Vetura
Ferizaj
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Ferizaj

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Vw passat b7 2.0tdi automatik
  Vetura

  Vw passat b7 2.0tdi automatik

  Shum ne gjendje te mir. 044287682

  Ferizaj Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw golf 6 2.0 tdi me dogan
  Vetura

  Vw golf 6 2.0 tdi me dogan

  shum ne gjendje te mir me dogan te pagume e ka libren e servisit me 2 qelca 044287682

  Ferizaj Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PASSAT -B7 ME DOGAN - Viti 2014 - SUPER CMIM
  Vetura

  PASSAT -B7 ME DOGAN - Viti 2014 - SUPER CMIM

  ✅SHITET VETURA✅ ✅PASSAT -B7 ✅2.0 TDI - ✅AUTOMATIK - DSG ✅KM 204923. TE GARANTUA

  Ferizaj Sot, 15:32
  10.999 €
 • 11 foto
  Golf 5 - ME DOGAN
  Vetura

  Golf 5 - ME DOGAN

  SHITET VETURA GOLF V - COMFORT LINE ✅2.0 - 140 PS TDI ✅ 6 SHPEJTSI ✅KM 210274 - ME

  Ferizaj Sot, 15:32
  7.299 €
 • 6 foto
  ? ?GOLF DIZELL REGJiSTRIM -4- MUAJ??
  Vetura

  ? ?GOLF DIZELL REGJiSTRIM -4- MUAJ??

  🚘-GOLF ĒSHT 1.6 D ⚙️ SERIES *88📍- VOZITET SHUM MIR 👌 Ka HIDRAUiK- 🚘 GOMA TE REJA 🚨-TESTOHET PER

  Ferizaj Sot, 15:29
  800 €
 • 3 foto
  VW Golf 6 1.6 DSG
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 DSG

  Shitet golf 6 1.6 bluemotion highline dsg, ne gjendje perfekte i sapo doganuar

  Ferizaj Sot, 15:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2012
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG -2012

  VW Golf 6 2.0 TDI Automatik-Tiptronik DSG viti i prodhimit 2012 posedon : klimatronik funksionale ai

  Ferizaj Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 7 1.6 TDI i Doganuar Lleda Full Extra 2014
  Vetura

  VW Golf 7 1.6 TDI i Doganuar Lleda Full Extra 2014

  VW Golf 7 1.6 TDI BlueMotion i Doganuar ngjyr te zeze metalike viti i prodhimit 11/2013 posedon : kl

  Ferizaj Sot, 15:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 119.000 KM -2011
  Vetura

  VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 119.000 KM -2011

  VW Polo 1.2 TDI e Doganuar dhe Regjistruar RKS 119.000 KM te garantuara viti 12/2011 posedon: klima

  Ferizaj Sot, 15:19
  6.700 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULESE

  Shitet VW Touran 2.0 TDI 6 shpejtsi 7 ulese Klime Gjamat me rryme te erresuar

  Ferizaj Sot, 15:06
  4.800 €
 • 10 foto
  VW PASSAT 2.0.TDI
  Vetura

  VW PASSAT 2.0.TDI

  -Shitet Vw Pasat Variant 2.0 TDI Me Dogane dhe homologim te paguar -Transmetuesi automatik DSG -Nav

  Ferizaj Sot, 15:05
  10.000 €
 • 2 foto
  VW Golf 4 Iregjistruar rks,Me Klim,4 Dyer
  Vetura

  VW Golf 4 Iregjistruar rks,Me Klim,4 Dyer

  Shes VW Golf 4 1.4 Benzin, iregjistruar rks deri muajin e 7/2020 me klim viti prodhimit 1999 Ne gj

  Ferizaj Sot, 14:59
  3.000 €
 • 6 foto
  Golf 7 1.6 Tdi 2015 modeli Cup
  Vetura

  Golf 7 1.6 Tdi 2015 modeli Cup

  Shes veturen Golf VII 1.6 Tdi blue motion viti i prodhimit 2015, 115 ps regjistrimi i par ne ks me l

  Ferizaj Sot, 14:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET PASSAT 2.0 TDI
  Vetura

  SHITET PASSAT 2.0 TDI

  Passat 4 motion,DSG,Panoram,Intellegent light,Kamera,Digital Display,Vetparkim,Biturbo,Navi,Individu

  Ferizaj Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet TAUREGI
  Vetura

  Shitet TAUREGI

  Shitet TAUREGI 3.0 DIESEL 2011 Per me shum info:+38344792221 +38349300412

  Ferizaj Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet PASSATI
  Vetura

  Shitet PASSATI

  SHITET PASSAT 2.0 DIESEL 2016 Automatik tiptronik Klimattonik Komanda timon Karrikat me nxemje Nav

  Ferizaj Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet TAUREGI
  Vetura

  Shitet TAUREGI

  SHITET TAUREG 3.0 DIESEL 2011 Sa ka ardh prej zvicrre shum ne gjendje te mir Full opsione Per me

  Ferizaj Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vw caddy MAXI 1.6 tdi 102ps DOGAN TE PAGUNE
  Vetura

  Vw caddy MAXI 1.6 tdi 102ps DOGAN TE PAGUNE

  Shitet vw caddy Maxi 1.6 tdi 102ps Me dogan te pagune ne gjendje perfekte ka klime abs esp drita te

  Ferizaj Sot, 14:53
  6.300 €
 • 7 foto
  crafter viti 2010
  Vetura

  crafter viti 2010

  shes kombin crafter i ardhur qe 3 dit prej gjermonis ne gjendej shum te mire posedon dritaret me rry

  Ferizaj Sot, 14:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kombi me frigo 2003
  Vetura

  kombi me frigo 2003

  shes kombin t4 me frigo dje i ardhur nga gjermonia 2.5 tdi ne gjendeje shum te mire

  Ferizaj Sot, 14:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kombi me friz
  Vetura

  Kombi me friz

  Shes kombi me frigo i ardheur nga gjermania ne gjendeje te mire teknike me frigo - temperatur me dog

  Ferizaj Sot, 14:31
  3.300 €
 • 5 foto
  Polo 1.4 diesel
  Vetura

  Polo 1.4 diesel

  Shitet polo ne gjendje te rregullt regjistrimi dyt ks

  Ferizaj Sot, 14:13
  3.850 €
 • 9 foto
  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi
  Vetura

  Touran 1.6 TDI DSG Full Ekstra Mundsi Ndrrimi

  NOTE: VETURA ËSHT NE GJENDJE SHUMË PERFEKTE. Shitet Tourani Sport DSG 1.6 TDi (me i te kuqe) FULL EK

  Ferizaj Sot, 14:12
  8.900 €
 • 11 foto
  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011
  Vetura

  Shitet Touran Sport Full Extra 1.6 Dsg 2011

  Shitet tourani sport dsg 2011 full ekstra 1.6 TDi (me i te kuqe) viti 2011 me partikellfilter(DPF) a

  Ferizaj Sot, 14:12
  11.000 €
 • 11 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI DSG ( dogan te paguar ) CH
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI DSG ( dogan te paguar ) CH

  Shitet vw passat 2.0 tdi diesel automatik dsg viti prodhimit 2011 ne gjendje shum te mir teknike. Ve

  Ferizaj Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 7 1.8 TSI DSG GTI LOOK PS 172 FULL OPTIONS
  Vetura

  GOLF 7 1.8 TSI DSG GTI LOOK PS 172 FULL OPTIONS

  Shitet vw golf 7 1.8 tsi benzin automatik dsg viti prodhimit 2014 ne gjendje shum te mir teknike. Ve

  Ferizaj Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO 1.6 TDI MANUAL ( DOGAN TE PAGUAR )
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI MANUAL ( DOGAN TE PAGUAR )

  Shitet vw polo 1.6 tdi diesel manual viti prodhimit 2016 ne gjendje shum te mir teknike. Vetura pose

  Ferizaj Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Wv Passat 2.0 Tdi Automatik
  Vetura

  Wv Passat 2.0 Tdi Automatik

  Passat 2.0 tdi me dogan gjendje shum te mir 049111214

  Ferizaj Sot, 13:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pasat 2.0tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres
  Vetura

  Pasat 2.0tdi Automatik me dogan Prej Zvicerres

  Shes Passat 2.0tdi DSG me dogan te paguar i sapo ardhur Prej zvicerres vetura posedon Liber servisit

  Ferizaj Sot, 13:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 7 GTD FULL
  Vetura

  GOLF 7 GTD FULL

  Golf 7 2.0TDI GTD Full opsion Viti 2013 Senzora para dhe mas Xenon bi xenon Lleda mbrapa modeli fu

  Ferizaj Sot, 13:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 7 2.0 tdi nga zvicra
  Vetura

  Golf 7 2.0 tdi nga zvicra

  Golf 7 2.0 tdi nga zvicra me dogan tel 049111214 vib +37744394949

  Ferizaj Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 140 PARTIKELL 7 ULSE
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 140 PARTIKELL 7 ULSE

  VW TOURAN 2.0 TDI 140 PARTIKELL 7 ULSE. PA DEFEKTE. SAPO KA ARDH. TE INTERESUARIT JU LUTEM KONTAKT

  Ferizaj Sot, 13:25
  2.850 €
 • 8 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  Golf mk5 20-GT .TDI Viti2004 vallani Anglez Shitet per pjes 6 shpejsi me klim te xhithat me rrym

  Ferizaj Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Golf 7-Automatik-TDI
  Vetura

  VW Golf 7-Automatik-TDI

  Shes Golf 7 Motorri>1.6-Dizell Automatik Klimatronik Navigacion I rexhistruar Rks Rexhistrim 1 Vi

  Ferizaj Sot, 13:05
  12.800 €
 • 11 foto
  Golf 5 1.9 TDI 2008
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI 2008

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-Dizell Manual Klimatronik I rexhistruar Rks Viti i prodhimit-2008 Qmimi&g

  Ferizaj Sot, 13:04
  5.900 €
 • 9 foto
  Golf 5 1.9 TDI-2008 United
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI-2008 United

  Shes Golf 5 Motorri>1.9-TDI Modeli-United I saposervisuar I rexhistruar Rks Viti i prodhimit-2008

  Ferizaj Sot, 13:04
  6.700 €
 • 8 foto
  VW Touran 2.0-TDI-DSG
  Vetura

  VW Touran 2.0-TDI-DSG

  Shes VW Touran Motorri 2.0-Dizell Automatik Klimatronik I rexhistruar Rks Viti i prodhimit Qmimi:540

  Ferizaj Sot, 13:04
  5.400 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2010-TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2010-TDI

  Shes Golf 6 Motorri>1.6-TDI Klim Viti i prodhimit>2010 I rexhistruar Rks Qmimi>6900-Euro Ko

  Ferizaj Sot, 13:04
  6.900 €
 • 11 foto
  VW Golf 6 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 2.0 TDI

  Shes Golf 6 Motorri>2.0-TDI Me klim Nxemje ne karriga Senzora parkimi I ardhur nga Gjermania Dog

  Ferizaj Sot, 13:04
  8.900 €
 • 7 foto
  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI ME DOGAN
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI ME DOGAN

  Shes golf 6 plus 1.6 tdi i ardhur nga gjermonija Me dogan ne gjendje te mir i rujten si nmrena as

  Ferizaj Sot, 12:57
  7.900 €
 • 10 foto
  Tiguan 2.0TDI Tranck&Field
  Vetura

  Tiguan 2.0TDI Tranck&Field

  Tiguan 2.0TDI Tranck&Field •Automatik DSG F1 •2.0TDI 4Motion 140ps •Led/Xenon •Kamer

  Ferizaj Sot, 12:31
  14.900 €
 • 8 foto
  Golf VII 2.0TDI DSG Me Dogan
  Vetura

  Golf VII 2.0TDI DSG Me Dogan

  •Golf VII 2.0TDI DSG• •Viti 2013 •Kliamtronik •Automatik F1 •HighLine •Me Dogan te pa

  Ferizaj Sot, 12:30
  14.500 €
 • 8 foto
  Shes jetta 1.9TDI Viti 2008 Rks 20.11.2019
  Vetura

  Shes jetta 1.9TDI Viti 2008 Rks 20.11.2019

  Shes jetta 1.9TDI viti Prodhimit 2008 me rks 20.11.2019 i doganuar ne viti. 2018 . Klimatronik nevig

  Ferizaj Sot, 12:25
  6.000 €
 • 11 foto
  VW Touran 1.9TDI 6 Shpejtsi 7 ulse i Sapoardhur
  Vetura

  VW Touran 1.9TDI 6 Shpejtsi 7 ulse i Sapoardhur

  PA DEFEKTE I SAPO ARDHUR. SHUM I MIR ME PAKKILOMETRA TE KALUME. TE INTERESUARIT JU LUTEM KONTAKTONI

  Ferizaj Sot, 12:13
  2.150 €
 • 8 foto
  Golf 5 1.6 Benzin
  Vetura

  Golf 5 1.6 Benzin

  Shitet Golf 5 Benzin 1.6 , KM te kaluara 158000 vetura eshte shume e rujtun dhe e mirembajtur me te

  Ferizaj Sot, 12:08
  5.200 €
 • 11 foto
  Shitet VW GOLF VII rks viti 2017
  Vetura

  Shitet VW GOLF VII rks viti 2017

  Shitet ve golf 7 viti 2017 rks 65000km me libra servisi senzora para dhe mbrapa

  Ferizaj Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Caddy 1.9 tdi me klim -09
  Vetura

  Caddy 1.9 tdi me klim -09

  Shitet caddy 1.9 tdi me klim , Me dogan te paguar, Ne gjendje te mir

  Ferizaj Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 RKS
  Vetura

  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 RKS

  SHES JETTA 1.9 TDI VITI 2006 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGL

  Ferizaj Sot, 11:51
  5.200 €
 • 6 foto
  VW POLO 1.6 TDI ME DOGANË TE PAGUAR 2010
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI ME DOGANË TE PAGUAR 2010

  Shitet vetura VW Polo 1.6 TDI VITI:2010, e sapoardhur nga Gjermania me doganë të paguar ne gjendje s

  Ferizaj Sot, 11:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf VII 1.6TDI-BLUEMOTION 2013 ME DOGANË
  Vetura

  Golf VII 1.6TDI-BLUEMOTION 2013 ME DOGANË

  Shitet vetura golf VII 1.6TDI BLUEMOTION 2013 , 200.000km me liber servisi, i ardhur nga Gjermania m

  Ferizaj Sot, 11:39
  10.900 €