• Laptop HP HDX Premium series 16

  Laptop HP HDX Premium series 16

  laptop hp ne gjendje shum te mir 4 gb ram 500 gb hdd cd me blu ray procesori intel core 2 duo 2.8 ghz me windows 10 me updaten e fundit shoqerohet me karikus cant mouse me wifi + tapetin

  400 €
  Gjirokastër
  2 tetor 14:26
 • mitsubish

  mitsubish

  Eshte ne gjendje shume te mire. E kam blere ne dyqan ne amerike me zero km. I jane bere te gjitha sherbimet. E shes per arsye se eshte me dy porta. Cmimi i diskutushem.

  10.000 €
  Gjirokastër
  1 tetor 15:36
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare. Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  1 tetor 15:19
 • Monedh

  Monedh

  Monedh e vjeter

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  1 tetor 11:28
 • Mercedes E class

  Mercedes E class

  Mercedes E class 270 cdi

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  30 shtator 20:38
 • Samsung galaxy s7 edge

  Samsung galaxy s7 edge

  Galaxy s7 edge si i ri me kuti me gjith aksesoret ...

  70.000 Lek
  Gjirokastër
  30 shtator 17:26
 • Iphone 5, cmimi 210 Euro

  Iphone 5, cmimi 210 Euro

  Celulari eshte ne gjendje te mir, pa asnje gervishtje ne ekran.

  210 €
  Gjirokastër
  30 shtator 03:16
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 20:48
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 20:48
 • Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million

  Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire rivendosur? Unë jam një individ me partn

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 20:48
 • Ju duhet kredi për të zgjidhur problemin tuaj?

  Ju duhet kredi për të zgjidhur problemin tuaj?

  Ju jeni një individ ose një biznes të vogël dhe keni nevojë për të marrë hua para pa shumë përpjekje ose procedure për të përballuar me problemet tuaja apo për të zgjeruar biznesin tuaj? Unë jam një i

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 20:45
 • Ju duhet kredi për të zgjidhur problemin tuaj?

  Ju duhet kredi për të zgjidhur problemin tuaj?

  Ju jeni një individ ose një biznes të vogël dhe keni nevojë për të marrë hua para pa shumë përpjekje ose procedure për të përballuar me problemet tuaja apo për të zgjeruar biznesin tuaj? Unë jam një i

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 20:45
 • Oferta kredi

  Oferta kredi

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 19:55
 • oferta kredi

  oferta kredi

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 19:55
 • oferta kredi

  oferta kredi

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 19:54
 • oferta kredi

  oferta kredi

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 19:54
 • peugeot

  peugeot

  shes peugeot 206 makina esht ne super gjendje sapo ka ardhur nga italia ... makina eshte 1.1 benzin me letra te paguara deri ne korrik 2017 makinen dua ta shes urgjent per arsye emigrimi per me shum i

  1.600 €
  Gjirokastër
  29 shtator 17:44
 • Prosperitetin e shqipërisë

  Prosperitetin e shqipërisë

  Z. dhe znj, ju keni probleme financiare dhe t'ju kërkuar fonde për të zgjidhur problemet tuaja, apo për të menaxhuar biznesin tuaj? Ne jemi zgjidhja për problemet tuaja. Ne jemi të siguruar kredi për

  1.000 €
  Gjirokastër
  29 shtator 13:47
 • Brand New Original Apple iPhone 6S

  Brand New Original Apple iPhone 6S

  CONTACT FOR MORE DETAILS... FOR SALE BRAND NEW MOBILE PHONES , LAPTOPS CAMERAS ETC.

  350 €
  Gjirokastër
  29 shtator 02:16
 • Play station 4 Black

  Play station 4 Black

  Promo Offer Blej 2 merrni 1 Markë pa pagesë New Original   Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: të tilla si të reja iPhone, iPad,  MacBook, Samsung, Digital Cameras, origjinale Appl

  300 €
  Gjirokastër
  28 shtator 20:26
 • Disqe per mercedez benz

  Disqe per mercedez benz

  Shes nje pale Disqe te markes Mercedez Benz orgjinal nr 16 inox disqet jan pothuaj si te rinje nuke kane ase nje gervishtje ase goditje jepen me prove .

  200 Lek
  Gjirokastër
  28 shtator 19:35
 • Fener per pik lot

  Fener per pik lot

  Shes nje pale fenere orgjinal Mercedez Benz jane per piklot jane orgjinale

  140 Lek
  Gjirokastër
  28 shtator 18:54
 • OFERTA KREDI

  OFERTA KREDI

  Ju duhet kredi për të zgjidhur problemin tuaj? Ju jeni një individ ose një biznes të vogël dhe keni nevojë për të marrë hua para pa shumë përpjekje ose procedure për të përballuar me problemet tuaja a

  1.000 €
  Gjirokastër
  28 shtator 17:55
 • Harrojnë shqetësimet tuaja!!!

  Harrojnë shqetësimet tuaja!!!

  Ju jeni në kërkim të fondeve për nxitjen e biznesit tuaj, Një projekti, ose për arsye të tjera. Ne ofrojmë kredi Nga € 1000 € 1,000.000 me një normë prej 2 % në rajon si një tërësi, si në vijim : * Fi

  1.000 €
  Gjirokastër
  28 shtator 17:54
 • OFERTA KREDI

  OFERTA KREDI

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  28 shtator 17:35
 • Financave të grupit

  Financave të grupit

  Biznes serioz: Kredi ndërkombëtare Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për t

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  28 shtator 17:12
 • Virtual Reality Glasses

  Virtual Reality Glasses

  Virtual Reality Glasses: "Syze 3D per telefona 3.5 - 6" inch mund te shikosh filma, luan lojra video 360. Super argetuese. Te rreja ne kuti.Cimi i dskutueshem.

  25 €
  Gjirokastër
  28 shtator 12:16
 • Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë, pa n

  Kredi ofrojnë të shpejtë ndërmjet të veçantë, pa n

  Unë të jap kredi nga 1000€ 8 000 000€ për këdo që është serioze dhe të ndershëm. Tim norma e interesit është 1.5% . nëse e mia të ofrojë interesave ju dhe se ju jeni një burrë apo një grua në besim të

  3.000 €
  Gjirokastër
  28 shtator 11:53
 • Shes makine tipi KIA Picanto viti 2005.

  Shes makine tipi KIA Picanto viti 2005.

  Shes makinen tipi KIA viti 2005.Makina eshte ne gjendje teper te mire me te gjitha sherbimet sapo te kryera.Makina eshte me kamio automatike dhe me sensor parkimi, fuqia mororike 1.1 benzine. NR tel 0

  3.200 €
  Gjirokastër
  28 shtator 10:34
 • Oferta Kredi

  Oferta Kredi

  Z. dhe znj, Ju jeni një individ dhe keni nevojë për një kredi për të zgjidhur problemet tuaja financiare? Ju jeni një biznes lider dhe ju jeni në kërkim të fondeve për të menaxhuar biznesin tuaj? Ne j

  1.000 €
  Gjirokastër
  28 shtator 09:54
 • oferta kredi

  oferta kredi

  Huazimi mes € 1,000 dhe € 2.5 million Ju jeni një individ apo një kompani dhe keni nevojë për të marrë hua para për të drejtuar biznesin tuaj, ose për të zgjidhur borxhet tuaja dhe kështu repartire ri

  1.000 €
  Gjirokastër
  27 shtator 20:56
 • Oferta kredi

  Oferta kredi

  Ju duhet kredi për të zgjidhur problemin tuaj? Ju jeni një individ ose një biznes të vogël dhe keni nevojë për të marrë hua para pa shumë përpjekje ose procedure për të përballuar me problemet tuaja a

  1.000 €
  Gjirokastër
  27 shtator 20:56
 • Oferta kredi

  Oferta kredi

  Z. dhe znj, Ju jeni një individ dhe keni nevojë për një kredi për të zgjidhur problemet tuaja financiare? Ju jeni një biznes lider dhe ju jeni në kërkim të fondeve për të menaxhuar biznesin tuaj? Ne j

  1.000 €
  Gjirokastër
  27 shtator 20:36
 • cadillac SRX

  cadillac SRX

  Shitet ne gjendje te shkelqyer Cadillac SRX . . viti 2005 ... 3,6 benzin.. makina eshte ne super gjendje ashtu nga jashte edhe nga brenda.. fullll extra me baxha elektrik me sedilje meshini te verdha

  11.000 €
  Gjirokastër
  27 shtator 14:35
 • Mercedes E280 -08

  Mercedes E280 -08

  Makina eshte ne gjendje perfekte.avangarde sport line. Sensor shiu sensor gomash sensor parkimi para mbrapa origjinale me dy ekrane komandimi per klimen bishti dhe perdet origjinale te mercedesit ksen

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  23 shtator 18:35
 • Mercedes cl 500 look amg

  Mercedes cl 500 look amg

  Shitet Mercedes cl 500 look amg dhe sallon designo qe eshte i vecant nga te tjerat 25 000 euro i disk ose nderrohet

  25.000 €
  Gjirokastër
  23 shtator 16:46
 • Mercedes 320 benzin-gaz ose nderrohet

  Mercedes 320 benzin-gaz ose nderrohet

  Makina eshte ne gjendje te mire .abs esp clima pilot automatic letra te prera .shume ekonomike ne gjendje perfekte te githa sherbimet ê sapo bera

  5.000 €
  Gjirokastër
  23 shtator 12:35
 • LANCIA Y 1.2benzin,viti 2003,klima,targa italiane

  LANCIA Y 1.2benzin,viti 2003,klima,targa italiane

  Shes lancia y.viti 2003.me klima.sallon te paster.motorri shkelqyer.klm 130mije.eshte me targa dhe letra italiane.nuk e kam ne emer tim dhe nuk jam interesuar fare per dogan por mund ti behet.500euro

  500 €
  Gjirokastër
  22 shtator 22:37
 • Shitje

  Shitje

  Të gjitha shërbimet jan kryer tek përfaqësia.motori2.0Tdi,sedile me ftohje,lëkurë alkadar,me telefon,më ekran të madh,me taksat dhe siguracion për një vit,pilot automatik,dhe xhung për terheqie sensit

  6.000 €
  Gjirokastër
  22 shtator 19:34
 • ne gjendje te mire

  ne gjendje te mire

  me marmide Remus, drite Xenon, me sherbime te bera. goma e passhme e perstateshme edhe per zona rurale dhe zona urbane. eshte xt600cc

  1.000 €
  Gjirokastër
  22 shtator 11:34
 • Shitet per pjes kembimi!

  Shitet per pjes kembimi!

  Shes mercedez s 320 per pjese kembimi. Ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike me sallon meshini kamjo automatike me baxha etje. Çmimi i diskutushem!

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  21 shtator 21:34
 • Kredisë seriozisht në mes të veçantë

  Kredisë seriozisht në mes të veçantë

  Nevojë për një kredi? Ne kemi vënë në dispozicionin tuaj një kredi në kushte shumë të thjeshta. Ne gjithashtu të bëjë investime dhe kredi në mes të veçantë e të gjitha llojeve të gatshëm të pasurive t

  1.000 €
  Gjirokastër
  21 shtator 21:07
 • financimi

  financimi

  Ky mesazh është për individët, të varfërit, dhe të gjithë ata në nevojë për një kredi të veçantë për akuzat e tyre të ndryshme (gati me qira, borxhet, duke blerë makinë, apartament me qira, Investimet

  10.000 €
  Gjirokastër
  21 shtator 16:53
 • Shes makine

  Shes makine

  Mitsubish pajero sport,2003,2.5 nafte,ngjyre blu.cmimi i diskutueshem

  4.400 €
  Gjirokastër
  21 shtator 00:34
 • Mercedes E220 dizel -03

  Mercedes E220 dizel -03

  shes E klas 220 maual 6 marsha makina esht ne gjendje shum te mire si nga ana motorrike dhe nga ana xhenerike ja kam prere raksat esht e gacme per cdo lloj prove.

  5.300 €
  Gjirokastër
  20 shtator 14:44
 • Playstation 3 super slim 500/gb

  Playstation 3 super slim 500/gb

  Playstation 3 super slim 500/gb me disa lojra te instaluara dy leva orgjinale me te gjith aksesoret ne gjendje perfekte me wi-fi

  150 €
  Gjirokastër
  20 shtator 14:16
 • Mitsubishi l200

  Mitsubishi l200

  Shes Mitsubishi L200 ne gjendje shume te mire mekanike dhe vizuale.Makina shitet per arsye emigrimi nuk ka asnje problem.

  10.000 €
  Gjirokastër
  20 shtator 11:34
 • shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike e gtshme per cdo lloj prove makina ndrrohet me nj makin m te lart se golfi per n fshat per m sh inf

  2.400 €
  Gjirokastër
  19 shtator 21:57
 • Mercedes E clas 270 Avantgarde

  Mercedes E clas 270 Avantgarde

  shitet E klas Avantgarde,270 naft,me dokumenta der ne fund te vitit,drita xenon,larese feneresh,shum i mbajtur 3200€ i diskutushem

  3.200 €
  Gjirokastër
  19 shtator 08:34
 • Ford Focus -04

  Ford Focus -04

  Shes ford focus 1.8 tdci ne gjendi te mire motorrike dhe xhenerike

  2.000 €
  Gjirokastër
  18 shtator 23:34