Vetura
Kosovë

VW Volkswagen | Tiguan | Vetura në shitje në Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Shitet Tiguan Sport & Style DSG, super gjendje
  Vetura

  Shitet Tiguan Sport & Style DSG, super gjendje

  Gjendje perfekte, pronari i pare ne Kosove, versioni me i avancuar i Tiguanit Sport & Style. Aut

  Mitrovicë Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  WV TIGUAN 2.0 TDI -4X4 - RKS - VITI 2010 -
  Vetura

  WV TIGUAN 2.0 TDI -4X4 - RKS - VITI 2010 -

  Wv Tiguan 2.0 Tdi .. 4x4. ..... Viti i prodhimit 23-12-2009... Regjistrim edhe 10 muaj ... Full...Fu

  Prishtinë Dje, 21:23
  9.950 €
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

  •Viti i Prodhimit: 2012/model 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi) •Terheqj

  Prishtinë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 103 kw 150 PES R-Line mrena dhe jasht i sa po ardhur nga gjermonia Klimatronic

  Prishtinë Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 20:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJT

  Prishtinë Dje, 17:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  STOP N GO RENT A CAR. VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  STOP N GO RENT A CAR. VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

  Është koha të mendoni për pushimet tuaja! Cilësi dhe shërbim i garantuar Llojllojshmëri veturash. Du

  Prishtinë Dje, 16:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 tdi DSG 4 MOTION 2015
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 tdi DSG 4 MOTION 2015

  - VW Tiguan 2.0 Tdi dsg 4motion - viti 2015 - km 200000 - me liber servisi - serviset ne vw garag

  Gjilan Dje, 14:31
  18.900 €
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR AUTOMATIK DSG PONORAM. FULL OPSION Tel 044 100 188 & 044 843 258

  Prishtinë Dje, 14:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010

  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010 I DOGANUAR PONORAM FULL OPSION Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Dje, 14:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION
  Vetura

  SHITET TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION

  Shitet Tiguan ne gjendje perfekte 4Motion Posedon parkim automatik 4Goma te reja Komanda ne timon

  Pejë Dje, 13:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion 2012
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion 2012

  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion Viti - 2012 103KW / 140PS Automatik - DSG 183.000 KM Vetura Me Dogan

  Prishtinë Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI R-line
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI R-line

  VW Tiguan 2.0 TDI R-line 4 Motion Viti - 2013 130KW / 177PS Automatik - DSG 193.000 KM Vetura Me

  Prishtinë Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI Automatik DZG RKS 1 Vit
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI Automatik DZG RKS 1 Vit

  Shitet Tiguan 2.0 TDI Viti prodhimit 25/12/2008 I regjistruar per her te par ne Ks me kilometra 198

  Viti Dje, 12:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION R-line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION R-line

  I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm

  Prishtinë Dje, 10:54
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

  VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik Km:210.000 Nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭 Me Dogan Tel: +383 49 73 99 99

  Ferizaj Dje, 10:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION

  I ardhur nga zvicrra,ne gjendje perfekte,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 10

  Prishtinë Dje, 10:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW TIGUAN 2.0 Aut.DSG *Led*2014
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 Aut.DSG *Led*2014

  Shitet VW TIGUAN 2.0 Aut.DSG *Led*2014 Vushtrri- afer Mobilerisë “Star” Tel:045 166 060, 044 16

  Vushtrri Dje, 09:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vw tiguan 2.0 dsg
  Vetura

  Vw tiguan 2.0 dsg

  Shes veturen vw tiguan 2.0 tdi automatic i regjistruar rks vetura posedon klim ne funksion 4*4 dsg m

  Prizren Dje, 09:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet WW Tiguan 2.0 DSG R-line me dogan dhe homologim shum i rujtun tip top full opsione

  Prishtinë Dje, 09:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan 2.0TDI Tranck&Field
  Vetura

  Tiguan 2.0TDI Tranck&Field

  Tiguan 2.0TDI Tranck&Field •Automatik DSG F1 •2.0TDI 4Motion 140ps •Led/Xenon •Kamer

  Ferizaj Dje, 08:26
  14.900 €
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT DSG PREJARDHJA ZVICERR ME DOGAN ME FULL OPCIONE PER ME SHUM INFO AS FERRARI V

  Prishtinë 15 tetor 21:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 255/45/19 te veres per tiguan. Viber
  Vetura

  2 goma 255/45/19 te veres per tiguan. Viber

  Shiten 2 goma 255 45 19 te veres te firmes brigstone jane per tiguan nese i ka fellget 19 coll. Vib

  Mitrovicë 15 tetor 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet tiguan 2.0 dizel automatik 2008
  Vetura

  shitet tiguan 2.0 dizel automatik 2008

  shitet tiguan 2.0 te fund te 2008 posedon klim-atronik automatik-tiptronik komanda ne timon senxor

  Viti 15 tetor 18:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  FELLNE R18
  Vetura

  FELLNE R18

  SHITEN FELLNET R18 TE PA PERDORURA - VW. AUDI VIB +38343806807 ___________________________________

  Prishtinë 15 tetor 17:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shihet Tiguan 4motion
  Vetura

  Shihet Tiguan 4motion

  Vetura eshte ne gjendje perfekte. E regjistruar ne RKS. Nuk ka nevoj per asnje invensim. Gomat e dim

  Prishtinë 15 tetor 13:19
  10.800 €
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI

  AutoSalloni\"Elhami\" ** WVW TIFUAN **Motorri; 2.0TDI **Viti Prodhimit;2009 **Ngjyra: VISHNJE m

  Prishtinë 15 tetor 11:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Full Extra VW Tiguan 2.0 TDI DSG Nga Zvicra
  Vetura

  Full Extra VW Tiguan 2.0 TDI DSG Nga Zvicra

  Vw Tiguan 2.0 TDI DSG Automatik Viti 2011 Kamera, Lekur, Navigation Park Pilot. Km. Garantume Imp

  Prishtinë 15 tetor 10:07
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI SPORT&STYLE RKS 103KW
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI SPORT&STYLE RKS 103KW

  Shes vw tiguan 2.0 tdi 103kw 140ps i regjistruar rks posedon klim tronike 6 shpejci park pilot 2 qel

  Pejë 15 tetor 09:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW TIGUAN
  Vetura

  VW TIGUAN

  SHITET TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIC 4 MOTION 2012 I REXHISTRUAR NE RKS IPORTUAR NGA ZVICRRA REXHISTRIM

  Ferizaj 15 tetor 08:55
  12.800 €
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0TDI 2010
  Vetura

  TIGUAN 2.0TDI 2010

  SHITET TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION 2010 ME DOGAN HOMOLOGIM IPORTUAR NGA ZVICRRA GJENDJE PREFEKTE KM

  Ferizaj 15 tetor 08:55
  11.400 €
 • 9 foto
  Tiguan 2.0 TDI RLINE 2014
  Vetura

  Tiguan 2.0 TDI RLINE 2014

  shitet tiguan 2.0 TDI VITI 2014 te kaluara 228.000 KM ME LIBER SERVISI DHE GARANCION 130 KW PER INF

  Prizren 15 tetor 08:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Tiguan R-Line 2.0 TDI 177PS PANORAM I DOGANUAR
  Vetura

  VW Tiguan R-Line 2.0 TDI 177PS PANORAM I DOGANUAR

  Shitet vw tiguan 2.0 tdi 177ps viti 2014 i doganuar liber servisi 186.000km per ma shum kontakto 04

  Pejë 14 tetor 22:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Tiguan sport & style 2.0
  Vetura

  VW Tiguan sport & style 2.0

  Shitet Tiguani në gjendje prefekte posedon park asist start stop auto hold senzor para mas bluemotio

  Lipjan 14 tetor 17:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI

  #AutoSalloni Ideali-S VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automat DSG Sport & Style Panorame Cenzora Para

  Gjakovë 14 tetor 10:10
  13.500 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 tdi highlijn automatik
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 tdi highlijn automatik

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte me km garantume per ma shum info mund te thirni n

  Prishtinë 13 tetor 23:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI R-line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI R-line

  Vetura asht e sapo ardhur nga gjermania me dog gjendje perfekte full pajisej me kamer senzora r line

  Prishtinë 13 tetor 23:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI highlijn automatik
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI highlijn automatik

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte kamer senzora full pajisje per ma shum info mund

  Prishtinë 13 tetor 23:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tiguan 2011
  Vetura

  Tiguan 2011

  Tiguan 2011 2w Bluemotion 2.0 ,nje vit regjistrim me servis te rregullt me liber servisi. Regj.nje v

  Pejë 13 tetor 22:21
  14.000 €
 • 4 foto
  Tiguan 2.0. 044444566
  Vetura

  Tiguan 2.0. 044444566

  Shitet Tiguan 2.0 diesel 4x4 manual 4 goma veres 4 goma Panoram Ne gjendje perfekte

  Prishtinë 13 tetor 19:47
  10.000 €
 • 5 foto
  Tiguan 2.0 Sport & Style
  Vetura

  Tiguan 2.0 Sport & Style

  Shitet Tiguani Ne gjendej perfekte me tgjitha opcionet . Park asist Start stop Senzor para pas Xenon

  Lipjan 11 tetor 23:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VV TIGUAN 2.0TTDI 6 SHPESJI VITI 2010
  Vetura

  VV TIGUAN 2.0TTDI 6 SHPESJI VITI 2010

  TIGUAN 2.0 TDI 103 KW 140 PS VITI 2010 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER 4 MATION 4 GOMA TREJA

  Prishtinë 11 tetor 17:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw Tiguan 2.0 Tdi automatik
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 Tdi automatik

  Shitet vw tigaun 2.0 tdi automatik dsg, viti prodhimit 2011 i sapo doganuar dhe regjistruar ne rks.V

  Prishtinë 11 tetor 15:15
  12.800 €
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 tdi R line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 tdi R line

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte me km garantume panoram kamer liber servisi full

  Prishtinë 11 tetor 14:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Tiguan Sport TDI Special Edition, Extra Full
  Vetura

  VW Tiguan Sport TDI Special Edition, Extra Full

  Shitet vetura ne gjendje extra, me servis te rregullt. Vetura eshte e importuar nga Gjermania, ka do

  Prishtinë 11 tetor 11:55
  14.400 €
 • 6 foto
  SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion
  Vetura

  SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

  Tiguan 2010 DSG I ardhur nga CH vitin e kaluar 2017, jam shoferi i pare ne Kosove, edhe me daten 23

  Prishtinë 11 tetor 11:30
  15.500 €
 • 11 foto
  SHITET VW TIGUAN 2009 2.0 TDI 4MOTION DSG SPORT
  Vetura

  SHITET VW TIGUAN 2009 2.0 TDI 4MOTION DSG SPORT

  VW TIGUAN 2009 2.0 TDI 4MOTION DSG SPORT 234.737 KM TE GARANTUARA FULL OPSION ME LIBER SERVISI DHE

  Prishtinë 11 tetor 11:18
  13.000 €
 • 5 foto
  .....
  Vetura

  .....

  Vetura esht Top ka vetum 21000 kilometra esht e vitit 2015 dhe i duhen 5 l nqin Naft. Vetura esht me

  Ferizaj 11 tetor 03:08
  22.000 €