Vetura
Prishtinë

VW Volkswagen | Tiguan | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  VW Tiguan 2.0 4motion - 2013
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 4motion - 2013

  VW Tiguan 2.0 4 Motion DSG •Viti i Prodhimit: 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpej

  Prishtinë 22 korrik 22:44
  170.000 €
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 103 kw 150 PES R-Line mrena dhe jasht i sa po ardhur nga gjermonia Klimatronic

  Prishtinë 22 korrik 21:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet tiguan 2.0 tdi automatik dsg tabela RKS
  Vetura

  Shitet tiguan 2.0 tdi automatik dsg tabela RKS

  Privat Shitet tiguani 2.0 tdi dsg track&field eshte posa ardhur nga zvicrra dhe regjistruar tabe

  Prishtinë 22 korrik 21:20
  14.800 €
 • 9 foto
  Tiguan 2.0 dizel Automatik
  Vetura

  Tiguan 2.0 dizel Automatik

  Shes tiguan 2.0 Dizel Automatik 4 motion shum ne gjendje temir me kilometra te garantuara per me shu

  Prishtinë 22 korrik 20:20
  12.800 €
 • 11 foto
  VV TIGUAN 2.0.TDI.DSG AUTOMATIK.VITI.2010
  Vetura

  VV TIGUAN 2.0.TDI.DSG AUTOMATIK.VITI.2010

  VV TIGUAN 2.0.TDI. VITI 2010 KLIM TRONIK 4×4 ABS ESP TEMPOMAT AUTOHOLLD ULSET NXEMJE ULSET.LIKUR KOM

  Prishtinë 22 korrik 19:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

  •Viti i Prodhimit: 2012/model 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi) •Terheqj

  Prishtinë 22 korrik 19:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë 22 korrik 18:49
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë 22 korrik 18:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë 22 korrik 18:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 2010 I DOGANAUR PONORAM
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 I DOGANAUR PONORAM

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 I DOGANAUR PONORAM FULL OPSION KLIMATRONIC MUNDSI NDRRIMI https://www.facebook

  Prishtinë 22 korrik 18:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  STOP N GO RENT A CAR. VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  STOP N GO RENT A CAR. VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

  Është koha të mendoni për pushimet tuaja! Cilësi dhe shërbim i garantuar Llojllojshmëri veturash. Du

  Prishtinë 22 korrik 18:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI

  AutoSalloni\"Elhami\" ** WVW TIFUAN **Motorri; 2.0TDI **Viti Prodhimit;2009 **Ngjyra: VISHNJE m

  Prishtinë 22 korrik 17:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 tdi 4 motion blumotion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 tdi 4 motion blumotion

  Shitet Tiguani 2.0 tdi 4 motion i ardhun nga zvicra ne gjendje perfekte vetura posedon ; klima funks

  Prishtinë 22 korrik 17:44
  14.000 €
 • 11 foto
  Vw Tiguan 2.0 tdi R line Automatik
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 tdi R line Automatik

  Shitet Tiguani 2.0 tdi R line Automatik viti 2015 full extra me liber servisi kilometea te garantuar

  Prishtinë 22 korrik 17:43
  18.500 €
 • 11 foto
  •Vw Tiguan 2.0 TDI-Automatik-Dsg-Panorame-Lekure
  Vetura

  •Vw Tiguan 2.0 TDI-Automatik-Dsg-Panorame-Lekure

  Vw Tiguan 2.0 TDI-Truck -103Kw 140 Ps Automatik-Tiptronik-DSG Viti i prodhimit:11/2012 Me dogane dhe

  Prishtinë 22 korrik 16:02
  14.600 €
 • 6 foto
  shes tiguan Rline dsg ponoram 2012 veq dogan
  Vetura

  shes tiguan Rline dsg ponoram 2012 veq dogan

  shes tiguan rline 2.0 tsi dsg ponoram gjendje perfekte per ma shum infotel 044218816 816 viber what

  Prishtinë 22 korrik 14:13
  12.600 €
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 tdi R line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 tdi R line

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte me km garantume panoram kamer liber servisi full

  Prishtinë 22 korrik 13:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI R-line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI R-line

  Vetura asht e sapo ardhur nga gjermania me dog gjendje perfekte full pajisej me kamer senzora r line

  Prishtinë 22 korrik 13:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI highlijn automatik
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI highlijn automatik

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte kamer senzora full pajisje per ma shum info mund

  Prishtinë 22 korrik 13:43
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI higjlijn
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI higjlijn

  Vetura asht e ardhur nga gjermania me dog gjendje perfkete per ma shum info mund te thirni ne nr 044

  Prishtinë 22 korrik 13:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shihet Tiguan 4motion
  Vetura

  Shihet Tiguan 4motion

  Vetura eshte ne gjendje perfekte. E regjistruar ne RKS. Nuk ka nevoj per asnje invensim. Gomat e dim

  Prishtinë 22 korrik 13:27
  10.800 €
 • 3 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 2012
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 2012

  Shitet tiguan 2.0tdi viti 2012

  Prishtinë 22 korrik 12:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Tiguan Sport TDI Special Edition, Extra Full
  Vetura

  VW Tiguan Sport TDI Special Edition, Extra Full

  Shitet vetura ne gjendje extra, me servis te rregullt. Vetura eshte e importuar nga Gjermania, ka do

  Prishtinë 22 korrik 11:55
  14.400 €
 • 6 foto
  SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion
  Vetura

  SHES TIGUAN 2010 DSG - All-wheel Drive 4Motion

  Tiguan 2010 DSG I ardhur nga CH vitin e kaluar 2017, jam shoferi i pare ne Kosove, edhe me daten 23

  Prishtinë 22 korrik 11:30
  15.500 €
 • 11 foto
  SHITET VW TIGUAN 2009 2.0 TDI 4MOTION DSG SPORT
  Vetura

  SHITET VW TIGUAN 2009 2.0 TDI 4MOTION DSG SPORT

  VW TIGUAN 2009 2.0 TDI 4MOTION DSG SPORT 234.737 KM TE GARANTUARA FULL OPSION ME LIBER SERVISI DHE

  Prishtinë 22 korrik 11:18
  13.000 €
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION

  I ardhur nga zvicrra,ne gjendje perfekte,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 10

  Prishtinë 22 korrik 10:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI R_LINE
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI R_LINE

  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG PREJARDHJA ZVICERR ME FULL OPCIONE PER TI SHIKUAR VETURAT TONA SHENO FF

  Prishtinë 22 korrik 10:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

  TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT DSG PREJARDHJA ZVICERR ME DOGAN ME FULL OPCIONE PER ME SHUM INFO AS FERRARI V

  Prishtinë 22 korrik 10:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET TIGUANI
  Vetura

  SHITET TIGUANI

  Vetura ne gjendje te rregullt Me targa te huaja dhe i pa doganuar Motorri:2.0 Fuqia: 140PS

  Prishtinë 22 korrik 00:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2010
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2010

  Shes VW Tiguan 2.0 TDI, ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike, me te gjitha Full Opcio

  Prishtinë 21 korrik 20:05
  11.800 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION DSG ME DOGANË 2010
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION DSG ME DOGANË 2010

  Shitet VW Tiguan 2.0 TDI, ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike, me te gjitha Full Opc

  Prishtinë 21 korrik 17:04
  11.800 €
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANË 2010
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK ME DOGANË 2010

  Shitet VW Tiguan 2.0 TDI, ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike, me te gjitha Full Opc

  Prishtinë 21 korrik 09:49
  11.800 €
 • 9 foto
  Shes Tiguan Sport Motion full extra
  Vetura

  Shes Tiguan Sport Motion full extra

  Shes veturen Tiguan Sport Motion 2.0 TDI, ne gjendje perfekte. Vetura eshte blere ne Gjermani pasi e

  Prishtinë 20 korrik 15:25
  12.600 €
 • 1 foto
  VW Tiguan Sport
  Vetura

  VW Tiguan Sport

  Shitet vetura ne gjendje perfekte, me servis te rregullt dhe liber servisi. Vetura posedon kulmin pa

  Prishtinë 20 korrik 13:58
  14.100 €
 • 5 foto
  vw tiguan 2.0 dizel
  Vetura

  vw tiguan 2.0 dizel

  133000 km 4mation per me teper na kontatoni ne nr: 044173357

  Prishtinë 20 korrik 11:52
  14.000 €
 • 4 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion 2012
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion 2012

  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion Viti - 2012 103KW / 140PS Automatik - DSG 183.000 KM Vetura Me Dogan

  Prishtinë 20 korrik 11:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI R-line
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI R-line

  VW Tiguan 2.0 TDI R-line 4 Motion Viti - 2013 130KW / 177PS Automatik - DSG 193.000 KM Vetura Me

  Prishtinë 20 korrik 11:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 Tdi dsg 4motion 2014 i sapo doganuar
  Vetura

  Tiguan 2.0 Tdi dsg 4motion 2014 i sapo doganuar

  Tel 044273462 049445220

  Prishtinë 20 korrik 08:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 Tdi dsg 4motion 2014 i sapo doganuar
  Vetura

  Tiguan 2.0 Tdi dsg 4motion 2014 i sapo doganuar

  Tiguan 2.0 TDI DSG 4motion 2014 i sapo doganuar Posedon Klima tronik Kamera Parkohet vet AUTO HO

  Prishtinë 20 korrik 08:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tguan me dogan te paguar
  Vetura

  Tguan me dogan te paguar

  VW Tiguan me dogan te paguar full extra 049595560

  Prishtinë 19 korrik 07:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tiguan 2.0Tdi 4Motion prej Zvicres .
  Vetura

  Tiguan 2.0Tdi 4Motion prej Zvicres .

  Shitet Tiguani i vitit 2010, me 192000km , me Kubikazh 2.0Tdi 4motion Vetura eshte e ardhur nga Zv

  Prishtinë 18 korrik 20:20
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 Tdi automatik
  Vetura

  TIGUAN 2.0 Tdi automatik

  Vetura asht e ardhur 🇨🇭Me dog gjendje perfekte me km liber servisi posedon kamer panoram full full p

  Prishtinë 18 korrik 14:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Tiguan 2.0-TDI
  Vetura

  VW Tiguan 2.0-TDI

  VW/Tiguan 2.0-TDI, //R, Klima tronik, Abs, Airbag/10, Karikat me nxemje, Komanda ntimon, Fellne, Na

  Prishtinë 18 korrik 07:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI automatik highlijn
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI automatik highlijn

  Vetura asht e ardhur nga gjermania me dog gjendje perfekte per ma shum info mund te thirni. Ne nr 04

  Prishtinë 16 korrik 16:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet Tiguan 2.0 TDI R - Line mrena dhe jasht i ardhur nga gjermonia Klimatronic tempomat ulse me

  Prishtinë 16 korrik 00:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tiguan Tiguan
  Vetura

  Tiguan Tiguan

  Shitet Tiguan 2.0 TDI R-Line mrena dhe jasht i sa Po ardhur nga xhermonia klimatronick ulse me nxemj

  Prishtinë 16 korrik 00:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tinguan
  Vetura

  Tinguan

  Shitet vetura Tinguan 2.0 TDI R -Line mrena dhe jasht i sa po ardhur nga gjermonia Klimatronic ulse

  Prishtinë 16 korrik 00:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK 2011
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK 2011

  VW Tiguan 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK-TIPTRONIK DSG Posaardhur PA DOGAN Vetura eshte ne gjendje shum t

  Prishtinë 15 korrik 20:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes veturen e tipit Tiguan
  Vetura

  Shes veturen e tipit Tiguan

  Shes veturen te tipit tiguan.Vetura eshte aotomatik, qe 3 muaj eshte me targa kosovare dhe eshte ard

  Prishtinë 15 korrik 15:42
  9.900 €
 • 4 foto
  shitet vetura
  Vetura

  shitet vetura

  Shitet vetura Tiguan 2008 ne gjendje shume te mire teknike, Regjistrimi i pare ne KS ne mars 2019.

  Prishtinë 14 korrik 10:48
  9.999 €