Vetura
Gjilan

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Gjilan

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  GOLF VI 2.0 TDI
  Vetura

  GOLF VI 2.0 TDI

  Shitet : Golf 6 2.0 TDI Diesel Viti i prodhimit 2009 Automatik Vetura eshte ne gjendje teknike dhe

  Gjilan Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Landrover Freelander 2.2 TD4
  Vetura

  Landrover Freelander 2.2 TD4

  Shitet Landrover Freelander 2.2 TD4 viti i prodhimit 2009 vetura eshte e doganuar dhe me homologim

  Gjilan Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 GT 2009
  Vetura

  Golf 5 2.0 GT 2009

  Shitet golf 5 GT 2.0 103 kW viti 2009 vetura eshte e doganuar dhe me homologim

  Gjilan Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport
  Vetura

  Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

  Ofrojm vetura me qera me çmime shumë të volitshme. Vetura automatike dhe manuale. Çmimi varet nga t

  Gjilan Sot, 17:41
  15 €
 • 0 foto
  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008
  Vetura

  Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

  Qfar Do Lloji Vetem Qmimi I Volitshom Me Pare Kesh Viti Prej 1995 Deri 2008 +38345371403 Rrethin

  Gjilan Sot, 17:15
  1 €
 • 8 foto
  Vw Golf 1.4 tdi 90 kw nga CH
  Vetura

  Vw Golf 1.4 tdi 90 kw nga CH

  VW Golf 1.4 TSI Manuel ************************ *Viti 05.2009 *Km 164.000 *Ne gjendje perfekte *Nga

  Gjilan Sot, 16:30
  8.200 €
 • 9 foto
  Golf 5 GTI tsi turbo nga Zvicrra
  Vetura

  Golf 5 GTI tsi turbo nga Zvicrra

  Golf 5 gti i posa ardhur nga zvicrra Automatic dsg Viti 2009 Km 213000 Full opsione I garantuar per

  Gjilan Sot, 15:33
  9.700 €
 • 4 foto
  Golf V plus 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Golf V plus 2.0 TDI DSG

  Shitet golf v plus 2.0 tdi dsg , me liber te servisit , i doganuar qe 1 vit , 208.000km .

  Gjilan Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shitet golf 2 1.9 turbo dizel 1 vit regjistrim
  Vetura

  shitet golf 2 1.9 turbo dizel 1 vit regjistrim

  hitet golf 2 1,9 turbo dizel viti i prodhimit 88 me regjistrim 1 vit 3 dyer timonin hidroulik te ndr

  Gjilan Sot, 14:46
  2.100 €
 • 3 foto
  -Bejmm Blerjen e Pikapav Caddy Dhe Opell
  Vetura

  -Bejmm Blerjen e Pikapav Caddy Dhe Opell

  Blerjen e pikapav Pa dogan Dhe me Dogan Vlersimi Behet Sipas Gjendjes Se PikapiT i Blejm poashtu Pik

  Gjilan Sot, 14:33
  55.555 €
 • 1 foto
  Prekulica në shitje
  Vetura

  Prekulica në shitje

  Shitet prekulica Ne gjendje shum te mire 044506058 viber +38344506058 nuk bejm ndrrim

  Gjilan Sot, 13:25
  180 €
 • 8 foto
  BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET
  Vetura

  BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

  NE BEJM BLERJEN E TE GJITHA LLOJEVE TE VETURAVE RKS DHE PA DOGAN....VLERSIMI BEHET SIPAS GJENDJES SE

  Gjilan Sot, 13:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Blejm Vetura Rks dhe Pa Dogan \" GJILAN\"
  Vetura

  Blejm Vetura Rks dhe Pa Dogan \" GJILAN\"

  Blejm vetura rks dhe pa dogan.... Blejm pikapa rks dhe pa dogan...... Dergo oferten ne viber apo wha

  Gjilan Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rent A Car Vejsi
  Vetura

  Rent A Car Vejsi

  Rent A Car \'Vejsi\' Japim vetura me qera: VW Golf 5 2.0 TDI VW Golf 5 1.9 TDI VW Lupo 1.4 benzin VW

  Gjilan Sot, 13:20
  20 €
 • 2 foto
  BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO
  Vetura

  BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

  BLEJM TE GJITHA LLOJET E CADDY OSE OPEL COMBO ........ ME RKS OSE PA DOGAN........ VITI NGA 2000 DER

  Gjilan Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf VII 2016
  Vetura

  Golf VII 2016

  Golf VII Viti 2016 Km 146,000 Ps 111 1,6 Diesel Distronic Plus DSG Ngjyra ZEZ Navi Senzora para

  Gjilan Sot, 11:03
  15.900 €
 • 9 foto
  Golf VII SportsVan
  Vetura

  Golf VII SportsVan

  Golf VII SportsVan Viti 2015 Km 179.500 Ps 111 Distronic plus DSG 1,6 Diesel Senzora para dhe mbra

  Gjilan Sot, 11:02
  14.600 €
 • 6 foto
  Pjesë për veturë( Dizalica,Qelsa,Drita,etj)
  Vetura

  Pjesë për veturë( Dizalica,Qelsa,Drita,etj)

  Shiten këto pjesë për vetura.. 044506058 +38344506058

  Gjilan Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

  VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

  Gjilan Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 4 1.9 TDI
  Vetura

  VW Golf 4 1.9 TDI

  VW Golf 4 1.9 TDI

  Gjilan Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 5 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 5 2.0 TDI

  VW Golf 5 2.0 TDI

  Gjilan Sot, 08:44
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Rent a car ALD
  Vetura

  Rent a car ALD

  Rent a car "ALD" Ofrojme vetura me qera prej 15 €, 20, 25, 30, 40, 50, 60 Euro per 24 or e me shume,

  Gjilan Dje, 17:31
  15 €
 • 6 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 për pjes Viti prodhimit : 2006 Ngjyra : E Bardh Automatik 1.9 Dizell Pa Dogan +383 44 991 35

  Gjilan 12 nëntor 21:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 5
  Vetura

  Golf 5

  Golf 5 për pjesë Ngjyra : Hiri Manual 5 shpejtsi 1.4 Benzin Viber : +383 44 991 353

  Gjilan 12 nëntor 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetura me qera
  Vetura

  Vetura me qera

  Ju ofrojme vetura të llojeve të ndryshme me qera duke filluar prej 15Euro 24/h .

  Gjilan 12 nëntor 11:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Golf VII 2017
  Vetura

  Golf VII 2017

  Golf VII Viti 2017 Km 139,000 Ps 115 DSG Ngjyra Bardhë Diesel 1.6 Distronic Plus Navi Senzora pa

  Gjilan 11 nëntor 15:53
  17.200 €
 • 4 foto
  VW GOLF 5 1.9
  Vetura

  VW GOLF 5 1.9

  Golf 5 1.9 tdi 2005 vetura ka dypar dyr rrota te dimri e regjostruar senzora mrapa 6 shpetsi pr

  Gjilan 11 nëntor 14:00
  6.600 €
 • 5 foto
  VW Golf 5 karavan shum i mir
  Vetura

  VW Golf 5 karavan shum i mir

  Golf 5 karavan 1.9 dizell viti 2009 15400 te kalume shum shum ne gjendje te Mir veq I ri me kon me t

  Gjilan 11 nëntor 11:24
  8.500 €
 • 3 foto
  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj
  Vetura

  Shitet ndrrohet golf 3 5 muj regj

  Shotet ose ndrrohet golf 3 benzin 1.8 ne gjendje te rregullt ka regjistrim deri met 26.12.2019 ka ai

  Gjilan 11 nëntor 07:11
  1.100 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 tdi 1.9
  Vetura

  VW Golf 4 tdi 1.9

  Golf 4 1.9 tdi thjeshtë viti prodhimit fund 1999.shitet.Ne gjendje te mirë teknike,4 dyrë,central,A

  Gjilan 10 nëntor 13:13
  4.250 €
 • 11 foto
  brave digitale, titanium, fingerprint, kartela...
  Vetura

  brave digitale, titanium, fingerprint, kartela...

  Shes braven digjitale, e kam ble ne Dubai, Po spo montojke ne dyer Te plastikes. I kA 6 qelesa, 6 ka

  Gjilan 8 nëntor 13:20
  600 €
 • 7 foto
  Golf V 1.4
  Vetura

  Golf V 1.4

  Shitet Golf 5 viti 2005 benzin 1.4 me 272 km ne gjendje te rregullt

  Gjilan 7 nëntor 09:17
  4.100 €
 • 3 foto
  Pasat 3c DSG
  Vetura

  Pasat 3c DSG

  Përshkrimi :Shes pasat 2.0 tdi 170 ps DSG viti prodhimit 2008 Posedon kto gjera Motor te tipit ri go

  Gjilan 5 nëntor 20:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Golf 5 2.0 2008 Automatik
  Vetura

  Golf 5 2.0 2008 Automatik

  Shitet Golf 5 viti 2008 Modeli i fundit i golf 5 Automatik,navi, shpejtsit ne timon , 140Ps etj..

  Gjilan 4 nëntor 12:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Me Klim
  Vetura

  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Me Klim

  Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1989 Rks 10 Muj Vetura Posedon Klima A/c Fellne Me Goma Mira Hidroalik

  Gjilan 4 nëntor 05:46
  1.850 €
 • 3 foto
  Kemi pjes per gollf 4
  Vetura

  Kemi pjes per gollf 4

  Kemi pjes per gollf 4 1.9 dizell Nr kontaktues 044837310

  Gjilan 2 nëntor 00:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pjes për gollf 5
  Vetura

  Pjes për gollf 5

  Kemi pjes per gollf 5/ 1.9 dizell vitit i prodhimit 2005 Per më shum info kontaktoni në nr e telefon

  Gjilan 2 nëntor 00:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kemi Pjes per Gollf 5
  Vetura

  Kemi Pjes per Gollf 5

  Kemi pjes për Gollf 5. Për më shum info konaktoni në nr 045903123/ 044771302

  Gjilan 2 nëntor 00:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puntor per autolarje
  Vetura

  Puntor per autolarje

  Kerkoj puntor me pervoj per autolarje paga simbas marveshjes ose me perqindje %.

  Gjilan 31 tetor 17:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj
  Vetura

  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj

  Golf 2 1.6 Dizel V.p1990 Rks 7 Muj Karrika Te Golf 4 Radio Mp3 Aux Etj Vetura Osht Ne Gjendje Te

  Gjilan 21 tetor 23:55
  1.180 €
 • 2 foto
  Auto pjes për Gollf 4
  Vetura

  Auto pjes për Gollf 4

  Kemi pjes per gollf 4 për më shum info kontaktoni ne nr e telefonit 044837310

  Gjilan 21 tetor 22:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjes per gollf 4 dizell 4x4
  Vetura

  Pjes per gollf 4 dizell 4x4

  Kemi pjes per gollf 4 dizell 4x4 per më shum info kontaktoni në nr e telefonit 044837310

  Gjilan 21 tetor 22:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per Gollf 4 1.8 Turbo
  Vetura

  Pjes per Gollf 4 1.8 Turbo

  Kemi pjes per gollf 4/ 20V 1.8 Turbo per ma shum info kontaktoni në nr e telefonit 044837310

  Gjilan 21 tetor 22:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj
  Vetura

  Shes golf 2 benzin plin rks 4 muj

  Shes golf 2 ne gjendje shum te mir benzin plin me atest me regjistrim deri ne fund te vitit shum i

  Gjilan 21 tetor 22:33
  900 €
 • 4 foto
  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj
  Vetura

  Shitet golf 5 viti 2004 regjistrim 3 muj

  Shitet golfi 5 be gjendje te rregullt teknike she optike shihen fotot dizel 2,0 climatronic gjitbqka

  Gjilan 21 tetor 19:30
  5.300 €
 • 6 foto
  Golf 1
  Vetura

  Golf 1

  Golf 1 1.6 disel 1983 viti ( fabrikisht gti )

  Gjilan 21 tetor 09:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 TDI 77Kw
  Vetura

  Golf 4 1.9 TDI 77Kw

  Shitet Golfi 4 1.9 tdi 77Kw Motorr Pacifikt Vitii 2000 Klimatronik ESP Kuk Fellne Me Goma 16 Rexhi

  Gjilan 20 tetor 12:45
  5.000 €
 • 0 foto
  Golf 5 plus
  Vetura

  Golf 5 plus

  golf 5 plus sportline 1.9 tdi 77kw 105ps Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike,i ruajtur

  Gjilan 18 tetor 21:14
  6.200 €
 • 9 foto
  ??Golf 6. 1.4 TSI. - DSG ?? Nga zvicra
  Vetura

  ??Golf 6. 1.4 TSI. - DSG ?? Nga zvicra

  Golf 6. 1.4 TSI. DSG. AUTOMATIK Viti 2009 120000 km me liber servisi te garantume Me dogan te p

  Gjilan 18 tetor 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet vetura Golf 6 R-Line Higline BlueMotion
  Vetura

  Shitet vetura Golf 6 R-Line Higline BlueMotion

  Shitet vetura : Golf 6 R-Line Higline BlueMotion. Manual Viti i prodhimit : 2011/10 muj. Kubikazha :

  Gjilan 18 tetor 00:30
  Me Marrveshje