Vetura
Gjirokastër

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Gjirokastër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Okazion Golf 4
  Vetura

  Okazion Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 naft ngyr blu fundi i ketij modeli 2001 super gjendje goma te sapo vena vajra filt

  Gjirokastër Sot, 13:21
  2.750 €
 • 4 foto
  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002
  Vetura

  Okazion Shitet Volkswagen Lupo viti 2002

  Shitet Volkswagen Lupo viti 2002 automatike 1.4 benzin. Makina ka 94000 km te sajat. Makina eshte ne

  Gjirokastër Sot, 08:22
  2.000 €
 • 4 foto
  Cady life tdi
  Vetura

  Cady life tdi

  Shitet kady.1.9 Tdi.makina eshte full option!Me dokumenta te paguara der ne maj 2018.ka hyre ne maj

  Gjirokastër Dje, 21:05
  8.300 €
 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër 9 dhjetor 20:56
  2.400 €
 • 0 foto
  Shitet golf IV
  Vetura

  Shitet golf IV

  Shitet golf 4. 1.4 benzin gas 16 valvula gjendje shum te mir sherbimet te gjitha te bera ska nevo

  Gjirokastër 8 dhjetor 12:15
  2.800 €
 • 5 foto
  Golf 4 benzine 1.6
  Vetura

  Golf 4 benzine 1.6

  Golf 4 benzine 1.6 kubik, me 108.000 km. Dokumenta te paguara deri ne prill 2020

  Gjirokastër 30 shtator 20:47
  1.800 €
 • 8 foto
  G4
  Vetura

  G4

  Shitet golf 4 1.4 benzin-gaz super super ekonomik... Letra per 1 vit.. te gjitha sherbimet e bera sk

  Gjirokastër 29 shtator 12:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Golf 3 Benzin - Gaz
  Vetura

  VW Golf 3 Benzin - Gaz

  Shitet Golf 3 Motor 1.4 Benzin- Gaz Ne gjendje te mire motorike e xhenerike dhe teper ekonomike , do

  Gjirokastër 26 shtator 18:41
  1.000 €
 • 3 foto
  Golf 5, viti 2005, 2.0 Nafte, Automat
  Vetura

  Golf 5, viti 2005, 2.0 Nafte, Automat

  Gjendje pune e shkelqyer! Dokumenta te paguara deri me qershor 2020 Shitet per arsye emigrimi! Cmimi

  Gjirokastër 23 shtator 17:36
  4.000 €
 • 3 foto
  Golf 5, nafte, automat, 2005
  Vetura

  Golf 5, nafte, automat, 2005

  Golf 5, 2005, nafte, automat+marsha ( robotik) Gjendje e shkelqyer. Dokumentat te paguara deri ne q

  Gjirokastër 22 shtator 23:44
  4.000 €
 • 3 foto
  GOLF 5+
  Vetura

  GOLF 5+

  Mjeti ne gjendje shume te mire.

  Gjirokastër 11 shtator 12:47
  4.200 €
 • 5 foto
  Voklswagen passat 1.8
  Vetura

  Voklswagen passat 1.8

  Shitet passat 1.8 benzin gaz motor i thjesht shum ekonomik.Me sherbime te bera ne koh.Dritat full le

  Gjirokastër 8 shtator 21:19
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Polo 650€
  Vetura

  Shitet Polo 650€

  Shitet Polo ne gjendje shume te mir motorike dhe generike.vaj filtra te ndruar.me dokumenta deri n 2

  Gjirokastër 7 shtator 19:47
  85.000 Lek
 • 2 foto
  golf 3 GT BENZIN+GAZ
  Vetura

  golf 3 GT BENZIN+GAZ

  shitet golf 3 GT ne gjendje te mir xhenerike dhe motorike, cmimi i diskutueshe.

  Gjirokastër 31 gusht 17:01
  800 €
 • 7 foto
  Wolsvagen passat 1.9 tdi
  Vetura

  Wolsvagen passat 1.9 tdi

  VW Volsvagen passat 1.9 tdi (di) e kuqe me 6 marsha makina eshte ne gjendje te mir nga ana motorike

  Gjirokastër 26 korrik 12:49
  2.800 €
 • 3 foto
  Ka dhe impjant muzike
  Vetura

  Ka dhe impjant muzike

  Shitet per arsye se m duhet m e madhe

  Gjirokastër 21 korrik 21:33
  1.000 €
 • 0 foto
  Golf4 1.6 benzine. 108.000 km
  Vetura

  Golf4 1.6 benzine. 108.000 km

  Golf 4 benzine 1.6 kubik, me 108000 km. Dokumenta te paguara deri ne prill 2020

  Gjirokastër 12 korrik 09:06
  1.800 €
 • 2 foto
  Golf 5 Naftë
  Vetura

  Golf 5 Naftë

  Golf 5 ne gjendje shum te mir dokumenta shqiptare .☺️☺️

  Gjirokastër 11 korrik 23:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Polo 1000 benzine
  Vetura

  Polo 1000 benzine

  Makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerike shitet per arsye mos perdorimi

  Gjirokastër 4 korrik 17:44
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet polo 1.0 benzine okazion
  Vetura

  Shitet polo 1.0 benzine okazion

  Shitet polo 1.0 benzin e vitit 2000 me ge gjitha sherbimet e bera.shum ekonomike e pershtatshme dhe

  Gjirokastër 29 qershor 16:36
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet golf 4 gaz benzine
  Vetura

  Shitet golf 4 gaz benzine

  Shitet golf4 1.4 gaz benzine ne gjendje shum te mir.

  Gjirokastër 25 qershor 13:23
  2.300 €
 • 5 foto
  Polo 1000. Benzine.
  Vetura

  Polo 1000. Benzine.

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ... e pastert nga brenda dhe nga jashte ne gjendje shume te

  Gjirokastër 22 qershor 15:51
  1.400 €
 • 7 foto
  Volkswagen Caddy Life 1.9 Diesel
  Vetura

  Volkswagen Caddy Life 1.9 Diesel

  SHITET VOLKSWAGEN CADDY LIFE 1.9 DIESEL-MANUAL-4+1 VENDE...CONDICIONER...XHAMA TE ERRET ORIGJINALE..

  Gjirokastër 12 qershor 20:40
  4.700 €
 • 10 foto
  G4
  Vetura

  G4

  Shitet golf 4 1.4 benzin -gaz super super ekonomik .. Letra per 1 vit , te gjitha sherbimet e bera s

  Gjirokastër 26 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volswagen passat 1.9 Tdi
  Vetura

  Volswagen passat 1.9 Tdi

  Makina është në gjendje të rregullt, nuk ka nevoj për shërbime shtesë. Me dokumenta të prera për një

  Gjirokastër 26 maj 13:16
  2.300 €
 • 11 foto
  SHITET AUTOMJETI
  Vetura

  SHITET AUTOMJETI

  Shitet automjet Golf 4, ne gjendje te shkelqyer xhenerike, motorike, estetike. Makine e perdorur vet

  Gjirokastër 18 maj 15:29
  3.000 €
 • 6 foto
  Shitet vw passat
  Vetura

  Shitet vw passat

  Passat cc 2011 automatic sedilje lekure ngjyre bezhe dhe e zeze disqe alumini kamera e pasme dsg gom

  Gjirokastër 17 maj 14:39
  13.300 €
 • 3 foto
  Volsvagen passat 1.9 Tdi Mundesi Ndrimi
  Vetura

  Volsvagen passat 1.9 Tdi Mundesi Ndrimi

  Volsagen passat 1.9 Tdi di e kuqe me 6 marsha, makina eshte ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e

  Gjirokastër 16 maj 10:53
  3.000 €
 • 3 foto
  VW Golf 5, 2005
  Vetura

  VW Golf 5, 2005

  Shitet per arsye emigrimi. Gjendje perfect.

  Gjirokastër 12 maj 12:26
  4.000 €
 • 8 foto
  G4
  Vetura

  G4

  Shitet golf 4 1.4 benzin-gaz super ekonomik ... Opsione shtes baxha xhami xenon sensor parkimi etj..

  Gjirokastër 28 prill 01:41
  2.400 €
 • 2 foto
  Shitet dhe nderohet
  Vetura

  Shitet dhe nderohet

  Makina esht ne gjendje te mir sherbimet i jan ber ne koh.Klima e regullt . E gatshme per tu provuar.

  Gjirokastër 27 prill 16:43
  2.200 €
 • 5 foto
  Vw vento 1.8
  Vetura

  Vw vento 1.8

  Makina esht n gjendje te mir si estetike ashtu edhe xhenerike . Makina esht benzin gaz . Me dokument

  Gjirokastër 10 prill 19:26
  1.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shes golf4 1.9 nafte per arsye emigrimi. Me impiant muzike audio.

  Gjirokastër 9 prill 19:33
  4.500 €
 • 7 foto
  VW CADDY-LIFE 1.9 DIEZEL
  Vetura

  VW CADDY-LIFE 1.9 DIEZEL

  VOLKSWAGEN CADDY -LIFE 1.9 DIEZEL -VITI PRODHIMIT 2005-KAMBIO MANUALE 5 MARSHA-KONDICIONER-XHAMA TE

  Gjirokastër 5 prill 11:59
  4.700 €
 • 3 foto
  Volkswagen Polo 2002
  Vetura

  Volkswagen Polo 2002

  Volkswagen polo e 2002 me 220.000 km motor 1.4 benzine ne super gjendje me te gjitha sherbimet e be

  Gjirokastër 4 prill 13:52
  2.200 €
 • 6 foto
  Okazion shitet per pak dite
  Vetura

  Okazion shitet per pak dite

  Makina eshte me kondicioner me xhama elektrike me pasqyra elektrike me abs makina nuk ka nevoj pe

  Gjirokastër 4 prill 11:12
  1.500 €
 • 1 foto
  Sharan ne gjendje super ndrohet
  Vetura

  Sharan ne gjendje super ndrohet

  Shes sharan ne gjendje shum te mire me dokumenta te prera ne 12.06.2018 deri ne 11.06.2019 I mbajtur

  Gjirokastër 4 prill 09:29
  1.600 €
 • 11 foto
  vw polo 1.4 nafte 2004
  Vetura

  vw polo 1.4 nafte 2004

  vw polo 1.4 nafte ne gjendje te mire me 80hp 150.000km

  Gjirokastër 4 prill 06:59
  2.400 €
 • 0 foto
  Ndrohet me cfar do lloj makine ngjyre gri
  Vetura

  Ndrohet me cfar do lloj makine ngjyre gri

  Me taksa te prera per 1 vit

  Gjirokastër 4 prill 06:47
  1.600 €
 • 3 foto
  Okazion !!! VW Polo 1.4 benzine
  Vetura

  Okazion !!! VW Polo 1.4 benzine

  Okazion!!! Shitet per arsye emigrimi Volkswagen Polo 1.4 benzin,manuale,clima,4 porta shume ekonomik

  Gjirokastër 4 prill 06:31
  2.200 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 tdi
  Vetura

  VW Golf 4 tdi

  Shitet golf 4 1.9 tdi me dy te kuqe ne gjendje shume te mire! Letra te paguara deri ne nentor 2018!

  Gjirokastër 4 prill 04:20
  1.900 €
 • 7 foto
  VW Polo
  Vetura

  VW Polo

  Shitet Volsvagen Polo e sapoardhur nga Gjermania, viti prodhimit 2003, 1.2 benzine, 12V klimatronik,

  Gjirokastër 4 prill 02:30
  1.750 €
 • 1 foto
  Volcwagen transportier
  Vetura

  Volcwagen transportier

  Makina eshte ne gjendje pune motor 1.9 turbo me letra te paguara

  Gjirokastër 4 prill 00:35
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet OKAZION Volkswagen
  Vetura

  Shitet OKAZION Volkswagen

  Shitet Volkswagen Golf 1600 benzine me dokumenta te prera me sherbime te bera te gjitha . Kondicione

  Gjirokastër 3 prill 21:12
  155.000 Lek
 • 0 foto
  Volswagen Transportier
  Vetura

  Volswagen Transportier

  Makina eshte ne gjendje pune sherbimet te bera me dokumenta te paguara motor 1.9 turbo

  Gjirokastër 3 prill 19:42
  2.000 Lek
 • 5 foto
  Volkswagen Caddy Life 1.9 TDI 2005
  Vetura

  Volkswagen Caddy Life 1.9 TDI 2005

  Volkswagen Caddy Life 1.9 TDI 2005

  Gjirokastër 3 prill 19:34
  4.800 €
 • 4 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Golf 5 look GT 2005 1.9 naft 6 marsha goma 90 % 4 tamburo t reja frena dhe moco t 4 t reja para 1 mu

  Gjirokastër 3 prill 18:32
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderohe
  Vetura

  Shitet ose nderohe

  Passat 1.6 fsi kambjo6+1 klima bizonale xhama te zinj orgjinal te gjithe te shkruara ne leje qarkull

  Gjirokastër 3 prill 18:26
  6.300 €
 • 5 foto
  VW Lupo benzin
  Vetura

  VW Lupo benzin

  Shitet Makina 1.4 benzin

  Gjirokastër 3 prill 16:08
  1.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Shes volkswagen vit prodhimi 1993 gaz benzine manuale me 5 marsha pasqyra elektrike me baxha xhamat

  Gjirokastër 3 prill 15:19
  1.150 €