• Paisje fast fudi super okazion

  Paisje fast fudi super okazion

  shiten paisje fast fudi te ardhuara nga greqia,per vec tavolina karike,paisjet jan :kapa,aspirator,2 doner,2 friteza,1tostjere,1 frigorifer ngrirs,1 frigorifer per birra,1 grill,1 rezistenc qe mban pa

  6.000 €
  Gjirokastër
  4 maj 14:53
 • Keca femra te races sanna-Alpine (Elite)

  Keca femra te races sanna-Alpine (Elite)

  Shes shes 8 keca femra dhe 1 mashkull te rces "Sanna" te kryqezuara me "Alpine" , babai i tyre eshte i races "Sanna" nenat jane Alpine. Kecat kane dale te bardhe te gjithe ai babai. Nenat jane shume

  100 €
  Gjirokastër
  28 prill 19:53
 • Keca per race 100% te paster!

  Keca per race 100% te paster!

  Shes 8 keca femra te races Sanna te kryqezuara me Alpine ( Franceze). race e paster nenat e tyre jane shume qumeshtore e kalojne 4 L qumesht ne dite.kecat jane mbi 70 dite, jane te gjithe ngjyre e bar

  80 €
  Gjirokastër
  10 prill 16:53
 • Kal 10 vjec

  Kal 10 vjec

  Shes kalin 10vjec.kali esht i mesuar per pun

  900.000 Lek
  Gjirokastër
  5 prill 15:53
 • Kalin

  Kalin

  Shes kalin 10vjec Kali esht i mesuar shum i urt shum i mir ne pun.

  900.000 Lek
  Gjirokastër
  31 mars 10:53
 • Makineri kafe

  Makineri kafe

  Shiten: Makineri per pjekje, 2 mullinjë per bluarje, makineri paketimi, qese alumini per paketim kafe edhe qese plasmasi me logon e firmes "Coffeeland". Me tubacjon te gatshem, motor per percjelljen e

  3.500 €
  Gjirokastër
  23 mars 19:54
 • Dele

  Dele

  shiten dele

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  12 shkurt 18:08
 • Dele

  Dele

  shiten dele

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  11 shkurt 19:53
 • INVESTIMEVE

  INVESTIMEVE

  Përshëndetje Z. / Znj Unë jam një individ i francez që vë në dispozicion të gjithë atyre që kanë nevojë për një kredi ofertat e mi duke filluar nga 5000 € për 2.765.000 €. Unë gjithmonë të bëjë marrë

  10 €
  Gjirokastër
  13 janar 23:53
 • OKAZION- Shitet makineri prese 150 Ton

  OKAZION- Shitet makineri prese 150 Ton

  Shitet makineri presë e dyfishte hidraulike 150 Ton me kuposje te thelle,prodhim origjinal kinez.Makineria eshte ne gjendje shume mire pune dhe shitja e saj behet me prove produktiTe interesuarit te

  8.500 €
  Gjirokastër
  13 janar 09:54
 • Okazion - Shitje makinerie presë

  Okazion - Shitje makinerie presë

  Shitet makineri presë e dyfishte,hidraulike 150Ton,prodhim autentink gjerman.Makineria eshte ne gjendje te shkelqyer pune dhe e gatshme per cdo lloj prove.Te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposh

  8.500 €
  Gjirokastër
  12 janar 20:53
 • Okazion-Shitet makineri prese 150 Ton

  Okazion-Shitet makineri prese 150 Ton

  Shitet makineri presë e dyfishte hidraulike 150 Ton,prodhim autentik gjerman.Makineria eshte ne gjendje te shkelqyer pune dhe e gatshme per cdo lloj prove.Te interesuarit te kontaktojne ne nr e meposh

  8.500 €
  Gjirokastër
  12 janar 20:53
 • Të merrni kredi tuaj shpejt

  Të merrni kredi tuaj shpejt

  Një projekt në mendje? Realizuar atë sa më shpejt. Çfarëdo dëshirat tuaja një ngjarje të veçantë, një udhëtim, një makinë të re ... Unë ju ofrojmë mundësi për të realizuar të gjitha projektet tuaja dh

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  5 janar 21:08
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Gjirokastër
  28 dhjetor 08:53
 • Projekti juaj i investimeve për vitin e ri

  Projekti juaj i investimeve për vitin e ri

  Hi, Nëse dëshira juaj është për të marrë investime të besueshme dhe të shpejtë në 24 investime në çdo projekt, ose për të bërë blerje ose për të paguar fonde të vazhdueshme ose për arsye personale. e-

  200 €
  Gjirokastër
  26 dhjetor 12:08
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Gracias por aceptar mi don que Dios los bendiga por lo que hizo, está en contacto con mi abogado y solicitud de la donación de 185.000,00€ a la Sra Ozdemir Şengül es que heredó este regalo. La Biblia

  100 €
  Gjirokastër
  24 dhjetor 10:53
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Gjirokastër
  24 dhjetor 10:53
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Intere

  100 €
  Gjirokastër
  24 dhjetor 10:53
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Për të marrë të gjitha tuaj kredi duke filluar nga 5000€ për 5000000€ me shkrim në adresën e mëposhtme [email protected]

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  24 dhjetor 00:53
 • APLIKONI PËR SHËRBIME tuaja financiare SHËRBIME Tr

  APLIKONI PËR SHËRBIME tuaja financiare SHËRBIME Tr

  Unë jam Grace koo i ishte në nevojë për një kredi prej $ S 120, 000 dhe u scammed nga këto huadhënësit mashtruese dhe një mik të futur më z Kok Chua, dhe ai më japë kredi pa ndonjë stres, ju mund të k

  100.000 €
  Gjirokastër
  18 dhjetor 08:08
 • GATI FUND TË VITIT

  GATI FUND TË VITIT

  Përshëndetje për një dhe të gjithë. Dhënë koston e lartë të jetesës dhe të shpenzimeve të cilat duhet të përballemi sot, qoftë në fushën e financës, i shëndetësisë dhe i arsimit, dhe unë të kalojë ky

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  17 dhjetor 00:53
 • Hi të gjithë dhe për të gjithë . Ajo është njohja

  Hi të gjithë dhe për të gjithë . Ajo është njohja

  Hi të gjithë dhe për të gjithë . Ajo është njohja e gjitha që festat e fundvitit po afrohen. Unë të kalojë, prandaj ky kanal për të informuar çdo person fizik ose juridik në nevojë imédiat e kredisë

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  16 dhjetor 23:53
 • shprehin dhe të sigurt kreditimit deri në fund të

  shprehin dhe të sigurt kreditimit deri në fund të

  Z. dhe Znj kredi personale, mbledhjen e borxhit, kredi e makinave dhe shumë pjesë të tjera të kredisë janë të ofruara në shërbim të njerëzve në rritje të nevojës për vite me rradhë. please let me know

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  13 dhjetor 17:53
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 10:53
 • ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit. Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Inter

  100 €
  Gjirokastër
  13 dhjetor 09:53
 • Ne u japim kredi aplikoni tani

  Ne u japim kredi aplikoni tani

  Diten e mire, Ne jemi të ndërmjetësit të pavarur kredisë, të aplikojnë për kredi tuaj online për të paguar faturat tuaja, dhe për të filluar një jetë të re dhe për të paguar taksat e shkollës student,

  10.000 €
  Gjirokastër
  11 dhjetor 12:53
 • Aplikoni për kredi TUAJ TANI

  Aplikoni për kredi TUAJ TANI

  Diten e mire? Ne u japim kredi për individët e interesuar të cilët janë duke kërkuar kredi me faith.Are mirë ju seriozisht në nevojë për një kredi urgjente? atëherë ju jeni në vendin e duhur. Ne u jap

  1.000 €
  Gjirokastër
  11 dhjetor 12:08
 • Dhi race

  Dhi race

  Shiten 80 dhi franceze me cmim te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 dhjetor 11:08
 • Dhi race

  Dhi race

  Shiten 70 dhi race me cmim te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  10 dhjetor 10:53
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Përshëndetje për një dhe të gjithë. Dhënë koston e lartë të jetesës dhe të shpenzimeve të cilat duhet të përballemi sot, qoftë në fushën e financës, i shëndetësisë dhe i arsimit, dhe unë të kalojë

  32.642 €
  Gjirokastër
  10 dhjetor 09:08
 • Kredi të ofruar të holla të shpejtë ndërmjet të ve

  Kredi të ofruar të holla të shpejtë ndërmjet të ve

  Përshëndetje, Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga viti 2000 de

  2.000 €
  Gjirokastër
  7 dhjetor 18:53
 • furnizimi gati e kredisë në mes të individëve

  furnizimi gati e kredisë në mes të individëve

  Përshëndetje, A keni probleme financiare? Më shumë probleme për të bërë, një kredi mund të ju ndihmojë! Ju Online: Çregjistrimin Kredi personale dhe komerciale Real Estate Loans çregjistrimin Çregjist

  10 €
  Gjirokastër
  6 dhjetor 19:53
 • Ne u japim kredi aplikoni tani

  Ne u japim kredi aplikoni tani

  Kredi për të gjithë në normë të ulët interesi për all.do keni nevojë për një kredi për të financuar biznesin tuaj, ose keni nevojë për një kredi për problemet tuaja personale atëherë na kontaktoni. ne

  1.000 €
  Gjirokastër
  5 dhjetor 09:08
 • keni nevojë ofertë kredi të qëndrojë jetën tuaj ta

  keni nevojë ofertë kredi të qëndrojë jetën tuaj ta

  kredi personale, kredi të biznesit, Home Loans, Loans shuma nga $ 3000 --- 5.000.000 norma vjetore e interesit, ka dënime të hershme shlyerjes. ID të vlefshme, nëse ju jeni një person serioz dhe ambic

  10.000.000 €
  Gjirokastër
  4 dhjetor 01:53
 • duke ofruar financim të shpejtë dhe të besueshëm

  duke ofruar financim të shpejtë dhe të besueshëm

  Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- për të blerë një shtëpi-e-udhëtimit.    Prandaj, ne ofrojmë kredi për klientët Int

  100 €
  Gjirokastër
  3 dhjetor 10:53
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Unë jam i gatshëm për të dhënë një kredi prej 2000€për 900.000€ (Kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Unë rast sui në partneritet me disa banka të cilët më ndihmon me këtë. me një interes prej 3% , unë

  124.554 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 23:08
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Unë jam i gatshëm për të dhënë një kredi prej 2000€për 900.000€ (Kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Unë rast sui në partneritet me disa banka të cilët më ndihmon me këtë. me një interes prej 3% , unë

  333.536 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 23:08
 • TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  TË GATSHËM DHE TË BESUESHËM NË NJË KLIK

  Unë jam i gatshëm për të dhënë një kredi prej 2000€për 900.000€ (Kredi të shpejtë dhe të besueshëm.) Unë rast sui në partneritet me disa banka të cilët më ndihmon me këtë. me një interes prej 3% , unë

  2.344 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 23:08
 • MERRNI KARTËN TUAJ TË KREDISË

  MERRNI KARTËN TUAJ TË KREDISË

  Përshëndetje për një dhe të gjithë. Dhënë koston e lartë të jetesës dhe të shpenzimeve të cilat duhet të përballemi sot, qoftë në fushën e financës, i shëndetësisë dhe i arsimit, dhe unë të kalojë ky

  2.679 €
  Gjirokastër
  2 dhjetor 22:53
 • sistemi financiar në Evropë, një problem i madh

  sistemi financiar në Evropë, një problem i madh

  Unë jam drejtor i një grupi ong financiar. Ne u japim kredi variojnë nga 2.000 € deri 80,000 € me një normë prej 2% në vit .Nëse ju jeni intéressez.Dite ne shumën e kërkesës suaj dhe sa muaj ju do të

  20.000 Lek
  Gjirokastër
  1 dhjetor 23:10
 • Kredi në mes të veçantë në 48 ORË

  Kredi në mes të veçantë në 48 ORË

  duhet financiare të shpejtë, ju doni të bëni një të mëdha të blerë, projektet për të bërë? Ne hua për individë apo për të gjitha të rënda kërkim në gjendje për të shlyer dhe gjithashtu bizneset dhe ko

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  19 nëntor 08:19
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare. Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  2 tetor 20:48
 • Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ndihmë dhe asistencë financiare në mes të veçantë

  Ju jeni të veçantë, ju keni një biznes, ose ju do të ri-fillojë atë. Ju jeni përballur me vështirësi financiare. Nuk ka më merak ju bëni. Kontaktoni me mua dhe për të marrë ndihmë financiare përmes

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  1 tetor 15:19
 • Financave të grupit

  Financave të grupit

  Biznes serioz: Kredi ndërkombëtare Unë jam Drejtori i Financave të grupit; unë ofrojnë kredi për shtëpi, Makinë, Studentore, Projekte, Borxhet në PRILL e 2% për njerëz serioz të jetë në gjendje për t

  Me Marrveshje
  Gjirokastër
  28 shtator 17:12