Vetura
Prishtinë

VW Volkswagen | Scirocco | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW SCIROCCO RLINE 2015
  Vetura

  VW SCIROCCO RLINE 2015

  VW SCIROCCO R-LINE 2015 184ps

  Prishtinë 28 shtator 11:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Scirocco 2.0 TSI
  Vetura

  VW Scirocco 2.0 TSI

  Pe shes VW Scirocco 2.0 TSI 211 PS NGA ZVISER Numri contact 049853858

  Prishtinë 14 korrik 20:41
  13.000 €
 • 8 foto
  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu
  Vetura

  Shiroka Gt 1.6 benzin viti 91 boj ndrrim Rks skadu

  Punon shum mir rks i skaduar boj ndrim ska.asnje xham thym nr viberit+383 45 555 502

  Prishtinë 1 korrik 11:05
  1.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Scirocco
  Vetura

  Volkswagen Scirocco

  Automjeti në mënyrë perfekte pune dhe ka një garanci. Për më shumë informacion kontaktoni me mua: hi

  Prishtinë 22 qershor 04:12
  6.500 €
 • 6 foto
  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco
  Vetura

  Shes ose ndrroj wolsfagen scirocco

  Shes ose ndrroj wolfsgen scirocco 2010 2.0 tsi benzin ne gjendje perfekte 044 77 88 33

  Prishtinë 31 maj 01:29
  15.000 €
 • 0 foto
  Shes farin për volkswagen scirocco
  Vetura

  Shes farin për volkswagen scirocco

  Shes farin per volkswagen scirocco nga ch 045 444 438

  Prishtinë 3 prill 01:29
  150 €
 • 2 foto
  Volkswagen scirocco 2.0 TDI
  Vetura

  Volkswagen scirocco 2.0 TDI

  Makina osht ne rregull gjithcka, kontaktoni ne whatsapp ose viber.

  Prishtinë 2 prill 17:11
  11.000 €