSTON HYPER X 4GB DDR3 1600HZ I RI

  KINGSTON HYPER X 4GB DDR3 1600HZ I RI

  KINGSTON HYPER X 4GB DDR3 1600HZ I RI

  30 Lek
  Gjirokastër
  7 dhjetor 15:17
 • Lance benzin okazion

  Lance benzin okazion

  Shes lance ne cemim shim te mir 1600 lek E pershtatshme per impiant gazi Letrat te sao bera Goma 90% te rea

  1.600 Lek
  Gjirokastër
  6 dhjetor 15:55
 • Disqe per ps2

  Disqe per ps2

  Shes disqe per ps2 disqet jane: true crime, fifa 11,crescent suzuki racing,ilsignore degli anelli le due torri,fantastic 4, tony hawk's pro skater 3. Dhe nje memory card 8 MB

  2.800 Lek
  Gjirokastër
  5 dhjetor 19:16
 • dyno.dipper@gmail.com

  [email protected]

  Pozdrav gospođo i gospodo smo na raspolaganju zajam od 5000 € do 850.000 € na vrlo jednostavan uvjete. Također ulažemo ulaganja i zajmove između pojedinih vrsta. Nudimo kratke, srednje i dugoročne kre

  10 €
  Gjirokastër
  5 dhjetor 17:37
 • Mercedes C 220 dizel

  Mercedes C 220 dizel

  Benc 220 cdi viti 2000 kamjo automat ne gjendje shum te mir Me dokumenta deri nefund te marsit sherbime te bera ne koh nderuar vaj kamjo vaj motori filto te gjitha ferota para mbrapa alkol frena

  2.800 €
  Gjirokastër
  4 dhjetor 17:34
 • BMW 318 dizel

  BMW 318 dizel

  Makina eshte ne gjendje perfekte, eshte shume ekonomike, gomat i ka te reja 'Lassa', sallon lekure, navi, kompjuter bordi, key less, start& stop, me 6 marsha manuale etj.

  5.900 €
  Gjirokastër
  4 dhjetor 00:35
 • Citroen benzin

  Citroen benzin

  SHITET MAK ME DOK TE RREGULLTA DERI NE GUSHT MAK BEHET KABRIOLET ME SHKRUANI NE VIBER VETEM TE INT JU LUTEM

  1.800 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 16:55
 • OKAZION TOYOTA LAND CRUSIER

  OKAZION TOYOTA LAND CRUSIER

  Shes Toyota Landcruiser,me sherbime te kryera, dokumentat te paguara per vitin 2018. Makina eshte ne gjendje shume te mire. E shes sepse e kam makine te dyte.

  4.290 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 12:36
 • Makin qepse

  Makin qepse

  Shitet makin qepse ne gjendje te mir shitet per arsye mosperdorimi cmim i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  2 dhjetor 21:54
 • Mobilje

  Mobilje

  Shitet sallon komplet me divan 3 i cili eshte me hapje krevati . Tavolin televizori + TV dhe mini bar . Mobiljet jane ne gjendje te mire ..... Çmimi i diskutushem !!

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  2 dhjetor 21:34
 • Macbook Air 11-inch PERFEKT

  Macbook Air 11-inch PERFEKT

  Shitet Macbook Air 11-inch ne gjendje te shkelqyer!!! Shitet per arsye mos perdorimi. Parametrat Intel Core i5 1,6 Ghz. RAM 2Gb 1333Mhz. HDD 60GB(SSD)

  450 €
  Gjirokastër
  1 dhjetor 20:16
 • Ford Mondeo 1.9 Nafte

  Ford Mondeo 1.9 Nafte

  Sarande----Shes Ford Mondeo 2002 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta deri ne dhjetor 2017. Vajra filtra te ndruara . Siguracioni i mbaron ne 20.10.2018 kurse taksat ne 15.12.2017

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  30 nëntor 23:54
 • Fiat Grande punto 1.3 benzin

  Fiat Grande punto 1.3 benzin

  Makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorike ka 140.000 - 150.000 km origjinale esht shum ekonomike

  2.700 €
  Gjirokastër
  30 nëntor 23:34
 • karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga e re

  karte grafike nvidia msi gtx 1050 ti 4 giga e re

  Core/Memory Boost Clock / Base Clock / Memory Frequency 1493 MHz / 1379 MHz / 7108 MHz (OC Mode) 1468 MHz / 1354 MHz / 7008 MHz (Gaming Mode) 1392 MHz / 1290 MHz / 7008 MHz (Silent Mode) 4096 MB GDDR5

  170 €
  Gjirokastër
  30 nëntor 00:26
 • Adorable Maltese Puppies

  Adorable Maltese Puppies

  Adorable Maltese Puppies Maltese puppies to give it out for adoption .My cute Maltese puppies are ready to go out to a good and caring home .Both of these babies are top shelf Maltese they don't get

  600 €
  Gjirokastër
  29 nëntor 23:00
 • Një hua e përshtatur për projektet tuaja Ky është shansi juaj

  Një hua e përshtatur për projektet tuaja Ky është shansi juaj

  Ju faleminderit për kredi në shtëpi që variojnë në më pak se 1 deri në 25 vjet, një shumë prej € 5,000 deri në 9,000,000 dollarë pretendon të paguajë një interes fitimprurës në varësi të sasisë. Ata

  2.000 €
  Gjirokastër
  28 nëntor 23:26
 • Mercedes Benz E220

  Mercedes Benz E220

  Mercedes Benz evo full option nuk i mungon as nje gje me dogan te paguar me targa belge sapo ardhur mbahet ne garazhd ! Cmimi i diskutueshem ! ‭+32 489 06 38 29‬ Contact whatsapp viber

  13.300 €
  Gjirokastër
  28 nëntor 17:36
 • OKAZION SHITET SCANIA 144L 530

  OKAZION SHITET SCANIA 144L 530

  Shitet Scania 144L 530.ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.sherbimet i jan ber te gjitha ne greqi.goma 70-80% .esht perdor vetem nga nje person.shitet per arsye emigrimi.cmimi i diskutuesh

  17.000 €
  Gjirokastër
  27 nëntor 14:45
 • iPhone 6 plus

  iPhone 6 plus

  Ne gjendje perfekte pa asnje loj problemi!!!

  300 €
  Gjirokastër
  27 nëntor 13:17
 • Gjenerator

  Gjenerator

  Shitet gjenerator SUBARU INVERTER , 3200 KW , punon pa zhurm , ndizet me buton.eshte bler ne Greqi dhe ka punuar shum shum pak ore.

  1.300 €
  Gjirokastër
  25 nëntor 13:34
 • Opel Gaz benzin ...

  Opel Gaz benzin ...

  Opel vectra viti 99 Motor 1.6 benzin gaz sekuencial kamio manual dekumenta deri korik gjendje shum te mire... airbag xhama elektrik kondicjoner... 1300 euro i diskutushem...

  1.300 €
  Gjirokastër
  24 nëntor 23:44
 • Mercedes C 220 dizel

  Mercedes C 220 dizel

  Mercedes viti 2000 kamjo automat 220 cdi ne gjendje shum te mir tegjitha sherbimet e bera vaj kamjo vaj motori filtro alkol frenash ferota para mbrapa nuk ka nevoj per asnje sherbim cmimi i diskutu

  2.800 €
  Gjirokastër
  24 nëntor 21:35
 • PANORAMA E220 CDI Avantgarde

  PANORAMA E220 CDI Avantgarde

  Makina eshte ne gjendie perfekte....per me shum info kondaktoni ne nr e tel::0692415209

  7.200 €
  Gjirokastër
  22 nëntor 16:55
 • Ford Fiesta 1.4 benzin gaz nderrohet

  Ford Fiesta 1.4 benzin gaz nderrohet

  Shitet ford fiesta 1.4 benzin gaz ne gjendje super t mire Makines nuk i mungon asgje me goma shume t mora vajrat filtrat te gjitha te nderruara makina nuk ka nevoje per asnje gje Nuk ka gervishtje s

  2.500 €
  Gjirokastër
  22 nëntor 15:34
 • SHITET ( Super Makine ) Kategoria - B-Class

  SHITET ( Super Makine ) Kategoria - B-Class

  SHITET ( Super Makine ) Kategoria - B-Class 200 Viti Prodhimit - 2006 Trasmetuesi - Automatik tip Tronik Km Origjinale me Liber - 208.000 Xhama te Zinj Origjinale Sallon Lekure Krem shume i paster Kl

  7.800 €
  Gjirokastër
  21 nëntor 22:45
 • Opel Combo

  Opel Combo

  Shitet opel combo 1.7 naft super ne gjendje.me goma te reja sherbimet te bera taksa te sapo prera.mund ta provoni ku te deshironi.shitet per arsye mosperdorimi

  2.400 €
  Gjirokastër
  21 nëntor 20:55
 • Iveco turbo daily 40-15

  Iveco turbo daily 40-15

  shitet iveco daily 40-10 turbo daily motor 2800 turbo intercooler makina posedon bord kontrroli abs dopio gom dy dyer anesore karoceri 5m te gjat makina eshte seria e 97 e dal ne qarkullim ne vitin 20

  1.300 €
  Gjirokastër
  21 nëntor 07:34
 • Seat Ibiza benzin

  Seat Ibiza benzin

  Makina eshte shum ne gjendje perfekte.eshte me sallon prej kamoshi tapiceri te reja.me llamba komplet led sic i shikoni ne foto.eshte benzin gaz 1.4kush eshte i nteresuar te komunikoj ne nr e tel.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  20 nëntor 23:45
 • E class 270 cdi full opsion

  E class 270 cdi full opsion

  E class 270 cdi 2001, me dokumenta te prera per 1 vit, ska asnje gervishej, sherbimet e bera ne kohe, brenda sediljet me meshin dhe me ngrohje, me baxha xhami, me te gjitha opsionet qe ka nje benz ful

  4.300 €
  Gjirokastër
  20 nëntor 09:55
 • Golf 4 (1.4 benzin)

  Golf 4 (1.4 benzin)

  Makina eshte ne gjendje te mire dhe eshte gati per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.

  2.000 €
  Gjirokastër
  19 nëntor 23:55
 • Shes makine

  Shes makine

  Shes makine focus viti2004 me letra deri tetor 2018,motor nafte 1.9 tdci

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  19 nëntor 19:34
 • qen

  qen

  Shes qen per ruajte kopeje. Delesh ose dhish.

  80 €
  Gjirokastër
  18 nëntor 11:58
 • Farme

  Farme

  Shitet farme me regjim stallor me dele spanjolle e races Assaf. 350 jane dele edhe 25 jane dashe. Te gjitha makinerit jane tipi i fundit edhe inverder qe nuk harxhojne shume korend.

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  17 nëntor 09:53