Vetura
Lushnjë

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Lushnjë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shite vw golf 5
  Vetura

  Shite vw golf 5

  Makina esht ne super gjendje si nga ana motorrike dhe nga ana xhenerike . Xhama te zinj origjinal d

  Lushnjë Dje, 11:29
  5.500 €
 • 8 foto
  GOLF 5 GTI
  Vetura

  GOLF 5 GTI

  Shitet Golf 5 2.0 look GT.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prov

  Lushnjë 9 nëntor 13:49
  5.000 €
 • 8 foto
  Golf 5 2.0 TDI 2005
  Vetura

  Golf 5 2.0 TDI 2005

  Cmimi i diskutushem Whatsup.00306987911448

  Lushnjë 20 tetor 07:25
  3.300 €
 • 5 foto
  golf 5 1.9 naft
  Vetura

  golf 5 1.9 naft

  makina esht super çdo sherbim iber ne kohe..

  Lushnjë 18 tetor 07:16
  3.900 €
 • 7 foto
  Volkswagen Golf 1.9 Bluemotion United 2008
  Vetura

  Volkswagen Golf 1.9 Bluemotion United 2008

  Shitet Volkswagen Golf 5 1.9 Nafte , Bluemotion United kambio manuale vitprodhim 2008. Makina eshte

  Lushnjë 16 tetor 12:01
  1 €
 • 0 foto
  Golf 5 look GTI Okazion
  Vetura

  Golf 5 look GTI Okazion

  Shitet golf 5 look gti me te gjitha sherbimet e bera.

  Lushnjë 14 tetor 12:31
  4.000 €
 • 11 foto
  Shitettt Ose Nderrohet VW Golf 6 2011 1.6 TDI
  Vetura

  Shitettt Ose Nderrohet VW Golf 6 2011 1.6 TDI

  Shitet Ose Nderrohet VW Golf 6 Viti 2011, 1.6 Nafte Super Ekonomik ,Kambio Manual 5 Marshe , 165.000

  Lushnjë 9 tetor 14:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Wv golf automat
  Vetura

  Wv golf automat

  🔶🔶🔶VW Golf 🔶VITI 2005 dal ne rrug 2006 🔶2.0TDI (NAFTE) 🔶EURO 4 🔶168453km🔶KAMBIO automat 🔶PILOT AUTOM

  Lushnjë 2 tetor 11:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 5 gtd 170 hp
  Vetura

  Golf 5 gtd 170 hp

  Shitet golf 5 gtd 2006 2.0 170 hp ne gjendje shume te mire motorrike gjenerike dhe estetike. Ka tim

  Lushnjë 27 shtator 21:15
  6.500 €
 • 9 foto
  Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005
  Vetura

  Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2005 211.000 KM Origjinale Cmimi:3900 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+35

  Lushnjë 26 shtator 22:49
  3.900 €
 • 7 foto
  Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005
  Vetura

  Golf 5 Plus 1.9 nafte .viti 2005

  Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte ,kambjo manuale ,viti 2005 .me dogane te paguar .dekumenta te r

  Lushnjë 26 shtator 13:01
  4.400 €
 • 5 foto
  Golf.6.2000.naft.v08.
  Vetura

  Golf.6.2000.naft.v08.

  Golf6 motorr 2000 naft viti 2008 ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga italia me dogan te prer cm

  Lushnjë 24 shtator 14:07
  6.000 €
 • 4 foto
  Okazion VW Golf 4
  Vetura

  Okazion VW Golf 4

  makina eshte ne gjendje super letrat i ka te paguara deri ne mar 2020 posedon kondicioner sherbimet

  Lushnjë 24 shtator 11:36
  1.500 €
 • 2 foto
  Golf Full Optional
  Vetura

  Golf Full Optional

  Golf Manuale Diesel full Optional

  Lushnjë 22 shtator 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 5 Benzin 1.6
  Vetura

  Golf 5 Benzin 1.6

  Golf 5 Benzin 1.6 Manual viti 2007

  Lushnjë 22 shtator 18:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf lll GTD
  Vetura

  Golf lll GTD

  Shes VW Golf 3 Ne gjendje shume te mire Me dokumenta te rregullta Per me shume telefononi

  Lushnjë 22 shtator 16:03
  650 €
 • 11 foto
  Wv golf
  Vetura

  Wv golf

  📌🏁shitet🏁📌 🔶WV Golf5🔶 🔶🔶🔶2.0tdi 🔶VITI dhjetor 2005 🔶KAMBIO manuale 6marshe 🔶183237km 🔶2 Celesa) 🔶C

  Lushnjë 21 shtator 09:34
  4.300 €
 • 8 foto
  Golf 5 GTD 2008
  Vetura

  Golf 5 GTD 2008

  Shitet golf 5 GTD 2.0 tdi 170 kuaj fuqi i 2008 limited edition full optional📍klima bi zone📍komputer

  Lushnjë 18 shtator 10:38
  5.300 €
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI 2011
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI 2011

  Shitet golf 6 1.6 nafte te 2011 i ardhur nga 🇮🇹 me 165 mij km origjinale me liber sherbimi full opti

  Lushnjë 18 shtator 10:37
  7.600 €
 • 10 foto
  Shes Golf 5 .1.9 Nafte ,Viti 2005
  Vetura

  Shes Golf 5 .1.9 Nafte ,Viti 2005

  Shes Golf 5 me motorr 1.9 nafte ,kambjo manuale ,viti 2005 .me dogane te paguar . Eshte me Klima.

  Lushnjë 15 shtator 13:08
  4.100 €
 • 5 foto
  Golf 5 Sapotarguar
  Vetura

  Golf 5 Sapotarguar

  Golf 5 i Sapotarguar. Viti prodhimit 2005, 2.0Nafte, kamje manuale 6marshe, ne gjendje perfekte. Mak

  Lushnjë 13 shtator 16:43
  4.200 €
 • 11 foto
   Vw Golf 5//R32 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM
  Vetura

  Vw Golf 5//R32 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM

  Shitet Vw Golf 5 2.0 Nafte Viti 2008 235.000 KM Origjinale Cmimi:4200 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+35

  Lushnjë 12 shtator 20:24
  4.200 €
 • 2 foto
  Golf naft
  Vetura

  Golf naft

  Shes golf 4 naft motor ne gjendje te mir freksioni me probleme me dekumenta deri ne dhjetor makina e

  Lushnjë 12 shtator 13:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazionn Shitet VW Golf 6 2011 1.6 Tdi Full Option
  Vetura

  Okazionn Shitet VW Golf 6 2011 1.6 Tdi Full Option

  Shitet Ose Nderrohet VW Golf 6 Viti 2011, 1.6 Nafte Super Ekonomik ,Kambio Manual 5 Marshe , 160.000

  Lushnjë 11 shtator 18:20
  1 €
 • 8 foto
  Golf 5 gtd 2008
  Vetura

  Golf 5 gtd 2008

  Shitet golf 5 2.0 nafte gtd i 2008 ne super gjendje me te gjiyha sherbimet e kryera.makina disponon

  Lushnjë 10 shtator 14:50
  5.400 €
 • 9 foto
  Golf 6 1.6 tdi 2011
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi 2011

  Shitet golf 6 1.6 nafte te 2011 ne super gjendje full optionals.

  Lushnjë 10 shtator 14:49
  8 €
 • 1 foto
  Golf Plus Diesel
  Vetura

  Golf Plus Diesel

  Golf Plus Diesel Full Optional

  Lushnjë 7 shtator 10:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Golf 5
  Vetura

  Shes Golf 5

  Shes golf 5 me motor 1.9 naft. Viti 2005 me kambio manuale. E sapo ardhur nga Italia. Makina eshte n

  Lushnjë 6 shtator 10:16
  4.200 €
 • 2 foto
  Golf4 benzingas
  Vetura

  Golf4 benzingas

  Golf4 viti2000 1.6 benzin gas super gjendje gati prr prove shitet 2000 euro ose ndrrohet me porto

  Lushnjë 4 shtator 13:06
  2.000 €
 • 3 foto
  Ggg
  Vetura

  Ggg

  Golf 4 1.8 turbo Benzin gas e shenuar ne lejen e qarkullimit

  Lushnjë 4 shtator 12:38
  2.000 €
 • 7 foto
  VW Golf 5 2005
  Vetura

  VW Golf 5 2005

  Cmimi i diskutushem Whatsup.00306987911448

  Lushnjë 1 shtator 17:23
  3.400 €
 • 5 foto
  OKAZION SHITET GOLF 5 PORTOBAGAZH
  Vetura

  OKAZION SHITET GOLF 5 PORTOBAGAZH

  SHITET GOLF 5 PORTOBAGAZH PER ARSYE EMIGRIMI.

  Lushnjë 1 shtator 09:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes golf 5 1.9 naft
  Vetura

  Shes golf 5 1.9 naft

  Shes Golf 5 i fundit te 2008 me motor 1.9 naft. Makina eshte e sapoardhur nga Italia me liber sherbi

  Lushnjë 28 gusht 20:22
  5.200 €
 • 9 foto
  shitet.golf .v super gjendje.
  Vetura

  shitet.golf .v super gjendje.

  makina,sa,po,ardhur,nga,italia.gjendje,perfekte,mototike,xhenerike,sherbimet,te,bera,ne,itali.ka.eks

  Lushnjë 27 gusht 22:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW GOLF 6 GTI
  Vetura

  VW GOLF 6 GTI

  Shitet Golf 6 2.0 GTI fabrike.Ne gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet e be

  Lushnjë 26 gusht 09:37
  9.500 €
 • 0 foto
  VW Golf 5 2005 1.4 benzine manuale (Okazion)
  Vetura

  VW Golf 5 2005 1.4 benzine manuale (Okazion)

  Shes VW golf 5 2005 1.4 benzine. Kambio manuale, tapiceri shume e paster. Te gjitha serviset e kryer

  Lushnjë 21 gusht 08:52
  3.200 €
 • 9 foto
  Wv golf blumotion united 1.9tdi
  Vetura

  Wv golf blumotion united 1.9tdi

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶🔶🔶VW Golf United 🔶🔶🔶Bluemotion 🔶VITI 2008 🔶1.9 TDI (NAFTE) 🔶EURO 4 🔶151342km 🔶KAMBIO

  Lushnjë 19 gusht 08:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW GOLF IV TDI 1,9 NAFTE VITI 98
  Vetura

  VW GOLF IV TDI 1,9 NAFTE VITI 98

  SHITET VW GOLF IV TDI I THJESHT 1,9 NAFTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE CLIMA TRONIC, X

  Lushnjë 18 gusht 11:53
  2.200 €
 • 5 foto
  Golf 4 1.6 16 valvula gaz benzin
  Vetura

  Golf 4 1.6 16 valvula gaz benzin

  Makina esh ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike shitet per ardye se me duhet nje makin me

  Lushnjë 17 gusht 11:03
  2.200 €
 • 5 foto
  Golf 5 motorr 1.9 naft
  Vetura

  Golf 5 motorr 1.9 naft

  Makina esht ne gjendje perfekt motorr 1.9 naft me dogan te pagur

  Lushnjë 17 gusht 10:10
  4.400 €
 • 4 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shitet golf 4 me 6 marrshe dy te kuqe me letra per nji vit

  Lushnjë 13 gusht 10:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 bezin + gaz 1.4
  Vetura

  Golf 4 bezin + gaz 1.4

  Makina esht ne gjendej te mir shitet per arsyje mos perdorimi per me shum info tel 0699771654

  Lushnjë 10 gusht 21:40
  100 €
 • 7 foto
  golf 5 1.9 naft
  Vetura

  golf 5 1.9 naft

  super ne gjendie cdo gje fuksionale

  Lushnjë 10 gusht 08:45
  4.000 €
 • 9 foto
  Golf 6 1.6 tdi 2010
  Vetura

  Golf 6 1.6 tdi 2010

  Shitet golf 6 1.6 nafte te 2010 me 164 mij km origjinale i ardhur nga italia me letra te prera nje v

  Lushnjë 8 gusht 20:59
  8.000 €
 • 7 foto
  Shitet makina .
  Vetura

  Shitet makina .

  Shitet makina tip Golf i 2006 , 1.9 nafte , 6 marshe e ardhur nga Italia me letra te rregullta te pa

  Lushnjë 6 gusht 20:00
  4.500 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9 automat
  Vetura

  Golf 5 1.9 automat

  Shitet Golf 5 automat 1.9 tdi ne gjendje perfekte , makina ka 10 dit qe ka hyr ne shqiperi e sapo ta

  Lushnjë 1 gusht 23:28
  4.400 €
 • 8 foto
  GOLF 5 AUTOMAT
  Vetura

  GOLF 5 AUTOMAT

  Shitet Golf 5 automat 1.9 tdi ne gjendje perfekte , makina ka 10 dit qe ka hyr ne shqiperi e sapo t

  Lushnjë 1 gusht 23:20
  4.500 €
 • 0 foto
  GOLF 5 Automat 1.9 tdi
  Vetura

  GOLF 5 Automat 1.9 tdi

  Shitet Golf 5 automat 1.9 tdi ne gjendje perfekte , makina ka 10 dit qe ka hyr ne shqiperi e sapo ta

  Lushnjë 31 korrik 18:21
  4.300 €
 • 0 foto
  GOLF 5 AUTOMAT
  Vetura

  GOLF 5 AUTOMAT

  Shitet golf 5 automat i sapo ardhur nga italia , 10 dit ka qe esht targuar , per me shm info 0684373

  Lushnjë 30 korrik 17:42
  4.300 €
 • 10 foto
  Volkswagen Golf 5
  Vetura

  Volkswagen Golf 5

  Volkswagen Golf 5 Motorr 1.9 nafte Kambjo manuale Klima digitale Disqe alumin Me sherbime te bera

  Lushnjë 19 korrik 11:32
  4.000 €