Vetura
Suharekë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Suharekë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  SHITET VETURA OSE NDRROHET
  Vetura

  SHITET VETURA OSE NDRROHET

  SHITET-NDRROHET

  Suharekë Dje, 13:40
  1 €
 • 4 foto
  Shitet golfi 4 i padoganuar
  Vetura

  Shitet golfi 4 i padoganuar

  Shes golf 4 karavan automatik vitit 2002 benzin 1.6 i ardhur nga gjermania bejm edhe ndrrim

  Suharekë 8 dhjetor 21:33
  1.800 €
 • 0 foto
  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《?
  Vetura

  》》BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA APO ME DEFEKT《《?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Suharekë 6 dhjetor 18:47
  10.000 €
 • 4 foto
  Pjes per golf 4 1.6 SR
  Vetura

  Pjes per golf 4 1.6 SR

  Shiten pjes per golf 4 1.6 SR Automatik 2001.i ardhur nga zvicrra gjendje shum te mir

  Suharekë 29 nëntor 16:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf IV 1.6 FSI
  Vetura

  Golf IV 1.6 FSI

  Golfi eshte ne gjendje te mir ka klim,abs,esp,karrikat me nxemje etj...

  Suharekë 22 nëntor 13:10
  1.200 €
 • 4 foto
  VW Golf 1.6 dizell
  Vetura

  VW Golf 1.6 dizell

  Ne gjendje shum te rregullt. Vetura posedon regjistrim 10 muaj, Centrall, Alarm, vollan hidrolik gj

  Suharekë 12 nëntor 17:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw volksvagen passat TDI 1.9 (DI) tkuqe
  Vetura

  Vw volksvagen passat TDI 1.9 (DI) tkuqe

  Shes Vw volksvagen passat TDI (DI) tkuqe 1.9 shum i rujten brenda dhe jasht regjistrimi par ne kosov

  Suharekë 10 nëntor 14:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Pasat 1.9 Tdi
  Vetura

  Shitet Pasat 1.9 Tdi

  Shitet- WW Pasat 1.9 tdi Viti i prodhimit 1999 klimatronik rks . tel 049375395

  Suharekë 7 nëntor 13:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 6 Plus 2.0 TDI - DSG - Highline- Bi Xenon
  Vetura

  Golf 6 Plus 2.0 TDI - DSG - Highline- Bi Xenon

  Shes veturen Golf Plus 2.0 TDI - Highline -DSG - BI-Xenon Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe

  Suharekë 6 nëntor 20:36
  7.500 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.6 SR
  Vetura

  Golf 4 1.6 SR

  Shitet golf 4 1.6 SR NE GJENDJE SHUM TE MIR REGJISTRIMI I KA SKADU QE TRI JAV

  Suharekë 31 tetor 14:12
  2.700 €
 • 8 foto
  VW GOLF IV 1.6
  Vetura

  VW GOLF IV 1.6

  VW Golf 4 1.6 8v ,ne gjendje te mire teknike dhe optike , Posedon: Klim,Abs,Arb,centrall,gjama elekt

  Suharekë 29 shtator 20:54
  2.800 €
 • 6 foto
  fave 2
  Vetura

  fave 2

  shitet ne gjendje shum temir matorr 1.9 dizell shum eshtrengune 9muj regjistrim urgjend shitet nghen

  Suharekë 24 shtator 08:10
  1.000 €
 • 3 foto
  Vento 1.9 tdi
  Vetura

  Vento 1.9 tdi

  Vento 1.9 tdi me klim funksionale ne gjendje shum te mir regjistrim 8 muaj

  Suharekë 23 shtator 10:13
  2.150 €
 • 5 foto
  Genc
  Vetura

  Genc

  Shes veturen Golf Plus 2.0 TDI - Highline -DSG - BI-Xenon Vetura eshte ne gjendje shume te mire dh

  Suharekë 22 shtator 23:47
  7.500 €
 • 9 foto
  VW Golf 5 Automatik 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 5 Automatik 2.0 TDI

  ➖Shitet VW Golf 5 Wagon 2.0 TDI. ✔Automatik DSG. ✔Viti prodhimit:2009. ✔Serviset e kryera(v

  Suharekë 22 shtator 23:19
  4.200 €
 • 3 foto
  Golf4 1.6  2700 euro
  Vetura

  Golf4 1.6 2700 euro

  Shitet golf4 1.6 benxin rexhistrimi i skadum qe tri jav ne gjendje shum tmir

  Suharekë 22 shtator 16:37
  2.700 €
 • 5 foto
  Shitet VW Caddy Tdi 2008 rks 1.9
  Vetura

  Shitet VW Caddy Tdi 2008 rks 1.9

  Shitet VW Caddy Tdi 2008 rks 1.9 klim ka karrikat me nxemje regjsitrim ka

  Suharekë 18 shtator 19:59
  5.300 €
 • 6 foto
  Golf 5 1.9 Diesel
  Vetura

  Golf 5 1.9 Diesel

  Shes Golf 5 1.9 ne gjendje të mir, i ruajtur si brenda edhe jasht, regjistrim ka 1 vjet, nuk është

  Suharekë 17 shtator 12:46
  5.999 €
 • 1 foto
  Vetura ne shitje
  Vetura

  Vetura ne shitje

  Vetura ne gjendje te rregullt

  Suharekë 16 shtator 18:24
  4.000 €
 • 3 foto
  Shes VW Golf IV 1.9 TDI
  Vetura

  Shes VW Golf IV 1.9 TDI

  Shes VW Golf IV 1.9 tdi,viti 2000 posedon klimë funksionale fellne me goma tmira,në gjendje shumë të

  Suharekë 14 shtator 17:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Bora
  Vetura

  VW Bora

  Shes Boren 1.9 tdi ne gjendje trregullt

  Suharekë 13 shtator 23:51
  4.350 €
 • 2 foto
  golf 4
  Vetura

  golf 4

  shes golf 4 edition 2002 1.9 ee shes se pom duhet nja per pun e nrroj me golf4 karavan

  Suharekë 13 shtator 20:23
  4.650 €
 • 9 foto
  vw t4t5 golf mercedes
  Vetura

  vw t4t5 golf mercedes

  shiitet kombi ne gjemdje te mir 2.0i aac full ingjikson me tabela rks te skaduar pres blers serioz m

  Suharekë 9 shtator 20:06
  900 €
 • 1 foto
  Shitet Caddy 1.9 sdi 7 muj regjistrim
  Vetura

  Shitet Caddy 1.9 sdi 7 muj regjistrim

  Shitet Caddy 1.9 sdi ne gjendje Shume te mire

  Suharekë 9 shtator 12:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes touran 1.9
  Vetura

  shes touran 1.9

  shes touran 1.9 tdi 6 shpejsi 7 ulse full opsion regjistrim deri me 25.12.2019

  Suharekë 9 shtator 11:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes golf 4 1.9 dizell
  Vetura

  shes golf 4 1.9 dizell

  shes golf 4 1.9 dizel me klimi 4 dyrsh manuel viti prodhimit 1999 regjistrimi I skaduar

  Suharekë 7 shtator 20:32
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet vetura Golf 3
  Vetura

  Shitet vetura Golf 3

  Shitet vetura Golf 3 Rks deri qet muj vetura asht ne gjendje te mire regjistrim ka deri qet muj vetu

  Suharekë 7 shtator 09:45
  1 €
 • 11 foto
  felne me gom audi/golf/ passat/bmw/gol4
  Vetura

  felne me gom audi/golf/ passat/bmw/gol4

  shiten edhe komplet

  Suharekë 4 shtator 13:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet Gollf 2 Dizell
  Vetura

  shitet Gollf 2 Dizell

  shitet gollf 2 Dizell 1.6 I Rigjistruar deri 15 Janar

  Suharekë 1 shtator 19:20
  550 €
 • 5 foto
  T4 wv viti 96
  Vetura

  T4 wv viti 96

  shitet ndrrohet me dritare alumini per lolale T4 eshte gjendje te rregullt me motorr 2.4

  Suharekë 1 shtator 08:24
  2.890 €
 • 5 foto
  T4 wv viti 96
  Vetura

  T4 wv viti 96

  shitet ndrrohet me dritare alumini per lolale T4 eshte gjendje te rregullt me motorr 2.4

  Suharekë 1 shtator 08:24
  2.890 €
 • 0 foto
  Gokf 1.9
  Vetura

  Gokf 1.9

  Shes golf 3 1.9 dizell ngjendje shum tmir rregjistrim 10 muj kontakt 049 228 245

  Suharekë 31 gusht 10:08
  1.100 €
 • 2 foto
  Golf 2/ 1.6 Diesel
  Vetura

  Golf 2/ 1.6 Diesel

  bëj edhe ndrrim

  Suharekë 30 gusht 21:43
  400 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.6 Td
  Vetura

  Golf 2 1.6 Td

  Shitet Golf 2 1.6 turbo disell 5 shpejtsi1 vit regjistrim asht ne gjend te mir motorike per me shum

  Suharekë 29 gusht 18:35
  1.400 €
 • 4 foto
  Shitet touran 2.0 tdi dsg 1 vjet regjistrim
  Vetura

  Shitet touran 2.0 tdi dsg 1 vjet regjistrim

  Shitet vw touran 7 ulse , 1 vjet regjistrim 2.0 tdi dsg

  Suharekë 29 gusht 14:25
  5.250 €
 • 7 foto
  Shitet pikapi i ardhur nga Austria
  Vetura

  Shitet pikapi i ardhur nga Austria

  Shitet pikapi i ardhur nga Austria,pikapi esht shum ne gjendj tmire

  Suharekë 29 gusht 14:25
  2.600 €
 • 4 foto
  VW Passat 2002 Station Wagon
  Vetura

  VW Passat 2002 Station Wagon

  Shitet passat 1.6 benzin full ekstra. Klima automatike, karrigat me nxemje, xham panoramik, esht ne

  Suharekë 29 gusht 08:14
  1.200 €
 • 4 foto
  Shite vetura Golf 3 benzin 1.6 ngjendje tmir
  Vetura

  Shite vetura Golf 3 benzin 1.6 ngjendje tmir

  Shitet vetura Golf 3 benzin 1.6 rks vetura asht ngjendhe trregull regjistrim ka deri shtator perkthi

  Suharekë 28 gusht 17:13
  1 €
 • 5 foto
  Shitet Vetura Golf 3 ne gjendje shum te mire ashtr
  Vetura

  Shitet Vetura Golf 3 ne gjendje shum te mire ashtr

  Shitet vetura Golf3 rks ju lutem vetem blersa serioz mund te na gjendni ne fshatin Mushtisht kumun S

  Suharekë 26 gusht 19:12
  1 €
 • 4 foto
  passat vw press e benzones
  Vetura

  passat vw press e benzones

  press apo vintil i bwnzines ideal asht per 1.4 funksional i testuar

  Suharekë 25 gusht 17:43
  20 €
 • 4 foto
  Pollo 1.2 12v benzin
  Vetura

  Pollo 1.2 12v benzin

  Shes pollo 1.2 12v benzin ,viti 2002 , 1 vit regjistrim, posedon klim, airbag, xhamat elektronik !!

  Suharekë 25 gusht 14:30
  3.100 €
 • 4 foto
  polo 1.2 dizel  2011 5dyer osht  e zeze
  Vetura

  polo 1.2 dizel 2011 5dyer osht e zeze

  polo 1.2 dizel 2011 5dyer osht e zeze

  Suharekë 22 gusht 16:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW Golf 2 dizel
  Vetura

  VW Golf 2 dizel

  shes golf 2sh esht ne gjendje perfekte i doganuar me targa kosovare ka edhe 4 goma rezerv me banda

  Suharekë 21 gusht 20:28
  1.100 €
 • 2 foto
  shite ndrohet
  Vetura

  shite ndrohet

  shit pasadi 1.6 benxis asht nxhende tmir per mashu tel apo viber 049 882 941 bre blersi zerijoz

  Suharekë 21 gusht 11:53
  650 €
 • 6 foto
  Golf 2 1.6 disel
  Vetura

  Golf 2 1.6 disel

  Golf 2 1.6 disel hargjime t vogla shum rrypin dhembezor e ka te nderruar para 1 muaji edhe frenat ed

  Suharekë 19 gusht 23:28
  1.100 €
 • 9 foto
  Cadyy 1.9tsi dizell 2007
  Vetura

  Cadyy 1.9tsi dizell 2007

  She’s caddy 19 dizell pa turbo viti 2007 155 mij kilometra ne gjendje te shkelqyer pa dogan caddy

  Suharekë 17 gusht 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 4 td-i tkuqe 2003
  Vetura

  Golf 4 td-i tkuqe 2003

  Shes ose ndrroj me polo 2007/2008 diesel

  Suharekë 16 gusht 21:09
  4.500 €
 • 4 foto
  Shitet 1.6 turbo dizell baj edhe ndrrim
  Vetura

  Shitet 1.6 turbo dizell baj edhe ndrrim

  She’s pasatin ne gjendje te mir me rks deri vit ri per ma shum nr.049860429 Baj edhe ndrrim me qka

  Suharekë 14 gusht 19:16
  890 €
 • 5 foto
  Golf IV 1.9 TDI
  Vetura

  Golf IV 1.9 TDI

  Vetura ne gjendje shum te mir, per me shum info ne nr e telefonit.

  Suharekë 14 gusht 16:06
  1.500 €
 • 3 foto
  Golf 5 tdi 1.9
  Vetura

  Golf 5 tdi 1.9

  Shitet golf 5 1.9 tdi me regjistrim 1 vjet plus te gjitha serviset e kryera dhe rryp dhembzor.

  Suharekë 12 gusht 19:32
  5.900 €