Lushnjë

Biznes & Punësime në shitje në Lushnjë

 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë Sot, 05:07
  115.000 Lek
 • 1 foto
  Karrige dhe larese koke
  Makineri dhe inventare

  Karrige dhe larese koke

  Jan shum pak te perdorura dhe shiten per arsye emigrimi

  Lushnjë Dje, 10:48
  450 Lek
 • 1 foto
  Shiten Blete
  Kafshe ferme

  Shiten Blete

  Shiten Koshere me blete. Kosheret jane të llojit greke, 1-kateshe dhe me mema te reja te ketij viti.

  Lushnjë 9 korrik 16:53
  15.500 Lek
 • 0 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten 4 desh te moshave te ndryshme

  Lushnjë 8 korrik 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shiten 4 desh te moshave te ndryshme

  Lushnjë 8 korrik 10:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pele ne shitje
  Kafshe ferme

  Pele ne shitje

  Shitet pela ngjyre kafe perdorur ne karroc per terheqje plug etj vjec 10

  Lushnjë 5 korrik 11:22
  80.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet mezi femer 1vjec e gjysem per arsye mosperdorimi

  Lushnjë 28 qershor 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Furre me gas
  Makineri dhe inventare

  Furre me gas

  Shitet furre me gas ne gjendje shume te mire . Bashke me kamalecin . Per arsye mosperdorimi .

  Lushnjë 27 qershor 15:00
  18.000 Lek
 • 9 foto
  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh
  Makineri dhe inventare

  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh

  Linje Betoni Per Prodhim Blloqesh - Makineri per prodhimin e blloqeve -Mixer (Betonjere) - Dy Kallep

  Lushnjë 26 qershor 23:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rottwailer
  Kafshe ferme

  Rottwailer

  Shitet rottweiler rrac 100% e paster i ardhur nga hollanda me pashaport, e shes se nuk kam te mbaj,

  Lushnjë 24 qershor 23:33
  320 €
 • 8 foto
  Shiten Pajisje dentare , Cmimi diskutueshem
  Makineri dhe inventare

  Shiten Pajisje dentare , Cmimi diskutueshem

  Shiten Pajisje Dentare , Cmimi i diskutueshem

  Lushnjë 23 qershor 22:42
  1 €
 • 0 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Lushnjë 23 qershor 13:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore me sipërfa

  Lushnjë 20 qershor 13:20
  1.500 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI,

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore me

  Lushnjë 20 qershor 13:18
  400 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI LAGJA SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI LAGJA SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Dublex në Lagjen Skënder Libohova ,Lushnje jepet me qira ambjent biznesi ,ambjenti disponon dy kate

  Lushnjë 20 qershor 13:16
  300 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA BAR RESTORANT + SHTËPI BANIMI NË KAVAJË
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA BAR RESTORANT + SHTËPI BANIMI NË KAVAJË

  Jepet me qira Bar Restorant në Kavajë. Sipërfaqa është 468.50 m² e organizuar në 2 kate. Kati i pa

  Lushnjë 20 qershor 12:38
  5.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në qëndër të qytetit,Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës,në katin e

  Lushnjë 20 qershor 12:24
  500 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti është 77 m², ndodhet në anë të B

  Lushnjë 20 qershor 12:01
  25.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET BAR RESTORANT + SHTËPI BANIMI NË KAVAJË
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET BAR RESTORANT + SHTËPI BANIMI NË KAVAJË

  Shitet Bar Restorant në Kavajë. Sipërfaqa është 468.50 m² e organizuar në 2 kate. Kati i parë ësht

  Lushnjë 20 qershor 11:51
  900.000 €
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 75 m² me loka

  Lushnjë 19 qershor 17:22
  20.000 €
 • 6 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 70 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 70 m2

  Shitet dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 140 m² e ndarë në 2 ambiente

  Lushnjë 19 qershor 14:57
  35.000 €
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 95 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 95 m2

  Shitet ambient biznesi në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e ambientit është 95 m² me lokacion të

  Lushnjë 19 qershor 14:37
  80.000 €
 • 4 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 355.5 m². Ambienti ka lok

  Lushnjë 19 qershor 12:55
  355.500 €
 • 7 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Dyqani ka lokacion të favorshëm buzë rrugës me si

  Lushnjë 19 qershor 12:45
  66.000 €
 • 1 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa totale është 31 m², e organizuar në 1 dhomë

  Lushnjë 19 qershor 12:34
  6.000.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO 193 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO 193 m2

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe 193.2 m². Ambienti ka loka

  Lushnjë 19 qershor 12:30
  50.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES

  Jepet me qira dyqan në lagjen Kongresi i Lushnjes, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29.55m², i përshtat

  Lushnjë 19 qershor 12:16
  20.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE 29 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI I LUSHNJES, LUSHNJE 29 m2

  Shitet dyqan në lagjen Kongresi i Lushnjes, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29.55m², i përshtatshëm pë

  Lushnjë 19 qershor 12:13
  4.000.000 €
 • 5 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet dyqan me sipërfaqe 28 m² në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka lokacion të favor

  Lushnjë 19 qershor 11:55
  55.000 €
 • 3 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet dyqan në lagjen Kongresi, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 33 m², ndodhet në një zonë shumë të z

  Lushnjë 19 qershor 11:37
  6.400.000 €
 • 4 foto
  SHITET DUPLEX NË KARBUNARË E PROSHTME, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DUPLEX NË KARBUNARË E PROSHTME, LUSHNJE

  Shitet duplex me sipërfaqe 5122 m² në Karbunarë e Poshtme, Lushnje. Ka lokacion të favorshëm në buz

  Lushnjë 19 qershor 11:23
  320.000 €
 • 6 foto
  SHITET MJEDIS TREGTAR NË QËNDËR TË QYTETIT, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET MJEDIS TREGTAR NË QËNDËR TË QYTETIT, LUSHNJE

  Shitet mjedis tregtar në qëndër të qytetit, Lushnje me sipërfaqje 27 m². Ambienti ka lokacion të fa

  Lushnjë 19 qershor 10:32
  50.000 €
 • 12 foto
  Shitet ose jepet me Qera Dyqani kati 1
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet ose jepet me Qera Dyqani kati 1

  Shitet ose Jepet me Qera Dyqani kati 1 Siperfaqe 370 m2 Ne nje pallat 6 katesh i perber nga 3 kate

  Lushnjë 18 qershor 19:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Dyqani
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet ose Jepet me Qera Dyqani

  Shitet ose jepet me qera dyqani 170 m2 Kati 0 Ne nje pallat 6 katesh te vitit 2015 Ne rruge kr

  Lushnjë 18 qershor 19:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 14 m². Ambienti është n

  Lushnjë 18 qershor 17:07
  11.200 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA 47 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA 47 m2

  Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në rrugën e bashkisë me sipërfaqe 47m². Ambienti ë

  Lushnjë 18 qershor 16:41
  60.000 €
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në rrugën e bashkisë me sipërfaqe 47m². Amb

  Lushnjë 18 qershor 16:37
  400 €
 • 4 foto
  SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA 38 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN + BANESË NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA 38 m2

  Shitet dyqan + banesë në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 29m², ndërsa banes

  Lushnjë 18 qershor 16:34
  65.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, 430 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, 430 m2

  Shitet ambient biznesi në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Ambienti ka sipërfaqe 430.52 m² dhe

  Lushnjë 18 qershor 16:17
  200.000 €
 • 6 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqa është 109 m² me lokacion të favors

  Lushnjë 18 qershor 16:14
  36.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Ambienti ka sipërfaqe 430.52

  Lushnjë 18 qershor 15:55
  450 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 300.20 m², me lokacion

  Lushnjë 18 qershor 15:46
  500 €
 • 6 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 300m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE 300m2

  Shitet dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 300.20 m², me lokacion të fav

  Lushnjë 18 qershor 15:41
  270.180 €
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE 99m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE 99m2

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Ambienti ka sipërfaqe 99 m² dhe ndodh

  Lushnjë 18 qershor 15:18
  30.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 23 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  SHITET DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 23 m2

  Shitet dyqan në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 23 m² me lokacion shumë të favor

  Lushnjë 18 qershor 15:13
  7.000.000 Lek
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  Jepet me qira dyqan në lagjen Çlirimi, Lushnje. Sipërfaqa e dyqanit është 23 m² me lokacion shumë t

  Lushnjë 18 qershor 14:27
  30.000 Lek
 • 6 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Gafurr Muço, Lushnje me sipërfaqe 146 m². Ambienti ka lokaci

  Lushnjë 18 qershor 14:24
  35.000 Lek
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Sipërfaqa totale është 14 m². Ambienti

  Lushnjë 18 qershor 14:22
  400 €
 • 1 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 27 m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 27 m2

  Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ka sipërfaqe totale 27.5m². Ndodhet afër

  Lushnjë 18 qershor 14:16
  400 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 33m2
  Biznes ne shitje / me qera

  JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE 33m2

  Jepet me qira dyqan në lagjen Kongresi, Lushnje. Dyqani ka sipërfaqe 33 m², ndodhet në një zonë shu

  Lushnjë 18 qershor 14:15
  300 €