• Golf 5 1.4 benzin 2007

  Golf 5 1.4 benzin 2007

  Makina Eshte ne gjendje shum te mir

  3.500 €
  Gjirokastër
  3 korrik 11:54
 • Sprinter 416

  Sprinter 416

  Sprinter 416.21 vende .kondisjoner .dokumenta t regullta .bagazh t bollshem .ne gjendje shum t mir .cmimi 22 miljon i diskutushem

  2.200.000 Lek
  Gjirokastër
  3 korrik 09:54
 • Dhi Vendi

  Dhi Vendi

  Shiten dhi vendi...140 krere

  70.000 Lek
  Gjirokastër
  2 korrik 19:53
 • Kompiuter per lojra ose montazh

  Kompiuter per lojra ose montazh

  intel core i7 4930k 6 core 12 threads +ram 16 ddr3 1600 mhz volcan team + motherboard asus p9x79+kasa cooler master enforcer+mouse bloody tl80 terminator+netac genesys keyboard+hp 22 inch monitor hd +

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  2 korrik 08:16
 • Shitet Toyota Rav4 2.0 benzine super gjendie 2003

  Shitet Toyota Rav4 2.0 benzine super gjendie 2003

  Shitet toyota rav 4 ne gjendje shume te mire nga ana motorrike dhe xhenerike me 4 goma te reja t vena para 4 muajsh viti 2003 dokumenta te paguara ..makina eshte 2.0 benzine..xhama te zinj origjinal s

  8.000.000 Lek
  Gjirokastër
  30 qershor 20:34
 • Audi quatro v8

  Audi quatro v8

  Audi a8 full extra.me goma te reja te 2017.me dokumenta te regullta dhe gjiyhe taksat e paguara.makine luks.

  15.000 €
  Gjirokastër
  29 qershor 19:44
 • HYUNDAI SANTA FE BENZINE GAZ

  HYUNDAI SANTA FE BENZINE GAZ

  2400cc BENZINE GAZ TEPER EKONOMIKE NE GJENDJE TE MIRE SHERBIMET TE KRYERA NE KOHE SE FUNDMI I ESHTE NDERUAR SET FREKSIONI + VOLANT. BOJA ESHTE E DEMTUAR NE KOFANO DHE TE PORTA E BAGAZHIT SI DUKET NE F

  3.350 €
  Gjirokastër
  29 qershor 10:34
 • Mercedes

  Mercedes

  mercedes 203 motor 220 evo dok e paguara cmimi i diskutueshem

  4.800 €
  Gjirokastër
  28 qershor 23:34
 • VW Polo benzin+gaz

  VW Polo benzin+gaz

  Okazioon shes wolsvagen polo vit prodhimi dhjetor 2004 1.4 Bezin Gaz me impjand fabrike nga italia dixhital i shenuar ne lej qarkullimi .motorr euro 4 me parafilter 0% ndotje ambjenti ne kualidim kal

  3.300 €
  Gjirokastër
  28 qershor 18:35
 • Apple iMac 27 Retina 5K i7 WhatsApp: +447452264959

  Apple iMac 27 Retina 5K i7 WhatsApp: +447452264959

  Apple iMac 27 Retina 5K i7 WhatsApp: +447452264959 Për shitje krejt të re origjinal të vulosur në produkt kuti. Ne jemi te specializuar në të gjitha produktet elektronike, p.sh. Phones / Laptop / Kam

  400 €
  Gjirokastër
  27 qershor 20:16
 • Seat Ibiza 1.4 look cupra

  Seat Ibiza 1.4 look cupra

  Seat Ibiza 1.4 benzin look cupra chip tuning . Makina eshte ne gjendje te mir motorike si dhe xhenerike makina eshte mese shumti sport amortizator sport madcars me katalizator origjinal ne gjendje te

  1.900 €
  Gjirokastër
  27 qershor 14:44
 • Nissan X-Trail 2000 cc Gaz-Benzine

  Nissan X-Trail 2000 cc Gaz-Benzine

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet te kryera e ardhur nga Greqia. Full extra Sallon lekure. Air Condition. Xhamat lelektrike. Faleminderit

  4.500 €
  Gjirokastër
  22 qershor 18:55
 • Karte Grafike per lojra montazh full hd +4k hdr

  Karte Grafike per lojra montazh full hd +4k hdr

  gigabyte windforce gtx970 4 giga full hd 4k +hdr loz cdo loje ne full hd 4k .... per montazh ose per pune te tjera

  250 Lek
  Gjirokastër
  18 qershor 21:21
 • Bllok ushqimi per kompiuter 500 watt corsair

  Bllok ushqimi per kompiuter 500 watt corsair

  Bllok ushqimi per kompiuter 500 watt corsair semi modular ne gjendje perfekte asnje difekt

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  18 qershor 21:17
 • Ftohes per cpu <cpu cooler >

  Ftohes per cpu <cpu cooler >

  v8gts cooler master .

  70 Lek
  Gjirokastër
  18 qershor 21:17
 • Mercedes-Benz 220 dizel -02

  Mercedes-Benz 220 dizel -02

  Sprinter 211 viti 2002 dok e paguara

  5.100 €
  Gjirokastër
  18 qershor 17:47
 • Mercedes ML270 dizel

  Mercedes ML270 dizel

  Mercedes Ml 270 disel viti 2003 prodhim amerikan full extra sedilje lekur me ngrohje sensor + kamera parkimi navigator etj. cmimi 5500 euro.

  5.500 €
  Gjirokastër
  18 qershor 17:47
 • Peugeot 206 1.4 benzin super gjendie me klima

  Peugeot 206 1.4 benzin super gjendie me klima

  Shes peugeot 206 super gjendja dhe mjaft ekonomike 1.4 benzin viti dhejtor 2000 ngjre gri Shume i shpejte me goma t reja vaj filtra t gjitha te nderruara ...me pak fjale eshte super me klima..nuk ka n

  1.600 €
  Gjirokastër
  18 qershor 07:51
 • MERCEDES BENC E300

  MERCEDES BENC E300

  SHITET BENC E 300 VITI 1999 FULL EKSTRA MAKINA ESHTE NE NGJENDJE TE MIRE DUKUMENTA TE PAGUARA PER NJE VITE CMIMI 2000 EURO I DISKUTUESHEM

  2.000 €
  Gjirokastër
  17 qershor 18:34
 • Opel Corsa 1.2 benzin + gaz

  Opel Corsa 1.2 benzin + gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mir .me gaz lovato

  1.900 €
  Gjirokastër
  16 qershor 13:45
 • Nissan Tiida 2008

  Nissan Tiida 2008

  Shitet Nissan Tiida 1.6 cc me benzin ,viti prodhimit 2008 e blere me 0 km tani ka vetem 77000km. E perdorur ne Greqi dhe vetem nga nje pronar, makina esht shum e mbajtur. Cmimi i diskutueshem.

  5.000 €
  Gjirokastër
  16 qershor 12:56
 • VW Golf benzin+gaz

  VW Golf benzin+gaz

  makina esht shum e mbajtur me te gjitha sherbimet te bera me dokumenta te regullta 200 benzin gaz

  1.200 €
  Gjirokastër
  16 qershor 12:56
 • Mitsubishi l200 20016 20017

  Mitsubishi l200 20016 20017

  makina eshte ne gjendje shume te mire me te tera serviset gomat te rreja shitet per shkak kurebeti ..

  7.500 €
  Gjirokastër
  16 qershor 12:34
 • Mercedes Benc CLK230 kompressor benzin gaz

  Mercedes Benc CLK230 kompressor benzin gaz

  Shitet mercedes clk 230 kompressor benzin gaz automatik viti 2001 ka impjant nga me te miret marke BRC..ne gjendje shume te mire motorike xhenerike disqe 18 ince sallon lekure tv dvd cmimi 3200 euro i

  3.200 €
  Gjirokastër
  13 qershor 05:35
 • Land Rover Freelander Td4

  Land Rover Freelander Td4

  Shitet Land Rover Td4.Ne gjendje shume te mire teknike me letra te paguar deri ne Dhjetor te 2017.

  6.300 €
  Gjirokastër
  11 qershor 21:55
 • MEGA INVESTMENT

  MEGA INVESTMENT

  MEGA INVESTMENT Përshëndetje Organizata jonë është e bazuar në investime të gjithë kosto-efektive projektet, dhe ne gjithashtu ofrojmë kredi për nevoja personale me një interes prej 2%. Ata gjithash

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  11 qershor 21:43
 • Okazion shitet daewoo matizit 800 benzin+gaz

  Okazion shitet daewoo matizit 800 benzin+gaz

  Shitet daewoo matiz viti 03 benzin+gaz tre pistona motor 800 e fabrikuar nga jasht esht me dogan te paguar makina ka keto te dhena benzin +gaz te montuar jasht shtetit goma te reja 100perqind.kondicio

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  11 qershor 16:45
 • shitet peguot 306 benzin/gaz

  shitet peguot 306 benzin/gaz

  Shitet peguot 306 e 1994 1.8 benzin/gaz me 4 porta, letra dhe siguracion deri ne dhjetor 2017. Makina eshte ne gjendje motorike te mire kurse nga ana estetike nuk eshte shum e paster. çmimi i diskutue

  900 €
  Gjirokastër
  11 qershor 14:34
 • Shitet Ferme Blegtorale

  Shitet Ferme Blegtorale

  Shitet ferme Blegtorale e kompletuar me ambjente bashkekohore me teknologji te re

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  11 qershor 11:53
 • Disqe per mercedez benz

  Disqe per mercedez benz

  Shes nje pale Disqe te markes Mercedez Benz orgjinal nr 16 inox disqet jan pothuaj si te rinje nuke kane ase nje gervishtje ase goditje jepen me prove .

  150 Lek
  Gjirokastër
  10 qershor 19:54
 • Okazion Mercedes C270

  Okazion Mercedes C270

  Okazion c class viti 2003 motor 270 c disponon dokumenta deri ne dhjetor sensor ekran sallon rob serdile me buton i jan ber sherdime mund ta kontrolloni te mekaniku eshte ne gjendje shum te mir makina

  2.700 €
  Gjirokastër
  2 qershor 09:47
 • Mercedes CLK200 kabriolet 200 benzin

  Mercedes CLK200 kabriolet 200 benzin

  Shitet CLK 200 benzine, viti i prodhimit 2000. Motor i thjeshte (jo kompresor). Makina eshte ne gjendje shume te mire. Shitet 2430 euro (dogana perfshihet ne kete cmim). Cmimi i padiskutueshem.

  2.430 €
  Gjirokastër
  1 qershor 12:40
 • SHITET Toyota Rav4

  SHITET Toyota Rav4

  Toyota Rav-4 EXECUTIVE FULL EXTRA 4x4 - Motorr: 2.2 Diesel D-Cat Version ekonomi. Viti-2007 me sistem pastrim filtri partikular- KM:148.000 origjinale Kambio :Manuale 6+R - Ftohja : Klima Tronic 2 zon

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  30 maj 20:55
 • Mercedes A160 benzin

  Mercedes A160 benzin

  A clas viti 99 1.6 benzin kamio manuale dekumenta te regullta...disponon kondicjoner 2 airbag tavan me hapje shum e paster..cmimi 1500euro

  1.500 €
  Gjirokastër
  30 maj 09:45
 • VW Polo benzin

  VW Polo benzin

  Shitet VW polo viti 2006 super gjendje me 120.000 kilometra ...me goma t reja t gjitha sherbimet e bera..shume e paster asnje gervishtje si nga brenda dhe nga jashte..dokumenta te sapo prera Mund te n

  3.200 €
  Gjirokastër
  29 maj 17:55
 • Mercedes clk 200 benzin+gaz

  Mercedes clk 200 benzin+gaz

  Shitet Mercedes CLK 200 compressor Makina eshte ne gjendje shume te mire Motorrike dhe xhenerike me sherbimi te bera ne kohen e duhur. Makina eshte me impjant gazi te markes Landi Renzo dhe te shkrua

  3.200 €
  Gjirokastër
  29 maj 11:39
 • Ford fiesta 1.4 nafte

  Ford fiesta 1.4 nafte

  Ford fiesta 1.4 naftë shumë ekonomike e vitit tetor 2003 në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike më letra deri në prill 2018 çmim i diskutueshëm.

  2.800 €
  Gjirokastër
  28 maj 21:46
 • Kelysh pitbulli te shartuar me dogo argentino

  Kelysh pitbulli te shartuar me dogo argentino

  Kelyshat jane te nje rrace te paster .Jane dy javesh dhe jan 7 cope ku 4 jane meshku dhe 3 jane femra.Cmimi mund te diskutohet dhe ka mundesi nderrimi.

  350 €
  Gjirokastër
  28 maj 16:29
 • Gaming Pc Skylake

  Gaming Pc Skylake

  Pershendetje shes gaming pc i asembluar nga vet un para 6 muajsh , e shes per arsye sepse nuk e perdor Cpu : i 3 6100 Skylake / Ne Kutine e vet bashk me Ftohes / Ka akoma 2.5 Vjet garanci ne e-shop.

  700 €
  Gjirokastër
  28 maj 16:17
 • Kal 6 vjet

  Kal 6 vjet

  shes kalin 6vjec i mesuar .kali esht trup madh dhe shum i shpejt

  1.000.000 Lek
  Gjirokastër
  28 maj 12:54
 • Motor Yamaha 250cc

  Motor Yamaha 250cc

  Shitet motor Yamaha 250cc viti i prodhimit 2003

  300 €
  Gjirokastër
  27 maj 21:55
 • OKAZION ALFA ROMEO

  OKAZION ALFA ROMEO

  Shitet alfa romeo shume ekonomike me te gjitha sherbimet e sapo bera ..siguracion taksa deri ne mars 2018..motor 1.9 naft me turbo, sallon meshin/kamosh me porosi,drita xenon,disqe sportive 17 ,parako

  2.000 €
  Gjirokastër
  26 maj 17:54
 • Origjinal Microsoft Surface Pro 4

  Origjinal Microsoft Surface Pro 4

  Origjinal Microsoft Surface Pro, 4 Tableta me tastierë dhe stilolaps, duke punuar të përkryer me të gjitha pajisje të plotë, vjen me 24 muaj garanci universale dhe të politikave të kthimit të 90 ditë.

  800 €
  Gjirokastër
  26 maj 04:16
 • mercedes clk gas

  mercedes clk gas

  shitet clk benzin gaz ne gjendje perfekte me goma 95 % m sherbime te sapo bera gazi 6 muaj i vendosur super ekonomike dhe komode shitet 3500

  3.000 €
  Gjirokastër
  25 maj 23:46
 • Shitet Xhip Mitsubishi L200 Worrior

  Shitet Xhip Mitsubishi L200 Worrior

  Shitet Xhip Mitsubishi L200 Worrior Prerja me e bukur e mitsubishit L200 ne gjendje shume te mire dokumenta deri ne prill 2018 . Komplet me veshje meshini te zi original mitsubishi...xhama te z

  6.000 €
  Gjirokastër
  24 maj 16:45
 • Vw golf mk3 benzin gaz

  Vw golf mk3 benzin gaz

  E mirmbajtur me letra e theksoj pa kondisioner shitet per arsye preference shkarkimi i gazrave shum optimal sepse i kam vendos katalit te golfit 4 me 100 000 km para 5 ditesh i jan bere sherbime rrip

  1.400 €
  Gjirokastër
  24 maj 10:56
 • shitet 4x4

  shitet 4x4

  makina eshte ekonomike dhe shitet per arsye emigrimi.ju mirpresim.cemimi 2700e i diskutheshem.

  2.700 €
  Gjirokastër
  22 maj 01:35
 • monedha antke

  monedha antke

  shiten dy monedha antike njera turke dhe tjetra argjend e kohes se aleksandrit.te dyja bashke 250 euro

  250 €
  Gjirokastër
  21 maj 22:28
 • Nissan Navara

  Nissan Navara

  Vitii prodhimit 2003 2.5 NAFTE Ne gjendje te mire

  6.800 €
  Gjirokastër
  20 maj 14:39
 • Mulli

  Mulli

  Shitet nje mulli 18 kw dhe nje depozit 2 ton qe sherben per te trazuar misrin grurin elbin etj perdorej per nje konmpleks dersh blun 1 ton ne or shitet per arsy mose perdorimi eshte bler ne greqi

  4.000 Lek
  Gjirokastër
  19 maj 22:54