Vetura
Fushë Kosovë

VW Volkswagen | Bora | Vetura në shitje në Fushë Kosovë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  shitet bora ne gjendje te mir
  Vetura

  shitet bora ne gjendje te mir

  shitet bora 1.9 TDI (i) e kuqe klimatronik gjama me rrym vollan 3 goma te reja ne nje gjendje ne r

  Fushë Kosovë 5 nëntor 10:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet wv bora 1.9 dizel 2001
  Vetura

  Shitet wv bora 1.9 dizel 2001

  Shitet bora 1.9 dizel ne gjendje perfekte vetura osht shum.e rujtne si brenda ashtu dhe jasht me gu

  Fushë Kosovë 27 shtator 17:01
  5.000 €
 • 6 foto
  Bora -01 1.9 T(di)
  Vetura

  Bora -01 1.9 T(di)

  Shitet dhe ndrrohet wv Bora 1.9 tdi (di) t kuqe 96 kw 131 ps 6shpejtsi +R v.p ne fund 2001 vetu

  Fushë Kosovë 22 shtator 10:36
  5.000 €
 • 7 foto
  VW-Bora 1.6-2000, Zvicrran
  Vetura

  VW-Bora 1.6-2000, Zvicrran

  Përshkrim i sendit: VW Bora, Viti i prodhimit 2000, 1.6 Benzin, Ngjyre Teget Metalik, me 5 dyer. Gje

  Fushë Kosovë 12 shtator 15:53
  3.100 €
 • 7 foto
  Shes Volkswagen Bora
  Vetura

  Shes Volkswagen Bora

  Shes boren ne gjendje te rregullt servisat ekrym 1.9 diesel kater dyer dritat helogenka si per Brend

  Fushë Kosovë 29 maj 10:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Volkswagen Bora
  Vetura

  Shes Volkswagen Bora

  Shes veturen Bora 1.9 diesel ne gjendje perfekte servisat ekrym 5 shpejtsi kater dyer Dritat helogen

  Fushë Kosovë 28 maj 23:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes vw Bora tdi 1.9 viti 2001
  Vetura

  Shes vw Bora tdi 1.9 viti 2001

  Shitet vw Bora 2001 1.9 tdi ne gjedje shum te mir vetura osht rujte si jasht edhe mrena ka klim esp

  Fushë Kosovë 3 maj 18:04
  3.700 €
 • 3 foto
  Bora 1.9 TDI 2002
  Vetura

  Bora 1.9 TDI 2002

  Shes Bora 1.9 T-DI me 6 shpejtesi ne gjendje perfekte. Vetura ka 1 vit regjistrim, perkthimi behet m

  Fushë Kosovë 4 prill 09:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes boren edhe baji ndrrim me marrveshje
  Vetura

  shes boren edhe baji ndrrim me marrveshje

  shitet bora 1.9 tdi i e kuqe baji ndrrim shtoji para me marrveshje

  Fushë Kosovë 31 mars 22:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES WV BORA 2.0 BENZIN
  Vetura

  SHES WV BORA 2.0 BENZIN

  SHES WV BORA 2.0 BENZIN VITI PR 2000 VETURA ESHT SHUM NE GJENDJE T MIR TEKNIKE OPTIKE NUK KA NEVOJ P

  Fushë Kosovë 31 mars 16:39
  2.950 €