TOURAN 1.9TDI AUTOMATIK DSG

Çmimi: Me Marrveshje
TOURAN 1.9TDI AUTOMATIK DSG

Detajet

Postuar
2 prill 18:21
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

-NE SHITJE TOURAN 1.9 TDI 77kw - 105PS BLUEMOTION AUTOMATIK DSG 6+R VITI SAKT 12/2008 MODEL (UNITED)2009 FACELIFT FABRIKISHT . VETURA ESHTE NE GJENDJE SUPER PERFEKTE SI MOTOR ASHTU EDHE MENJAQ NE GJENDJE PERFEKTE .VETUREN E POSEDON VETEM 1 PRONAR NGA DOGANIMI ,VETURË FAMILJARE EKSTREM I RUAJTUR DHE I MIRMBAJTUR ME QDO SERVIS ME KOHË , NUK KA NEVOJ PER INVESTIME ,HARGJIME MINIMALE 5/6L / 100KM , RKS EDHE 8 MUAJ(DENIME HIPOTEK 0) , NE GJENDJE TE SHKEQLYSHME I GATSHEM PER QFAR DO LLOJ PROVE DHE KONTROLLE. PERKTHIM I MENJËHERSHËM.

INFO TEL ☎️043/988/588☎️


Shpallje te ngjashme