• Toyota Yaris benzin

  Toyota Yaris benzin

  Toyota yaris viti 2001 1000 benzin e sapo targuar dokumenta per 1 vit

  2.399 €
  Gjirokastër
  29 janar 10:45
 • Shiten pajisje palestre profesionale.

  Shiten pajisje palestre profesionale.

  * 3 pista vrapi dhe 2 bicikleta te markes Life fitness seria 9100. * Paisjet e forces per te gjitha grup muskujt te markes Teknogym dhe Panata. * Te gjitha ne gjendje te shkelqyer. *

  21.000 €
  Gjirokastër
  28 janar 22:58
 • Makine

  Makine

  Makine Toyota e vitit 2000 me dogan te paguar e sapo ardhur nga jashte stetit. Me kondicioner me xhama elektrik.

  1.750 €
  Gjirokastër
  28 janar 11:44
 • SHITEN kelysh pastora Gjerman ( shepherds)

  SHITEN kelysh pastora Gjerman ( shepherds)

  Shiten kelysh pastora gjerman (shepherds German) Rraca 100 % e paster Kelyshat jane 28 ditësh i kane hapur syt dhe jan te adhurueshen

  100 €
  Gjirokastër
  27 janar 14:58
 • dyer dhe dritare viber +37745643836

  dyer dhe dritare viber +37745643836

  dyer dhe dritare viber +37745643836 prodhojm dyr nga druri me qmime te volitshme per me shum informata kontaktoni ne tel ose viber:-045-643-836

  60 €
  Gjirokastër
  27 janar 13:35
 • ndihma financiare

  ndihma financiare

  Në mënyrë për të luftuar kundër varfërisë dhe bankar përjashtim, unë të paraqesë një kredi ofrojnë kredi për individët , bizneset, si shoqatat) në vështirësi, apo që dëshirojnë të ndihmojnë për të zg

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  27 janar 08:53
 • BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB , 256GB SILVER OR SPACE GREY.

  BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB , 256GB SILVER OR SPACE GREY.

  BRAND NEW APPLE IPHONE X 64GB , 256GB SILVER OR SPACE GREY. BRAND NEW AND SEALED (UNOPENED). FACTORY UNLOCKED TO ALL NETWORKS WORLDWIDE. SELECT THE COLOUR AND STORAGE OF YOUR CHOICE. BRAND

  643 €
  Gjirokastër
  26 janar 23:17
 • Mercedez Benz 270 Anvangard.

  Mercedez Benz 270 Anvangard.

  Shes Mercedez Benz 270 full opsion,sensor parkimi para dhe mbrapa.,sallon meshini,serdile ngrohje ftohje me ajer.

  4.000 €
  Gjirokastër
  25 janar 19:36
 • External HDD FUJITSU (GOLD) 1 TB (NEW)

  External HDD FUJITSU (GOLD) 1 TB (NEW)

  ConditioN:NEW Interface: USB 3.0 Rotation Speed:5400RPM Features: USB-Powered ColoR:Golden Brand:Fujitsu Type:Portable External HDD Model:Slim Storage Capacity:1TB MPN:Portable Hard Disk

  15.500 Lek
  Gjirokastër
  24 janar 18:26
 • wd red 1 tb external my passport i ri

  wd red 1 tb external my passport i ri

  wd red 1 tb external my passport usb 3.0 625 mb per sec ultra drive ... i ri ne kuti me 3 vjet garanci

  100 Lek
  Gjirokastër
  24 janar 14:26
 • Mercedes Benc CLK230 kompressor benzin gaz

  Mercedes Benc CLK230 kompressor benzin gaz

  Shitet mercedes clk 230 kompressor benzin gaz automatik viti 2001 ka impjant nga me te miret marke BRC..ne gjendje shume te mire motorike xhenerike disqe 18 ince sallon lekure tv dvd cmimi 3200 euro i

  3.200 €
  Gjirokastër
  24 janar 04:34
 • OKAZION SHITET OPEL CORSA

  OKAZION SHITET OPEL CORSA

  Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike sherbimet te bera... Makina eshte me timon Anglez... 1.5 nafte shume ekonomike Dokumenta deri ne dhjetor 2018 CMIMI PAK I DISKUTUSHEM...

  789 €
  Gjirokastër
  23 janar 18:41
 • Nissan

  Nissan

  Ne gjendje shume te mire motori Opsione shtes : inokse origjinale nissan pasqyrat vetulla mbi fener me baxh me kondisiner me klima navigator. Me letra gjer ne janar te 2018. 4x4 & 2wD Esht 200 b

  6.000 €
  Gjirokastër
  23 janar 16:36
 • Shitet

  Shitet

  Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendhe motorrike dhe xhenerike perfecte me kondicjoner . Te gjitha sherbimet e bera

  1.800 €
  Gjirokastër
  22 janar 14:22
 • Nderroj ps3 me ps4

  Nderroj ps3 me ps4

  Kam ps3 me 9 lojra , ta nderroj me ps4 plus lek

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  21 janar 03:16
 • 2017 Kawasaki NINJA 300 Blue

  2017 Kawasaki NINJA 300 Blue

  2017 Kawasaki NINJA 300 Blu më shtoni për më shumë info whatsapp +19802316337 Viber: +2347015205743

  3.000 €
  Gjirokastër
  20 janar 00:44
 • 2018 Yamaha Raptor 700 S

  2018 Yamaha Raptor 700 S

  2018 Yamaha Raptor 700 S më shtoni për më shumë info whatsapp +19802316337 Viber: +2347015205743

  4.400 €
  Gjirokastër
  20 janar 00:34
 • Apple-iPhone-8-Plus-256GB-Gold

  Apple-iPhone-8-Plus-256GB-Gold

  Apple-iPhone-8-Plus-256GB-Gold më shtoni për më shumë info whatsapp +19802316337 Viber: +2347015205743

  550 €
  Gjirokastër
  20 janar 00:26
 • Oferta e re AntMiner S9 13.5TH me furnizim me ener

  Oferta e re AntMiner S9 13.5TH me furnizim me ener

  Oferta e re AntMiner S9 13.5TH me furnizim me energji elektrike JO RESERVE! BANESA TANI BITMAIN më shtoni për më shumë info whatsapp +19802316337 Viber: +2347015205743

  1.700 €
  Gjirokastër
  20 janar 00:16
 • kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm

  kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm

  Për të gjitha projekteve personale dhe të kërkoni për të marrë një kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm. Telefon : +33756822854 (Whatsapp)

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  19 janar 22:53
 • makina ne gjendje perfekte

  makina ne gjendje perfekte

  sherbimet te gjitha te bera. dokumentat i mbarojen ne dhjetor 2018, makina esht ne gjendje perfekte, cmimi i diskutueshem

  1.300 €
  Gjirokastër
  19 janar 20:44
 • kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm

  kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm

  Për të gjitha projekteve personale dhe të kërkoni për të marrë një kredi ofrojnë të shpejtë dhe të besueshëm. Telefon : +33756822854 (Whatsapp)

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  19 janar 15:53
 • Shitet Freze dhe luciduese.

  Shitet Freze dhe luciduese.

  Shiten Freze dhe luciduese shume pak te perdorura ne gjendje shume te mire 5000€ e diskutueshme,jo ndrim.

  5.000 €
  Gjirokastër
  19 janar 10:53
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Unë po ju dërgoj këtë mesazh në mënyrë që t'ju jap një dorë dhe ju mbështesni në vështirësitë tuaja financiare. Në të vërtetë bëj kredi midis individëve për njerëzit që janë në nevojë ashtu si ju

  150 €
  Gjirokastër
  19 janar 05:53
 • Disqe Benzi 16 Ndrohen me 17

  Disqe Benzi 16 Ndrohen me 17

  Disqe Benzi 16 Ndrohen me Disqe Benzi 17 bashke me goma.Disqet jan te pa godituara edhe pa gervishje

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  18 janar 17:47
 • E 200 cdi

  E 200 cdi

  Shitet mercedes E 200 cdi(elegance).ne gendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike.me dokumenta te sapo paguara.makina ska nevoj per azgje.me kilometra origjinale.flm

  4.000 €
  Gjirokastër
  18 janar 16:35
 • Kittens Maine Coon, Meshkuj dhe Femra

  Kittens Maine Coon, Meshkuj dhe Femra

  kotele bukur maine coon për shitje, Mashkull & Femër, 1-3 muaj,, Cute Maine Coon kotele për shitje ata janë të verës kontrolluar

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  17 janar 08:28
 • Paisje parukerie Lavatest

  Paisje parukerie Lavatest

  Shitet Lavatest ne gjendeje te mire pune edhe teper e mbajtur .Cmimi 150 mije Leke.

  150 Lek
  Gjirokastër
  16 janar 20:53
 • Okazion

  Okazion

  SHITET RENAULT CLIO 1.5 DCI VIT PRODHIMI 2004-2005 SHUME EKONOMIKE ME DOKUMENTA TE REGULLTA ME SHERBIMET TE KRYERA NE KOHE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE GOMA 70% E PERDORUR VETEM NGA NJE PRONAR CMI

  2.000 €
  Gjirokastër
  16 janar 16:54
 • Fiat Punto 1.2 Sporting(I diskutueshem)

  Fiat Punto 1.2 Sporting(I diskutueshem)

  Krahu i majte i makines i demtuar. pjeset e tjera ne gjende perfekte.

  130.000 Lek
  Gjirokastër
  16 janar 14:45
 • shitet c 250 gjendje super goma te reja lme letra

  shitet c 250 gjendje super goma te reja lme letra

  shitet benc c250 viti 1999 makina me te gjitha sherbimet

  2.400 €
  Gjirokastër
  16 janar 12:34
 • Ekspozitor tapetesh 40 cop

  Ekspozitor tapetesh 40 cop

  Shitet ekspozitor tapetesh i ri i pa perdorur i cili mban 40 tapete duke i shfletuar! Cmimi i diskutueshem

  1.100 €
  Gjirokastër
  16 janar 09:53
 • Okazion Sprinter!

  Okazion Sprinter!

  Shitet per arsye mosperdorimi sprinter me km origjinale ne super gjendje kontakt per me shum vb ose whats up!cmimi shum pak i diskutueshem ! Dokumentat deri ne tetor 2018!

  5.900 €
  Gjirokastër
  16 janar 09:44
 • Audi A4

  Audi A4

  Audi A4 2.5 6 marsha manual kontroll diferenciali pasqyra me mbyllje gjendje te mire motorrike xhenerike Cmim i diskutueshem!

  2.000 €
  Gjirokastër
  15 janar 16:54
 • Tascam TM-D8000

  Tascam TM-D8000

  Shitet Tascam Console TM-D8000.Per Arsye Mosperdorimi.Eshte ne Gjendje Shume te mir

  700 €
  Gjirokastër
  15 janar 04:28
 • Yamaha Tyros2

  Yamaha Tyros2

  Shitet ose ndrohet Yamaha Tyros2.

  800 €
  Gjirokastër
  15 janar 04:28
 • Okazion Wolswagen Polo Benzin 80000 kilometra

  Okazion Wolswagen Polo Benzin 80000 kilometra

  Shitet Wolswagen Polo 1.2 viti 2002 benzine manuale 5 porta me kondicioner srs aibag me 80000 kilometra origjinale ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike dokumenta te paguara te gjitha deri n

  2.600 €
  Gjirokastër
  14 janar 23:54
 • iPhone X - 256GB

  iPhone X - 256GB

  iPhone X - 256GB - Silver (Unlocked) Բրենդը նոր iPhone X 64gb Space GRAY Գնեց APPLE- ից ամբողջությամբ DIRECT whatsapp {+2348140717492

  500 €
  Gjirokastër
  14 janar 16:16
 • okazion c220 avantgarde !!!!

  okazion c220 avantgarde !!!!

  c220 avantgarde per arsye mos perdorimi

  4.300 €
  Gjirokastër
  14 janar 13:54
 • ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave

  ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave

  ndihmë për të gjithë njerëzit në rast nevoje të parave Përshëndetje zonjë dhe zotëri. Jam një person i veçantë me një kapital të lartë që mund t'ju lejojë zgjidhni problemet tuaja ose kapërceni pro

  100 €
  Gjirokastër
  13 janar 16:49
 • OKASZION OPEL CORSA

  OKASZION OPEL CORSA

  Makina eshte super ekonomike... gjendje e shkelqyer makines... Dokumentat deri ne dhjetor 2018 Makina eshte me timon Anglez... Cmimi pak i diskutushem...

  789 €
  Gjirokastër
  13 janar 14:55
 • Sprinter ! Okazion

  Sprinter ! Okazion

  Shitet n gjendje super thjesht ka disa gervishje esht shum i mbajtur dhe shum i paster! Me letra deri tetor 2018! Info whats up ose vb ! Shitet urgjent!

  5.900 €
  Gjirokastër
  13 janar 09:44
 • Shitet Jeep Grand Cherokee Laredo

  Shitet Jeep Grand Cherokee Laredo

  Shitet Jeep Grand Cherokee Laredo, motor 3 mijsh nafte, pa takse lluksi. Kamio automatike/tronike. Letra te sapo bera. Sherbime te sapo bera.Sedilje me ngrohje. Makina eshte ne gjendje shume te mire.

  8.000 €
  Gjirokastër
  12 janar 13:44
 • OKAZION OPEL CORSA

  OKAZION OPEL CORSA

  Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike sherbimet te bera... Makina eshte me timon Anglez... 1.5 nafte shume ekonomike Dokumenta deri ne dhjetor 2018 CMIMI PAK I DISKUTUSHEM...

  799 €
  Gjirokastër
  12 janar 04:44
 • BMW 318 1.8 Bezin -00

  BMW 318 1.8 Bezin -00

  Shes BMW 318 1.8 benzin viti 2000 ne gjendje shum te mir xhenerike e motorike, full option, xhamat e zinj te 4 origjinal te hedhur dhe ne leje qarkullimi. Shitet per arsye mosperdorimi.

  2.200 €
  Gjirokastër
  11 janar 22:55
 • Intel® Core™ i7-4930K ... 3.4 ghz to 4.4 ghz

  Intel® Core™ i7-4930K ... 3.4 ghz to 4.4 ghz

  1 vit i perdorur ... asnje lloj difekti apo mbinxehje super cpu 6 core 12 thread ... per render lojra max ose per pune te tjera 4k hdr+3d + ftohesin origjinal.. nuk eshte bere overclock asnje here arr

  400 Lek
  Gjirokastër
  11 janar 01:26
 • Okazionn

  Okazionn

  1.6 benzin kondicioner 2 porta me dogan dokumenta te paguara te gjitha do nruar vaj dhe 2 goma

  1.700 €
  Gjirokastër
  10 janar 16:35
 • Okazion A clas

  Okazion A clas

  a clas viti 2000 motor 1.6 benzin kamio manuale dekumenta te regullta siguracioni i sapo prere taksat deri ne prill...disponon abs eps srs kondicjoner xhama pasqyra elektrik sallon meshin i kuq...ne g

  1.400 €
  Gjirokastër
  9 janar 23:34
 • SHITET BMW X5

  SHITET BMW X5

  Shitet BMW X5 viti i prodhimit 2003 Arsyeja e shitjes mos perdorimi Cmimi i diskutueshem makina ne gjendje shume te mire gati per cdo lloj prove

  5.500 €
  Gjirokastër
  9 janar 22:37
 • DYER GJERMANE NOVOFER

  DYER GJERMANE NOVOFER

  German Tore bën shitjen dhe montimin e dyerëve automatike të garazhave të prodhimit Gjermanë Novoferm. German Tore është e para dhe e vetmja në Kosovë me isolim 45mm. German Tore posedon dyer automati

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  9 janar 13:34