Vetura
Gjirokastër

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Gjirokastër

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  shitet ose ndrohet golf 4 super yll
  Vetura

  shitet ose ndrohet golf 4 super yll

  Shes ose nderroj golf 4 1,6 16 v benzin .makina esht ne gjendje shuum te mir motorike dhe xhenerike

  Gjirokastër Dje, 20:56
  2.400 €
 • 4 foto
  Okazion Golf 4
  Vetura

  Okazion Golf 4

  Shitet golf 4 1.9 naft ngyr blu fundi i ketij modeli 2001 super gjendje goma te sapo vena vajra filt

  Gjirokastër 10 nëntor 13:18
  2.750 €
 • 0 foto
  Shitet golf IV
  Vetura

  Shitet golf IV

  Shitet golf 4. 1.4 benzin gas 16 valvula gjendje shum te mir sherbimet te gjitha te bera ska nevo

  Gjirokastër 5 nëntor 18:47
  2.800 €
 • 5 foto
  Golf 4 benzine 1.6
  Vetura

  Golf 4 benzine 1.6

  Golf 4 benzine 1.6 kubik, me 108.000 km. Dokumenta te paguara deri ne prill 2020

  Gjirokastër 30 shtator 20:47
  1.800 €
 • 8 foto
  G4
  Vetura

  G4

  Shitet golf 4 1.4 benzin-gaz super super ekonomik... Letra per 1 vit.. te gjitha sherbimet e bera sk

  Gjirokastër 29 shtator 12:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW Golf 3 Benzin - Gaz
  Vetura

  VW Golf 3 Benzin - Gaz

  Shitet Golf 3 Motor 1.4 Benzin- Gaz Ne gjendje te mire motorike e xhenerike dhe teper ekonomike , do

  Gjirokastër 26 shtator 18:41
  1.000 €
 • 3 foto
  Golf 5, viti 2005, 2.0 Nafte, Automat
  Vetura

  Golf 5, viti 2005, 2.0 Nafte, Automat

  Gjendje pune e shkelqyer! Dokumenta te paguara deri me qershor 2020 Shitet per arsye emigrimi! Cmimi

  Gjirokastër 23 shtator 17:36
  4.000 €
 • 3 foto
  Golf 5, nafte, automat, 2005
  Vetura

  Golf 5, nafte, automat, 2005

  Golf 5, 2005, nafte, automat+marsha ( robotik) Gjendje e shkelqyer. Dokumentat te paguara deri ne q

  Gjirokastër 22 shtator 23:44
  4.000 €
 • 3 foto
  GOLF 5+
  Vetura

  GOLF 5+

  Mjeti ne gjendje shume te mire.

  Gjirokastër 11 shtator 12:47
  4.200 €
 • 2 foto
  golf 3 GT BENZIN+GAZ
  Vetura

  golf 3 GT BENZIN+GAZ

  shitet golf 3 GT ne gjendje te mir xhenerike dhe motorike, cmimi i diskutueshe.

  Gjirokastër 31 gusht 17:01
  800 €
 • 3 foto
  Ka dhe impjant muzike
  Vetura

  Ka dhe impjant muzike

  Shitet per arsye se m duhet m e madhe

  Gjirokastër 21 korrik 21:33
  1.000 €
 • 0 foto
  Golf4 1.6 benzine. 108.000 km
  Vetura

  Golf4 1.6 benzine. 108.000 km

  Golf 4 benzine 1.6 kubik, me 108000 km. Dokumenta te paguara deri ne prill 2020

  Gjirokastër 12 korrik 09:06
  1.800 €
 • 2 foto
  Golf 5 Naftë
  Vetura

  Golf 5 Naftë

  Golf 5 ne gjendje shum te mir dokumenta shqiptare .☺️☺️

  Gjirokastër 11 korrik 23:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 4 gaz benzine
  Vetura

  Shitet golf 4 gaz benzine

  Shitet golf4 1.4 gaz benzine ne gjendje shum te mir.

  Gjirokastër 25 qershor 13:23
  2.300 €
 • 10 foto
  G4
  Vetura

  G4

  Shitet golf 4 1.4 benzin -gaz super super ekonomik .. Letra per 1 vit , te gjitha sherbimet e bera s

  Gjirokastër 26 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET AUTOMJETI
  Vetura

  SHITET AUTOMJETI

  Shitet automjet Golf 4, ne gjendje te shkelqyer xhenerike, motorike, estetike. Makine e perdorur vet

  Gjirokastër 18 maj 15:29
  3.000 €
 • 3 foto
  VW Golf 5, 2005
  Vetura

  VW Golf 5, 2005

  Shitet per arsye emigrimi. Gjendje perfect.

  Gjirokastër 12 maj 12:26
  4.000 €
 • 8 foto
  G4
  Vetura

  G4

  Shitet golf 4 1.4 benzin-gaz super ekonomik ... Opsione shtes baxha xhami xenon sensor parkimi etj..

  Gjirokastër 28 prill 01:41
  2.400 €
 • 6 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shes golf4 1.9 nafte per arsye emigrimi. Me impiant muzike audio.

  Gjirokastër 9 prill 19:33
  4.500 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 tdi
  Vetura

  VW Golf 4 tdi

  Shitet golf 4 1.9 tdi me dy te kuqe ne gjendje shume te mire! Letra te paguara deri ne nentor 2018!

  Gjirokastër 4 prill 04:20
  1.900 €
 • 4 foto
  Shitet OKAZION Volkswagen
  Vetura

  Shitet OKAZION Volkswagen

  Shitet Volkswagen Golf 1600 benzine me dokumenta te prera me sherbime te bera te gjitha . Kondicione

  Gjirokastër 3 prill 21:12
  155.000 Lek
 • 4 foto
  Golf V
  Vetura

  Golf V

  Golf 5 look GT 2005 1.9 naft 6 marsha goma 90 % 4 tamburo t reja frena dhe moco t 4 t reja para 1 mu

  Gjirokastër 3 prill 18:32
  4.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Shes volkswagen vit prodhimi 1993 gaz benzine manuale me 5 marsha pasqyra elektrike me baxha xhamat

  Gjirokastër 3 prill 15:19
  1.150 €
 • 0 foto
  Golf 4 1.6 shume ekonomike
  Vetura

  Golf 4 1.6 shume ekonomike

  Makina eshte shume e mbajtur nga të gjitha opsionet. Me shërbimet te bera ne kohen e duhur. Me let

  Gjirokastër 3 prill 10:07
  2.400 €
 • 2 foto
  Golf 3 gaz benzin okazion.
  Vetura

  Golf 3 gaz benzin okazion.

  Shes golf 3 gaz benzin viti 1993 me kondicioner xhama elektrik 1.6 benzin gaz drita mjergulle makina

  Gjirokastër 3 prill 10:02
  700 €
 • 9 foto
  Shes Golf 5 GTI
  Vetura

  Shes Golf 5 GTI

  Shes golf 5 gti 2.0 benzine me kambio automatike 250 hp .ne gjendje shume te mire me te gjitha sherb

  Gjirokastër 3 prill 06:14
  6.000 €
 • 11 foto
  Golf 3 gaz-benzin me 45.000 km goma te reja
  Vetura

  Golf 3 gaz-benzin me 45.000 km goma te reja

  Shes golf 3 -45.000 km -Goma 100% te reja -Bateri te re -me sherbime te bera ,punon shum mire ne be

  Gjirokastër 3 prill 03:47
  600 €
 • 4 foto
  VW Golf plus
  Vetura

  VW Golf plus

  Golf plus motor 1.9 naft tdi kamjo automatike goma te reja vajra filtra te nderuara ne kohen e duhur

  Gjirokastër 3 prill 01:08
  6.000 €
 • 3 foto
  VW GOLF 5 FULL OPTION
  Vetura

  VW GOLF 5 FULL OPTION

  Makina eshte ne gjendje shume te mire 1.9 Tdi automatik Navi sallon lekure me ngrohje fener biksenon

  Gjirokastër 2 prill 11:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion .. Shes Makine !!
  Vetura

  Okazion .. Shes Makine !!

  Shes makine . Golf 3 . Cmim 1 milion sh I diskutueshem. Kambio manual .235.000km. Kush esht I intere

  Gjirokastër 2 prill 08:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Golf 4 viti 2002
  Vetura

  Shitet Golf 4 viti 2002

  Shitet Golf 4 viti 2002 me dokumenta te prera deri tetor 2019

  Gjirokastër 2 prill 08:20
  2.500 €
 • 3 foto
  Golf 4
  Vetura

  Golf 4

  Super gjendje. Shume e paster nga jasht dhe nga brenda. Me sherbimet te kryera ne koh. Me dokumenda

  Gjirokastër 2 prill 04:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  N gjendje shum t mir me dokumenta t sakta per 1 vit

  Gjirokastër 2 prill 02:43
  2.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZJON VW Golf 5 plus super ne gjendje
  Vetura

  OKAZJON VW Golf 5 plus super ne gjendje

  Shitet golf 5 plus.super ne gjendje.motor 200 naft shum ekonomik.viti 2006 .navi te madh.goma te rej

  Gjirokastër 1 prill 18:58
  4.300 €
 • 8 foto
  Shitet golf 4
  Vetura

  Shitet golf 4

  Makina eshte ne gjendje ferfekte Nje muaj e ardhur prej Gjermani’s me dokumenta te rregull ta der

  Gjirokastër 1 prill 17:06
  3.200 €
 • 3 foto
  Shitet golf 5
  Vetura

  Shitet golf 5

  Shitet golf 5 ne gjendie shume te mire Me te gjitha sherbimet e bera Goma te reja Tapiceri shume te

  Gjirokastër 1 prill 16:04
  3.800 €
 • 3 foto
  Shitet golf4 gaz-benzine
  Vetura

  Shitet golf4 gaz-benzine

  Shitet golf 4 gaz-benzine motorr 1.6 Viti 2000 kambio manual Me te gjitha sherbimet te kryera ne gj

  Gjirokastër 1 prill 08:26
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Okazion! Shitet automjet 1.9 nafte TDI ne gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe fizike. Auto

  Gjirokastër 1 prill 04:32
  200.000 Lek
 • 3 foto
  golf5
  Vetura

  golf5

  Golf 5 ne gjendje shume te mire pune.nr tel 0683577054

  Gjirokastër 2 janar 13:36
  5.200 €