Vetura
Prishtinë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW Touran 1.9 TDI 6 Shpejtsi 7 Ulse
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI 6 Shpejtsi 7 Ulse

  VW Touran 1.9 TDi 6 shpejtsi 7 ulse Highline I doganuar rks Klimatronik Tempomat Bordcomputer

  Prishtinë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Bufferin per Vetura Firma MAGNAT
  Vetura

  Shes Bufferin per Vetura Firma MAGNAT

  Shes Bufferin (Subwoofer) per Kerr Ne gjendje te rregullt Per info kontakto +38649677634

  Prishtinë Sot, 15:13
  25 €
 • 4 foto
  VW CADDY 2.0 SDI. Viti 2004 RKS i skaduar.
  Vetura

  VW CADDY 2.0 SDI. Viti 2004 RKS i skaduar.

  Per ma Shum info 044904904

  Prishtinë Sot, 15:13
  3.300 €
 • 8 foto
  VW Passat 1.9 TDI 2004 1vit regjistim
  Vetura

  VW Passat 1.9 TDI 2004 1vit regjistim

  Shes veturen karavan, 1.9 TDI, viti prodhimit 2004, vit modeli 2005, ne gjendje te shkelqyeshme vizu

  Prishtinë Sot, 15:12
  4.800 €
 • 5 foto
  Passat 2.0 Tdi Bluemotion - Automatik - 2011
  Vetura

  Passat 2.0 Tdi Bluemotion - Automatik - 2011

  Shes passat 3c 2.0 tdi ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 2011 i rexhistrum ne rks 1 vit vetur

  Prishtinë Sot, 15:12
  11.700 €
 • 6 foto
  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 Tdi Manual Viti 2014
  Vetura

  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 Tdi Manual Viti 2014

  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 TDI Disel Manual 6 shpejsi 110 ps Viti 2014 Vetem me dogan Klim dy zonale

  Prishtinë Sot, 15:12
  12.500 €
 • 9 foto
  GOLF 5. Viti 2005. Rks. 2.0tdi MANUAL
  Vetura

  GOLF 5. Viti 2005. Rks. 2.0tdi MANUAL

  Vetura eshte ne gjendje te rregullt. Per ma shum mundeni me ardh me pa. Qmimi vetem me kesh.

  Prishtinë Sot, 15:12
  5.300 €
 • 2 foto
  Shitet GOLF 4 viti 2000. 1.9tdi
  Vetura

  Shitet GOLF 4 viti 2000. 1.9tdi

  Posedon 4 dyr. Sheber. Gjamat me pulla. Nxemje karrika. Rks deri ne fund prillit 2019. Vetur fa

  Prishtinë Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Polo 1.4 tdi i sapo doganuar
  Vetura

  Polo 1.4 tdi i sapo doganuar

  Shitet polo 1.4 tdi i sapo ardhun dhe doganuar polo esht klimatronik osht shum ne gjendje te mir 4

  Prishtinë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Wento 1.9 tdi
  Vetura

  Wento 1.9 tdi

  Shitet venta 1.9 tdi ngjendje shum t mir teknike viti 96 rks dej me 6 prill Tel 049-790-571

  Prishtinë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes Veturen Passat 3C Automatik 2.0Tdi 2011
  Vetura

  Shes Veturen Passat 3C Automatik 2.0Tdi 2011

  Shes Veturen Passat 3C Disel 2.0 TDI Automatik / tiptronik Viti 2011 Klim dy zonale Navi Bord kompju

  Prishtinë Sot, 15:09
  10.700 €
 • 11 foto
  Shes Veturen Passat 3C Disel Automatik 2013
  Vetura

  Shes Veturen Passat 3C Disel Automatik 2013

  Shes Veturen VW Passat 3C 2.0 TDI Disel Autmatik / tiptronik Viti 2013 I ardhur nga Zvicrra Klim dy

  Prishtinë Sot, 15:09
  12.900 €
 • 5 foto
  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 TDI Manual Viti 2013
  Vetura

  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 TDI Manual Viti 2013

  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 TDI Disel Manual Viti 2013 Vetem me dogan Klim dy zonale Navi Bord kompj

  Prishtinë Sot, 15:09
  12.500 €
 • 7 foto
  PASSAT TDI - ipavozitur ne Kosove- dogana paguar
  Vetura

  PASSAT TDI - ipavozitur ne Kosove- dogana paguar

  (JO ndrrime me vetura tjera).. Kemi vendosur te shesim kete Passat qe eshte me siguri shume i

  Prishtinë Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET GOLF 6 VARIANT 1.6 TDI
  Vetura

  SHITET GOLF 6 VARIANT 1.6 TDI

  SHITËT GOLF 6 VARIANT 1.6 TDI BLUE MOTION VITI 2011 LIBËR SERVISI KM TË GARANTUARA, MBYLLJE QËNDRORE

  Prishtinë Sot, 15:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG POSAARDHUR
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG POSAARDHUR

  Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK-DSG Viti 2009 Posaardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shum te mir shum i

  Prishtinë Sot, 15:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 2 1.6 rks 16 11 2019
  Vetura

  Golf 2 1.6 rks 16 11 2019

  Shitet vetura gollf 2 1.6 benzin regjistrim deri me 16 11 2019 osht ne gjendje te mir shum ec mir pu

  Prishtinë Sot, 15:07
  930 €
 • 7 foto
  Shes Veturen VW Golf 7 1.6Tdi manual viti 2014
  Vetura

  Shes Veturen VW Golf 7 1.6Tdi manual viti 2014

  Shes Veturen VW Golf 7 1.6 TDI 6 shpejsi 110 ps Manual Disel Viti 2014 I ardhur nga Gjermanija Klim

  Prishtinë Sot, 15:05
  12.900 €
 • 0 foto
  Golf 5 automatik DSG 2.0tdi me 1 bregazne.
  Vetura

  Golf 5 automatik DSG 2.0tdi me 1 bregazne.

  Golf 5 INDIVIDUAL DSG viti ‪12/2005 2.0‬ me një bregasta 250km te garantuara. Shpejtësi dhe pull

  Prishtinë Sot, 15:05
  7.300 €
 • 11 foto
  GOLF 5 1.9 TDI - RKS - VITI 2008 -
  Vetura

  GOLF 5 1.9 TDI - RKS - VITI 2008 -

  Golf 5 1.9 tdi ... Viti i prodhimit 23-12-2007.. Tabela - RKS - .... Full opsione.. Full opsione ..

  Prishtinë Sot, 15:04
  5.888 €
 • 11 foto
  VW GOLF 5 - 1.9 TDI - RKS - VITI 2005 -
  Vetura

  VW GOLF 5 - 1.9 TDI - RKS - VITI 2005 -

  Golf 5. 1.9 tdi... Viti i prodhimit 23-12-2004... Tabela - RKS - ...i sapo regjistruar ... 1 vit re

  Prishtinë Sot, 15:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  vw golf 6 team 2,0 tdi 103 kw 6shpejsi 2011
  Vetura

  vw golf 6 team 2,0 tdi 103 kw 6shpejsi 2011

  shes golf 6 i sapo ardhur nga gjermania 2.0 tdi 103 kw 6shpejsi viti 2011 posedon klimatronik abs es

  Prishtinë Sot, 15:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 7 HIGHLINE 2,0 TDI VITI 2014
  Vetura

  VW GOLF 7 HIGHLINE 2,0 TDI VITI 2014

  Shes golf 7 i sapo ardhur nga gjermania 2.0 tdi 110kw 6 shpejsi viti 12.2014 modeli hajllajn vetura

  Prishtinë Sot, 15:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM
  Vetura

  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM

  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM... NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE E POSA ARDHUR NGA

  Prishtinë Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW POLO 2013
  Vetura

  VW POLO 2013

  Shitet Polo 1.4 Benzin 2013 , e bler e re .Vozitur nga nje person , te gjitha serviset e kryera me

  Prishtinë Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Caddy
  Vetura

  VW Caddy

  Caddy 1.9 disel

  Prishtinë Sot, 15:02
  4.900 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009

  VW GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 110 PS 2009 NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA GJERMANIA POSE

  Prishtinë Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  CADDY 1.6 TDI ME KLIM
  Vetura

  CADDY 1.6 TDI ME KLIM

  SHITET VW CADDY 1.6 TDI ME KLIM VITI I PRODHIMIT 2011 MODEL 2012 I POSA ARDHUR PA DOGAN!!!! NE GJEN

  Prishtinë Sot, 15:02
  5.999 €
 • 10 foto
  vw golf 6 blue motion
  Vetura

  vw golf 6 blue motion

  * vw golf 6 * viti i prodhimit 2011 * motorri 1.6 dizell blue motion * ndrusi manual * kilometra 155

  Prishtinë Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW CADDY 2.0 SDI 2008 I DOGANUM RKS
  Vetura

  VW CADDY 2.0 SDI 2008 I DOGANUM RKS

  SHITET VW CADDY 2.0 SDI VITI I PRODHIMIT 2007 MODEL 2008 I DOGANUM RKS NUK ESHT HIPOTEK... NE GJEN

  Prishtinë Sot, 15:01
  3.999 €
 • 11 foto
  CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5
  Vetura

  CADDY 1.9 TDI MODEL 2008 I DOGANUM ME KLIM 5

  SHITET VW CADDY 1.9 TDI 77KW VITI I PRODHIMIT 2007 MODEL 2008 I DOGANUM RKS NUK ESHT HIPOTEK... NE

  Prishtinë Sot, 15:01
  6.500 €
 • 5 foto
  Taro.2.0.Dizel.Me Klim.Regj.18.04.2019.Aksion.
  Vetura

  Taro.2.0.Dizel.Me Klim.Regj.18.04.2019.Aksion.

  Taro.2.0.Dize.Viti.29.09.2003.Regj.18.04.2019.Ka Klim 6.Shpejci Abs Servo Muzik 4.Goma te mire.M+S.N

  Prishtinë Sot, 15:01
  5.999 €
 • 9 foto
  Tauran tdi me dogan 2012 dsg
  Vetura

  Tauran tdi me dogan 2012 dsg

  Tauran 1.6 tdi atomatik tiptronik klima tronik navi karrika me nxemje pulla timon tepomat prej zvicr

  Prishtinë Sot, 15:00
  7.900 €
 • 5 foto
  CADDY 1.9 TDI,KLIME,FELLNE,I SAPOARDHUR 2006
  Vetura

  CADDY 1.9 TDI,KLIME,FELLNE,I SAPOARDHUR 2006

  Shitet vw caddy 1.9 tdi ne gjendje shume te mire teknike dhe optike,i sapoardhur nga holanda,viti 20

  Prishtinë Sot, 15:00
  3.600 €
 • 11 foto
  Vw Golf 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK 178xxx km
  Vetura

  Vw Golf 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK 178xxx km

  Shes golf 6 plus , 1.6 TDI 77kw , automatik DSG, viti i prodhimit 10.2009, Dora e pare nga Fabrika,

  Prishtinë Sot, 14:59
  6.900 €
 • 2 foto
  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.
  Vetura

  ipen me qera ne llapushnik 25 km per pr.

  Golf 2 1.6.dizel.regj.05.01.2016.ne aksion viti.14.03.1989.shum I mire asht qmimi 900.euro.i fundi m

  Prishtinë Sot, 14:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA
  Vetura

  Vw Golf 6 Plus 2.0 TDI AUTOMATIK FULL EXTRA

  Shes golf 6 plus, 2.0 TDI, automatik DSG, viti i prodhimit 10.2009, kilometra te garantuara, model H

  Prishtinë Sot, 14:59
  7.400 €
 • 4 foto
  VW polo 1.4 16 V
  Vetura

  VW polo 1.4 16 V

  Vetura është në gjendje të mirë teknike, është klimatronik, ka 4 dyer dhe regjistrimi i ka skaduar,

  Prishtinë Sot, 14:59
  3.600 €
 • 6 foto
  Golf 6 2.0 TDI 12.2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI 12.2009

  Golf 6 2.0 TDI 81kw viti 12.2009 i sapo ardhur nga gjermonia ne gjendje shum t mir full ekstra me li

  Prishtinë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 7 2.0TDI 110kw150ps DSG VITI -2016
  Vetura

  VW GOLF 7 2.0TDI 110kw150ps DSG VITI -2016

  VW GOLF 7 2.0 Tdi Dsg Automatic klimatronic pulla vollon tempomat xhamat me rrymë blututh fellne 17n

  Prishtinë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  》》Blej Vetura te aksidentuara dhe me defekte《《 ?
  Vetura

  》》Blej Vetura te aksidentuara dhe me defekte《《 ?

  blej vetura te aksidentume dhe me defekte apo ato qe nuk i perdorni ne gjith kosoven^ vlersimi i vet

  Prishtinë Sot, 14:57
  2.000 €
 • 9 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG XENON PANORAM -2012
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG XENON PANORAM -2012

  VW Tiguan 2.0 Tdi Dsg Xenon Navigacion Panoram klimatronic karrikat me nxemje i rujtun si mbrenda dh

  Prishtinë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG XENON KAMER PANORAM
  Vetura

  VW TIGUAN 2.0 TDI DSG XENON KAMER PANORAM

  VW TIGUAN 2.0 Tdi Xenon Panoram Kamera Navi Dsg Automatic dhez gisht klimatronic karrikat me nxemje

  Prishtinë Sot, 14:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI MODELI STYLE VITI-2012
  Vetura

  VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI MODELI STYLE VITI-2012

  VW Golf 6 Plus 1.6 Tdi Modeli Style Senzora parkimi sistem qi parkohet vet hollogenka pulla vollon k

  Prishtinë Sot, 14:57
  8.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6 1.6 TDI STYLE DSG AUTOMATIC-2012
  Vetura

  VW GOLF 6 1.6 TDI STYLE DSG AUTOMATIC-2012

  VW GOLF 6 1.6 Tdi Dsg Automatic klimatronic karrikat me nxemje pulla vollon tempomat senzora parkimi

  Prishtinë Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw140ps XENON NAVI -2010
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw140ps XENON NAVI -2010

  VW Golf 6 2.0 Tdi 103kw140ps Xenon navigacion tempomat senozra parkimi sistem qi parkohet vet fellne

  Prishtinë Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw140ps Rline DSG -2010
  Vetura

  VW GOLF 6 2.0 TDI 103kw140ps Rline DSG -2010

  VW GOLF 6 2.0 Tdi 103kw140ps Rline dsg Automatic senzora parkimi i rujtun si mbrenda dhe jashtė kli

  Prishtinë Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE KAMERA -2011
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE KAMERA -2011

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 Ulse Kamera Navigacion Pulla Vollon senzora parkimi klimatronic karrikat me

  Prishtinë Sot, 14:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pasati 2.0 Tdi 6 shpejtsi 1 bregasnjo
  Vetura

  Shitet Pasati 2.0 Tdi 6 shpejtsi 1 bregasnjo

  Shitet Passati 2.0 tdi 6 shpejtsi me 1 bregasnjo Regjistrimi i 3et ne Kosov 1 Pronar n kosov V

  Prishtinë Sot, 14:55
  5.800 €
 • 9 foto
  VW GOLF PLUS 2.0 TDI SENZORA PARKIMI -2009
  Vetura

  VW GOLF PLUS 2.0 TDI SENZORA PARKIMI -2009

  VW Golf Plus 2.0 Tdi Senzora parkimi hollogenka klimatronic karrikat me nxemje tempomat 4 xhamat me

  Prishtinë Sot, 14:55
  Me Marrveshje