Vetura

VW Volkswagen | Tiguan | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  .....
  Vetura

  .....

  Vetura esht Top ka vetum 21000 kilometra esht e vitit 2015 dhe i duhen 5 l nqin Naft. Vetura esht me

  Ferizaj Sot, 03:08
  22.000 €
 • 10 foto
  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full
  Vetura

  Tiguan Benzin+ Gaz Panorama Hid Line Super full

  Sapo Ardhur Dogan Te Paguar Sapo ber me Targa Shqiptare Super ekonnomike

  Fier Sot, 01:14
  13.500 €
 • 9 foto
  Tiguan 2.0 dizel Automatik
  Vetura

  Tiguan 2.0 dizel Automatik

  Shes tiguan 2.0 Dizel Automatik 4 motion shum ne gjendje temir me kilometra te garantuara per me shu

  Prishtinë Dje, 22:51
  12.800 €
 • 8 foto
  Tiguan 2010
  Vetura

  Tiguan 2010

  Shitet tiguan ne gjendje super te mir me te gjitha sherbimet e bera vetem shitet nuk ndrrohet

  Tiranë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi
  Vetura

  Tiguan 1.4TSI 4×4...Benzine-Gaz edhe mundesi nderi

  Tiguan 1.4 TSI ..4MOTION...4×4 teper e shpejte dhe ekonomike.Benzine-GAZ dhe ne leje montuar ne gjer

  Korçë Dje, 21:25
  11.500 €
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 103 kw 150 PES R-Line mrena dhe jasht i sa po ardhur nga gjermonia Klimatronic

  Prishtinë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK 72,000 KM RLINE
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK 72,000 KM RLINE

  VW TIGUAN RLINE VITI I PRODHIMIT 2013 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK I ARDHUR NGA ZVICRA PA DOGAN ME KI

  Gjilan Dje, 21:03
  17.300 €
 • 11 foto
  W Tiguan viti 2009, automat, 2.0 TDI, 10500 euro
  Vetura

  W Tiguan viti 2009, automat, 2.0 TDI, 10500 euro

  Shitet W Tiguan viti 2009, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur,

  Tiranë Dje, 20:56
  10.500 €
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 naft Automat sapo ardhur
  Vetura

  Tiguan 2.0 naft Automat sapo ardhur

  Tiguan motorr 2.0 kamio automat sedilje elektrike Xhama te zinj orgjinal navi klima sedilje me ngro

  Fier Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 NAFTE, 2009, SWISSAUTO
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 NAFTE, 2009, SWISSAUTO

  Shitet VW Tiguan 2.0 Nafte, 2009, Automat, 4x4, Me liber sherbimesh e sapo ardhur nga Zvicra, ne sup

  Tiranë Dje, 20:11
  10.500 €
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4 RKS
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4X4 RKS

  VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 30.12.2008 MODEL 2009 NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ME LIBER SERVIST PO

  Pejë Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4x4
  Vetura

  Shitet Tiguan 2.0 TDI 4x4

  Shes Tiguan 2.0 TDI Viti 2013 2.0 RKS 12 muaj. 4x4 Shpejci ne vollan dsg timon f1 Full full 04

  Prishtinë Dje, 20:05
  15.500 €
 • 9 foto
  Vw Tiguan 2.0 tdi 4motion 2011
  Vetura

  Vw Tiguan 2.0 tdi 4motion 2011

  VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 nafte🔹 4 MOTION🔹 VITI 2011🔹 Kambio AUTOMATIKE (tip-tronic)🔹 205 mij KM (me lib

  Durrës Dje, 20:03
  12.500 €
 • 11 foto
  Shitet tiguan 2.0 tdi automatik dsg tabela RKS
  Vetura

  Shitet tiguan 2.0 tdi automatik dsg tabela RKS

  Privat Shitet tiguani 2.0 tdi dsg track&field eshte posa ardhur nga zvicrra dhe regjistruar tabe

  Prishtinë Dje, 19:40
  14.800 €
 • 11 foto
  ESEM MOTORS. TIGUAN AUTOMAT , SUPER GJENDIE
  Vetura

  ESEM MOTORS. TIGUAN AUTOMAT , SUPER GJENDIE

  Tiguan Auutomatik, 2.0 Benzine, Feneret Xenon Bixenon, Tavan Panoramik, Sensore Parkimi, Navi i Madh

  Tiranë Dje, 19:23
  8.999 €
 • 9 foto
  ESEM MOTORS. VW TIGUAN, AUTOMAT, PANORAM. FULL
  Vetura

  ESEM MOTORS. VW TIGUAN, AUTOMAT, PANORAM. FULL

  VW Tiguan, Automatik, Navi i Madh me kontakt me gisht, xhama te zi origjinal, Tavan Panoramik, Goma

  Tiranë Dje, 19:23
  12.000 €
 • 11 foto
  VW Tiguan 2.0 4 Motion
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 4 Motion

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh.

  Shkodër Dje, 19:08
  11.990 €
 • 10 foto
  vw tiguan
  Vetura

  vw tiguan

  motorr 2.0 benzin automat navi cd cdc aux klima sedilje me ngrohje panoramic xhama te zinj disqe alu

  Tiranë Dje, 18:53
  11.500 €
 • 7 foto
  Tiguan 1.4 benzinë gaz viti 2012
  Vetura

  Tiguan 1.4 benzinë gaz viti 2012

  Tiguan 1.4 gaz-benzine viti 2012 Navi..sensor 360o..rain sensor..kamera..goma para te reja.. Kambio

  Durrës Dje, 18:12
  11.600 €
 • 7 foto
  SHITET VW TIGUAN AUTOMAT
  Vetura

  SHITET VW TIGUAN AUTOMAT

  SHITET VW TIGUAN 2.0 DIESEL AUTOMAT PANORAMIK SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR NE GJE

  Elbasan Dje, 18:10
  10.500 €
 • 5 foto
  Shes Tiguan Viti 2008 Automatik 2.0 TDI
  Vetura

  Shes Tiguan Viti 2008 Automatik 2.0 TDI

  Shes Tiguan Viti 2008 Dizell 2.0 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompjuter, , k

  Prishtinë Dje, 17:54
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te lloj

  Prishtinë Dje, 17:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  RENT A CAR Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve t

  Prishtinë Dje, 17:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E
  Vetura

  Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

  Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888 Rent a Car Dardania viber Leshoj vetura me qira te llo

  Prishtinë Dje, 17:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VV TIGUAN 2.0TTDI 6 SHPESJI VITI 2010
  Vetura

  VV TIGUAN 2.0TTDI 6 SHPESJI VITI 2010

  TIGUAN 2.0 TDI 103 KW 140 PS VITI 2010 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT B.KOJUTER 4 MATION 4 GOMA TREJA

  Prishtinë Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  STOP N GO RENT A CAR. VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  STOP N GO RENT A CAR. VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK

  Është koha të mendoni për pushimet tuaja! Cilësi dhe shërbim i garantuar Llojllojshmëri veturash. Du

  Prishtinë Dje, 17:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK

  TIGUAN 2.0 TDI 2010 I DOGANUAR AUTOMATIK DSG PONORAM. FULL OPSION Tel 044 100 188 & 044 843 258

  Prishtinë Dje, 16:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet WW Tiguan 2.0 DSG R-line me dogan dhe homologim shum i rujtun tip top full opsione

  Prishtinë Dje, 16:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shes tiguan Rline dsg ponoram 2012 veq dogan
  Vetura

  shes tiguan Rline dsg ponoram 2012 veq dogan

  shes tiguan rline 2.0 tsi dsg ponoram gjendje perfekte per ma shum infotel 044218816 816 viber what

  Prishtinë Dje, 15:51
  12.600 €
 • 6 foto
  shes tiguan dsg 4x4 Rline 2012 pa dogan full extra
  Vetura

  shes tiguan dsg 4x4 Rline 2012 pa dogan full extra

  shes tiguan rline dsg tsi 4x4 full extra me lled ponoram per ma shum info tel viber watsap +38344218

  Tiranë Dje, 15:43
  9.950 €
 • 5 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI - AUTOMATIC- 4 MOTION

  •Viti i Prodhimit: 2012/model 2013 •Marshi i shpejtësive: Automatik DSG(7 shpejtësi) •Terheqj

  Prishtinë Dje, 15:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI higjlijn
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI higjlijn

  Vetura asht e ardhur nga gjermania me dog gjendje perfkete per ma shum info mund te thirni ne nr 044

  Prishtinë Dje, 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI highlijn automatik
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI highlijn automatik

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte kamer senzora full pajisje per ma shum info mund

  Prishtinë Dje, 15:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 tdi R line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 tdi R line

  Vetura asht e ardhur nga 🇨🇭Me dog gjendje perfekte me km garantume panoram kamer liber servisi full

  Prishtinë Dje, 15:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TIGUAN 2.0 TDI R-line
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI R-line

  Vetura asht e sapo ardhur nga gjermania me dog gjendje perfekte full pajisej me kamer senzora r line

  Prishtinë Dje, 15:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN - AUTOMAT - KAMERA - FULL - 2009
  Vetura

  VW TIGUAN - AUTOMAT - KAMERA - FULL - 2009

  ☎️☎️☎️ : 069 585 1577 -VW TIGUAN -VITI 2009 -MOTORRI 2.0 TDI (NAFTE) -AMORTIZATOR

  Tiranë Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SAPO ARDHUR ~ VW TIGUAN ~ PANORAMA ~ 2011
  Vetura

  SAPO ARDHUR ~ VW TIGUAN ~ PANORAMA ~ 2011

  ☎️☎️☎️ : 069 983 7971 -VW TIGUAN -VITI 2011 -MODEL HIGHLINE ( FULL OPTION ) -2.0 TDI

  Tiranë Dje, 15:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI

  AutoSalloni\"Elhami\" ** WVW TIFUAN **Motorri; 2.0TDI **Viti Prodhimit;2009 **Ngjyra: VISHNJE m

  Prishtinë Dje, 15:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI Highline
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI Highline

  VW Tiguan 2.0 TDI 6 Shpejtsi Vetura eshte me Gjitha opcionet( Full Opcion ) 103 KW 140 PS Viti Pr

  Gjakovë Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT   NDERROHET!!!!!
  Vetura

  TIGUAN 2.0 NAFT AUTOMAT NDERROHET!!!!!

  Tiguan viti 2008 2.0 naft automat sensor parkimi mrapa xhama te zi orgjinal sistem vet parkimi 218 m

  Elbasan Dje, 14:43
  9.800 €
 • 9 foto
  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010

  TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION 2010 I DOGANUAR PONORAM FULL OPSION Tel 044 843 258 & 044 100 188

  Prishtinë Dje, 14:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tiguan
  Vetura

  Tiguan

  Shitet wolkswagen tiguan 2.0. 140ch sportline bluemotion tavan me dy hapje elektronike parkohet vete

  Prishtinë Dje, 13:30
  13.800 €
 • 7 foto
  VW TIGUAN VP-2008 CMIMI-8900euro
  Vetura

  VW TIGUAN VP-2008 CMIMI-8900euro

  - Tiguan 2.0 TDI 4Motion Offroad - Euro 5. - 340,000 km( të gjitha serviset e kryera në AVANTGARDE )

  Prishtinë Dje, 12:18
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

  VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik Km:210.000 Nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭 Me Dogan Tel: +383 49 73 99 99

  Ferizaj Dje, 11:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 goma 255/45/19 te veres per tiguan. Viber
  Vetura

  2 goma 255/45/19 te veres per tiguan. Viber

  Shiten 2 goma 255 45 19 te veres te firmes brigstone jane per tiguan nese i ka fellget 19 coll. Vib

  Mitrovicë Dje, 11:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI R-line
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI R-line

  VW Tiguan 2.0 TDI R-line 4 Motion Viti - 2013 130KW / 177PS Automatik - DSG 193.000 KM Vetura Me

  Prishtinë Dje, 10:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion 2012
  Vetura

  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion 2012

  VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion Viti - 2012 103KW / 140PS Automatik - DSG 183.000 KM Vetura Me Dogan

  Prishtinë Dje, 10:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW TIGUAN
  Vetura

  VW TIGUAN

  SHITET TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIC 4 MOTION 2012 I REXHISTRUAR NE RKS IPORTUAR NGA ZVICRRA REXHISTRIM

  Ferizaj Dje, 10:43
  12.800 €
 • 11 foto
  Tiguan 2.0 TDI Viti 2011 Automatik (RKS)
  Vetura

  Tiguan 2.0 TDI Viti 2011 Automatik (RKS)

  Shes Tiguan 2.0 TDI higline Viti 2011 (RKS) i skadum ni regjistrim eka kosov kilometra te vetat me l

  Prizren Dje, 09:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION
  Vetura

  TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION

  I ardhur nga zvicrra,ne gjendje perfekte,dogan homoligim te paguar,ka liber servisi dhe garantojm 10

  Prishtinë Dje, 09:19
  Me Marrveshje