• Motor

  Motor

  Motori eshte ne gjendje shum te mir me letra te regullta. Grup origjinal honda 125c. Shitet per arsye emigrimi

  700 €
  Gjirokastër
  23 tetor 20:50
 • (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  (whatsapp: +447572845719) APPLE IPHONE 6,6+,6S,6S+

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  200 €
  Gjirokastër
  23 tetor 14:20
 • Pionner cdj 100's

  Pionner cdj 100's

  Jane ne gjendje pune . Shiten per arsye mosperdorimi. Cmimi mund te arrihet dhe me marreveshje.

  250 €
  Gjirokastër
  21 tetor 20:17
 • Shitet A-class 170

  Shitet A-class 170

  Shitet a-class 170 nafte . Te gjitha dokumentat te paguara . Ne gjendje shume te mire . Jepet me prove . Cmimi 3300 euro

  3.300 €
  Gjirokastër
  17 tetor 22:47
 • 500GB PS4 me 2 kontrollorët dhe 5 lojra falas

  500GB PS4 me 2 kontrollorët dhe 5 lojra falas

  Të përfshira:              Kufje me mikrofon              USB kabllo ngarkues              përshtatës pushtet              Box (si në foto)              12 Muaj Official Manufacturers Garanci I gara

  300 €
  Gjirokastër
  16 tetor 19:22
 • Shitet

  Shitet

  C klas shumë ekonomik me të gjitha shërbimet e kryera dhe dokumentet e prera deri në shtator të vitit 2017, çmimi 5200€ i diskutueshëm, shitet për arsye ekonomike.

  5.200 €
  Gjirokastër
  16 tetor 11:45
 • Samsung Galaxy S7 Edge

  Samsung Galaxy S7 Edge

  WARRANTY 1 YEAR ! GUARANTY 6 MONTH ! Not satisfied !? Send all back within 30 days!!! Not satisfied !? Money back in 5 days, once receive the return item!!! Not satisfied? Quick solution in 3 days!!!

  200 €
  Gjirokastër
  16 tetor 00:16
 • Mitsubishi Pajero Sport 300

  Mitsubishi Pajero Sport 300

  Shes Mitsubishi Pajero-Sport 300 Benzine-Gaz. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si jasht edhe brenda.Serdilje gri me shin,Makina esht blere ne Greqi dhe eshte e perdorur vtm nga un.Makina ka 113.4

  8.000 €
  Gjirokastër
  15 tetor 22:45
 • Opel tigra

  Opel tigra

  Shitet per pjes ka keputur ripin e fazes kjo eshte arsyeja

  350 €
  Gjirokastër
  15 tetor 17:54
 • Samsung s6 edge

  Samsung s6 edge

  samsung s6 edge ne gjenje perfekte nuk ka asnje loj problemi pa asnje gervishje tre muaj i perdorur ... eshte bler ne greqi 680 €

  370 €
  Gjirokastër
  15 tetor 17:16
 • Mercedes-benz

  Mercedes-benz

  Makina eshte ne gjendje te mire dokumenta te paguara deri ne gusht te 2017. Cmimi 1700€ I padiskutueshem.

  1.700 €
  Gjirokastër
  14 tetor 21:37
 • Për Shitje Iphone 7 plus

  Për Shitje Iphone 7 plus

  markë e saj New Apple iphone 7 plus E saj vjen me një vit garanci dhe 90 ditë politikën e kthimit Saj gjithashtu vjen me pajisje të plotë. Whatsapp: +2349056326461 Skype: Electronicselites

  300 €
  Gjirokastër
  14 tetor 02:04
 • Okazjon

  Okazjon

  Golf 4 ne gjendje shume te mir, 1.9 nafte e shes per arsye emigrimi.

  300.000 Lek
  Gjirokastër
  13 tetor 19:45
 • Opel Meriva 1.8 benzine+gaz AUTOMAT 2004

  Opel Meriva 1.8 benzine+gaz AUTOMAT 2004

  OPEL MERIVA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE+GAZ SEKUENCIAL (IMPJANT TORELLI ME 3 VJET GARANCI) FULL NE LLOJIN E VET KONSUM MINIMAL 300 LEKE PER 100 KM 3900 EURO

  3.900 €
  Gjirokastër
  13 tetor 17:36
 • Mercedes Benz Vito V230 OKAZION Nafte 99

  Mercedes Benz Vito V230 OKAZION Nafte 99

  Makina ka te gjitha dokumentat te rregullta, siguracioni sapo ka mbaruar. Makines i eshte bere servis i rregullt dhe eshte ne gjendje shume te mire ! Shitet per arsye emigrimi ! Cmimi: 350.000 Leke

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  13 tetor 10:44
 • Okazion Citroen C4 20mij km '08 arsye emigrimi

  Okazion Citroen C4 20mij km '08 arsye emigrimi

  Shitet Citroen C4 20.000 (20 mij km) viti i prodhimit 2008 targa shqiptare me te gjitha dokumentat dhe siguracion te rregullta. Shitet per arsye emigrimi ne Greqi ose nderrohet me makine me targa Grek

  6.000 €
  Gjirokastër
  13 tetor 10:34
 • Kredi në mes të veçantë të besueshme

  Kredi në mes të veçantë të besueshme

  Përshëndetje duke pasur parasysh mungesën e vendeve të punës, e cila është një problem i madh sot, unë të kalojë ky kanal për të ju informuar se nuk ka më merak për ta bërë këtë.Ne jemi një kompani që

  23.551 €
  Gjirokastër
  12 tetor 20:33
 • Samsung Galaxy S7 Edge new

  Samsung Galaxy S7 Edge new

  na kontaktoni blej 2 merrni 1 falas Email: [email protected] skype :: clerk.mikaelson Mail.ru Agent: [email protected] Samsung Galaxy S7 EDGE krejt të re hapur Specifikim

  315 €
  Gjirokastër
  12 tetor 14:43
 • shes mushken

  shes mushken

  Shes mushken nje vjece ,mushka esht me trup te mir ,pres bleres serioz

  800 Lek
  Gjirokastër
  11 tetor 14:53
 • hundai 1600 benzin

  hundai 1600 benzin

  shitet nderohet me makin me kater porta esht ne gjendje shum te mir

  2.000 €
  Gjirokastër
  11 tetor 11:45
 • Nevojë për ndihmë financiare?

  Nevojë për ndihmë financiare?

  Nuk ka më merak për ju tani, sepse unë jam këtu për t'ju ndihmuar. A e dini se shumë njerëz në botë të duan për të arritur një shumë e projektit që mund të krijojë mijëra vende pune? por kanë nuk ka m

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 tetor 17:53
 • Dëshmia e kredisë në Virxhinia LEFEBVRE

  Dëshmia e kredisë në Virxhinia LEFEBVRE

  Përshëndetje Z. / Znj / Ms Unë jam farida! Ajo është me mirënjohje të thellë se unë uroj që të sjellim këtu dëshminë time, jeni Ju ata që janë në kërkim të kredisë e para, unë nuk e di se si për të b

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 tetor 17:38
 • Nevojë për ndihmë financiare?

  Nevojë për ndihmë financiare?

  Nuk ka më merak për ju tani, sepse unë jam këtu për t'ju ndihmuar. A e dini se shumë njerëz në botë të duan për të arritur një shumë e projektit që mund të krijojë mijëra vende pune? por kanë nuk ka m

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 tetor 17:34
 • Nevojë për ndihmë financiare?

  Nevojë për ndihmë financiare?

  Nuk ka më merak për ju tani, sepse unë jam këtu për t'ju ndihmuar. A e dini se shumë njerëz në botë të duan për të arritur një shumë e projektit që mund të krijojë mijëra vende pune? por kanë nuk ka m

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 tetor 17:34
 • Nevojë për ndihmë financiare?

  Nevojë për ndihmë financiare?

  Nuk ka më merak për ju tani, sepse unë jam këtu për t'ju ndihmuar. A e dini se shumë njerëz në botë të duan për të arritur një shumë e projektit që mund të krijojë mijëra vende pune? por kanë nuk ka m

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 tetor 17:26
 • Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

  Shitet objekt 3 kate. Kati i 1 45 m2 , i perfunduar , i mobiluar. Kati i 2 50 m2 , i paperfunduar Kati i 3 55 m2 , i paperfunduar Lagjia Kodra e Shtufit, pas Universitetit. Cmimi i diskutueshem 48

  48.000 €
  Gjirokastër
  9 tetor 12:02
 • okazion

  okazion

  10 kg hashash... tritol cilsia e pare

  9.999 €
  Gjirokastër
  8 tetor 12:53
 • Të marrë hua në mes 1000€ 80.000.000 euro

  Të marrë hua në mes 1000€ 80.000.000 euro

  Përshëndetje! Emri im është christina LOPEZ. Unë kam një kapital shumë i rëndësishëm që është përdorur për dhënien e huave për individët, ndërmarrjet dhe njerëzit e varfër në nevojë për një financim t

  2.000 €
  Gjirokastër
  7 tetor 19:45
 • Opel Astra benzin+gaz -99

  Opel Astra benzin+gaz -99

  Opel Astra 1.4 benzine+ gaz, ne gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe estetike. Makina eshte super ekonomike. Eshte mbajtur me merak. Dokumentat deri ne qershor 2017. Cmimi i diskutueshem.

  2.000 €
  Gjirokastër
  7 tetor 13:44
 • VW Sharan 6+1 -07

  VW Sharan 6+1 -07

  Volkswagen/Sharan Kambio: Manual. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerikeEshte me ngrohje sedilesh e shume opsione te tjera si: 12 Airbag,dopjo Clima.Radio cd+Mp3,mikrofon zeri q

  6.100 €
  Gjirokastër
  7 tetor 13:44
 • Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Contact us on the whatsapp and email below for more information:: Whatsapp number:- +1 2675278846 Email: [email protected]

  72.469 Lek
  Gjirokastër
  7 tetor 03:16
 • Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Unlocked Apple iphone 7 128gb

  Contact us on the whatsapp and email below for more information:: Whatsapp number:- +1 2675278846 Email: [email protected]

  500 €
  Gjirokastër
  7 tetor 02:26
 • golf.3 1.4 benzin

  golf.3 1.4 benzin

  Shitet gofl 3 1.4 benzin ekonomik,me te.gjitha sherbimet e bera,amortizator te ri,vaj e filtra te nderruara,dokumeta te rregullta,xhama elektrik,pasqyra elektrike,mp3 usb.

  700 €
  Gjirokastër
  7 tetor 00:34
 • Impjant muzike per lokal

  Impjant muzike per lokal

  4bokse koda nga 500wat njeri , amblifikatori 2000wat , dhe pulti lem

  600 €
  Gjirokastër
  6 tetor 23:16
 • ,,,,,,

  ,,,,,,

  Shes mercedes-benc me nafte kamio automatike ne gjendje te mire

  1.500 €
  Gjirokastër
  6 tetor 21:54
 • Antene WiFi per largesi te madhe deri 3-4 KM

  Antene WiFi per largesi te madhe deri 3-4 KM

  Shitet antene wifi per largesi te gjata. Antena funksionon ne nje hapesire me rreze rreth 3/4Km. Mund te lidhet me cdo lloj kompjuteri ose laptopi me fishin USB. Fishi USB ka nje gjatesi 10m (kabell)

  5.000 Lek
  Gjirokastër
  6 tetor 21:26
 • Apple iphone 7 Jet black

  Apple iphone 7 Jet black

  Apple iphone 7 Jet zi është krejt të re origjinale

  450 €
  Gjirokastër
  6 tetor 15:16
 • Shes 4disqe alumini për opel 15 130 mi leke

  Shes 4disqe alumini për opel 15 130 mi leke

  Shes 4 disqe alumini për opel 15 me katër dadiçek me gjithë goma disqet janë shum të mir

  13.000 Lek
  Gjirokastër
  6 tetor 06:34
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  5 tetor 21:37
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  5 tetor 21:37
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  5 tetor 21:37
 • Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Përshëndetje! Emri im është christina LOPEZ dhe unë kam një kapital që është shumë e rëndësishme, e cila është përdorur për të dhënë kredi për këdo që është serioze dhe të ndershëm, për bizneset dhe i

  3.000 €
  Gjirokastër
  5 tetor 20:54
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  5 tetor 20:47
 • Vw golf benzin gaz

  Vw golf benzin gaz

  Vw golf Makina nuk ka kondisioner.

  1.550 €
  Gjirokastër
  4 tetor 21:46
 • Kredi ofrojnë shpejtë enrtre të veçantë

  Kredi ofrojnë shpejtë enrtre të veçantë

  Përshëndetje! Emri im është christina lopez. Unë kam një kapital që është shumë e rëndësishme, e cila është përdorur për dhënien e huave për individët, ndërmarrjet dhe njerëzit e varfër, të cilët janë

  3.000 €
  Gjirokastër
  4 tetor 19:08
 • Oferta kredi

  Oferta kredi

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  4 tetor 10:54
 • Apple iPhone 6S Plus (Latest Model) - 16GB - Rose Gold (Unlocked)

  Apple iPhone 6S Plus (Latest Model) - 16GB - Rose Gold (Unlocked)

  Пожалуйста сообщение мы здесь, в электронной почте или Viber / WhatsApp для получения дополнительной информации! Обмен не интересует Контактный адрес электронной почты: - [email protected] Sk

  400 €
  Gjirokastër
  4 tetor 10:05
 • kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Përshëndetje të nderuar klient, nëse ju jeni në nevojë për një kredi urgjente, ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion mbi kompaninë tonë, e cila ofron kredi për të gjitha të rënda dhe të nder

  3.000 €
  Gjirokastër
  3 tetor 22:17
 • Të marrë hua në mes 1000€ për 8,000,000€

  Të marrë hua në mes 1000€ për 8,000,000€

  Përshëndetje! Emri im është christina lopez, unë kam një kapital që është shumë e rëndësishme, e cila është përdorur për të dhënë kredi për individë, për bizneset, për të varfrin dhe për të gjithë ata

  4.000 €
  Gjirokastër
  3 tetor 20:53
 • Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë të shpejtë në mes të veçantë

  Përshëndetje! Emri im është christina lopez, unë kam një kapital që është shumë e rëndësishme, e cila është përdorur për të dhënë kredi për individë, për bizneset, për të varfrin dhe për të gjithë ata

  3.000 €
  Gjirokastër
  3 tetor 20:16