Vetura
Ferizaj

VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Ferizaj

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK

  SHES GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2013 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJ

  Ferizaj Sot, 21:17
  13.500 €
 • 0 foto
  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN
  Vetura

  BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

  PER QMIM VARET QFAR GOLFI DHE GJENDJA E TIJ FOTOT VIBER 383 44 286 208

  Ferizaj Sot, 19:56
  1.999 €
 • 1 foto
  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES
  Vetura

  BLEJ PIKABA T VJETER PA REGJISTRIM- PER PJES

  Blej pikaba t vjeter qe jon pa regjistrime edhe dizel edhe benzin si Ford, Reno , Opel, Volkswagen C

  Ferizaj Sot, 19:56
  300 €
 • 5 foto
  shitet golf
  Vetura

  shitet golf

  golf 2 viti i prodhimit 1989 ,1.3 benzin-ingjekcion 193000km te kaluara.Ne gjendeje te mir

  Ferizaj Sot, 19:30
  1.300 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 tdi Automatik Me dogan
  Vetura

  Golf 2.0 tdi Automatik Me dogan

  Shum ne gjendje te mir me dogan te pagume 2.0tdi automatik me lleda 044287682

  Ferizaj Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw golf 6 2.0 tdi me dogan
  Vetura

  Vw golf 6 2.0 tdi me dogan

  shum ne gjendje te mir me dogan te pagume e ka libren e servisit me 2 qelca 044287682

  Ferizaj Sot, 17:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008
  Vetura

  Shitet golf 5 TDI blumotion 2008

  Shitet golf 5 1.9TDI blumotion viti i prodhimit ne fund te 2007 gjama te errsuar fabrikisht servisi

  Ferizaj Sot, 17:07
  7.200 €
 • 11 foto
  vw golf 6 2.0 dizel dogan te paguar viti 2009
  Vetura

  vw golf 6 2.0 dizel dogan te paguar viti 2009

  Vw golf 6 2.0 dizel ne fund te 2009 posedon Dogan te Paguar klimatronik navigacion te madh komand

  Ferizaj Sot, 16:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI

  VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI, Viti i prodhimit 09.2009, Gjendja shume e mire mekanike dhe vizuele. 19

  Ferizaj Sot, 16:21
  8.700 €
 • 7 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi Lleda i Doganuar 2009

  VW Golf 6 2.0 TDI i Regjistruar RKS (6 Muaj) ngjyr hiri metalike posedon : klimatronik airbaga centr

  Ferizaj Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 7 2.0 tdi nga zvicra
  Vetura

  Golf 7 2.0 tdi nga zvicra

  Golf 7 2.0 tdi nga zvicra me dogan tel 049111214 vib +37744394949

  Ferizaj Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf Vll 7 1.6 dizel RKS 165 km ?
  Vetura

  Golf Vll 7 1.6 dizel RKS 165 km ?

  Golf 7 Dizel 1.6 Klima ac Shum j pastert I bler 00km Servisat e kryera te gjitha me rregull Vetur fa

  Ferizaj Sot, 14:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 7-Automatik-TDI
  Vetura

  VW Golf 7-Automatik-TDI

  Shes Golf 7 Motorri>1.6-Dizell Automatik Klimatronik Navigacion I rexhistruar Rks Rexhistrim 1 Vi

  Ferizaj Sot, 13:42
  12.800 €
 • 9 foto
  VW GOLF VI PLUS 2012
  Vetura

  VW GOLF VI PLUS 2012

  VW GOLF VI PLUS 1.6 TDI 2012 VETURA POSEDON KLIM ABS CENTRAL KOMANDA NE TIMON SENZORA PARA MBRAPA FE

  Ferizaj Sot, 13:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW GOLF 1.9 TDI
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI

  VW GOLF 1.9 TDI 1998 NE GJENDJE TE MIR RKS DERI 03.01.2020 044 700 882

  Ferizaj Sot, 13:40
  3.200 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes Golf 6 Motorri>2.0-TDI Me klim Nxemje ne karriga Senzora parkimi I ardhur nga Gjermania Dog

  Ferizaj Sot, 13:40
  8.900 €
 • 4 foto
  Golf 7  1.6  2013
  Vetura

  Golf 7 1.6 2013

  Shes golf 7 manual 1.6 bluemotion , 170 mi km me liber , pasqyre elektronike , gjama elektronik , di

  Ferizaj Sot, 12:51
  11.700 €
 • 12 foto
  Golf 5 2.0 TDI 4MOTION 10.2008
  Vetura

  Golf 5 2.0 TDI 4MOTION 10.2008

  Shitet Golf 5, viti i prodhimit 10.2008, motorin gjerman me nji bregore 2.0 TDI me 140ps. 4MOTION Ve

  Ferizaj Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf VI 1.6TDI 2010 Karavan,me dogan nga Gjermania
  Vetura

  Golf VI 1.6TDI 2010 Karavan,me dogan nga Gjermania

  Shitet vetura Golf VI 1.6TDI 2010 Karavan, me doganë i ardhur nga Gjermania, posedon: Senzora parkin

  Ferizaj Sot, 10:30
  6.900 €
 • 9 foto
  SHITET GOLF 7, 1.6 TDI, 81 KW, VITI 2015
  Vetura

  SHITET GOLF 7, 1.6 TDI, 81 KW, VITI 2015

  Shitet VW Golf 7, 1.6 TDI, 81 KW Vetura Posedon: Navigacion SRS, ABS, Clima Tronik, ASP, erj etj Dy

  Ferizaj Sot, 10:12
  12.400 €
 • 11 foto
  VW Golf 7 1.6 Automatik -Doganuar
  Vetura

  VW Golf 7 1.6 Automatik -Doganuar

  Marka :VW Tipi :GOLF 7 1.6 TDI Viti i Prodhimit :2013 Lloji i Motorit :DIESEL Numri i Dyerve:5 Numr

  Ferizaj Sot, 10:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG
  Vetura

  VW Golf VI – 2.0 TDI, Automatik DSG

  VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW Automatik DSG Viti i prodhimit 04.2010, RKS deri 06.2020 Viti i pare

  Ferizaj Dje, 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro
  Vetura

  Fontan muri nga 250 ne Vetem 150 Euro

  Vaska Fontan Muri me xham nga 250 Euro ne vetem 150 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,B

  Ferizaj Dje, 10:12
  150 €
 • 1 foto
  Vask 130x130 cm Vetem 80 Euro
  Vetura

  Vask 130x130 cm Vetem 80 Euro

  Vaska Vask 130x130 cm akrill nga 160 Euro ne vetem 80 Euro esht ansorja e vrane Rruga Vllezrit Ge

  Ferizaj Dje, 10:12
  80 €
 • 0 foto
  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit
  Vetura

  Fontan Muri vetem 110 Euro - Mbyllje lokalit

  Vaska Fontan Muri Kardier nga 150 Ne vetem 110 Euro Rruga Vllezrit Gervalla Ferizaj AUDI,BMW,M3

  Ferizaj Dje, 10:11
  110 €
 • 8 foto
  Golf 7 Sportvan Lunge
  Vetura

  Golf 7 Sportvan Lunge

  Shitet golf 7 Sportvan Lunge ,full opcione ne gjendje shume te mire me kilometra originale dhe mund

  Ferizaj 12 nëntor 20:01
  18.500 €
 • 10 foto
  Golf 5 1.9-TDI-Goal 2006
  Vetura

  Golf 5 1.9-TDI-Goal 2006

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-Goal Nxemje ne karriga Senzora parkimi I rexhistruar Rks Viti

  Ferizaj 12 nëntor 17:22
  5.900 €
 • 5 foto
  Golf 1
  Vetura

  Golf 1

  Golf 1 dizell regjistrim deri 17 05 2017 shum ne gjendje te mir dritaret me rry

  Ferizaj 11 nëntor 22:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2
  Vetura

  Shes golf 3 urgjen ose bej ndrrim me 2

  Shes golf 3 1.6 benzin bej ndrrim me golf 2 dizell ose pasat karavan ju mir pres pres bleres serioz

  Ferizaj 11 nëntor 18:08
  1.600 €
 • 4 foto
  Golf 5 1.9 Dizel 2004
  Vetura

  Golf 5 1.9 Dizel 2004

  Golf 5 1.9 Dizel 2004 Gollfi eshte ne gjendje shum te mir dhe i gateshem per qdo prov per qdo deta

  Ferizaj 11 nëntor 14:57
  4.800 €
 • 7 foto
  Gollf 7 Automatik 1.6 viti 2013
  Vetura

  Gollf 7 Automatik 1.6 viti 2013

  Gollf 7 Automatik 1.6 viti 2013 km 238.000 Me libra te servisit servisin e kryme te ndrrun rrypin dh

  Ferizaj 11 nëntor 14:42
  12.700 €
 • 5 foto
  GOLF 3 1.4 BENXIN RKS 8 MUJ VP 92 GOMA T REJA IRI
  Vetura

  GOLF 3 1.4 BENXIN RKS 8 MUJ VP 92 GOMA T REJA IRI

  044-791-901 ndrrim nuk boj gjendje perfekte goma te reja 5 shpejtsi pod t mir ngjyr vishnje metalike

  Ferizaj 11 nëntor 00:09
  1.400 €
 • 2 foto
  Golf 2 1,9
  Vetura

  Golf 2 1,9

  Shitet golf 2 1,9 dizel gjendjen shum te mir serviz komplet i bam ika ndrrume krejt senet me kurtne

  Ferizaj 10 nëntor 21:59
  1.200 €
 • 9 foto
  Shes golf 5+
  Vetura

  Shes golf 5+

  Shes golf 5 ne gjendje shum te mir teknike me gjitha serviset e kryme ne gjendje shum te mir vetura

  Ferizaj 9 nëntor 18:26
  6.800 €
 • 4 foto
  Shitet ose Ndrrohet Golf 4 1.9 TDI I t\'kuqe
  Vetura

  Shitet ose Ndrrohet Golf 4 1.9 TDI I t\'kuqe

  Shes ose Ndrroj Golf 4 1.9 dizell me i rigjistruar Nē gjendje t rregullt dhe shpenzime t vogla..

  Ferizaj 8 nëntor 18:49
  3.300 €
 • 8 foto
  Golf 1.6 dizell automatik DSG
  Vetura

  Golf 1.6 dizell automatik DSG

  Golf 6 1.6 dizell viti I prodhimit 2009 posedon dogan homologim te kryera automatik DSG klimatronik

  Ferizaj 7 nëntor 17:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6           2.0, 2012,RKS
  Vetura

  Golf 6 2.0, 2012,RKS

  Vetura ka dy qelsa Navigacion me task/aifon dhe senso-levizje Ekrani i navigacionit me MP3,radio/CD/

  Ferizaj 6 nëntor 23:46
  13.500 €
 • 11 foto
  Golf 6/2.0 Dizel shpejtsi 6- 4Motion 4X4 ngaZvicra
  Vetura

  Golf 6/2.0 Dizel shpejtsi 6- 4Motion 4X4 ngaZvicra

  - [x] Gollf 6/2.0 Dizel shpejtsi 6 - [x] Senzora - [x] Pulla ne timon viti 2009 - [x] 4x4 4Motion -

  Ferizaj 5 nëntor 20:49
  9.700 €
 • 6 foto
  Golf 4 tdi 4x4
  Vetura

  Golf 4 tdi 4x4

  Shiten pjest per golf 4 tdi 4 motion ne gjendje shum te mir per ma shum 044 692 979

  Ferizaj 5 nëntor 10:05
  1 €
 • 3 foto
  Golf 4 1.4 benxin
  Vetura

  Golf 4 1.4 benxin

  Shes pjes per golf 4 1.4 benxin per ba shum 044692979

  Ferizaj 5 nëntor 10:02
  1 €
 • 5 foto
  shes pjes per golf 4 pacifik
  Vetura

  shes pjes per golf 4 pacifik

  shiten pjest per golf 4 pacifik 044692979

  Ferizaj 5 nëntor 10:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 4 1.6 16 v
  Vetura

  Golf 4 1.6 16 v

  Shes pjes per golf 4 1.6 16 v ne gjendje shum te mir 044692979

  Ferizaj 5 nëntor 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 5 shiten pjest per golf 5 1.9 tdi
  Vetura

  Golf 5 shiten pjest per golf 5 1.9 tdi

  Shes pjes per golf 5 1.9 tdi ne gjendje shum te mir per ma shum 044692979

  Ferizaj 5 nëntor 10:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes pjes per golf pasat etj
  Vetura

  Shes pjes per golf pasat etj

  Shiten pjest per golf pasat pollo

  Ferizaj 5 nëntor 09:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 5 1.9 TDI-2008 United
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI-2008 United

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-United I saposervisuar I rexhistruar Rks Viti i prodhimit-2008

  Ferizaj 5 nëntor 09:41
  6.700 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI 110
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF VI 2.0 TDI 110

  QMIMI ME DOGANE + HOMOLOGIM

  Ferizaj 4 nëntor 14:38
  9.500 €
 • 4 foto
  VOKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 110
  Vetura

  VOKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI 110

  QMIMI ME DOGANE + HOMOLOGIM

  Ferizaj 4 nëntor 14:30
  12.500 €
 • 9 foto
  VW GOLF 6
  Vetura

  VW GOLF 6

  VW GOLF 6 1.6 TDI 2011 I DOGANUAR LIBRA SERVISI VETURA POSEDON KLIM ABS CENTRAL DRITARE ELEKTRIKE FE

  Ferizaj 4 nëntor 08:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  golf 5 karavan
  Vetura

  golf 5 karavan

  golf 5 2.0 TDI DPF DSG Sportline automatik Panoram. Viti prodhimit 2009 103 Kv 140 Ps . Posedon kli

  Ferizaj 2 nëntor 19:24
  4.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI DSG highline
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI DSG highline

  Shitet vw golf 6 1.6 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit ne fund te 2009 ne gjendje shum te mir

  Ferizaj 2 nëntor 14:04
  Me Marrveshje