Vetura
Fushë Kosovë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Fushë Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter
  Vetura

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter

  VW T4 2002 2.5 TDI(I) e Kalter Servisimin e Kryer komplet RKS 1 MUAJ Dubellkabin +38343979942

  Fushë Kosovë Sot, 17:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  *VW Golf 7 1.6 me Dogan te paguar
  Vetura

  *VW Golf 7 1.6 me Dogan te paguar

  *VW Golf 7 1.6 TDI, 110 PS *I ardhur nga Gjermania me doganë te paguar *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI),

  Fushë Kosovë Sot, 17:11
  10.500 €
 • 11 foto
  passat 3c tdi 2.0, Pa Dogan, Model BLUE MOTION
  Vetura

  passat 3c tdi 2.0, Pa Dogan, Model BLUE MOTION

  shes passat 3c tdi 2.0 81 kw ose 115 pess, pa dogan, ne gjendje teper te mir, Model BLUE MOTION, me

  Fushë Kosovë Sot, 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  blej vetura
  Vetura

  blej vetura

  Blej te gjith veturat pa dogan rks qlajmrume per pjes 100-500 euro fotografit e veturav dergoni vib

  Fushë Kosovë Sot, 14:55
  333 €
 • 5 foto
  VW PASSAT 2.0 TDI 2008
  Vetura

  VW PASSAT 2.0 TDI 2008

  VW PASSAT 2.0 TDI Karavan 103kw-140Ps Motor Golf 6 2008 RKS Manual 6 shpejtsi Klimatronik Ulset me

  Fushë Kosovë Sot, 14:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Golf 4 044601015
  Vetura

  Golf 4 044601015

  Shitet golf 4 ne gjendje te reegullt Posedoj qe 4 vite ne emer timin personal Klimatronik Ulse rikar

  Fushë Kosovë Sot, 14:10
  3.850 €
 • 2 foto
  SUPER_OFERTË Android BoX - 32 GB ROM me 4 GB RAM
  Vetura

  SUPER_OFERTË Android BoX - 32 GB ROM me 4 GB RAM

  Android Box qe lidhen me HDMI me TV tuaj dhe me kete paisje TV i juaj shendrrohet ne SMART TV Ne ke

  Fushë Kosovë Sot, 13:49
  65 €
 • 11 foto
  Vw caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan
  Vetura

  Vw caddy 1.6 TDI viti 2012 me dogan

  Vw Caddy 1.6 TDI viti 2012 me Klima me dogan per info kontakto ne tel 044-118-128 049-800-010

  Fushë Kosovë Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI nga Zvicra ??????

  GOLF 6 2.0 TDI 110 PS Viti 2009 Highline 4 goma te reja Nexen Disqe frena mrapa ATE te reja Vaj Fil

  Fushë Kosovë Dje, 17:49
  7.200 €
 • 2 foto
  Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500
  Vetura

  Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

  Blej te gjitha llojet e veturave rks me denim pa denim tqlajmrune nuk ka rensi ope golf mercedes ven

  Fushë Kosovë 9 dhjetor 11:20
  300 €
 • 11 foto
  Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS tabela KS
  Vetura

  Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS tabela KS

  *VW Golf 7 Karavan 1.6 TDI, 110 PS *I ardhur nga Gjermania me tabela KS *Dizell, *1600 cc (1.6 TDI)

  Fushë Kosovë 9 dhjetor 08:56
  9.750 €
 • 6 foto
  Golf ll
  Vetura

  Golf ll

  Golf ll 1.9 i thjesht ne gjendje te mir si jasht po ashtu edhe mrena, shpenzime te vogla, regjistrim

  Fushë Kosovë 8 dhjetor 17:22
  1.900 €
 • 2 foto
  Senzor parkingu per vetura.
  Vetura

  Senzor parkingu per vetura.

  Senzor parkingu me monitor ngjyra e zez dhe hiri per te gjitha veturat. Transporti ne kosov gratis.

  Fushë Kosovë 8 dhjetor 17:22
  20 €
 • 9 foto
  Tauran 1.9 TDI
  Vetura

  Tauran 1.9 TDI

  Shitet Taurani 1.9 tdi automatik dsg 6 shpejtsi me klima tronic karrika me nxemje 7 ulse gjamat e pa

  Fushë Kosovë 8 dhjetor 10:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  pasat 3c 31.10.2013 highline tdi blue tech 2.0
  Vetura

  pasat 3c 31.10.2013 highline tdi blue tech 2.0

  Shes veturen pasat 3c highline tdi blue tech 2.0tdi viti i prodhimit 31.10.2013 vetura e posa ard

  Fushë Kosovë 7 dhjetor 12:00
  5.400 €
 • 4 foto
  Golf 6 2.0 TDI Automatic
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI Automatic

  Golf 6 2009 viti i prodhimit Automatik, 181.000km 2.0 TDI Thirrje ne viber: +32486144762

  Fushë Kosovë 6 dhjetor 22:50
  7.800 €
 • 5 foto
  Golf 4 top
  Vetura

  Golf 4 top

  Golfi ne gjendje te mir

  Fushë Kosovë 5 dhjetor 11:05
  1.800 €
 • 0 foto
  Rent a Car Erini online 24/7 Tel +38344507109
  Vetura

  Rent a Car Erini online 24/7 Tel +38344507109

  12:00/00:00

  Fushë Kosovë 4 dhjetor 15:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 TD(i) rks 1vit
  Vetura

  Golf 4 TD(i) rks 1vit

  Golf 4 1.9 TD(i) Rks 1vit tplot Ne gjendje perfekte pa asni defekt. Me ulje me filtera te ndrrun par

  Fushë Kosovë 4 dhjetor 02:19
  4.500 €
 • 10 foto
  Shite Polo
  Vetura

  Shite Polo

  Shitet Ww Polo me 4 dyer ne gjendje optike ne rregull interier te rujtun regjistrim deri ne muajin e

  Fushë Kosovë 2 dhjetor 19:26
  3.450 €
 • 8 foto
  Passat 3C
  Vetura

  Passat 3C

  Shitet passat 3C 2.0 TDI Me te gjitha serviset e kryra( Rrypi i matorrit ndrrim, Servisi i rregullt

  Fushë Kosovë 1 dhjetor 20:16
  7.900 €
 • 2 foto
  Shitet lt
  Vetura

  Shitet lt

  Shitet kombi lt viti 2004 me klim rks deri 27 .12 .2019

  Fushë Kosovë 23 nëntor 05:52
  3.900 €
 • 0 foto
  Rent a car
  Vetura

  Rent a car

  Leshojm vetuart me qera kemi vetura te ndryshme te interesuarit na kontaktoni. Gjindemi ne kilometri

  Fushë Kosovë 20 nëntor 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 1.9 dizel Rks
  Vetura

  VW T4 1.9 dizel Rks

  Shitet Volkswagen VW T4 1.9 d ne Gjendje te mire servisat i ka te krym me rregull me tabela rks

  Fushë Kosovë 19 nëntor 23:10
  1.700 €
 • 11 foto
  Golf 6 Highline 2.0
  Vetura

  Golf 6 Highline 2.0

  Shes Veture Golf 6 Highline 2.0 Viti i prodhimit 2009 , Vetura eshte ne gjendje te rregullte e gats

  Fushë Kosovë 19 nëntor 18:59
  10.000 €
 • 5 foto
  BLEj vetura pa dogan \"auto dobreva\"
  Vetura

  BLEj vetura pa dogan \"auto dobreva\"

  Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan golf 3-4-5 polo corsa renault mercedes audi citroen pezho

  Fushë Kosovë 18 nëntor 19:15
  46 €
 • 4 foto
  Shes vw pasat 2.5 tdi
  Vetura

  Shes vw pasat 2.5 tdi

  Pasat 2.5 tdi Viti 2001 Me klim Central Bajm edhe ndrrim 044/213 300

  Fushë Kosovë 15 nëntor 10:09
  2.800 €
 • 5 foto
  LT - Nga zvicrra
  Vetura

  LT - Nga zvicrra

  Shitet LT , ne gjendje shum te mire me dogan te paguar , i ardhur nga zvicrra , motorri 2.5 TDI , vi

  Fushë Kosovë 11 nëntor 15:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Crafter 2.5 - 14 ULSE
  Vetura

  Crafter 2.5 - 14 ULSE

  Shitet Crafter 2.5 TDI , 14 ulse , me klime , shum i rujtun mrena dhe jasht , shum funksional per qe

  Fushë Kosovë 11 nëntor 15:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveco 2005
  Vetura

  Iveco 2005

  Shitet iveco 2005 ne gjendje shum te mire , motorri 2.8 , ka te paguar dogan dhe homologim , i ardhu

  Fushë Kosovë 11 nëntor 15:55
  5.900 €
 • 5 foto
  Crafter RKS
  Vetura

  Crafter RKS

  Shitet crafter 2006 , RKS , motorri 2.5 TDI , i ruajtur ska vrejtje . Kontakto ne numrin 044265611

  Fushë Kosovë 11 nëntor 15:54
  4.600 €
 • 5 foto
  VW Caddy 1.6 TDI me klime i doganuar
  Vetura

  VW Caddy 1.6 TDI me klime i doganuar

  Shitet Volkswagen Caddy 1.6 TDI I sapo ardhur nga Gjermania ne Gjendje te mire i servisuar. Viti i P

  Fushë Kosovë 8 nëntor 23:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shlep Auto Bartje
  Vetura

  Shlep Auto Bartje

  Auto Bartje qmime te lira dhe sherbim te shpejta. Mob:044/616-321 045/42-42-46

  Fushë Kosovë 8 nëntor 23:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy 1.9 TDI Me Klime i Doganuar
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI Me Klime i Doganuar

  Shitet Volkswagen Caddy 1.9 TDI I sapo ardhur nga Belgjika ne Gjendje te mire i servisuar. Viti i Pr

  Fushë Kosovë 8 nëntor 22:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pastrim Profesional per DPF Filter, Katalizator
  Vetura

  Pastrim Profesional per DPF Filter, Katalizator

  RisiRisiRisi... Pastrim profesional per DPF filter, katalizator dhe ESR per vetura, kamion, autobus

  Fushë Kosovë 8 nëntor 14:27
  90 €
 • 1 foto
  shitet bora ne gjendje te mir
  Vetura

  shitet bora ne gjendje te mir

  shitet bora 1.9 TDI (i) e kuqe klimatronik gjama me rrym vollan 3 goma te reja ne nje gjendje ne r

  Fushë Kosovë 5 nëntor 10:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????
  Vetura

  GOLF 6 Sapodoganuar nga Zvicra ??????

  Golf 6 1.4 Benzine Viti 28/12/2009 Importuar nga Zvicra me dogane, sigurim dhe homologim dhe rex

  Fushë Kosovë 1 nëntor 22:37
  7.900 €
 • 0 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI DSG HIGHLINE FUL OPSION RKS 2011
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI DSG HIGHLINE FUL OPSION RKS 2011

  SHITET VETURA VW TOURAN 2.0 TDI 7-ULSE DSG NE XHENDJE TE RREGULLT POSEDON REXHISTRIM RKS VETURA IPO

  Fushë Kosovë 22 tetor 06:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  GOLF 6 2.0 TDI
  Vetura

  GOLF 6 2.0 TDI

  SHES GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 PS VITI 2009 NAVIGACION KLIMATRONIK AUX BORDKOMPJUTER GJAMAT ELEKTR

  Fushë Kosovë 22 tetor 00:23
  8.450 €
 • 11 foto
  Caddy - Dogan dhe Homologim
  Vetura

  Caddy - Dogan dhe Homologim

  ♦️Shitet Caddy 1.9 TDI ♦️Ne gjendje shum te mire ♦️2 çelsa ♦️Hargjime shum te vogla

  Fushë Kosovë 21 tetor 14:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet golf 6 2.0 tdi
  Vetura

  Shitet golf 6 2.0 tdi

  Shitet golf 6 ne gjendje shume te mire qe 6 muaj I ardhun nga gjermania regjistrim I pare ks kaish r

  Fushë Kosovë 17 tetor 16:00
  8.300 €
 • 6 foto
  shitet caddy 2002 me dogan
  Vetura

  shitet caddy 2002 me dogan

  shitet caddy 1.9 sdi viti 2002 me dogan tpagume ne emer te firmes 049593190

  Fushë Kosovë 16 tetor 01:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet caddy viti 2000
  Vetura

  Shitet caddy viti 2000

  Shitet caddy 1.9 sdi viti 2000 i ardhun nga gjermania 049593190

  Fushë Kosovë 16 tetor 01:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE LEKURE 2008
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI HIGHLINE LEKURE 2008

  VW-TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJSI MODEL HIGHLINE LEKURË.-NAVI,CLIMATRONIK 2zonale NXEMJE KARRIKA .TEMPOMAT

  Fushë Kosovë 14 tetor 16:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet caddy 2001
  Vetura

  shitet caddy 2001

  shitet caddy 1.9 tdi viti 2001 pa dogan tip top 049593190

  Fushë Kosovë 14 tetor 08:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  sitet caddy 2001 me dogan
  Vetura

  sitet caddy 2001 me dogan

  shitet caddy 1.9 sdi viti 2001 motorr te gollf 4 me dogan 049593190

  Fushë Kosovë 10 tetor 09:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes passat 7B 2.0 tdi
  Vetura

  Shes passat 7B 2.0 tdi

  Vw passat 2.0 tdi Viti 2011 Klimatronik Park senzora Navigation Bajm edhe ndrrim 044/213 300

  Fushë Kosovë 7 tetor 15:42
  9.800 €
 • 9 foto
  Golf 7 gtd
  Vetura

  Golf 7 gtd

  Golf 7 GTD 185 ps me km te garantuara me te gjitha serviset e perfunduara ne servis te autorizuar t

  Fushë Kosovë 4 tetor 16:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Urgjent shes,nderroj veturen 1.6miniturbo dizell
  Vetura

  Urgjent shes,nderroj veturen 1.6miniturbo dizell

  Shes apo nderroj xheten 1.6 miniturbo dizell ne gjendje te rregullt regjistrim i skaduar vetura edh

  Fushë Kosovë 3 tetor 19:01
  650 €
 • 6 foto
  GOF4 1.9TDI AUTOMATIK +TIPRONIK +KLIMATRONIK
  Vetura

  GOF4 1.9TDI AUTOMATIK +TIPRONIK +KLIMATRONIK

  Shitet golfi 4 1.9 tdi viti 2001 rks 1 vit vetura osht ne gjendje perfektet ska investime per ma shu

  Fushë Kosovë 3 tetor 07:39
  3.999 €