Vetura

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë Sot, 07:31
  6.500 €
 • 6 foto
  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI
  Vetura

  OKAZIONN Golf 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

  VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PER

  Shkodër Sot, 07:25
  2.400 €
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION 2011

  Golf 6 Plus 1.6 TDI BLUEMOTION VITI 2011 Model i 2012 Sapoardhur Nga Gjermania Pa Dogan Vetura eshte

  Prishtinë Sot, 07:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 3 1.9 Nafte 1997 Super gjendje
  Vetura

  Golf 3 1.9 Nafte 1997 Super gjendje

  Shitet golf 3 1.9 Nafte Viti 1997 Klima Abs Airbag Dokumenta te rregullta Ne gjendje shume te mire

  Shkodër Sot, 07:25
  1.300 €
 • 11 foto
  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG VITI 2010
  Vetura

  GOLF 6 PLUS 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG VITI 2010

  Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG Viti 2010 Sapoardhur Pa Dogan Vetura eshte e Garantuar per Kilomet

  Prishtinë Sot, 07:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.
  Vetura

  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

  Golf 2 1.6.dizel.regj.05.01.2016.ne aksion viti.14.03.1989.shum I mire asht qmimi 900.euro.i fundi m

  Prishtinë Sot, 07:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Sot, 07:21
  49 €
 • 3 foto
  Per Golf.4.1.15.E.
  Vetura

  Per Golf.4.1.15.E.

  Opel Vctra.2.2.Dizel.viti.2001.Regj.02.02.2019.Ka Klim Abs Servo Muzik Goma te mire M+S.Ne Llapushni

  Prishtinë Sot, 07:19
  15 €
 • 3 foto
  Blej vw golf 2,3 passat 2,3 vento rks
  Vetura

  Blej vw golf 2,3 passat 2,3 vento rks

  Blej vw golf 2,3, passat ,2,3 vento, pikap caddy me qmime te mira Pres te interesuar serioz viber +3

  Prishtinë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  vw golf 2 1.6 dizell -87
  Vetura

  vw golf 2 1.6 dizell -87

  Shes vw golf 2 1.6 dizell i thjeshte viti i prodhimit 1987 edhe ne libreslz dizell me motorrin e vet

  Prishtinë Sot, 07:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 3.30.Euro.2.
  Vetura

  Golf 3.30.Euro.2.

  Golf 3 1.9.Dizel.Viti.22.05.1992.Servo Centrall Regj.29.03.2017.Muzika Goma ne aksion qmimi.1900.eur

  Prishtinë Sot, 07:18
  29 €
 • 10 foto
  Golf Vl 2.0 TDI model Team
  Vetura

  Golf Vl 2.0 TDI model Team

  Shitet Golf Vl 2.0 TDI,i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte me Libra Servisi. Vetura pose

  Prishtinë Sot, 07:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar
  Vetura

  Shitet Golf 5, 1.6 Benzine me Dogane te Paguar

  120 000 Km, Dogana e paguar, me liber sherbimi te kryera ne Itali, nje dore perdorimi, kambio normal

  Durrës Sot, 07:00
  4.200 €
 • 2 foto
  Shitet golf 7
  Vetura

  Shitet golf 7

  Shitet golf 7 boj edhe ndrrim

  Fushë Kosovë Sot, 06:40
  8.000 €
 • 1 foto
  GOLF 4,1.9 TDI Special
  Vetura

  GOLF 4,1.9 TDI Special

  Shes VW Golf 4 ,1.9 TDI ,Special , viti i prodhimit 2002,rexhistrim deri ne muajin Maj 2020 .Klim AC

  Gjilan Sot, 06:40
  4.200 €
 • 10 foto
  ➡️ GOLF 6 ⚠️1.6 BENZIN-GAZ⛽ ⬅️
  Vetura

  ➡️ GOLF 6 ⚠️1.6 BENZIN-GAZ⛽ ⬅️

  Golf 6 Motorri 1.6 Benzine-Gaz Viti 2009 166.000 km Makina super gjendje , xhenerike , mekanike dhe

  Durrës Sot, 06:38
  5.700 €
 • 5 foto
  ➡️ GOLF 5 ⚠️1.9 NAFTE⛽ ⬅️
  Vetura

  ➡️ GOLF 5 ⚠️1.9 NAFTE⛽ ⬅️

  GOLF 5 ➡️ VITI 2008 ➡️ 1.9 NAFTE ➡️ 188.000 KM ➡️ ÇMIMI 4800€ (I diskutueshem) Makin

  Durrës Sot, 06:37
  4.800 €
 • 5 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  Shitet gollfi 6 dizell 1.6 tash e kam Doganu vet dhe e kam Regjistru me tabela kosoves kerri asht i

  Gjilan Sot, 06:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat
  Vetura

  Okaziom Golf 1.6 Nafte 2010 Automat

  🚗OKAZION VW GOLF6 AUTOMAT DSG I SAPO ARDHUR Cmimi 7999 Eur Kategoria Makina Viti: 2011 Transmetuesi:

  Lezhë Sot, 05:50
  7.999 €
 • 12 foto
  GOLF 6 BIFUEL
  Vetura

  GOLF 6 BIFUEL

  Shitet &Mundesi ndrimi Golf 6 benzine +gas i vitit 2009....Makina ka ardhur nga Italia ...Me dog

  Korçë Sot, 05:23
  8.400 €
 • 9 foto
  Volkswagen Golf Plus
  Vetura

  Volkswagen Golf Plus

  VW Golf 5 Plus. Cel:0692026426 çdo ditë ora 10:00-20:00. Me të gjitha dokumenta të paguara. Vi

  Fier Sot, 05:19
  4.900 €
 • 12 foto
  Wv Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps
  Vetura

  Wv Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps

  Shitet Golf V 2.0 TDI 140 ps INDIVIDUAL DSG Drita xenon bi xenon senzor shiu navigatin klima dy zo

  Prishtinë Sot, 05:00
  7.500 €
 • 10 foto
  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN
  Vetura

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN

  SHES GOLF 2 DIESEL 1.6 I THJESHT SHUMË I RUJTUN SI MBRENDA DHE JASHTE 5 SHPEJTESI, SIBER, GOMAT E MI

  Pejë Sot, 04:52
  1.000 €
 • 0 foto
  Golf V 2.0 TDI DSG INDIVIDUAL
  Vetura

  Golf V 2.0 TDI DSG INDIVIDUAL

  Golf V 2.0 TDI DSG 140 ps Karrika lekur rekaro me nxemje Shiber navigation klima dy zonale pulla t

  Prishtinë Sot, 03:32
  7.500 €
 • 6 foto
  shes golf 2 Turbo dizel 1.6
  Vetura

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6

  shes golf 2 Turbo dizel 1.6.Regjistrim ne shtator.Gjendjen e ka shum te mir .

  Lipjan Sot, 02:23
  1.750 €
 • 8 foto
  Golf 4 Dizel 1.9 VP 2001 RKS Klim Funksjonale
  Vetura

  Golf 4 Dizel 1.9 VP 2001 RKS Klim Funksjonale

  Vetura osht ne gjendje te rregullt e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon klim funksjona

  Prishtinë Sot, 02:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 2 1.6
  Vetura

  Golf 2 1.6

  Shef golf 2 1.6 i thjesht ngjendje shum trregult posedon klimen nga fabrika,dy par goma tveres ne f

  Prishtinë Sot, 02:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj

  Shitet golfi 5 be gjendje te rregullt teknike she optike shihen fotot dizel 2,0 climatronic gjitbqka

  Gjilan Sot, 01:59
  5.300 €
 • 10 foto
  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..
  Vetura

  VW Golf Plus Sport viti 2006 me dogane..

  VW Golf Plus Sport me dogane viti 2006 navi madhe sedilje me ngrohje clima abs esp pilot automat mot

  Vlorë Sot, 01:15
  4.299 €
 • 5 foto
  Golf 5 Look Gti 1.9
  Vetura

  Golf 5 Look Gti 1.9

  Makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera ne kohe rrip faze i sapo nderrru

  Tiranë Sot, 01:14
  4.800 €
 • 7 foto
  Golf 5 LOOK GTI
  Vetura

  Golf 5 LOOK GTI

  Golf 5 LOOK GTI 2.0 nafte tapiceri lekure shum te paster baxha xhami navi te golfit 6 xhama te zi or

  Tiranë Sot, 01:11
  5.200 €
 • 8 foto
  WV Golf 2 Dizell 1.6 Regjistrim 20.11.2019 viti 89
  Vetura

  WV Golf 2 Dizell 1.6 Regjistrim 20.11.2019 viti 89

  Golf 2 Dizell 1.6 viti 89 regjistrim 20.11.2019 golfi osht ne gjendje te mir teknike ka karsori te

  Obiliq Sot, 01:08
  850 €
 • 0 foto
  Golf 7 1.6 Tdi DSG V.p2013 I Ardhur Nga Zvicra
  Vetura

  Golf 7 1.6 Tdi DSG V.p2013 I Ardhur Nga Zvicra

  Golf 7 1.6 TDI Dsg V.p2013 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Klima Tronik 2Qelca Navi S

  Prishtinë Sot, 01:08
  9.250 €
 • 11 foto
  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~ kambio MANUALE ~GT
  Vetura

  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte ~ 2008 ~ kambio MANUALE ~GT

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte👍 GT origjinal Fabrike 👍 VITI 2008 👍 175447 KM me liber Servisi + GARANCI👍

  Durrës Sot, 00:57
  5.399 €
 • 11 foto
  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE
  Vetura

  ♻️VW GOLF 1.6 Benzine + GAZ ~ 2007 ~kambio MANUALE

  VOLKSWAGEN GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ( BRC)👍 Version GOAL👍 VITI 2007👍 180447 KM me liber Servisi 👍

  Durrës Sot, 00:57
  4.799 €
 • 11 foto
  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte~ 2008 ~kambio MANUALE~ UNITED
  Vetura

  ♻️ VW GOLF 1.9 nafte~ 2008 ~kambio MANUALE~ UNITED

  VOLKSWAGEN GOLF 1.9 nafte👍 Version UNITED👍 VITI 2008 👍 175447 KM me liber Servisi 👍 EMERTIMI I GAZR

  Durrës Sot, 00:57
  4.999 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 00:56
  1 €
 • 4 foto
  Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI DSG V.p2013 I Zvicres Pa Dogan

  Golf 7 1.6 TDI Dsg V.p2013 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra Vetura Posedon Klima Tronik 2Qelca Navi S

  Gjilan Sot, 00:56
  9.250 €
 • 5 foto
  Shitet Vetura Golf 4 1.9TD(I)-02
  Vetura

  Shitet Vetura Golf 4 1.9TD(I)-02

  Shes Veturen Golf 4 Champion 1.9TD(I) Diesel. Vetura osht ne gjendje te rregullt i sapo ardhun nga g

  Lipjan Sot, 00:45
  2.250 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R

  Golf 6 2.0 TDI 140PS 6 Shpejtsi+R 4 Motion viti 2010 klimatronik Bordkompjuter Tempomat Karrikat m

  Prishtinë Sot, 00:41
  9.100 €
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI

  Shitet Golf 6 viti 2011 Klimatronik Bordkompjuter Highline I ardhur nga Gjermania I doganuar me.11.

  Kamenicë Sot, 00:41
  8.800 €
 • 11 foto
  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan
  Vetura

  VW Golf VI 2.0 TDI Comfortline 2009 Pa Dogan

  ☎️045-616-787☎️ ✅Golf 6 2.0 Diesel Model Comfortline viti 2009 ✅KLIM FUNKSIONALE ✅NAV

  Pejë Sot, 00:40
  6.000 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:40
  1.200 €
 • 6 foto
  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte
  Vetura

  VW Golf 1.8 GTI ne gjendje perfekte

  ☎️045-616-787☎️ ✅VW Golf 1.8 Benxin GTI origjinal ✅Timon Hidraulik ✅ABS-ASR ✅Centr

  Pejë Sot, 00:39
  1.200 €
 • 6 foto
  Golf V 1.6 Benzine / Gaz
  Vetura

  Golf V 1.6 Benzine / Gaz

  Shitet Golf V 1.6 Benzine / Gaz, Makina ka 250.000 km nga te cilat 40.000 km naje bere ne shqiperi.

  Tiranë Sot, 00:33
  4.300 €
 • 6 foto
  Golf 5 Look GT
  Vetura

  Golf 5 Look GT

  Shitet Golf 5 look GT nga fabrita , Motorr 2.0 nafte shum ekonomik vit prodhimi 25 mars 2008 - Kambi

  Tiranë Sot, 00:32
  6.000 €
 • 11 foto
  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe  Gjermania
  Vetura

  Golf 4 super gjendje..Tdi...(di)tekuqe Gjermania

  Shitet golf4 portobagazh...makina esht ne gjendje perfekte..mekanike dhe estetike ..asnji gervishtje

  Elbasan Sot, 00:30
  2.800 €
 • 1 foto
  Shes golf 4 2.0 benzin
  Vetura

  Shes golf 4 2.0 benzin

  Shes golf 4 2.0 benzin shum irujten rks 1 vit klim esp airbag

  Gjilan Sot, 00:20
  3.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë Sot, 00:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Golf 2
  Vetura

  Shes Golf 2

  Shes golf 2 turbo diesel gjendje trregullt me regjistrim 10 muaj te mbetur

  Prishtinë Sot, 00:05
  900 €