• ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 10:53
 • Nissan Navara

  Nissan Navara

  shes nisan navara viti 2002 ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet te bera dhe me goma 80%te reja makina esht pak e perdorur dhe shitet per arsye mos perdorimi ka dhe kupolen per ta mbuluar cmimi

  7.500 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 10:44
 • Shes makin

  Shes makin

  Shes makin smart viti 2001 kabrio ne gjendje shum te mir me sherbime tbera ka dhe mundesi nderimi

  2.300 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 10:44
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 09:53
 • Lancia Ypsilon

  Lancia Ypsilon

  lancia ypsilon gaz benzin 1.2 makina esht super ekonomike makina esht ne gjendje te mir me letrea deri ne gusht 2017

  1.200 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 09:35
 • Okazion

  Okazion

  Shitet per arsye emigrimi 3200€ i diskutushem

  3.100 €
  Gjirokastër
  11 dhjetor 23:34
 • Ne u japim kredi aplikoni tani

  Ne u japim kredi aplikoni tani

  Diten e mire, Ne jemi të ndërmjetësit të pavarur kredisë, të aplikojnë për kredi tuaj online për të paguar faturat tuaja, dhe për të filluar një jetë të re dhe për të paguar taksat e shkollës student,

  10.000 €
  Gjirokastër
  11 dhjetor 12:53
 • Aplikoni për kredi TUAJ TANI

  Aplikoni për kredi TUAJ TANI

  Diten e mire? Ne u japim kredi për individët e interesuar të cilët janë duke kërkuar kredi me faith.Are mirë ju seriozisht në nevojë për një kredi urgjente? atëherë ju jeni në vendin e duhur. Ne u jap

  1.000 €
  Gjirokastër
  11 dhjetor 12:08
 • Dhi race

  Dhi race

  Shiten 80 dhi franceze me cmim te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 dhjetor 11:08
 • Dhi race

  Dhi race

  Shiten 70 dhi race me cmim te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 dhjetor 10:53
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Përshëndetje për një dhe të gjithë. Dhënë koston e lartë të jetesës dhe të shpenzimeve të cilat duhet të përballemi sot, qoftë në fushën e financës, i shëndetësisë dhe i arsimit, dhe unë të kalojë

  32.642 €
  Gjirokastër
  10 dhjetor 09:08
 • Cante krahu lekure per meshkuj

  Cante krahu lekure per meshkuj

  Cante Krahu lekure per meshkuj Ngjyra: Kafe Permasat : 24 x 22 x 7 ( cm)

  4.200 Lek
  Gjirokastër
  9 dhjetor 20:28
 • Shitet passat

  Shitet passat

  She's wolsvagen passat 2.5 tdi v6 Makine eshte full option Serdilje kamosh-lekura me ngrohte Makina eshte ne gjendie te shkelqyer me documenta te prera deri ne nentor te 2017. Making eshte e gatshme

  3.500 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 15:34
 • Disqe Benzi 16

  Disqe Benzi 16

  Ndroj Disqe Benzi 16 me 17, Disqet ndrohen bashke me goma, Gomat jan mishelin 205.55.16

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  8 dhjetor 15:34
 • BMW 330 dizel -03

  BMW 330 dizel -03

  makina esht nne gjendje shum te mir te gjitha serviset e bera.nuk ka nevoj per asgje .letrat e paguara dei ne korik 2017.

  3.300 €
  Gjirokastër
  8 dhjetor 06:34
 • OKAZION

  OKAZION

  Makina eshte ne super gjendje! 1.6 benzine , ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Me xhama elektrik

  1.100 €
  Gjirokastër
  7 dhjetor 20:35
 • Kredi të ofruar të holla të shpejtë ndërmjet të ve

  Kredi të ofruar të holla të shpejtë ndërmjet të ve

  Përshëndetje, Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga viti 2000 de

  2.000 €
  Gjirokastër
  7 dhjetor 18:53
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact WHATSAPP: +234 9057178562 wATSAPP:+971 588212835 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unloc

  500 €
  Gjirokastër
  7 dhjetor 12:18
 • Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë!

  Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë!

  Mirëmbrëma zotëri dhe madame! Unë jam një huadhënës i cili ofron kredi që mund të jenë të sinqertë dhe të shpejtë për të gjithë të rënda dhe të ndershëm. Tim norma e interesit është 2% në vit në varës

  3.000 €
  Gjirokastër
  6 dhjetor 21:17
 • furnizimi gati e kredisë në mes të individëve

  furnizimi gati e kredisë në mes të individëve

  Përshëndetje, A keni probleme financiare? Më shumë probleme për të bërë, një kredi mund të ju ndihmojë! Ju Online: Çregjistrimin Kredi personale dhe komerciale Real Estate Loans çregjistrimin Çregjist

  10 €
  Gjirokastër
  6 dhjetor 19:53
 • Hyundai Santa Fe

  Hyundai Santa Fe

  HYUNDAI SANTAFE 2008 FULL FULL € OSE NDROHET

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  5 dhjetor 23:54
 • Toyota Corolla D 4D

  Toyota Corolla D 4D

  Toyota Corolla D-4D, 1995 kubik nafte, viti i prodhimit Dhjetor 2003, makine ekonomike dhe e shpejte, me dokumenta te prera. E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi i diskutueshem.

  3.200 €
  Gjirokastër
  5 dhjetor 10:44
 • A Class

  A Class

  A Class 1.7 te vitit 99 3200 euro ngjyra gri kamio manuale pa freksion (tip tronik) servis i pergjithshem sapo bere amortizator te ri salloni ne gjendje shume te mire paguar dogane targa sigu

  3.200 €
  Gjirokastër
  5 dhjetor 09:55
 • Ne u japim kredi aplikoni tani

  Ne u japim kredi aplikoni tani

  Kredi për të gjithë në normë të ulët interesi për all.do keni nevojë për një kredi për të financuar biznesin tuaj, ose keni nevojë për një kredi për problemet tuaja personale atëherë na kontaktoni. ne

  1.000 €
  Gjirokastër
  5 dhjetor 09:08
 • PLAY STATION 4 në shitje ... Krishtlindje bonazer

  PLAY STATION 4 në shitje ... Krishtlindje bonazer

  xmas bonazer të gjitha Clint tonë të besuar ... të gjitha çmimi do të jetë zvogëlon ... eksportit tonë kompani pajisjet elektrike mbi 10 vjet, ne duam të zgjeruar tregun tonë globale këtë muaj

  380 €
  Gjirokastër
  4 dhjetor 16:50
 • shes kamjon mercedes-benz

  shes kamjon mercedes-benz

  shes kamjon mercedes-benz.viti 1990 me dokumenta te sapo prera.makina esht ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorike dhe nga estetike.shitet per arsye mosperdorimi

  4.500 €
  Gjirokastër
  4 dhjetor 11:44
 • keni nevojë ofertë kredi të qëndrojë jetën tuaj ta

  keni nevojë ofertë kredi të qëndrojë jetën tuaj ta

  kredi personale, kredi të biznesit, Home Loans, Loans shuma nga $ 3000 --- 5.000.000 norma vjetore e interesit, ka dënime të hershme shlyerjes. ID të vlefshme, nëse ju jeni një person serioz dhe ambic

  10.000.000 €
  Gjirokastër
  4 dhjetor 01:53
 • Mercedes ML270 shitet ose kembehet me vetur

  Mercedes ML270 shitet ose kembehet me vetur

  ml 2003 me targa shqiptare esht ne gjendje super me sherbime me goma te sapo vendosura me sensor esht ne garazh pa asnj difekt shitet ose kembehet me vetur mundesisht kamjo automat me kembim vlen 5000

  4.500 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 19:44
 • iPhone 7 32GB OKAZION

  iPhone 7 32GB OKAZION

  iPhone 7 black. Ngjyra me e kerkuar per momentin. Prodhim amerikan. I pa hapur fare nga kutia. OKAZION Garanci full nga cdo dyqan Apple ne gjithe boten.

  600 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 16:16
 • Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  Hover board smart balance wheel on sales...brand new

  xmas bonazer to all our trusted clint... all price will be reduces... our company export electrical equipment over 10 years, we want expand our global market this month, so you will gain the

  200 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 15:06
 • duke ofruar financim të shpejtë dhe të besueshëm

  duke ofruar financim të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit.    Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Int

  100 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 10:53
 • Benc clk 230 kompressor benzin gaz

  Benc clk 230 kompressor benzin gaz

  Shitet mercedes clk 230 kompressor benzin gaz automatik viti 2001 ka impjant nga me te miret marke BRC..ne gjendje shume te mire motorike xhenerike disqe 18 ince sallon lekure tv dvd cmimi 3200 euro i

  3.200 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 04:34
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Unë jam i gatshëm për të dhënë një kredi prej 2000€për 900.000€ (Kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Unë rast sui në partneritet me disa banka të cilët më ndihmon me këtë. me një interes prej 3% , unë

  124.554 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 23:08
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Unë jam i gatshëm për të dhënë një kredi prej 2000€për 900.000€ (Kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Unë rast sui në partneritet me disa banka të cilët më ndihmon me këtë. me një interes prej 3% , unë

  333.536 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 23:08
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Unë jam i gatshëm për të dhënë një kredi prej 2000€për 900.000€ (Kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Unë rast sui në partneritet me disa banka të cilët më ndihmon me këtë. me një interes prej 3% , unë

  2.344 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 23:08
 • MERRNI KARTËN TUAJ TË KREDISË

  MERRNI KARTËN TUAJ TË KREDISË

  Përshëndetje për një dhe të gjithë. Dhënë koston e lartë të jetesës dhe të shpenzimeve të cilat duhet të përballemi sot, qoftë në fushën e financës, i shëndetësisë dhe i arsimit, dhe unë të kalojë ky

  2.679 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 22:53
 • Apple iPhone 7 256GB

  Apple iPhone 7 256GB

  DECEMBER PROMO OFFER!! Interested Buyer's should contact wATSAPP: +234 9057178562 email::[email protected] skype: Best.mobile6 we sell brand new factory unlocked smart phones includi

  500 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 22:29
 • Hyundai Santa Fe benzine&gaz

  Hyundai Santa Fe benzine&gaz

  2400cc benzine&gaz Te shenuar ne leje. Cmimi I padiskutueshem

  3.300 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 13:34
 • Canon Speedlite 430EX Flash 11

  Canon Speedlite 430EX Flash 11

  E-MAIL: - [email protected] SKYPE CHAT: - hassan.mohammed925 Ajo punon me shumicën e digitals Canon me një këpucëve të nxehtë. Ajo vjen me rastin e vërtetë dhe Manualin e Përdorue

  365 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 12:41
 • Sharan 2005 1.9 T(DI) gjendje perfekte

  Sharan 2005 1.9 T(DI) gjendje perfekte

  Shitet sharan viti 2005 ne gjendje shum te mir brenda jasht si dhe motorike Navigator Bagazhjer me kapacitet 6 cd Mbyllje qendrore me pult Xhamat e pasem te zinj dhe elektrik ESP ABS Shum ekonomik

  4.800 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 07:34
 • Z 750

  Z 750

  Shes motorr z750 me dokumenta greke , sherbime te sapo bera,vajra,filtra,amortizator, boje e re. , goma te rea motorri eshte ti vesh celesin dhe ta maresh me suza.. e shes per arsie emigrimi

  2.500 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 01:44
 • JASTEK AJRI MERCEDES S CLASS 2002 I PASEM

  JASTEK AJRI MERCEDES S CLASS 2002 I PASEM

  Jastek ajri per s classs i pasem origjinal

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  2 dhjetor 00:54
 • sistemi financiar në Evropë, një problem i madh

  sistemi financiar në Evropë, një problem i madh

  Unë jam drejtor i një grupi ong financiar. Ne u japim kredi variojnë nga 2.000 € deri 80,000 € me një normë prej 2% në vit .Nëse ju jeni intéressez.Dite ne shumën e kërkesës suaj dhe sa muaj ju do të

  20.000 Lek
  Gjirokastër
  1 dhjetor 23:10
 • Xbox one brand new original black

  Xbox one brand new original black

  Promo Offer Blej 2 merrni 1 Markë pa pagesë New Original   Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si të reja iPhone, iPad,   MacBook, Samsung, Digital Cameras, origjinale

  300 €
  Gjirokastër
  1 dhjetor 08:05
 • Kredi në mes të veçantë në 48 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 48 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  19 nëntor 08:19
 • Krejt të re e apple iphone 6s /16 gb

  Krejt të re e apple iphone 6s /16 gb

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  300 €
  Gjirokastër
  31 tetor 16:53
 • Krejt të re e apple, iphone 5s Rose/ari 16/32/64 Gb

  Krejt të re e apple, iphone 5s Rose/ari 16/32/64 Gb

  blerës të interesuar, ju lutem na kontaktoni me e-mail dhe Skype poshtë për më shumë informacion se si për të porositur! Na kontaktoni në; Email: [email protected] 24 Hrs Skype chat: rami

  200 €
  Gjirokastër
  31 tetor 16:40
 • Canon EOS 5D Mark III Digital Camera Me kit 24-105mm Lens

  Canon EOS 5D Mark III Digital Camera Me kit 24-105mm Lens

  Canon EOS 5D Mark III Digital Camera Me kit 24-105mm Lens Manuali i perdoruesit: markë Canon Model 5D Mark III Karakteristikat kryesore Camera Lloji Digital SLR Rezoluta Sensor 22.3 MP Na

  700 €
  Gjirokastër
  29 tetor 16:51
 • Canon EOS 7D Mark II 20.2 MP Digital SLR Camera NEW GJENDJEN + dy lente Canon

  Canon EOS 7D Mark II 20.2 MP Digital SLR Camera NEW GJENDJEN + dy lente Canon

  Ju lutemi të na mesazh këtu në email apo Viber / WhatsApp për më shumë informacion! Exchange nuk Interesuar Kontakt email: - [email protected] Skype chat: - pablo.iphone87 Numri për Viber

  459 €
  Gjirokastër
  26 tetor 03:29
 • Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Digital SLR Camera

  Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Digital SLR Camera

  Ju lutemi të na mesazh këtu në email apo Viber / WhatsApp për më shumë informacion! Exchange nuk Interesuar Kontakt email: - [email protected] Skype chat: - pablo.iphone87 Numri për Viber

  735 €
  Gjirokastër
  26 tetor 03:26