• 1 foto
  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Kafshe ferme

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e kredisë garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro m

  Gjirokastër 3 janar 12:42
  50.000.000 €
 • 0 foto
  Lopet holstein
  Kafshe ferme

  Lopet holstein

  Shiten 10 lope te races Holstein Jane te gjitha viçi 3 lopet kan ardhur nga greqia. Shiten per arsy

  Gjirokastër 3 janar 10:08
  12.000 €
 • 2 foto
  Ford Endacak 2.5 TD 109ch D. TAKSI vini-up, marina blu dhe gri me hard-top në 10900€ Clim
  Vetura

  Ford Endacak 2.5 TD 109ch D. TAKSI vini-up, marina blu dhe gri me hard-top në 10900€ Clim

  Ford Endacak 2.5 TD 109ch D. TAKSI vini-up, marina blu dhe gri me hard-top në 10900€ Clim Mbyllje

  Gjirokastër 2 janar 10:21
  10.900 €
 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër 31 dhjetor 21:47
  2.400 €
 • 5 foto
  Shitet Opel 1.9 Benzinë
  Vetura

  Shitet Opel 1.9 Benzinë

  Shitet Opel Vectra 1.9 benzinë per arsye ekonomike dhe mosperdorimi. Ne gjendje shume te mire me kil

  Gjirokastër 30 dhjetor 11:44
  999 €
 • 0 foto
  ore swiss legend
  Telefona celulare

  ore swiss legend

  ore swiss legend origjnale me puls dore n gjendje te mir sic duket ne foto nderrohet me cel

  Gjirokastër 29 dhjetor 23:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Instrumente muzikore dhe paisje

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financ

  Gjirokastër 29 dhjetor 22:40
  1.000 €
 • 1 foto
  Financimi i ndershëm dhe serioz në mes të veçantë
  Libra / Revista

  Financimi i ndershëm dhe serioz në mes të veçantë

  Ju duhet financimin për shtëpinë tuaj, për biznesin tuaj, për të blerë makinë, për blerjen e motor,

  Gjirokastër 29 dhjetor 22:27
  1.000 €
 • 5 foto
  VENDIN ROVER RANGE ROVER RANGE ROVER EVOQUE TD4 150 E-AFTËSINË ËSHTË DINAMIKE 5P
  Vetura

  VENDIN ROVER RANGE ROVER RANGE ROVER EVOQUE TD4 150 E-AFTËSINË ËSHTË DINAMIKE 5P

  Email [email protected] Tel. 00 39 2 31 48 06 08 VENDIN ROVER RANGE ROVER RANGE ROVE

  Gjirokastër 29 dhjetor 12:14
  39.900 €
 • 1 foto
  Përshëndetje z. dhe znj Kjo dëshmi është e vërtetë. e-mail :berthiercorinnecorinne@gmail.com
  Makina dhe vegla

  Përshëndetje z. dhe znj Kjo dëshmi është e vërtetë. e-mail :[email protected]

  Në fakt, unë të gjeni buzëqeshja ime në sajë të kësaj zonjë BERTHIE CORINNE ma do të bëjë një kredi

  Gjirokastër 28 dhjetor 22:39
  1.000 €
 • 1 foto
  Përshëndetje z. dhe znj Kjo dëshmi është e vërtetë. e-mail :berthiercorinnecorinne@gmail.com
  Biznes ne shitje / me qera

  Përshëndetje z. dhe znj Kjo dëshmi është e vërtetë. e-mail :[email protected]

  Në fakt, unë të gjeni buzëqeshja ime në sajë të kësaj zonjë BERTHIE CORINNE ma do të bëjë një kredi

  Gjirokastër 28 dhjetor 22:22
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet iPhone 6 ne gjendje te mire
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6 ne gjendje te mire

  Shitet iPhone 6 16 g ne gjendje te mire pune

  Gjirokastër 27 dhjetor 21:19
  300 Lek
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Makineri dhe inventare

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  A ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të.

  Gjirokastër 27 dhjetor 19:36
  98 €
 • 1 foto
  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar
  Shtepi / Vila

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  A ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund

  Gjirokastër 27 dhjetor 13:24
  200 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndërrohet
  Vetura

  Shitet ose ndërrohet

  Motori në gjendje super të mirë 1200€

  Gjirokastër 26 dhjetor 22:18
  1.200 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Biznes ne shitje / me qera

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financ

  Gjirokastër 26 dhjetor 21:49
  110 €
 • 1 foto
  Kredi ofrojnë në mes të veçantë
  Makineri dhe inventare

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerëzit që janë me kohë të informatave financ

  Gjirokastër 26 dhjetor 18:29
  1 €
 • 0 foto
  Objekt ne shitje
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër 26 dhjetor 18:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SUSUZUKI VITARA
  Vetura

  SUSUZUKI VITARA

  Suzuki vitara viti 1998 1.6 Benzine Gaz. Me 4 porta. Me letra te sapo prera . Xhama elektrik . Sallo

  Gjirokastër 25 dhjetor 23:37
  3.500 €
 • 2 foto
  Përshëndetje
  Pjese per kompjuter

  Përshëndetje

  I vënë në dispozicionin tuaj një kredi nga € 2000 € 15 milion euro në kushte shumë të thjeshta. Unë

  Gjirokastër 25 dhjetor 16:40
  15 €
 • 1 foto
  OFERTË TË VEÇANTË KREDI
  Dekorime

  OFERTË TË VEÇANTË KREDI

  Përshëndetje, unë jam një person. Unë të kthehet për të gjithë individët në nevojë të jetë një pjesë

  Gjirokastër 25 dhjetor 16:04
  15 €
 • 1 foto
  OFERTË TË VEÇANTË KREDI
  Automjete kampingu

  OFERTË TË VEÇANTË KREDI

  Përshëndetje, unë jam një person. Unë të kthehet për të gjithë individët në nevojë të jetë një pjesë

  Gjirokastër 25 dhjetor 15:58
  15 €
 • 0 foto
  shitet j5
  Telefona celulare

  shitet j5

  shitetj samsung J5 ne gjendje te mir i pa demtuar gjendja nga10/9. 100€

  Gjirokastër 25 dhjetor 12:16
  100 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note8 Unlock
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note8 Unlock

  Model: Samsung Galaxy Note8 Unlock Brand: Samsung Screen Size: 6.3" Network: Unlock Storage Capa

  Gjirokastër 23 dhjetor 19:16
  337 €
 • 1 foto
  Duke MARRË një kredi prej 5000€ për 5000.000€ brenda 24 orëve për të bërë kërkesën tani Email-berthiercorinnecorinne@gmail.com
  Sherbime

  Duke MARRË një kredi prej 5000€ për 5000.000€ brenda 24 orëve për të bërë kërkesën tani [email protected]

  Përshëndetje, Z. dhe Znj ky mesazh i është drejtuar të gjithë ata që janë në nevojë serioze aplikimi

  Gjirokastër 23 dhjetor 15:31
  150 €
 • 0 foto
  furnizimi i kredive
  Sherbime

  furnizimi i kredive

  Përshëndetni zonjën dhe zotëri Prindërit e mi kanë gjetur buzëqeshjen falë kësaj znj. Floriane LABE

  Gjirokastër 22 dhjetor 22:45
  700 €
 • 0 foto
  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individëve
  Sherbime

  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individëve

  Përshëndetje zotëri dhe zonja I kam vënë në dispozicion një kredi prej 5000 EURO në 1.500.000 EURO

  Gjirokastër 22 dhjetor 10:10
  1 €
 • 1 foto
  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individëve
  Sherbime

  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individëve

  Përshëndetje zotëri dhe zonja I kam vënë në dispozicion një kredi prej 5000 EURO në 1.500.000 EURO

  Gjirokastër 22 dhjetor 06:23
  1 €
 • 3 foto
  Muzik makine
  Audio / CD / Stereo

  Muzik makine

  Shitet amplifik qe mund te mbaj 10 beyma dhe 4 frekuenca shume i fuqishem dhe kasetofoni pioneer me

  Gjirokastër 20 dhjetor 19:30
  500 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Materiale ndertimi

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerë

  Gjirokastër 20 dhjetor 11:01
  2.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Sherbime

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë n

  Gjirokastër 20 dhjetor 10:03
  2.000 €
 • 1 foto
  TË SHPEJTË TË KREDISË
  Dhoma

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre

  Gjirokastër 19 dhjetor 12:59
  10.000 €
 • 1 foto
  Kredi ofrojnë në mes të veçantë
  Audio / CD / Stereo

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre

  Gjirokastër 19 dhjetor 11:02
  2.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Shtepi / Vila

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë nje

  Gjirokastër 18 dhjetor 13:42
  1.000 €
 • 0 foto
  Laptop Ram DDR3
  Pjese per kompjuter

  Laptop Ram DDR3

  Ram per laptop DDR3 2 GB 1333 Cimimi: 2000 Lek "Te reja"

  Gjirokastër 18 dhjetor 02:26
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Kart Grafike Asus 9600 GT Silent
  Pjese per kompjuter

  Kart Grafike Asus 9600 GT Silent

  Kart Grafike per PC Asus nvidia en9600 GT Super Silent DDR2 512Mb . E perdorur gjendja funkjonale.

  Gjirokastër 18 dhjetor 02:16
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Punesime

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi par

  Gjirokastër 17 dhjetor 17:46
  500.000.000 €
 • 3 foto
  Benz E 220
  Vetura

  Benz E 220

  Shitet Benz E 220 , Makina eshte ne gjende te mire, Letra te paguara Shtator 2018. Cmimi 3500 I Disk

  Gjirokastër 16 dhjetor 13:34
  3.500 €
 • 2 foto
  Gilera nexus 500cc 2006
  Motore (mbi 50 cc)

  Gilera nexus 500cc 2006

  Gilera nexus 500cc viti prodhimit 2006 12.000 kilometra akoma nuk eshte shtruar si motor eshte bler

  Gjirokastër 16 dhjetor 12:34
  2.600 €
 • 0 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Toyota yaris 1000 benzin me km c do lloj gjeje origjinale me dy porta e sapo targuar 20 dit ardhur n

  Gjirokastër 15 dhjetor 23:37
  2.000 €
 • 1 foto
  Kredi ofrojnë në mes të veçantë
  Veshje / Kepuce / Ore

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre

  Gjirokastër 15 dhjetor 13:27
  1.000 €
 • 4 foto
  Mercedes 312D Nafte -00
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 312D Nafte -00

  Shes mercedes kamioncine 2500 nafte viti 2000 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dopio k

  Gjirokastër 14 dhjetor 20:44
  6.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Dekorime

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë nje

  Gjirokastër 13 dhjetor 10:11
  1.000 €
 • 0 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Makineri dhe inventare

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerë

  Gjirokastër 13 dhjetor 09:39
  10.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Dhoma

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po k

  Gjirokastër 11 dhjetor 23:53
  300 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Garazh

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po k

  Gjirokastër 11 dhjetor 23:51
  600 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë nje

  Gjirokastër 11 dhjetor 12:15
  150 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Makina dhe vegla

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë njerë

  Gjirokastër 11 dhjetor 10:37
  150 €
 • 1 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Fiat Punto1.2 benzin ne gjendje motorike dhe xhenerike perfekte me kondicjoner.Te gjitha sher

  Gjirokastër 10 dhjetor 14:54
  1.800 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Telefona celulare

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund

  Gjirokastër 9 dhjetor 11:57
  400 €