Vetura
Kosovë
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN CROSS 2.0 TDI

  GPS AUTOMATIK E DOGANUAR NE GJENDJE TE MIR ME LIBER SERVISI KM TE GARANTUME

  Lipjan Sot, 15:36
  8.500 €
 • 6 foto
  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.
  Vetura

  Caddy.1.9.Dizel.Regj.06.02.2020.Ne Aksion.

  Caddy.1.9.Dizel.Viti.1997.Regj.06.02.2020.Ka Servo Abs Centrall Muzik Goma Te Mire Ne Llapushnik 25

  Prishtinë Sot, 15:36
  1.199 €
 • 2 foto
  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.
  Vetura

  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

  Golf 2 1.6.dizel.regj.05.01.2016.ne aksion viti.14.03.1989.shum I mire asht qmimi 900.euro.i fundi m

  Prishtinë Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw passat b7 2.0tdi automatik
  Vetura

  Vw passat b7 2.0tdi automatik

  Shum ne gjendje te mir. 044287682

  Ferizaj Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim
  Vetura

  VW Touareg Facelift - Me dogane dhe homologim

  - Shitet VW Touareg Facelift 5.0 V10 TDI Bi Turbo 230 kW / 313 PS - Vetura eshte e ardhur nga Zvicra

  Gjilan Sot, 15:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET POLO7 2015
  Vetura

  SHITET POLO7 2015

  shitet polo7 2015 1.4 tdi automatik dsg 181...km te kalume per ma shume info kontakto nr +3834977295

  Prishtinë Sot, 15:35
  1 €
 • 6 foto
  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.
  Vetura

  Jetta.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Aksion.

  Jett.1.6.Dizel.Viti.91.Regj.18.03.2019.Ka Servo Muzik te mire M+S.Ne Llapushnik 25 km per prishtine

  Prishtinë Sot, 15:34
  799 €
 • 4 foto
  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.
  Vetura

  Ne Shiti.....Nga 50.E.Deri.120.E.

  Golf.1.6.Dizel.viti.92.Regj.23.01.2019.Ka Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.Ne Llapushnik 25 km per pri

  Prishtinë Sot, 15:34
  49 €
 • 6 foto
  Vw golf 6 2.0 tdi me dogan
  Vetura

  Vw golf 6 2.0 tdi me dogan

  shum ne gjendje te mir me dogan te pagume e ka libren e servisit me 2 qelca 044287682

  Ferizaj Sot, 15:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI extra i rujtun
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI extra i rujtun

  Ne gjendje perfekte Fellge 18\'\' Klimatronik Navi tmadh Viti 12/2008 +38344111367

  Lipjan Sot, 15:34
  7.999 €
 • 11 foto
  Golf 4 1.9 TD(i) 74 kw 2002 SPECIAL full
  Vetura

  Golf 4 1.9 TD(i) 74 kw 2002 SPECIAL full

  Ne gjendje perfekte Klimatronik funksionale Karrika me nxemje Karrika te thella me ajr Esp Bord komp

  Lipjan Sot, 15:34
  4.650 €
 • 11 foto
  Golf 6 1.6 TDI 2011 vetem dogan dhe homologim
  Vetura

  Golf 6 1.6 TDI 2011 vetem dogan dhe homologim

  Ne gjendje perfekte Golf 6 COMFORTLINE Viti sakt 2011 1.6 77 kw Senzor parkingu para mbrapa Park pil

  Lipjan Sot, 15:34
  7.999 €
 • 11 foto
  Polo 1.4 TDI 2008 1 vit rks me KLIM ❄️❄️
  Vetura

  Polo 1.4 TDI 2008 1 vit rks me KLIM ❄️❄️

  Ne gjendje perfekte Zamajsin e nderruar Klima fu ksionale 4 gjama me rrym Xenon Hollogenka Centrall

  Lipjan Sot, 15:34
  4.700 €
 • 3 foto
  Per Golf.4.1.15.E.
  Vetura

  Per Golf.4.1.15.E.

  Opel Vctra.2.2.Dizel.viti.2001.Regj.02.02.2019.Ka Klim Abs Servo Muzik Goma te mire M+S.Ne Llapushni

  Prishtinë Sot, 15:33
  15 €
 • 10 foto
  Caddy TDI
  Vetura

  Caddy TDI

  Caddy 1.9 TDI ,- ME DOGAN DHE HOMOLOGIM - 2 çelsa,fellne , klim , karrika me nxemje , kuke per bartj

  Prishtinë Sot, 15:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Golfi 3 1.6 Turbo Dizell 044 647 279
  Vetura

  Shitet Golfi 3 1.6 Turbo Dizell 044 647 279

  Shitet Golfi 3 1.6 Turbo dizell i Regjistruar 1 Pronar N kosov Ka qen Benzins esht ber dizell

  Prishtinë Sot, 15:33
  1.600 €
 • 10 foto
  PASSAT 3C 2.0 TDI 1 Bregazne Viti 2006
  Vetura

  PASSAT 3C 2.0 TDI 1 Bregazne Viti 2006

  PASSAT 3C 2.0 TDI 1 Bregazne Viti 2006 Regjistrim 6 Muj Vetura Posedon Klimatronik Abss AirBag Hidr

  Prizren Sot, 15:33
  5.400 €
 • 0 foto
  VW touran 2.0 tdi
  Vetura

  VW touran 2.0 tdi

  Ventura esht e regjistruar dhe mun te beni vozitje prov veturen e kam Lan ne kosov me qellim qe ta M

  Prishtinë Sot, 15:33
  2.500 €
 • 1 foto
  Golf 3.30.Euro.2.
  Vetura

  Golf 3.30.Euro.2.

  Golf 3 1.9.Dizel.Viti.22.05.1992.Servo Centrall Regj.29.03.2017.Muzika Goma ne aksion qmimi.1900.eur

  Prishtinë Sot, 15:32
  29 €
 • 11 foto
  Golf 5 - ME DOGAN
  Vetura

  Golf 5 - ME DOGAN

  SHITET VETURA GOLF V - COMFORT LINE ✅2.0 - 140 PS TDI ✅ 6 SHPEJTSI ✅KM 210274 - ME

  Ferizaj Sot, 15:32
  7.299 €
 • 7 foto
  PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI VITI 2002 AUTOMATIK

  Passat 1.9 TDI Automatik Viti 2002 RKS Regjistrim 4 muj Vetura posedon Klimatronik Abss Airbag Hidro

  Prizren Sot, 15:32
  4.200 €
 • 11 foto
  Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion Automatik Dsg
  Vetura

  Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion Automatik Dsg

  Shes Golf 7 2.0 Tdi BlueMotion Viti 2013 Sapo Doganuar Dhe Rexhistruar Me Km Te Garantuara , Vetura

  Prishtinë Sot, 15:32
  14.999 €
 • 11 foto
  PASSAT -B7 ME DOGAN - Viti 2014 - SUPER CMIM
  Vetura

  PASSAT -B7 ME DOGAN - Viti 2014 - SUPER CMIM

  ✅SHITET VETURA✅ ✅PASSAT -B7 ✅2.0 TDI - ✅AUTOMATIK - DSG ✅KM 204923. TE GARANTUA

  Ferizaj Sot, 15:32
  10.999 €
 • 5 foto
  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter
  Vetura

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter Servisimin e Kryer komplet RKS 1 MUAJ Dubellkabin +38343979942

  Prishtinë Sot, 15:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj
  Vetura

  GOLF 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 8 Muj

  Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi Karavan Viti 2000 Regjistrim 8 Muj Vetura Posedon Klim Abss Airbag Esp Ce

  Prizren Sot, 15:31
  3.900 €
 • 4 foto
  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter
  Vetura

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter Servisimin e Kryer komplet RKS 1 MUAJ Dubellkabin +38343979942

  Fushë Kosovë Sot, 15:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 1.4 Benzin Viti 1999
  Vetura

  Golf 4 1.4 Benzin Viti 1999

  Golf 4 1.4 Benzin Viti 1999 Regjistrimi ka skadu Vetura asht ne gjendje shum te mire Vetura posedon

  Prizren Sot, 15:31
  2.700 €
 • 1 foto
  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI TEAM 159.000 KM I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI TEAM VITI I PRODHIMIT : 2010 I SAPO ARDHUR ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE 15

  Prishtinë Sot, 15:30
  7.300 €
 • 10 foto
  T4  1.9 DIZELL TRANSPORTER
  Vetura

  T4 1.9 DIZELL TRANSPORTER

  VW T4  1.9  DIZELL   TRANSPORTER VITI 1997    ~~VIBER +383 49 855 993 3 ULSE~RKS I SKADUM    S

  Prishtinë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejmmmmmmm Veturaaaa
  Vetura

  Blejmmmmmmm Veturaaaa

  Bejm.blerej e veturav me.Doga pa dogan tel 045 207 664 +377 45 207 664 Prishtin1

  Prishtinë Sot, 15:30
  5.900 €
 • 6 foto
  Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279
  Vetura

  Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

  Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee te gjitha Llojet Poashtu i blejm edhe Veturat E tjera qe jan pa

  Prishtinë Sot, 15:30
  44.647.279 €
 • 0 foto
  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO 1.6 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

  VW POLO 1.6 TDI DSG VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN KM TE GARANTUARA NE GJENDJE PERFEKTE D

  Prishtinë Sot, 15:30
  8.200 €
 • 0 foto
  VW POLO CROSS 1.6 TDI I DOGANUAR 2011
  Vetura

  VW POLO CROSS 1.6 TDI I DOGANUAR 2011

  VW POLO CROSS 1.6 TDI VITI I PRODHIMIT : 2010 ME DOGAN NE GJENDJE PERFEKTE NAVIGACION TEMPOMAT

  Prishtinë Sot, 15:30
  7.700 €
 • 4 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  Shes VW PASAT 2.0 tdi BMT, viti 2014 me 169000 km te garantuara me liber servisi v

  Prishtinë Sot, 15:29
  13.900 €
 • 6 foto
  ? ?GOLF DIZELL REGJiSTRIM -4- MUAJ??
  Vetura

  ? ?GOLF DIZELL REGJiSTRIM -4- MUAJ??

  🚘-GOLF ĒSHT 1.6 D ⚙️ SERIES *88📍- VOZITET SHUM MIR 👌 Ka HIDRAUiK- 🚘 GOMA TE REJA 🚨-TESTOHET PER

  Ferizaj Sot, 15:29
  800 €
 • 4 foto
  golf 3
  Vetura

  golf 3

  shes golf 3 nr ne viber +37745619200

  Skënderaj Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 6 GTD 2.0 TDI VITI 2010
  Vetura

  GOLF 6 GTD 2.0 TDI VITI 2010

  Golf 6 2.0 tdi viti 2010 vetura osht Gtd full full extra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dog

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik
  Vetura

  Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik

  Shes Golf 6 Plus viti 2012 dizel 1.6TDI, ngjyre hiri. 86000 miles. Posedon : air condition, tempoma

  Prishtinë Sot, 15:26
  4.950 €
 • 5 foto
  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  Golf 6 2.0 tdi viti 2009 me dogan

  golf 6 2.0 tdi 81kw viti 2009 vetura osht klima teonik tempomat sensora para mbrapa etj vetura osht

  Pejë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan
  Vetura

  Polo 1.6 tdi viti 2009 me dogan

  polo 1.6 tdi viti 2009 vetura osht full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me dogan te pagu

  Pejë Sot, 15:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet VW Caddy 2.0 SDI viti prodhimit 2004
  Vetura

  Shitet VW Caddy 2.0 SDI viti prodhimit 2004

  Shes veturen VW Caddy 2.0 diesel viti i prodhimit 2004 4 dyer ne gjendje shume te mir si ne motorr

  Prishtinë Sot, 15:25
  3.400 €
 • 8 foto
  vw Passat 2.0TDI  3C  RKS
  Vetura

  vw Passat 2.0TDI 3C RKS

  vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike e mirembajtur nuk ka nevoj per investime . 044765454

  Prishtinë Sot, 15:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Caddy BLUEMOTION
  Vetura

  Caddy BLUEMOTION

  Shes caddy 1.9 bluemotion hargjimet shum te vogla viti prodhimit 2009 , 220mij kilometra ne gjendje

  Fushë Kosovë Sot, 15:25
  3.500 €
 • 3 foto
  VW CADDY MAXI 1.9 TDI
  Vetura

  VW CADDY MAXI 1.9 TDI

  SHITET VW CADDY MAXI 1.9 TDI ME KLIME ME DOGAN TE PAGUAR FATURA LESHOHET ME TVSH... nnnn

  Prishtinë Sot, 15:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tauran TDI
  Vetura

  Tauran TDI

  Shitet tauran TDI 2011 Me klime 6 shpejtesi I homologuar dhe i doganuar Fatura me.tvsh... Me alu.. n

  Prishtinë Sot, 15:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Cross Touran 2.0 tdi dsg viti 2009
  Vetura

  Cross Touran 2.0 tdi dsg viti 2009

  cross touran 2.0 tdi viti 2009 vetura osht full full ekstra vetura osht e sapo ardhur nga jashti me

  Pejë Sot, 15:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Kombi T6 - 2.0 TDI - 2011
  Vetura

  Shitet Kombi T6 - 2.0 TDI - 2011

  INFO : 044/304-302 Shitet Kombi T6 Viti i prodhimit - 2011 Motori - 2.0 TDI Nderruesi Manual Klim

  Prishtinë Sot, 15:24
  7.500 €
 • 9 foto
  VW Golf 6 TDI 2.0 ME LIBER SERVISI
  Vetura

  VW Golf 6 TDI 2.0 ME LIBER SERVISI

  Shes Golf VI - 2.0 TDI Viti prodhimit 2009. Sapo regjistruar 12 muaj regjistrim. Goma dimri te reja

  Prishtinë Sot, 15:23
  9.300 €
 • 8 foto
  VW CADDY MAXI TDI 2013
  Vetura

  VW CADDY MAXI TDI 2013

  Shitet VW CADDY MAXI 1.6 TDI 2013 I POSAARDHUR NGA ZVICRA VIT PRODHIMI 2013 ME KLIME ME FELLNE FAT

  Prishtinë Sot, 15:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Komodin
  Vetura

  Shes Komodin

  Shes Komodin me dimensione 177 x 40 cm dhe lartesi 85 cm. +37746107633 ●●●●●●●●â—

  Prishtinë Sot, 15:23
  80 €