Patundshmeri
Gjirokastër
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E -mail: sanchezaline24@gmail.com
  Garazh

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E -mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Vi

  Gjirokastër Dje, 00:20
  60.000.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 3 kate ,150m2 , ne Gjirokaster

  Shitet objekt 3 kate. Kati i 1 45 m2 , i perfunduar , i mobiluar. Kati i 2 50 m2 , i paperfunduar

  Gjirokastër 25 prill 14:12
  48.000 €
 • 11 foto
  Shtepi muze
  Shtepi / Vila

  Shtepi muze

  Shtepia eshte pjese e shtepise muze te Angonateve ne Gjirokaster. Eshte 200 m2,ka sallon 6 me 8 metr

  Gjirokastër 8 prill 16:02
  15.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 3+1
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 3+1

  Shitet apartament 3+1 ne lagjen Koder e Shtufit, Gjirokaster. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nj

  Gjirokastër 6 mars 17:12
  45.000 €
 • 0 foto
  OKAZION 50.000€ APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER
  Apartment / Banesa

  OKAZION 50.000€ APARTAMENT I MOBILUAR GJIROKASTER

  Shitet apartamenti 2+1 ne qender te lagjes 18 Shtatori me hipotek ..Per me shume informacione me kon

  Gjirokastër 4 mars 22:03
  50.000 €
 • 5 foto
  Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1

  Shitet hyrje e re super e mobiluar keti i dyt banim ne qender te qytetit pallati ka anshesor

  Gjirokastër 24 shkurt 14:02
  28.000 €
 • 4 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shes Apartment 3+1 me 2 tualete 4 ballkone kati i 6 me ashensor.ka 2 hyrje ne cdo kat 137m2.pallati

  Gjirokastër 22 shkurt 15:12
  350 €
 • 1 foto
  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë
  Garazh

  Ofron kredi serioze dhe të shpejtë në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëz

  Gjirokastër 21 shkurt 09:43
  500.000.000 €
 • 0 foto
  Shiten objekte ! Okazion
  Apartment / Banesa

  Shiten objekte ! Okazion

  Shitet nje hyrje 127 m2 . Ne katin e 6 te ketij pallati.hyrja esht nga krahu i rruges.Shiten edhe 1

  Gjirokastër 11 shkurt 11:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Selling Property / Shitet Shtepi,truall
  Shtepi / Vila

  Selling Property / Shitet Shtepi,truall

  Në zonën Palorto shitet shtëpi karakteristike gjirokastrike me truall 222 m2 ku 115 m2 është ndërtes

  Gjirokastër 1 shkurt 15:02
  40.000 €
 • 1 foto
  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar
  Shtepi / Vila

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar

  A ofrojmë hua për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm për ata që kanë nevojë për të. Mund

  Gjirokastër 27 dhjetor 13:24
  200 €
 • 0 foto
  Objekt ne shitje
  Shtepi / Vila

  Objekt ne shitje

  Objekt ne ndertim me siperfaqe 300m2 ne total me siperfaqe ndertimi 125m2 ka nje kat te ndertuar me

  Gjirokastër 26 dhjetor 18:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TË SHPEJTË TË KREDISË
  Dhoma

  TË SHPEJTË TË KREDISË

  TË SHPEJTË TË KREDISË Nevojë për një kredi emergjente ka një normë prej 2% për projektet e tyre

  Gjirokastër 19 dhjetor 12:59
  10.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Shtepi / Vila

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  kredi ofrojnë mes individuale serioze ofron për të ofruar ndihmë financiare për të gjithë nje

  Gjirokastër 18 dhjetor 13:42
  1.000 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Dhoma

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po k

  Gjirokastër 11 dhjetor 23:53
  300 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Garazh

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Duke vepruar si një ofrues i biznesit për disa banka, investitorë dhe financa në mbarë botën ne po k

  Gjirokastër 11 dhjetor 23:51
  600 €
 • 0 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepi per arsye emigrimi Hyrje 3+2 me 3 ballkone,mbi Universitetin Eqerem Cabej me pamje nga k

  Gjirokastër 6 nëntor 19:02
  80.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 katshe

  Shtepija eshte 2 katshe. Kati i par i rregulluar mundesi biznesi buz rruges. Kati i 2 i rregulluar

  Gjirokastër 20 tetor 19:02
  100.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Shitje

  Shtepia esht me hipotek 125 m2 esht nderesa me projekt per 4 kate Lagja Gerhot

  Gjirokastër 12 tetor 09:12
  30.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 Gjirokaster
  Shtepi / Vila

  Apartament 2+1 Gjirokaster

  shitet: Apartament ne Gjirokaster, lagjia " 18 shtatori" 2+1 (dy tualete) ballkon me pamje nga kalaj

  Gjirokastër 22 gusht 23:02
  42.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Kati i pare i nje pallati te Kodra e Shtufit. Shtepia eshte me hyrje me vete,eshte me hapesire te ja

  Gjirokastër 16 gusht 18:12
  45.000 €