Vetura
Prishtinë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Prishtinë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Vw Touran 2.0 tdi Automatik 2012
  Vetura

  Vw Touran 2.0 tdi Automatik 2012

  Shitet Tourani 2.0 tdi Automatik dsg i posa ardhun nga zvicra ne gjendje super t mir vetura posedon

  Prishtinë Sot, 01:58
  7.950 €
 • 9 foto
  TOURAN VW - 1.6 TDI - 2011 - FULL EXTRA - RKS
  Vetura

  TOURAN VW - 1.6 TDI - 2011 - FULL EXTRA - RKS

  Shitet VW Touran - 1.6 TDI - 2011 - Ngjyra e bardh Full Extra me te gjitha opsionet. I ardhur nga Zv

  Prishtinë Sot, 01:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOURAN 2013
  Vetura

  TOURAN 2013

  SHITET TOURAN DIESEL 2.0 TDI -BLUMOTION AUTOMATIK -DSG VITI :2013 7 ULSE KARRIKAT ME NXEMJE SI DH

  Prishtinë Sot, 00:29
  13.500 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 2009 BËJM NDRIM

  climatronik abs esp dsg xenon bixenon senzor parkingu 4x gjamat me rym farat robot fellne 16 pa doga

  Prishtinë Dje, 23:01
  5.500 €
 • 9 foto
  Shite turan1.9 tdi Dsg 7 ulse
  Vetura

  Shite turan1.9 tdi Dsg 7 ulse

  Shite turnan 7 ulse 1.9 tdi dsg ne gjendje te mir baj drrim me skele

  Prishtinë Dje, 22:42
  7.300 €
 • 4 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI

  VW TOURAN 2.0 TDI 140 KW VITI 2012 7 ULËSE AUTOMATIK 132.500 KM, ME LIBËR SERVISI I SAPO ARDHUR NGA

  Prishtinë Dje, 22:24
  15.300 €
 • 11 foto
  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006 Shitet
  Vetura

  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006 Shitet

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL

  Prishtinë Dje, 21:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ZAMAJACA DSG GOLF TOURAN AUDI ETJ SAPO ARDHUR CH
  Vetura

  ZAMAJACA DSG GOLF TOURAN AUDI ETJ SAPO ARDHUR CH

  ZAMAJAC TE ARDHUR NGA ZVICRRA ME GARANCJON ME MUNTIM /// PER GOLF 5 6 7 AUDI A3 PASSAT TOURAN ETJ

  Prishtinë Dje, 20:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tauran 2.0 tdi 7 ulse i posa ardhur nga gjermania
  Vetura

  Tauran 2.0 tdi 7 ulse i posa ardhur nga gjermania

  shitet vetura tauran 2.0 tdi i posa ardhur nga gjermania 7 ulse 6 shoejci km garantuara full extra

  Prishtinë Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran 1.9 DSG
  Vetura

  Touran 1.9 DSG

  Shitet dhe nderrohet touran 1.9 dsg gjendje shum Te mir me gjitha serviset e kryera me rregull i ard

  Prishtinë Dje, 20:04
  7.650 €
 • 9 foto
  SHES TAURAN 1.9 TDI AUTOMATIK VITI 2010
  Vetura

  SHES TAURAN 1.9 TDI AUTOMATIK VITI 2010

  SHES TAURAN 1.9 TDU AUTOMATIK VITI 2010 AUTOMJETI O POSEDON KLIMATRONIK KARRIKAT ME NXEMJE GJAMTA ME

  Prishtinë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RENT a CAR Touran AUTOMATIK DSG - 7 Ulse
  Vetura

  RENT a CAR Touran AUTOMATIK DSG - 7 Ulse

  Touran Automatik DSG , 7 ULSE , Rezervo tani Kontakt : +38349703505 Veturen mund ta pranoni ne

  Prishtinë Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VV TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2006
  Vetura

  VV TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2006

  VV TOURAN 2.0 TDI VITI 2006 KLIM TRONIK ABS ESP TEMPOMAT KOMNADA TIMON ULSET LIKUR ULSET NXEMJE SE

  Prishtinë Dje, 18:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI 2010
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI 2010

  WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM VW Touran 1.9 TDI AUTOMATIK DSG. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

  Prishtinë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vetura Me Qira Audi A3
  Vetura

  Vetura Me Qira Audi A3

  Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem

  Prishtinë Dje, 18:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  touran 2.0 tdi rks 2005
  Vetura

  touran 2.0 tdi rks 2005

  shitet tourani ne gjendje shum te mir teknike. Esht klimatronik funksional, tempomat, cenzor parking

  Prishtinë Dje, 18:05
  4.900 €
 • 11 foto
  Tauran 1.9Tdi Dsg 2010 7Ulse
  Vetura

  Tauran 1.9Tdi Dsg 2010 7Ulse

  Shitet Vetura Tauran 1.9Tdi Dsg viti 2010 me dogan te paguar 7 ulsee ne gjendje shum te mir pa as nj

  Prishtinë Dje, 17:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tauran 1.9Tdi 7Ulse 2009
  Vetura

  Tauran 1.9Tdi 7Ulse 2009

  Shitet Vetura Tauran 1.9Tdi 7Ulse viti 2009 manual me dogsn te paguar ne gjendje shum te mir per me

  Prishtinë Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Touran 2.0 TDI 7 ulse automatik DSG 1 vit RKS
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 7 ulse automatik DSG 1 vit RKS

  Shitet Tourani 2.0 TDI 7 ulse viti 12/2011 me 204.000km ka 1 vit RKS automatik dritat i ka lled sens

  Prishtinë Dje, 17:30
  10.900 €
 • 6 foto
  Shes Touran Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi me RKS
  Vetura

  Shes Touran Viti 2012 Dizel 1.6 Tdi me RKS

  Shes Touran Automatik viti 2012 dizel 1.6 TDI , Posedon : klim tronik ,Navigon tempomat , bordkompj

  Prishtinë Dje, 17:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touran TDI -DSG Rks  7ulse  highline
  Vetura

  VW Touran TDI -DSG Rks 7ulse highline

  volkswagen touran 2.0 tdi high line Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike E servisuar dhe

  Prishtinë Dje, 17:09
  6.100 €
 • 11 foto
  Touran 2.0 tdi automatik
  Vetura

  Touran 2.0 tdi automatik

  Shes touran ne gjendje shum te mir me gjitha servisat e kryme Ndrim i mundeshum 049642393

  Prishtinë Dje, 17:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Touran 2.0 TDI 2 Celsa Alumin fellne Ekran i madh 7 ulse Klima 2 sezonal Librat e servisit komplet

  Prishtinë Dje, 14:49
  7.200 €
 • 6 foto
  Touran 1.9
  Vetura

  Touran 1.9

  Shitet tourani 1.9 TDI- Dizell ne gjendje të rregulltë. Regjistrimka derime 09.10.2019 (1 vit)! Pose

  Prishtinë Dje, 14:47
  5.800 €
 • 11 foto
  VW Touran DSG
  Vetura

  VW Touran DSG

  Volkswagen Touran 2.0 TDI Bluemotion Automatik DSG Viti Prodhimit. 2016 Pasqyret me rrym Xham

  Prishtinë Dje, 11:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shes touran 1.6tdi te vitit 2015 me 6 shpejtesi vetura posedon klimen ac karrika te lekures bourdcom

  Prishtinë Dje, 10:25
  10.600 €
 • 5 foto
  SHES TOURANIN DIZELL 1.9 TDI AUTOMATIK PA DOGAN
  Vetura

  SHES TOURANIN DIZELL 1.9 TDI AUTOMATIK PA DOGAN

  TOURANI DIZELL 1.9 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME 7 ULCE KARRIKAT ME NXEMJE SEXORA PARGINGU FELLNE

  Prishtinë Dje, 10:19
  5.500 €
 • 11 foto
  VW TOURAN-12
  Vetura

  VW TOURAN-12

  VW TOURAN Viti i prodhimit 05/2011 model 2012 Modeli HIGHLINE Automatik DSG 7 ULSE I sapo ardhun

  Prishtinë Dje, 09:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes veturen VW Touran 1.9 TDI-07
  Vetura

  Shes veturen VW Touran 1.9 TDI-07

  Shes veturen VW Touran 1.9 TDI viti prodhimit 2007 7 ulse RKS ne gjendje te mire teknike po ashtu ed

  Prishtinë Dje, 09:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran 2.0 Tdi Automatik - 17
  Vetura

  VW Touran 2.0 Tdi Automatik - 17

  Touran 2.0 tdi DSG ne gjendje shum te mir i doganuar dhe regjistruar rks vetura osht full ekstra per

  Prishtinë Dje, 09:02
  15.500 €
 • 10 foto
  Touran 2013 DSG \"RKS\"
  Vetura

  Touran 2013 DSG \"RKS\"

  Touran 1.6 TDI i-te kuqe Viti i prodhimit: 2013 7 ULSE KARRIKAT ME NXEMJE ULSET LEKUR DSG ME LIB

  Prishtinë 19 shtator 17:40
  10.555 €
 • 2 foto
  Touran 1.6 tdi automatik 7 ulse
  Vetura

  Touran 1.6 tdi automatik 7 ulse

  Touran 1.6 Tdi Automatik viti prodhimit 2011 7 ulse

  Prishtinë 19 shtator 15:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Tauran 2.0 Dizel Automatik DSG 2011
  Vetura

  Tauran 2.0 Dizel Automatik DSG 2011

  Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike vetura posedon klim tronike gjamt elektronik mbyllje qend

  Prishtinë 19 shtator 15:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes VW Touran
  Vetura

  Shes VW Touran

  Shes VW touran united! 2.0 tdi viti i prodhimit 2008 255800 km te garantuara posedon: -Liber te se

  Prishtinë 19 shtator 01:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK RKS VITI 2012 NENDJE
  Vetura

  TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK RKS VITI 2012 NENDJE

  TOURA 1.6 TDI AUTOMATIK DSG ABS ESP AIRBAG KLIMATRONIK TEMPOMAT RADIO CD MP3 7 ULSE RKS NI VITE N

  Prishtinë 18 shtator 17:19
  8.900 €
 • 5 foto
  shes Touran automatik
  Vetura

  shes Touran automatik

  shes veturen Touran automatik ndrruesi i shpejtsive dsg viti 2009 modeli 2010. I ruajtum mire ne gje

  Prishtinë 18 shtator 10:58
  9.000 €
 • 9 foto
  Touran 1.9 TDi .6 shpejsi
  Vetura

  Touran 1.9 TDi .6 shpejsi

  Shen tourantin dizel 1.9 Tdi 6 shpejsi rks 7 muaj .ne gjendje shum tmir prefekt .me te gjitha servis

  Prishtinë 18 shtator 10:48
  5.000 €
 • 2 foto
  VW TOURAN TDI 2011
  Vetura

  VW TOURAN TDI 2011

  Shitet VW Touran 2011 TDI 1.6. I ardhur nga Belgjika Senzor parkingu Servisin e kryer KM te garantu

  Prishtinë 18 shtator 10:11
  9.500 €
 • 3 foto
  Touran 2.0 Diezel 4800€
  Vetura

  Touran 2.0 Diezel 4800€

  Touran 2.0 diezel shtat ulse me gjitha servisat e kryer , vetur familjare nuk duhet as ni lloj inves

  Prishtinë 17 shtator 23:12
  4.800 €
 • 10 foto
  Touran 1.6 tdi viti 2011
  Vetura

  Touran 1.6 tdi viti 2011

  Touran 1.6 tdi viti 2011 vetura osht e sapoa ardhur nga norvegjia etj vetura osht klima tronik pulla

  Prishtinë 17 shtator 23:10
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  TOURAN 2.0 TDI RKS 2005
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI RKS 2005

  SHITET TOURANI NË GJENDJE TE MIR TEKNIKE, ESHT KLIMATRONIK FUNKSIONAL, TEMPOMAT, CENZOR MBRAPA, FELL

  Prishtinë 17 shtator 21:58
  5.200 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 170 PS 6 SHPEJTSI
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 170 PS 6 SHPEJTSI

  Volkswagen Touran 2.0 TDI Motorri 16V 170 PS kilometra te kaluara 254 mije te garantuara 100% manual

  Prishtinë 17 shtator 17:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes veturen VW Touran 2.0 TDI-09
  Vetura

  Shes veturen VW Touran 2.0 TDI-09

  Shes veturen VW Touran Cross DSG 2.0 TDI viti i prodhimit 2009 ne gjendje te mire teknike po ashtu e

  Prishtinë 17 shtator 11:53
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006
  Vetura

  TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006

  🚗 AUTO BENI 🚗 ☎️Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 TOURAN AUTOMATIC 1.9 TDI 77 KW MODEL

  Prishtinë 16 shtator 20:36
  5.999 €
 • 9 foto
  Touran 1.9 DSG
  Vetura

  Touran 1.9 DSG

  Touran 1.9 dsg ne gjendje te mir i rujtur si brenda ashtu dhe jasht , regjistrimi i par ne kosov ser

  Prishtinë 16 shtator 17:03
  8.500 €
 • 6 foto
  shes turan 1.6tdi Dsg 2013
  Vetura

  shes turan 1.6tdi Dsg 2013

  shes tauran 1.6tdi 7 ulse posedon ✔️Dsg 7 shpejci ✔️senzora mrapa para ✔️goma te reja fe

  Prishtinë 14 shtator 23:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK PA DOGAN ??
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 2010 AUTOMATIK PA DOGAN ??

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE I RUAJTUN BRENDA DHE JASHT Posedon: drita xenon bi xenon

  Prishtinë 14 shtator 20:46
  5.700 €
 • 1 foto
  Renat a Car Touran 5+2 ulese
  Vetura

  Renat a Car Touran 5+2 ulese

  Touran 1.9 TDI , 6+R , 7 ulese , xhama pasyra me rryme , CD , kondicioner . Viber +38349134001

  Prishtinë 14 shtator 19:36
  20 €
 • 10 foto
  TOURAN. 2.0 TDI
  Vetura

  TOURAN. 2.0 TDI

  TOURAN. 2.0 TDI VITI 2003 ABS ESP REGJISTRIM 11 MUAJ KLIMATRONIK TEMPOMAT BORDKOMPJUT KARRIKAT ME MX

  Prishtinë 14 shtator 12:23
  4.600 €
 • 10 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE KAMERA -2011
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 ULSE KAMERA -2011

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7 Ulse Kamera Navigacion Pulla Vollon senzora parkimi klimatronic karrikat me

  Prishtinë 14 shtator 10:47
  Me Marrveshje